Jump to content
PirateClub.hu

A részegség fokozatai


Szipi
 Share

Recommended Posts

A részegség fokozatai

 

1.Enyhén spicces

Tünetek: csillogó szemek, gyakori vigyor, néha váratlan kurjantás.

Fogyasztás: 4-5 üveg sör, vagy ugyanennyi nagyfröccs.

Pályagörbe: egyenes.

 

2.Félspicces

Tünetek: a szemek még jobban csillognak, nótázási inger, beszéd felgyorsul, minden tizedik szó után elfojtott böffenés.

Fogyasztás: 2 rum + 4 sör.

Pályagörbe: egyenes, itt-ott gyorsan korrigált billenés.

 

3.Spicces

Tünetek: szemcsillanás marad, a vigyorgás változatlan és gyerekes jellegű, a beszéd érthetőségi foka csökken, kezd megszűnni a különbség a zöngés és a zöngétlen mássalhangzók között.

Fogyasztás: 1 dl törköly + 6 sör

Pályagörbe: a hiperbola pályáját követő, illemhelyre való távozás közben ötletszerű megkapaszkodás különböző tárgyakban.

(pl.: Pincérnő bal melle)

 

4.Kótyagos

Tünetek: szem fénye megtörik, trágár kifejezések használata, minden böffenéssel kísért csuklás után hamis éneklés, Bodri kutya verésénél egy könnycsepp az arcon.

Fogyasztás: 1 dl. konyak, 4 sör + 2 dl. bor

Pályagörbe: csúszás nélkül gördülő kör egy kerületi pontjától leírt ívekkel tarkított parabola.

 

5.Enyhén részeg

Tünetek: Az arc vonásai kifejezővé válnak, a mimikai izmok nyersgumi szerűen működnek, a beszédben gargalizáláshoz hasonló hangok tűnnek fel.

Fogyasztás: 3 fél rum, 1 fél vodka + 4 sör és 4 nagyfröccs

Pályagörbe: Ilyet az ökör is csak vágtában vizel.

 

6.Félrészeg

Tünetek: A szem fénye teljesen megtörik, a tekintet gyöngyöző pocsolyához hasonló, a beszédben furcsa mondatok, a WC-ben obszcén ódáknak a falra való firkálása reszketeg betűkkel.

Fogyasztás: 2 dl. rum, 8 sör, 4 dl. bor + 2 vodka

Pályagörbe: átmegy térgörbébe, amely a lépcsőn való guruláskor végtelen csavarhoz hasonló.

 

7.Részeg

Tünetek: A szem csukva, csak akkor nyílik ki, amikor a lekókadó fej felborít 2 üveg sört, halk sírdogálás, az arcon megjelennek az öröklött elfajulás koravén ráncai, illemhelyre zuhanás a csukott ajtón keresztül.

Fogyasztás: 3 dl. vodka, 10 sör + 10 nagyfröccs

Pályagörbe: Matematikailag leírhatatlan 4 dimenziós mozgás.

 

8.Tökrészeg

Tünetek: A szem szinte állandóan csukva van, de ha nyitva is van, csak a fehérje látszik, az érzékszervek teljesen zavartak, se kép se hang, időnként orrlyukon keresztül való hányás.

Fogyasztás: Kb. annyi, amennyit egy kozákezred elbír, lovakkal együtt.

Pályagörbe: Nincs, csak apró rezgés szerű helyváltoztatások csuklás közben.

 

Link to comment
Share on other sites

ez jó :D de én simerek egy másat az pedig ugy van hogy?

1. becsicsenés ,ismerős mindenkinek

2. már majd nem részeg ,de még azért néha értelmeseket mond...

3.berugva

4.TERMINÁTOR fokozat, ez oan amikor már semmit se érezz és mindent össze akar tönrni. ha iet látsz , bármien kemény vagy, menekülj mert ez már fájdalmat nem érezz...

Link to comment
Share on other sites

6.Félrészeg

Tünetek: A szem fénye teljesen megtörik, a tekintet gyöngyöző pocsolyához hasonló, a beszédben furcsa mondatok, a WC-ben obszcén ódáknak a falra való firkálása reszketeg betűkkel.

 

A sört sosem burítom fel, de amúgy tényleg jellemzőek ezek a tünetek rám! :)

Link to comment
Share on other sites

TERMINÁTOR fokozat, ez oan amikor már semmit se érezz és mindent össze akar tönrni. ha iet látsz , bármien kemény vagy, menekülj mert ez már fájdalmat nem érezz...

Ez jó :D Amugy thx szipinek is mert naygon jók meg winetounak :D

Üdv: TR4KI

Link to comment
Share on other sites

én nem iszom, de ahogyan olvastam és magam elé képzeltem minden fokozatnál egy ürgét ahogyan mutathat, kész voltam :lol::lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

Én hetente 2-3 alkalommal szoktam italozni, ebből egy tuti durván végződik, tehát ruháságybanalvás, hazafelé vagy teleport, vagy 2óra az a kis 20perces séta, ezeket szeretem igazán, főleg, ha nem egyedül jövök! :)

Link to comment
Share on other sites

ezt megnézném: "Matematikailag leírhatatlan 4 dimenziós mozgás." :lol: szipi

Link to comment
Share on other sites

3.Spicces

Pályagörbe: a hiperbola pályáját követő, illemhelyre való távozás közben ötletszerű megkapaszkodás különböző tárgyakban.

(pl.: Pincérnő bal melle)

 

5.Enyhén részeg

Pályagörbe: Ilyet az ökör is csak vágtában vizel.

 

7.Részeg

Pályagörbe: Matematikailag leírhatatlan 4 dimenziós mozgás.

én ezeken halltam be... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Flóri Bá-val egyetértek, legjobb ilyemkor társasággal róni az utcákat.Sőt, ha még az ember hasonló kolóniákkal találkozik, ott aztán vannak érdekes dolgok (hóban furdetés, értelmetlen de akkor viccesnek tűnő szlógenek skandálása, népdal, dal, hírhedten szar magyar dal éneklése stb... amíg nincs rendőr, addig ok.)Nekem, általában ezek vannak bulik után, kivétel, ha már fényes nappal megyek haza, és jelentkezik az ágyelvonási tünet.Ja, és ha teljes a KO... akkor teleport. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...