Jump to content
PirateClub.hu

I Am Legend - Legenda Vagyok


KENKILL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Méghogy nem tudnak bunkert építeni? CGI-k bármit megcsinálnak"

 

Jah, mondasz valamit :lol:

 

"Az a lötyi meg sztem valamilyen fertőtlenítő/szagelnyomó cucc lehetett"

 

A végén még kiderül, hogy csak szappanos víz volt :D

 

De hogy ne csak kötözködjek, van a film elején van az a jelenet amikor Will Smith a derékig érő fűben lopakodik

a szarvasok közelébe. Tisztára olyan mintha valami szavannán vadászgatna a város közepén. Tök hangulatos szerintem :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ez a film nekem nagyon tetszik ajánlom mindenki figyelmébe Kár hogy meghalta a végén eléggé a lelkembe markolt a film én az ő helyébe már rég meghülyültem volna a kutyát is sajnáltam

SZERINTEM JÓL MEGLETT CSINÁLVA

 

Aki szereti a Bob és Damien Marley számokat amik benne vannak a filmben az szóljon nekem megvannak, meg az összes filmzenéje megvan ha valakinek kell az szóljon!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Oké! végre megvan, megtaláltam. Mikor megláttam, hogy mekkora az érdeklödés eme film íránt igencsak megbotránkoztam és "hiper super fast reply" üzemmódba kapcsoltam, de aztán rájöttem hogy pirateclub.hu karakterkorlátja sajnos nem engedi meg hogy 3 nagylexikon terjedelemnél jobban is ki tudjam fejteni mennyire hogy finom legyek és nőies SZ.R ISTENVERTE F.S ez a icipici filmecske. Azért mégis megpróbálkoznék itt vele egy kis szösszenet iromány erejéig.

 

Alősször is. Mi az hogy The Last Man on Earth is not Alone. Komolyan ebben a pillanatban minden nevetések legnagyobbikának ereje járt át. Mi ez a baromság. Eleve ott van vele Rex. A miskolci mentők biztos hiányolták őt a forgatások alatt. Aztán Willi fiú marad egyedül életben ez statisztikai képtelenség egyszerüen értelmetlen. Mi ő valami kiválasztott. New York ban 18 millióan élnek??? de csak ö éli túl. Nem semmi. A történet itt lett a film gyilkosa. A "kiválasztott" efektus teljesen torzult. Főhősünk szándékaiban semmi nemes nincsen. Ott maradt meghalni miközben ellenszert keres az Isten tudja ki által elterjesztett fertözésre. JA!! és minden nap ugyan azt az adást adja le a rádióban. Szinte már vártam hogy elordítsa magát: És most a 70'es 80'as 90'es évek legnagyobb számai következnek itt a VÁLSÁGRÁDIÓBAN Fentebb írták hogy nem zombis. Üzenem hogy nézd meg az I am legend címü filmet. Igazi dülöngélö zimbes-zombis lövöldözös, öld meg a rossz kis zombikat film. Ja és amikor feltünik a csodaszarvas amit farkasok esznek meg!! Eleve az ilyen nagyvárosok körözetében semmilyen farkas nem él. Még ha feltételezzük is hogy város kihalt 100-250 évbe telne talán egy-egy falka feltünése HA egyáltalán oda akarnának menni bár ne feledjük hogy minden oduban kis zimbes-zombis rosszarcok dülöngélnek. A kutyás jelenet: muzsály volt valamit belerakni mert ez a film a nevetésen kivül semmit nem vált ki az emberböl. Az egész törnénetben a legjobb szereplö így a kutya lett szerintem az ö története a legizgalmassabb. Willi fiú elrabolja a főzombi csaját... hát most mit mondjak erre mit mondjad komolyan ez egyszerüen... Willi fiú évek óta kutatja az ismeretlent erre egy nap úgy dönt öngyilkolássza magát egy kicsit. ERRE a semmiböl feltünik egy nő 1 gyerekkel. Na már most 18 millió ember meghalt. Erös férfiak, nök, gyerekek, katonák, de ők tulélték. Ja és a végén Willi fiú feláldozza magát... most komolyan valaki aki isten tudja hány éve ott küzd a gonosz ellen most oda adja magát neki csak azért, mert feltételezi hogy a zombiknak ö jobban kel mint az elrabolt fönök csaja. Mert ha nem kellene jobban akkor ö is menekülne a növel meg a kölyökkel. Teljesen értelmetlen halál. Most megölt 20-30 at? még isten tudja hány millió van kinnt.

 

Végig néztem a filmet nyugodtan, magabiztosan, megfontoltan hogy ez mégis csak egy Will Smith de ekkora csalódás régen ért most próbálom mihez hasonlítani... de elég nehéz mert megfontolom mit érdemes és mit nem megnézni. És szeretném megérteni hogy más szén alapu entitások hogyan képesek ezt a filmet elismerően dícsérni.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Aki nem látta volna:

 

Alternatív befejezés

Eredetileg így végződött volna a film, de a rendező meggondolta magát és újraforgatták.

(Ha jól értesültem a dolgokról.)

 

http://youtube.com/watch?v=vIq69GyQX54

 

Ez nem jön be nálam...valaki esetleg?! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Szerintem összességében egy jó film. Engem legalábbis lekötött. Voltak benne részek amik ugyan nem tetszettek, de eddig szinte minden filmben voltak ilyenek. Számomra a befejezést kicsit elkapkodták. Lett volna még egy jó 20-30 perc ebben a történetben. Will Smith játéka számomra megint lenyűgöző volt. Nem sok színész van rajta kívül akinek a játéka minden eddig látott filmjében tetszett. A feláldozás pedig szerintem azért kellett, mert a csaj és a kisfia nem tudott volna kijönni, ha azok ott élnek szerintem, mert nem volt ott egy titkos alagút egész véletlenül. Szal ha Smith is bebújik melléjük akkor egyrészt szűkösen lettek volna, másrészt ott bujkálhattak volna, amíg éhen-szomjan nem halnak. És a zombik kicsit dühösen ütötték az üveget szerintem, szóval nem gondolom h elviszik a nőt és elmennek...

Link to comment
Share on other sites

Alapvetően jó film, tetszett is addig, ameddig meg nem látta kinnt az utcán az egyik bábut (asszem ő éppen Fred volt) és kissé bekattant és el nem kezdett lövöldözni. Értem én h nagyon szar lehet egyedül, de ez valahogy nagyon durva volt benne, és megtörte a filmet, utána csak egyre rosszabb lett a film. Bennem nagyon sok meg nem válaszolt kérdés maradt, nem tudom, h a készítők direkt akarták ezt, h az emberek (legalábbis én) sokáig gondolkodjanak rajta, pl.: a szarvasok miért nem fertőződtek meg? lehet akkora pechje egy embernek h minden nap kinnt csücsül a kikötőben és amikro pont nincs ott akkor jön a nő meg a gyerek? meg hasonlók. Ennyi, azért nézhető a film, összeségében nekem tetszett, pár dolgot kihagytam volna, pár dolgot megmagyaráztam volna, de nem én csináltam, jó lett ez.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ameddig meg nem látta kinnt az utcán az egyik bábut (asszem ő éppen Fred volt) és kissé bekattant és el nem kezdett lövöldözni.

 

sztem ez a jelenet kellett a filmbe, de az sem zavart volna ha nincsenek fertőzöttek, csak azt látjuk ahogy megőrül a főszereplő

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...