Jump to content
PirateClub.hu

I Am Legend - Legenda Vagyok


KENKILL
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én a magam részéről csak "barátnő szerepben" néztem a filmet. ( magamtól nem val. hogy elmentem volna=)) De kicsit pozitív és negatív csalódásom is volt.

Negatív a zombi részekkel volt....ezt nem is kell kifejteni

Pozitív pedig, hogy ez egy jól megírt történet, mert ha belegondolunk most is rengeteg betegségre keresnek gyógyírt a tudósok...egyett elmutálnak és itt is vagyunk....

Tetszett az is , hogy az elcsépelt világvége storykkal ellentétben itt a főszereplő meghal a végén (ez jó kis fordulat, mert végig azt hiszed: midjárt jönnek..aztán meg hogy meggyógyítja a zombi és hogy eljut a kolóniához)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 6 months later...
  • 4 years later...

2008. óta a Warner Bros. sok követ megmozgatott – az alternatív befejezés még lehetőséget is nyújtott volna rá -, hogy folytassák a Legenda vagyok-at, Akiva Goldsman producer azonban most elárulta, hogy sajnos a újabb rész teljesen megragadt a tervezési fázisban, és valószínűleg soha nem fog elkészülni.

Goldsman éppen rendezői debütálása, a Téli mese promócióját végzi, ám közben pár szóval megemlékezett a Legenda vagyok 2. néhány bukott forgatókönyv-tervéről.

“Soha nem létezett a film. Úgy értem, írtunk hozzá egy előzményt és egy folytatást is. Volt egy frankó előzménysztorink, a vírus első kitöréséről, egy Hálaadási parádén. Csináltunk egy másik érdekes előzményt is, ami egy kicsit később veszi kezdetét, és a populáció megtizedelése volt a középpontjában. Volt egy rövid utazás New York-ban, ahol többek között egy elefánt is kitört az állatkertből.

Később egy folytatást is készítettünk, ami szintén Neville-lel kezdődik, és kiderül, hogy klónozták. Megpróbáltunk minden járható utat. Soha nem fog megtörténni, de élveztük a próbálkozásokat. És tényleg próbáltuk.”

 

filmtrailer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...