Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

Bár ha valóban Pérez lesz az elnök, akkor lehetnek itt változásokat, viszont a BL-ben pl. az angolokat egész biztosan nem fogják utolérni.

Igazad van, tényleg nem lesz egyetlen év alatt akkora változás, viszont megerősített középpályával (Lass-Xabi-mégvalaki) már jóval jobb lenne a helyzet.

Az angolokhoz meg annyit fűznék, hogy korábban is volt hasonló sorozat (70-es, 80-as évek), de az is félbeszakadt. Minden meccs apróságokon, erőnléten múlik. Ebben most jobbak.

Rewals: Szerintem egy olyan meccsen a Barca nyerne. Egyedül a Chelseaben látom azt, hogy képes lenne megállítani őket.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Robinho11, azt, hogy a Real nem fogja utolérni az angolokat, szintén csak a jövő évi BL-szereplésükre értettem :) , bár ez az elkövetkezendő 2-3 szezonra is igaz lehet akár. Az egyetlen ember, aki elindíthatja a csapatot a felzárkózás útján, az Pérez. Egy év alatt persze nem lehet visszállítani egy csapatot arra a szintre, ahol volt (bár Guardiola ebben a szezonban valami hasonlót produkál a Barcával), de viszonylag rövid távon elérheti azt, hogy a Real versenyképes legyen a nemzetközi porondon is (és hogy ne essen ki a hazai kupában másodosztályú csapatok ellen, stb., de hát ez megint egy más dolog)
Link to comment
Share on other sites

Manchester-Barca döntő lesz szerintem és azt a Barca nyeri:)

remélem a Liverpool összeszedi magát, és legyőzi a chelsea-t legalább 3-0-ra. bízok bennük!

izgalmas lenne egy Barca-Liverpool elődöntő :happy:

Ha láttad pool meccset akkor nem hinnél ebben <_< Gerrard-nak voltak érékelhető labdái Torres felé és ebben ki is merült a támadásuk. Slusszpoén hogy Gerrard nem lesz a visszavágón..

Link to comment
Share on other sites

Chosen, egész biztos, hogy Gerrard nem lesz ott a visszavágón? :huh: Mert ha így van, akkor az a kiújuló sérülése miatt lehet csak; tegnap pedig azt olvastam, hogyha az a sérülés (ami miatt egyébként korábban jó ideig nem játszhatott) valóban kiújul nála, akkor valószínűleg a szezon hátralévő részében nem léphet pályára. Ez pedig sokak számára (Manchesternek a bajnokság hajrája, Chelsea-nak a BL-negyeddöntő visszavágója miatt, stb.) nagyon jó hír (mármint hogy nem játszhat, nem a sérülése), a Liverpool gyakorlatilag elsüllyedhet nélküle :P
Link to comment
Share on other sites

Nos igen, erről beszéltem én is. Akkor úgy tűnik, hogy Gerrard-tól erre a szezonra, vagy legalábbis a következő jónéhány meccsre elbúcsúzhatunk. Ez pedig azt jelenti, hogy a Liverpool-nak nagyot csökkentek az esélyei a bajnoki címet és a BL-továbbjutást tekintve.

 

Ui.: Persze nem kell ezt biztosra venni, nem biztos, hogy olyan nagy kihagyásra kényszerül a 'Pool csapatkapitánya. De több mint valószínű.

Link to comment
Share on other sites

Nem, több helyen is olvastam, hogy lehetséges, hogy Gerrard sérülése kiújult, a Blackburn elleni meccs előtt maga Benítez is úgy nyilatkozott, hogy biztosra vehető, hogy nem fog játszani, aztán ez később módosult egy "majd meglátjuk"-ká. Végülis úgy néz ki Gerrard-nak nincs különösebb baja, valóban csak egy biztonsági pihenés volt számára a hétvégi bajnoki, és a Chelsea ellen már játszhat kedden.

Link to comment
Share on other sites

Kétlem, hogy ilyen helyzetben Benítez csak egy félidőt adna Gerrard-nak, hisz a Liverpool nélküle tulajdonképpen teljesen esélytelen a győzelemre. A spanyol mester pedig nem az a típus, aki előre feladja a meccset, hiába van csak egy nagyon halvány remény a továbbjutásra. Szóval szerintem Gerrard a kezdőbe várható.

Link to comment
Share on other sites

Hát a 'pool kösse fel a gatyáját ,ha ennek a Chelseanek 3-at akar rúgni ,remélem jól számoltam.

A Manchester meg biztos felszívják magukat és rugnak 2-t a Porto-nak.(így legyen :happy: )

A BL-nek tényleg jót tenne mondjuk a Real fellángolása Pérez-zel ,de más csapatkora is vonatkozik ,mert nagyon uralkodnak most az angolok ,bár azért annyira nem ,mint tavaly ,mert most ottvan a Barca nagy esélyesként.

Link to comment
Share on other sites

Gerrard elutazik a csapattal Londonba, teljes edzést végez, de csak holnap döntenek a játékáról

mondjuk szvsz ha játszik ha nem tuti kieső a Pool, a Chelsea-Barca elődöntő biztosnak látszik

 

hogy kicsit hazabeszéljek: ha a MU tudna két gólt rúgni Liszabonban akkor szerintem is megvan..

Link to comment
Share on other sites

az uralkodik aki jól játszik ,ilyen egyszerű :D a 4 legjobb angol klub pedig jól játszik általában :)

az m1 adhatta volna mondjuk a 'Pool meccset a Porto helyett, ha már a Barca mérkőzés kb. eldőlt és nem lenne olyan izgalmas a visszavágó. Arsenal,Pool,Utd,Barca továbbjutást szeretnék :D aztán Arsenal-Barca döntőt és háát a végén nemtudom :mellow: Henry-nek kéne egy bl győzelem de az Arsenal a kedvencem :D

Link to comment
Share on other sites

Hát a 'pool kösse fel a gatyáját ,ha ennek a Chelseanek 3-at akar rúgni ,remélem jól számoltam.

A Manchester meg biztos felszívják magukat és rugnak 2-t a Porto-nak.(így legyen :happy: )

A BL-nek tényleg jót tenne mondjuk a Real fellángolása Pérez-zel ,de más csapatkora is vonatkozik ,mert nagyon uralkodnak most az angolok ,bár azért annyira nem ,mint tavaly ,mert most ottvan a Barca nagy esélyesként.

Tavaly is ott volt a Barca, csak akkor "szokás szerint" jó sorsolást kapott :)

 

A BL-be nem ártana még egy normális Milan, PSG, Valencia. Már évek óta nyomaszt engem, hogy ennyire felemelkedtek az angolok. Szerintem 1-2 éven belül megszakad az "uralom".

Link to comment
Share on other sites

A BL-be nem ártana még egy normális Milan, PSG, Valencia. Már évek óta nyomaszt engem, hogy ennyire felemelkedtek az angolok. Szerintem 1-2 éven belül megszakad az "uralom".

A Milan-nal egyetértek, de az angol dominancia engem különösebben nem zavar (mondjuk jobban örülnék, ha Manchester-dominancia lenne :) )

 

Egyébként lacey, tavaly bizony 3 angol volt az elődöntőben; a Barca mellett a Manchester, a Chelsea, és a Liverpool jutott a legjobb négy közé. Sőt, már azt megelőzően is három angol csapat volt ott, ugyanaz a három, mint tavaly (a negyedik csapat pedig a Milan volt, amely ugye aztán megnyerte a sorozatot - ők akkor felülemelkedtek az angol dominancián) :)

 

Ui.: Egy cikk Gerrard sérülésével kapcsolatban:

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/az-utolso-szalmaszal-a-serult-gerrardot-is-bevetne-a-liverpool-231027.html

 

Gerrard nem tudta vállalni a játékot, még a kispadon sincs ott a Chelsea ellen.

 

Egyébként a kezdőcsapatok:

Chelsea: Cech - Ivanovics, Alex, Ricardo Carvalho, A. Cole - Essien - Kalou, Ballack, Lampard, Malouda - Drogba

Liverpool: Reina - Fábio Aurélio, Skrtel, Carragher, Arbeloa - Kuyt, Lucas, Xabi Alonso, Mascherano, Benajun - Torres

 

És akkor már a másik meccs kezdői is:

Bayern München: Butt - Lell, Lúcio, Demichelis, Lahm - Sosa, Van Bommel, Ottl, Zé Roberto - Ribéry - Toni

Barcelona: Valdés - Daniel Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Xavi, Yaya Touré, Keita - Messi, Eto'o, Iniesta

 

Azért sem a Chelsea, sem a Barca nem veszi félvállról a meccset, előbbi mondjuk nem csoda, hisz a 'Pool-nak egy szemernyi esélye azért maradt (Gerrard nélkül tényleg csak egy szemernyi), viszont a Barcában csak Henry nem kezd a nagyobb nevek közül, az ő helyén Iniesta szerepel előretolva, és így kerülhetett be a középpályára Seydou Keita.

 

Egyébként jó szurkolást és/vagy meccsnézést mindenkinek! ;)

Módosította vassadi
Link to comment
Share on other sites

Ügyes ez a Reina nevű 'csatár' a Chelsea-ben :lol: hogy bekotorta a labdát, figyeltétek? :P:D

 

Hajrá Chelsea! :)

 

Szerk (21:58) : Úristen Alex mekkora gólt lőtt :D

 

 

Ez kész, eldőlt.

Link to comment
Share on other sites

Belegondolni is durva, ha Cech és Reina (akik jóval Victor Valdes előtt vannak) ekkora potyákat kaptak, akkor VV mennyit fog :D Azt hiszem, a Chelsea-Barca meccs eldönti a BL győzelmet is.

Ma szerintem küzdelmes meccsen továbbjut a Porto. A másik meccsen pedig lesz egy X. Remélem az az X 1-1 lesz és tizikkel továbblép a Villarreal :D

Link to comment
Share on other sites

Szerintem egyáltalán nem dönti el a BL-t a Chelsea-barca párharc. Másik ágon nem tudom elképzelni, hogy kiessen a Manchester... a döntőben meg akármi lehet.

 

Brutális volt a tegnapi meccs, nagyon élveztem én is és bevallom félidőben azt hittem a Pool megy tovább! Aztán néztem nagyot. Már dörzsölöm a tenyerem az elődöntő előtt :) Márcsak azért is, mert a barca oldaláról az utolsó kis majom labdaszedőtől kezdve az elnökig mindenki már a döntőben látja a csapatot. Na majd meglátjuk. Csak legyen egészséges Lampard meg Drogba. A Chelsea nélkülük 50%-os sajnos, velük pedig nagyon tudnak menni előre és brusztolni. Remélem a barcelonát is bedarálják! A londoni visszavágó előtt pedig még tesz a barca egy baráti kirándulást Madridban is, remélem ez is segít majd a Chelseanek :) Tippmixen egyébként betoltam a D-t a meccsre és lám be is jött :D Bár nem gondoltam volna hogy ez egy 4-4-es meccs lesz, inkább egy 1-1-re tippeltem volna.

 

Ja! A ma esti Arsenal - Villarrealra fix 1-est böknék, mert Senna és cazorla nélkül... esély nincs. A Porto - MU-ra a tippem 1-2. a piás összekapja a bandát és átmennek a Porton.

Ámen :)

Link to comment
Share on other sites

A londoni visszavágó előtt pedig még tesz a barca egy baráti kirándulást Madridban is, remélem ez is segít majd a Chelseanek

Szerintem ez inkább nekünk kedvez :D Jó lenne meglepni őket, de ez egy másik topik.

 

Nem tudtam, hogy Senna sem lesz. Akkor szinte 2 garantált angol lesz az elődöntőben. Kérdés, hogy az United mire jut Portugáliában.

Link to comment
Share on other sites

Ez a tegnapi meccs hatalmas volt, ritkán látni ilyen jó meccseket. De bármekkora meccs is volt, a Chelsea-től egyáltalán nem vagyok elájulva (ellentétben néhány Manchester-fannal, akik itt írtak :huh: ). A Liverpool megmutatta, hogy mennyire tud küzdeni, én is arra számítottam, hogy a második félidő elején tovább mennek, de kicsúszott a kezükből a meccs. Talán Gerrard-al sikerült volna...

 

A Chelsea inkább erőfocit játszik, és ez lehet, hogy nem fog ízleni a Barcának, viszont szerintem akkor is a katalánok jutnak majd a döntőbe.

 

Ma pedig Porto - Manchester! :happy: Természetesen azt várom, hogy a kedvenc csapatom jusson tovább, meg egyébként is ez a reális végkimenetel. A Villareal-nak Cazorla és Marcos Senna hiányában nem igazán maradt esélye a továbbjutásra, de szerintem tizenegyesekig akkor is "kihúzzák", és csak így jut tovább az Arsenal az elődöntőbe, ahol remélhetőleg a Manchester-rel találkozik majd.

 

Jó szurkolást és jó meccsnézést Mindenkinek! ;)

Link to comment
Share on other sites

A tegnapi meccsről:

Sajnálom a Liverpool-t szurkoltam nekik, , megérdemelték volna a győzelmet. Gerrard-al szerintem győztek is volna... de ha Terry pályán lett volna akkor is máshogy alakult volna talán.

A Chelsea-Barca elődöntő a Barca győzelmével végződik, ez szerintem biztos.

Manchester-Porto, hajrá Porto, remélem nagy meglepetést fogunk látni, és jó meccset.

Arsenal-Villareal, jó lenne egy Villareal győzelem, én mondjuk a másikat nézem majd.

Döntő szerintem..: Barcelona-Manchester United

Ja ÉS HAJRÁ BARCELONA! Remélem tiétek lesz a BL:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...