Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

baad newz:

 

Azért lett 2-0 mert a játékosok nem koncentráltak megfelelően. Az első 10 percben lehetett volna vagy 3-0... Raúl, Guti, Robben ziccerei... mind kimaradt.

 

 

Igen, a BATE egy falusi csapat a Madridhoz, MUhoz, de még a Villarrealhoz képest is. Láttátok ti ezt a meccset? Kérdezném zárójelben...

 

...arról nem is szólok hogy 10-15 évvel ezelőtti suhogós tornanadrág kékjéhez tudom csak hasonlítani azt az undorító mezt amiben tolták...- :) De nem bántom őket. Minek? Nulla ponttal lesznek tökutolsók a csoportban.

Link to comment
Share on other sites

Azért az mégiscsak elgondolkodtató, hogy a BL-ben román,ukrán,szerb,szlovák...fehérorosz :huh: és ciprusi :lol: csapatok is megfordulnak évről évre!Mi magyarok meg csak vegetálunk.Én azt nem értem ha vizilabdában, kézilabdában és kosárlabdában összetudunk hozni olyan klub és válogatott csapatot ami képes hozni a nemzetközi szintet akkor a fociban miért nem? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mert a magyar bajnokság színvonala tán még a fehérorosz bajnokságét sem éri el! Puhányok, kevés forduló van idehaza, ha leesik egy kis hó már szünetelni kell.

Nincs fizikum, nincs technikai tudás.

 

 

Így is van esély pedig, az én meglátásom annyi lenne hogy úgy tudnánk bejutni a BL-be, ha lenne egy olyan magyar klub ami stabil lábakon áll, NAGYON BŐ kerettel rendelkezik, a játékosok viszonylag egy szinten vannak tudásban és fizikumban illetve egy nagy adag szerencsével párosul mindez.

 

Minden egyéb esetben veszett fejsze...

Link to comment
Share on other sites

Azért az mégiscsak elgondolkodtató, hogy a BL-ben román,ukrán,szerb,szlovák...fehérorosz és ciprusi csapatok is megfordulnak évről évre!Mi magyarok meg csak vegetálunk.

 

az ukránokat kivenném a felsorolásból, mert a Dinamo Kijev,Sahtar Donyeck duónak több pénze van, mint a magyar "profi" és amatőr klubboknak összesen.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Real Madrid - Liverpool

 

Engem csakis ez a párósítás érdekel. Nem szabad leírni a Madridot. A BL mindig a szerencsén múlik, ráadásul idén a Pool bajnokságot szeretne nyerni szerintem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sztem otthon máshogy áll föl a ManU, és hajtanak majd a gólért/gólokért, nehogy az legyen, hogy az Inter lő előbb és ráülnek, az olasz védelmek ellen senki sem szeret nagyon focizni. Ez az én elképzelésem, remélem a Manchester jut tovább, persze azért a BL-t nem kell megnyerje, mert arra a címre mást szeretnék :D

 

Abban bízok, nyer a Juventus az undok Chealse ellen, akit annak ellenére is utálok, hogy Ballack ott játszik, megérdemlik, hogy ne jussanak tovább, remélem Del Piero megtréfálja a védelmet néhány alkalommal :P

 

Ha az angol csapatoknál tartunk, akkor sztem a Liverpool viszont győzhetne, már csak azért is, mert pont egy olyan csapat ellen játszik, akiket személy szerint legalább annyira nem szeretek, mint a Chealse-t és a Milan-t és elég nagy pofon lehetne a Real-nak a hétvégi sikerük után egy vereség, hihi :D De szemét vagyok, de mit csináljak, az ellenségeinket nem szeretni kell, legszebb öröm a gólöröm :D

 

Remélem a küszködései közben, de még jobban hiszem, hogy után a Bayern végre talpra áll és hozza a meccset annyira, hogy otthon ne kelljen annyira izgulni, hogy vajon mi lesz az akkori eredmény, tehát magabiztosan győzzenek. Talán nem olyan nagy falat a többi csapathoz képest a Sporting és egy jó esély lehet most az észhez téréshez és talán szerencse is, hogy nem egy Barcelona-t kaptunk, de nem akarok elkiabálni semmit, le is kopogom gyorsan, ezzel együtt természetesen szurkolok a kedvenc német csapatomnak ;):D

 

Hajrá Fc Bayern München!

 

Jó meccs nézést ;)

Link to comment
Share on other sites

a tegnapi forduló néhány meccse lehetett volna izgalmasabb,de azért nem voltak rosszak. A utd szerintem hazai pályán verni tudja majd az Intert, az Arsenal meg legalább 3 góllal nyerhetett volna ,de szánalmas volt a helyzetkihasználásuk.A Barca kicsit meglepett, 1-2 gólós győzelmet vártam... Ma szerintem egy döntetlen és egy egygólós győzelem lesz a két nagy meccs mérlege ,de nehéz lenne tippelni.

Link to comment
Share on other sites

Sztem otthon máshogy áll föl a ManU, és hajtanak majd a gólért/gólokért, nehogy az legyen, hogy az Inter lő előbb és ráülnek, az olasz védelmek ellen senki sem szeret nagyon focizni. Ez az én elképzelésem, remélem a Manchester jut tovább, persze azért a BL-t nem kell megnyerje, mert arra a címre mást szeretnék :D

 

Az első két mondattal egyetértek, a harmadik mondat második felének pont az ellenkezője az én elképzelésem. :D

 

Ma megnézem a Real - Liverpool-t az M1-en, aztán a gólösszefoglalót TV6-on. Szerintem az előbbi meccs akkora döntetlen lesz, hogy csak úgy zörög( :) ), bár szerintem mindent egybevetve a Real az esélyesebb (ezen a meccsen legalábbis, a továbbjutást illetően nem foglalnék állást) Szerintem a Sporting - Bayern meccsen a bajorok az esélyesebbek (bár a portugál csapat azért jó lehet egy döntetlenre, főleg, hogy otthon játszanak), a Chelsea - Juventus szerintem döntetlen lesz, a Villareal - Panathinaikosz végén pedig a spanyolok örülnek majd (azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a továbbjutás kérdése is már most eldől)

 

Jó meccsnézést mindenkinek!

 

Szerk.: Itt van mind a négy mai meccs online közvetítése, ha valakinek esetleg kellene (megnéztem őket, mindegyik működik)

Real Madrid - Liverpool

http://www.bacskaisport.hu/labdarugas/elo-kozvetites/elo-kozvetites-real-madrid-liverpool-nezze-eloben-p2p-livestream.sport

Chelsea - Juventus

http://www.bacskaisport.hu/labdarugas/elo-kozvetites/elo-kozvetites-chelsea-juventus-nezze-eloben-p2p-livestream.sport

Sporting Lisszabon - Bayern München

http://www.bacskaisport.hu/labdarugas/elo-kozvetites/elo-kozvetites-sporting-bayern-internet-tv-p2p-livestream.sport

Villareal - Panathinaikosz

http://www.bacskaisport.hu/labdarugas/elo-kozvetites/elo-kozvetites-villarreal-panathinaikosz-online-p2p-livestream.sport

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...