Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

Üdv

 

A csalásról már elmondtatok mindent így ahoz nem szólnék hozzá de most is kiderült h hiába kapna Eto'o aranycipőt messike meg aranylabdát kapni és hiába mondták sokan év elején h bomba formában vannak mégis csak 1 nagy nullák

ennyi :angry: Lehet h ronnika színlelései meg fájdalmas tekintetei már az én szememet is szúrják de ő legalább tud játszani 1 erős csapattal nem úgy mint messike h 1 értelmes megmozdulása nem volt pff <_< eto'o meg hol volt sehol állt végig elől angliában az összes csatár hátra megy ha kell de ez pff :angry: a nagy daniel alves na annak meg 1 értelmes beadása sem volt kapu mögé kapus kezébe alapvonal mögé mindenhova csak normális helyre nem ennyi

 

Lehet mondani h ha drogba kicsit jobban rugdosta volna a helyzeteket akkor nem lenne ez a bírói botrány de kérem én 1-0 után amikor kiállították abidalt guardiola tök nyugisan fogta fel semmi érzelem nélkül az h a rohadt életbe lehetséges 1 bl elődöntőben

Hát mért is mert tudta már a meccs előtt h ez már zsebbe van ennyi :angry:

Edzői érzéke 1 nagy 0 a kemény angol foci ellen így felállni nem lehet pff mit hitt h ez a spanyol bajnokság nem kérem ez teljesen más Hiddink meg zseniális volt elismerésem

 

de amit most olvastam a nyilatkozatokat na jó a pofám leszakadna ha ilyet mondanák guardiola helyében

a chelsea túlságosan behúzódott a támadásaink miatt és végül ez megbosszulta magát pff mien támadások 1 éppkézláb helyzetük nem volt leszámítva a gólt :angry:

 

Hiddink persze udvarias és nyugodt volt ezért lesz ő még nagy edző még ennél is nagyobb 1 európai sztárklubnál de ez a guardiola pff elfogják zavarni a francba :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Creoque attól még, hogy rühelled a Barcát nem lesz más a helyzet!Hisztizni azt lehet!Mi lett volna, ha a real kap így ki?Öngyilkos leszel?Jah, hogy ők nem jutottak el idáig...sajnos, majd jövőre! ;)

Link to comment
Share on other sites

Hali!

én már leírtam a véleményem a dologról de most olvastam két nagyon jó cikket az indexen.

 

Kb ez az én véleményem is :

http://sportgeza.hu/sport/fizikalisedukacio/2009/05/07/chelsea_barcelona/

 

 

És ez is egy jó cikk szerintem:

http://sportgeza.hu/sport/marodiaklistaja/2009/05/07/didier_drogba_a_futball_szegyene/

 

A Chelsea fanatikusok biztos azt fogják mondani hogy hülye a cikk írója ,de azért néha nem árt egy kis kritika . És lassan már készülhetünk a döntőre,mert az elődöntőknek vége. Történt ami történt,a sok vélemény kb. felesleges ,mert vissza már nem lehet csinálni,de ettől függetlenül én elolvastam mindenkiét és nagyjából meg is értettem őket :) .

Link to comment
Share on other sites

polip: semmi probléma azzal, ha a hozzád hasonszőrüekkel egyetértesz.

 

A probléma az, hogy egy olyan "sportoldal" mint a sportgéza, jelenleg működhet és megélhet. Kritikán aluli színvonal, a csapatok (elsősorban az olasz csapatok lehúzása) és 200%-os Madrid-ellenesség jellemzi. csak meg kell tekintgetni a kikerülő híreket. MINDEGYIK fröcsögésből áll. Objektivitás SEHOL.

 

Sorry ha egy ilyen oldalra nem adunk :)

Link to comment
Share on other sites

Te jó ég, micsoda hozzászólásáradat :o Én már nem is tudom érdemben semmit hozzáfűzni a dolgokhoz, már mindent elmondtak előttem :)

 

De azért a személyes véleményemet leírom én is. Egyetértek a nagy többség véleményével a tizenegyeseket kapcsolatban; ha nem is 5-6 büntetőt, de legalább 2-t meg kellett volna adni a Chelsea-nek (a legegyértelműbb szerintem Piqué kezezése, a meccs után ő maga is bevallotta, hogy kézzel ért a labdához, bár nem mintha különösebben bizonygatni kellene ezt, egyértelműen látszik minden a felvételeken), és azzal is egyetértek, hogy hallatlan, amit ez a játékvezető művelt. A ténykedését különösebben nem is kommentálnám (meg úgy is elég szépen szidták már itt előttem is), nem az zavar, hogy mindezt a Chelsea-vel művelte, hanem hogy úgy egyáltalán, hogy művelhet ilyet valaki, ráadásul a BL elődöntőjében :huh: A mai Nemzeti Sport-ban van egy nagyon találó mondat, ami a meccsről szóló cikkben van: Létrejött az álomdöntő, amit sokan akartak, és látva Tom Henning Övrebö ténykedését, talán ő is azok közé tartozik, akik az MU-t és a Barcát szerették volna Rómában látni... Na igen, és mellesleg a cím is ez: Iniesta + bíró = finálé... Azt hiszem nem is kell kommentálnom.

 

Egyébként ezt a meccset látva, főként a Chelsea által mutatottak alapján szerintem egyértelmű, hogy a Manchester-nek -ha nem is sokkal, de valamivel biztosan- könnyebb dolga lesz a Barca ellen, mintha a Chelsea-vel kellene játszania a finálét. A 'kékek' takitkailag egyszerűen lemosták a katalánokat. Ja, és az a bizonyos angol dominancia, amire a Barcának sincs ellenszere...

Link to comment
Share on other sites

Az igaz, hogy a "főgonosz" a játékvezető, de mondjuk azért a Barca játékosait is lehet szidni: az egész meccsen nem értek semmit a Chelsea ellen, az az Iniesta-gól is eléggé a "talált-félék" sorába tartozik, bár azt nem vitatom, hogy elég szép volt.

Link to comment
Share on other sites

azért, szerintem a chelsea is részben hibás mert a helyzeteiket nagyrészét mind ellazáskodták, drobga csomó helyzetet kihagyott , már akkor mikor nem rántották le őt :happy: .az viszont tény h a chelseanek már nem az első esete h nem bír veszteni.ettől függetlenül ilyet a bíró nem tehet!.NEM MÉRLEGELHET ÚGY H ELDÖNTHETI A TOVÁBBJUTÁST.ha kell igenis belekell nyúlnia.mert nagyon látszott h nem ő akarja eldönteni a barca vereségét.megfogalmazódik a kérdés h a 11-eseknél mégis mi ment át az agyán?mert az h nem adta meg az egy dolog, ha megadja akkor a barcelona elveszti a továbbjutást? de hogy bízott abban h a barcelona gólt lő az meg a másik. de ha a chelsea továbbmegy szerintem nincs ekkora vita,bár én akkor is eltiltanám az ilyet.

én amúgymeg lehet hülyeség de a partvonalon rohangászó bíróknak megengedném a videó használatát.

Link to comment
Share on other sites

na akkor énis beállok...

ugyan már a lényeget leírták előttem,de én elmondhatom h elég nagy chelsea drukker vagyok és "csak" 3 tizenegyest tisztán megadtam volna...drogba tényleg elég sokat esett,és lehet kritizálni,de hát most kérem szépen csak példaképp c.ronaldo hányszor esett és kapott 11-est?na mind1...ez sajnos már a múlt és ez ellen nem tehetünk semmit...drogba is belőhette volna a helyzeteit és akkor semmi probléma...abidal kiállítását totál nem értem,de még mindig úgy tűnik h kicsesztek a chelsea-vel...a bíró volt a 12. barca játékos...amikor kiállította abidal-t a barca még mindig 11 emberrel játszott...

Link to comment
Share on other sites

A döntőben szerintem.... nem tudom, mi lesz. Ennyi minden után szerintem a Barca nyeri. A középpályán dőlhet el az egész. Ha fel tudják tartóztatni Xavit és Iniestat, akkor szinte meghal a Barca. Ha nem, akkor az lesz, hogy.... vége az MU-nak.

 

Ja, és az a bizonyos angol dominancia, amire a Barcának sincs ellenszere...

A Chelsea nem hagy teret a középpályán, ellenben az MU - szerintem - eléggé szét tud szakadni. Ebből kiindulva eléggé nehéz dolga lesz az MU-nak. Nem szabad a Chelseaből kiindulni.

Link to comment
Share on other sites

Valóban nem szabad a Chelsea-ből kiindulni, de az ő példájukat kell követni :) , és a Xavi - Iniesta páros semlegesítésével "lerombolni" a Barca játékát. Nincs nekünk Essien-ünk, de Ferguson vélhetően az 'öt középpályás - egy csatár' típusú felállást fogja alkalmazni, ahol a középpályán három szűrő van; ők képesek lehetnek feltartóztatni a katalánok "motorjait".

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát nem tom de a Unitedet nem nagyon láthattuk mostanában védekezésre beállni...

Az viszont meglehet h ha játszuk a támadó focinkat meglephetne a barca bár ezt kétlem...

Azért ha vélhetően 5 középpályással játszanánk 1 carrick, anderson, scholes belső középpálya sok mindenre jó lehet szélen ronnie giggs v nani esetleg park??? elől a szokásos harcos rooney egy magabiztos védelemmel hát azért ezt jobbnak találom mint a chelsea kezdő 11-ét...

Nem szeretnék előre inni a medve bőrére de esélyesebbek vagyunk a barcánal

 

Link to comment
Share on other sites

Én ezek után nem vagyok hajlandó a döntőt sem megnézni :( A futball szégyene történt egy olyan versenysorozatban, ahol sok-sok-sok kisebb csapat szeretne alázattal minél messzebbre jutni... ehelyett megírt forgatókönyvek, 'meccset eladó bírók' kaphatják a főhangsúlyt, még az elődöntőben is... Gusztustalan, elment a kedvem az egésztől.... Többek hivatkoztak arra, h. az elmúlt szezonban játszott forma alapján.... De ugyan már... könyörgöm.... Nem a régmúlt forma kell, hogy legyen a döntő egy meccsen, hanem az, amit az adott pillanatban, az adott csapat produkálni tud.. Ilyen bődületes baromságot is ritkán hallani, ez alapján le se kell játszani a meccseket!?! - s már meglehet a győztes...? A bíró beleröhögött a meg nem adott 11-esbe, amikor ott történik az orra előtt, máshol hasonló szituációkat (ahol gyak. észre se lehetett venni) meg lazán lefúj (lásd kezezés) Mi ez, ha nem brutális csalás, s 'eladása a meccsnek'? - Vicc és szégyen... Egy BL elődöntőt nem szimpátia alapján kellene kihirdetni, h. ki nyeri meg ki nyerheti meg! - Hanem színtiszta tények alapján :(

Link to comment
Share on other sites

amúgy ez is a blatter+platini féle utolsó szemétládák műve: ha bevezetnék a videóbírót mi történne? ilyen esetben fél percne állna meg maximum a játék, viszont 100%-ig biztosan helyes döntést hoznának

de persze ezzel csak azaz egy hatalmas probléma van, hogy így senki sem tudna csalni, és akkor persze hogy vennének hülyére 600 millió embert?

Link to comment
Share on other sites

A videóbírónak is meg vannak a hátulütői azért kéremszépen.

 

Viszont azt támogatnám egyedül, hogy BL-ben, VB-n, EB-n legyen használva és félidőnként mindkét csapat számára 1-1 alkalommal!

Értelmetlen és kezelhetetlen lenne a helyzet, ha mindenhol bevezetnék az az egyik az meg a másik, hogy ha bárki bármikor azt mondaná h nézd meg a videóbírót te majom... akkor már szaladni kell és nézni. Ez nem fél-fél perc. Ebbe az irányba sem szabadna elmenni, viszont amit írtam az talán valóra váltható lenne és fennakadásokat sem okozna.

Link to comment
Share on other sites

Hát jah ebben van valami, csak kérdéses, hogy válna be?Bár ötletnek nem rossz!

Link to comment
Share on other sites

mondom a part vonal mellett levő bírok látják a kivetítőn az ismétlést , azonnal 10 sec alatt lehetne ítéletet hozni.nem hiszem h több idő lenne mint mostanság amikor egy szabadot 2 perc alatt végeznek el, a sok reklamálás igazítás miatt

Link to comment
Share on other sites

de ez fél perc; mert nem kell szaladni az égvilágon sehova, ott a negyedik játékvwezető, vagy valaki majd beül egy videóterembe

én is így gondoltam amúgy, mert alapból is a majos sportágakból jött az ötlet, az NFL-ben is egy csapatnak 3 challenge lehetősége van (jogtalan challenge esetén -1 időkérés)

 

ennek tényleg az a hátulütője hogy ne lehessen feltűnően csalni, más nem nagyon

 

szerk.: am a gólbírónak is ez az alapötlete, mert ha már nem is egy 4-5. bíró üljön le az alapvonalhoz, legalább szenzorosan (vagy hogy:]]) oldanák meg ami tényleg nem túl drága, csak fel kell szerelni.

Ha még pénzgondokra hivatkoznak vagy bármi hasonló akkor tényleg csak a nemzetközi meccsekre kéne megcsinálni mert ugy eott minden megmozdulás számít nem úgy mint egy bajnokságban

Link to comment
Share on other sites

.... hát... .szerintem én is kiakadtam volna, ha ekkora marhát raknak be és ezt csinálja :D nem Drogbára, hanem a problémák forrására kellene mutogatni, s egy életre/hosszú-hosszú évekre eltiltani minden komolyabb meccsetől... max másodosztályba fújhatná ezután a bundát pl.... Ez a megoldás talánd drasztikus, de legalább hátha elrettentő lenne minden bírónak!

Link to comment
Share on other sites

pusztán azért mert az ilyenfajta kiborulásokért általában sárgát adnak, ha 1-0-ra vezetsz és továbbjutásra állsz ki akarná megkockáztatni ezeket a meccs elején?

nem felejtették el és bennünk volt az ideg, ami elpárolgott volna ha lefújja a meccset, de így hpgy már minden mindegy volt elszállt az agyuk

Link to comment
Share on other sites

Hiddink is igazat ad a csatárnak.

 

 

20090507-1950drogba.jpg

 

 

Kétség nem fér hozzá, hogy Tom Henning Övebro nem lopta be magát a Chelsea-drukkerek szívébe a Barcelona elleni BL-visszavágó kapcsán... Szemtanúk szerint Didier Drogba az öltözőfolyosón is nekiment - szerencséjére csak verbálisan - a játékvezetőnek, a bíró helyett azonban a falnak adott (szó szerint) egy hatalmas, tenyeres pofont.

Guus Hiddink elmondta: tökéletesen megérti játékosa érzéseit...

- Megértem Didier-t, mert itt nem arról van szó, hogy egy ítéletet vitatunk, hanem arról, hogy sorozatos tévedésekről beszélhetünk - így a holland.

 

Drogba elnézést kér - elsősorban a gyerekektől

 

Szerda este vadállatként viselkedett az elefántcsontparti csatár a Chelsea-Barca BL-meccs után, ma közleményben kért bocsánatot mindenkitől - elsősorban a fiatal korosztálytól.

 

 

"Nagyon szomorú voltam a lefújás után. Visszanézve a televízióban a képeket, egyételmű, túlreagáltam a helyzetet! Elismerem, hogy a nyelv, amit használtam, megengedhetetlen. Rossz példát mutattam mindenkinek, elsősorban a gyerekeknek. A pillanat tört része alatt történt minden, szabadjára engedtem a hihetetlen frusztrációmat. Elnézét érte - mindenkitől!" - áll Didier Drogba közleményében.

 

A Chelsea-Barcelona BL-meccs lefújása után válogatott szitkokat szórt Drogba Övrebo játékvezető felé. A történet ismert: a norvég játékvezetőn több tizenegyest kér számon a Chelsea. A londoni klub komoly frusztrációja, hogy az UEFA nem engedte az angol házidöntőt. Övrebo mindeközben halálfélelmektől gyötörten készül az újabb feladatokra - ha még egyáltalán valaha látjuk őt futballpályán.

 

Kicsempészték Angliából Övrebót

 

Halálosan megfenyegették a Chelsea-Barcelona BL-elődöntő norvég játékvezetőjét, akit előbb átköltöztettek egy másik szállodába, majd titokban kicsempésztek az országból.

 

A Chelsea orosz tulajdonosának, Roman Abramovicsnak újabb évet kell várnia a hőn áhított Bajnokok Ligája-sikerre, miután a Barcelona elleni visszavágó 93. percében Iniesta szertefoszlatta az álmokat. A mérkőzés végét jelző sípszó után Michael Ballack, majd a magából teljesen kikelt Didier Drogba is letámadta a játékvezetőt, aki a biztonságiak gyűrűjében hagyta el a játékteret.

 

Angol lapjelentések szerint az elefántcsontparti támadó az öltözőknél is megtalálta Övrebót, aki kétségbeesésében visszamenekült a Stamford Bridge gyepére. Ezzel azonban még nem volt vége a kálváriájának.

 

londoniaknak három egyértelműnek tűnő tizenegyest nem adott meg Övrebo, akit halálosan megfenyegettek a mérkőzés után. Az angol rendőrség rendkívülien komolyan vette az ügyet, és még aznap este átköltöztette a játékvezetőt egy másik szállodába. Később aztán jobbnak látták, ha elhagyja az országot, a civilben pszichológusként dolgozó norvég.

 

A 42 éves Övrebóra jelenleg már a norvég rendőrség vigyáz, az UEFA pedig megtiltotta, hogy nyilatkozzon a meccsről, és az utána történtekről.

 

A norvég játékvezető nem először került reflektorfénybe. A tavalyi Európa-bajnokságon az olasz-román csoportmeccsen nem adott meg egy szabályos Toni-gólt, amiért utólag bocsánatot kért. Övrebo összesen 22 BL-meccsen fújta a sípot, és a jövő évi világbajnokságra is jelölte az UEFA.

 

Ballack: Ez egyszerűen hihetetlen

 

Michael Ballacknál a hosszabbítás perceiben elszakadt a cérna.

 

A Chelsea középpályása kis híján megütötte a szerinte a Barcának fújó norvég bírót, Tom Henning ?vreb?-t. Az eset felvételei este óta már bejárták a világhálót, a szituációról számtalan vicces videót/animációt készítettek. A német válogatott játékos azonban továbbra sem tud nevetni, de nyilatkozatában már visszafogottabb volt...

 

?Ez egyszerűen hihetetlen. Azt hittük a tavalyinál már nem lehet rosszabb. Egy büntetőnyire voltunk a győzelemtől tavaly, most pedig a 93. vagy 94. percben foszlanak szerte álmaink. Sosem szabad azt mondani, hogy a rosszabb csapat jutott tovább, de most egyértelműen nekünk voltak jobb lehetőségeink a gólszerzésre, és ezért mi érdemeltük volna meg a döntőbe jutást. Tudjuk, hogy a Barca remek csapat, akik remek futballra képesek, most mégis felülmúltuk őket, de így sem mi örülhettünk a lefújásnál.?

 

Íme néhány animáció Ballack "futásáról":

 

(szerk: úgy látom, h. az előbbit törölték :D na mindegy, kezdőképp még van, hátha valaki felleli valahol a tom&Jerry-s verziót :lol:)

 

2a7a3qvjpg.gif

 

2pqrp82.gif

Link to comment
Share on other sites

Meglepő cikket közölt ma a The Sun.

 

Az angol bulvárlap írásai bizony sok esetben nélkülözik a valóságalapot, így nem lehet feltétlenül megbízni bennük, mindazonáltal igen érdekes cikket publikáltak a pénteki napon.

 

Állítólag órákkal a Chelsea FC-FC Barcelona Bajnokok Ligája elődöntő visszavágó mérkőzése előtt az UEFA a hivatalos honlapján pár pillanatig 1-1-es eredményt írt az összecsapásra, a riportban pedig meccsvégi Barça-egyenlítés szerepelt, ahogy az a valóságban is történt.

 

De nemcsak a Sun, hanem számos Chelsea-drukker állítja ezt, mindazonáltal reakció még nem érkezett, és nem is valószínű, hogy fog.

 

forrás:www.stopli.hu

Link to comment
Share on other sites

Amit a meccsen művelt ez az ember, azok után nem is csodálkozok, hogy halálos fenyegetéseket kap. Ez szerintem teljesen várható volt :huh: És hogy a jövő évi VB-re is jelölve van?? Háát, szerintem arról lemondhat...

 

Chosen, ez egy eléggé nevetséges dolog :) Persze nem "rád kenem", ez a stopli.hu szerintem maga találta ki ezt az egész képtelenséget... Vannak meccsek, amik után ilyesmi képtelen híresztelések látnak napvilágot, hát ez bátran mondhatom, egyike a legelborultabbaknak :lol: Vagy ha a Sun netán tényleg leadott egy ilyen cikket, akkor náluk sincs rendben valami... :huh:

 

Szerk.: Nietzsche, itt ez a videó, amit te is belinkeltél, csak töltötek:

http://www.youtube.com/watch?v=QrGRG5ioHQ0

Ui.: Remélem a közeljövőben még sok fantáziadús paródia kerül ki YouTube-ra vagy képekben vagy akárhogy erről a Ballack - Övrebö jelenetről :lol:;) Ez megint egy olyan dolog, amire örökké emlékezni fog az, aki látta ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...