Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

vassadi:Ha rám gondoltál ,akkor tévedsz ,kedvenc csapatom a United és ez így is fog maradni ,még ha szarul is fognak játszani ,de a tegnapi meccs hatalmas volt ,és én csak a véleményemet írtam le...

 

Szerintem ma felszívja magát a Manchester és lő 2-t ,és továbbjutunk a másik meccsen én Arsenal továbbjutást tippelek.

 

Jó meccsnézést mindekinek!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lacey, csak arra célzok, hogy talán túlzottan is ajnározzátok a Chelsea-t. Nézzük semlegesként, hatalmas meccs volt, és ennyi, szerintem azzal már felesleges foglalkozni, hogy pl. a Chelsea mennyire jó teljesítményt nyújtott, stb. (ami szerintem azért nem volt annyira óriási produkció, bár 2-0-ról 3-2-re fordítani finoman szólva sem semmi dolog) Most lehet, hogy kicsit "érdekes" dolgokat írtam, de nézzétek el nekem, már nagyon indulni akarok meccset nézni :)

 

Figyeljünk most inkább a kedvenc csapatunk meccsére! ;) (Továbbra is Manchester-fanokhoz beszélek természetesen :) ) Glory, Glory Man. United!

Link to comment
Share on other sites

hú polip nektek kijutott most a jóból;

jól számoltam akkor Chelsea, Manchester, Pool, MAnchester, Manchester ebben a sorrendben (becsúszik egykét "semleges") bajnoki

kemény...

 

szerintem a ma esti meccseken nem volt semmi meglepő, gyakorlatilag gólhelyzet nélkül esett ki a Villareal, és a Porto is. Azért persze lerágtam a körmöm:D de így utólag

 

 

ui.: az angol dominanciáról azért még azt hozzátenném, hogy elég megnézni azt hogy az Arsenal hog yjátszott, a Chelsea-Pool meccs milyen szintű volt, és habár most a United nem volt toppon, azért Ronaldo lőtt egy fantasztikus gólt 38ról, és a csoportmeccseken is aláztak (+ Inter), ez a fölény teljesen "kiérdemelt", és nem az az 1-0-ás meccssorozatos fölény amit az olasz csapatok csináltak anno, mert azért fantasztikusan játszanak a csapatok

Link to comment
Share on other sites

Mondok egy szépet, ha megint angol döntő lesz. Egy nemzetközi ligába nem kellenek ilyen döntők. A régi BEK sokkal jobb volt. Ott nem volt házidöntő, csakis nemzetközi volt. Minden országot egyetlen egy csapat képviselt. Remélem Platini csinál valamit.

 

A tavalyi döntőnél csak a 2003-as volt rosszabb.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

Sztem hülyeség az h minden országot csak 1 csapat képviselne...

Így rengeteg top csapat nem jutna szóhoz és a gyengébb ligákból ömlenének a rossz csapatok

Nem hinném h szívesen néznél olyan meccseket ahol már a meccs előtt eldől h az egyik csapat nyer 3-4 góllal <_<

Jó ez így ahogy van azzal most mit csináljanak h angol fölény van... egy kis idő múlva eltűnik ennyi :)

Link to comment
Share on other sites

Én meg azon a véleményen vagyok, hogy nem érdekel hogy most angol csapatok vannak a csúcson. Lesz ez még máshogy. De nem nekik, hanem az olasz és spanyol topcsapatoknak kell produkálni! Olyan futballt kell bemutatni, amire az angolok nem tudnak lépni. A bibit 2 fő dologban látom:

 

ad1) Angliában 2 méterre vannak a nézők a játékosoktól, ha valaki tötyög, lötymörög (mint nálunk a Gutihá), akkor azt elküldik a qrva anyjába, nem tartom kizártnak hogy le is köpik. Majd legközelebb meggondolja. Ezen egyszerű oknál fogva a belüket szétfutják a pályán -> a legjobb kondiban lévő futballisták Angliában vannak.

 

ad2) a pénz. Ezt pedig nem kell ecsetelnem. Hol ér fel egy angol középcsapathoz pénzügyileg, edzéslehetőségileg, játékospotenciálban és minden más lehetőségben egy német, spanyol vagy olasz KÖZÉPcsapat? Sehol. Ennyi.

 

Kis összehasonlítás? Tottenham, City, A. Villa vs. Getafe, Racing, Betis / Samp, Fio, Torino.... hát... zongorázni lehet a különbséget nem a csapatok hanem a LEHETŐSÉGEK között.

 

 

Ha pedig az elitklubokat nézzük, ott sincsen eleresztve pénzileg jónéhány. Gondoljunk csak a Juventusra olaszból vagy Spanyolországból a Valenciára, Sevillára....

 

 

 

Ettől függetlenül SOHA AZ ÉLETBEN nem akarok meglátni egy arab sejket sem egy spanyol klub elnöki székében!

Link to comment
Share on other sites

az arab sejkek tulajdonosok, nem pedig klubelnökök

 

 

Oké. A lényeg ugyanaz. Önkényuralom, nem tetszik neki valami kétlábbal rúgja kifelé ha úgy akarja. Azt visz akit akar, ha le akarja igazolni Valderramat akkor leigazolja évi 15 milliós gázsiért.

Lenne Spanyolországban is egy-két Manchester City...

 

 

Egyébként én is úgy tudom, hogy a klubok pártolótagok kezében vannak, viszont egy arab bejelentkezett a Betisért és állítólag lopera hajlandóságot mutat arra hogy eladja. 50 v. 60 millió euróért.

 

Kedves ábel, ezzel a "tulajdonos" lenne az elnök is, azt hiszed hogy nem maga akarná irányítania klubot? Miből lenne jó akkor neki h ő a tulaj?... Lopera ha maradhatna, akkor si egy bábu lenne. Semmi több. Jó ez?

Link to comment
Share on other sites

nem ismerem a tulajok gondolkozásmódját, de Abramovics is, Glazerék is, és a City-tulaj is csak egy keretet biztosított a menedzser számára.

A topligákban teljesen máshogy működnek a dolgok, spanyolországban az elnök, angliában a menedzser, olaszországban "együttes erővel" dönt az igazolásokról, szerződésekről, stb.

Szerintem Abramovics, és az amerikaiak is csak üzletelnek, vagy pénzt mosnak a klubboknál, mindegyikőjük tudja, hogy nem ért hozzá annyira mint azaz ember aki eddig csinálta, Sir Alex, Mourinho v akármilyen edző hagyná, hogy azt mondják neki, hogy megveszem ezt és ezt a játékost, nemérdekel, hogy t ekit szeretnél, majd ebből építesz TE csapatot

nincs az a világ, am hamár Manchester City: heti rendszerességgel feldobnak egy nevet, kiadnak egy listát, stb... de ebből semmit se látott még egy szurkoló se semmit (ok, ,kivéve Robinhot). Szerintem tökmindegy ki az elnök, csak az számít, hogy mekkora az a keret amit kiszab az elnöknek, menedzsernek akárkinek

 

Robinho11: Platini valóban ezt szeretné, de ha belegondolsz - jobb így. Idén látunk Manchester-Arsenalt, Manchester Intert, Real - Bayernt, Liverpool-Chelseat, stb...

ki cserélné le ezt, egy Manchester - DVSC, vagy Real - Rosenborgra?

 

Link to comment
Share on other sites

Mondok egy szépet, ha megint angol döntő lesz. Egy nemzetközi ligába nem kellenek ilyen döntők. A régi BEK sokkal jobb volt. Ott nem volt házidöntő, csakis nemzetközi volt. Minden országot egyetlen egy csapat képviselt. Remélem Platini csinál valamit

Nekem semmi bajom nincs az angol dominanciával, sem pedig egy esetleges angol házidöntővel, legfőképpen ha a kedvencem, a Manchester az egyik résztvevője ;) Szerintem nem a többi európai topcsapat gyengeségét, hanem az angol csapatok erősségét mutatja ez az angol dominancia. Mert az nem igaz, hogy pl. az Inter, a Juve, a Real, vagy a Bayern (és még sorolhatnám) rossz, gyenge csapat lenne, csak az angolok -most- ennyivel jobbak. Volt, hogy holland vagy német uralom volt a BEK-ben (zsinórban három Ajax-győzelem (Johan Cruyff-al és a futballforradalmár edzővel, Rinus Michels-el ugyebár), illetve közvetlen utána zsinórban három Bayern-győzelem (a Gerd Müller és Franz Beckenbauer fémjelezte együttes); most épp angol uralom van, de egyszer (valamikor...) ennek is vége fog szakadni... (bár a Manchester miatt mondhatnám, hogy remélem, minél később)

 

Egyébként a Manchester továbbjutásának nagyon örülök, szerintem megérdemelten jutottunk az elődöntőbe, valamint a másik meccsel kapcsolatban még annyit, hogy nem vártam, hogy az Arsenal ilyen simán jut tovább, arra számítottam, hogy a Villareal azért fog nekik gondot okozni még Senna és Cazorla nélkül is.

 

Az elődöntő párosításai:

Barcelona - Chelsea (2009. április 28., kedd és május 6., szerda)

Manchester United - Arsenal (2009. április 29., szerda és május 5., kedd)

Link to comment
Share on other sites

de am igaz ami igaz: a Blackburn valszeg elviszi Kurányit, namost a Blackburnnél még az se biztos hogy bent marad az első osztályban a Schalke meg BL csapat volt, és msot is UEFA kupás / BL helyért hajt

nem is csak a nagy csapatokkal van a "baj" hanem a futball elit nagyrésze angliába tömörül

Link to comment
Share on other sites

Háát, én ezzel a kijelentéssel azért vigyáznék :huh: Tény, hogy nagyon sok jó játékos van Angliában, másképp a bajnokság se lenne ilyen jó, de más európai elitbajnokságban is hasonlóan sok nagyszerű futballista van. Az, hogy jó játékosok terén a futball Angliába központosul, szerintem nem igaz, pl. Spanyolországnak és Olaszországnak is ugyanúgy kijut a jóból.

Link to comment
Share on other sites

a jött-mentek ott sem kapnak több pénzt mint máshol ... :D;) de ami tény az tény. Jelenleg az angol bajnokság a legerősebb és a legjobb 4be 3 csapatot ők "adnak".Ettől függetlenül simán meglehet hogy a Barca nyeri a bl-t ,mert néhány csapat van olyan szinten mint az angol top :)

Link to comment
Share on other sites

Kurányi és a Blackburn? Oda való. Semmit nem ér. Felkapott srác.

Angliában a futballvilág közepe? Több pénzért persze, hogy odamegy minden jött-ment.

 

 

ezt pont úgy mondod mintha a Real játékosai 200 forintos órabérbe "dolgoznának"... szerintem kétszer se biztos, hogy Angliába több pénz van mint Spanyolországba.

Link to comment
Share on other sites

Nem a Real Madridot és a barcelonát kell példaként felhozni.

 

A Sevilla felneveli a saját "sztárjait". A Valencia a csőd szélén. Atletico egy vicc. Heintingákat képes igazolni meg Ujfalusikat. Forlán sem tízmilliókért került oda, Agüero ott lett nagy játékos.

 

A Madrid és a barcelona külön dolog. Szép is lenne, ha nem lenne annyi pénzük, mint az angol topcsapatoknak. De utánuk nagy az űr. Ezt kéne észrevenni. Állítom egy Aston Villa jobban áll anyagilag, mint a Sevilla v. Villarreal!

 

 

Ja. Kurányi meg az a mário gomez is kb. a blekkburnbe valók :D

Link to comment
Share on other sites

Kurányi és a Blackburn? Oda való. Semmit nem ér. Felkapott srác.

Angliában a futballvilág közepe? Több pénzért persze, hogy odamegy minden jött-ment.

ezt pont úgy mondod mintha a Real játékosai 200 forintos órabérbe "dolgoznának"... szerintem kétszer se biztos, hogy Angliába több pénz van mint Spanyolországba.

Az ilyen Kuranyi-féléket könnyen el lehet csábítani a pénzzel, ezesetben most Angliába. A Schalke is akkor igazolta le, amikor szerződést kötöttek a Gazprom-mal, és így finoman szólva is bőséges anyagi háttérhez jutottak; eredmények terén addig sehol nem volt a csapat (mondjuk ezután is csak bajnoki 2-3. helyek és egy BL-negyeddöntő jelentették a csúcsot; és megjegyezném, hogy AZ a csapat, mivel néhány évvel korábban UEFA-kupát nyertek a gelsenkircheniek) Meg elég csak a Blackburn-nél maradni egy másik példához; a szezon elején Givet úgy igazolt oda a Marseille-ből, hogy a francia csapat a BL-ben indult, a Rovers pedig nem jutott ki a nemzetközi porondra (ha jól tudom)

 

A spanyol csapatok korántsem szegények, de van abban valami, hogy Angliában több a pénz...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma végre folytatódik a BL! :happy: Most valahogy örülök, hogy nem a Manchester meccsével kezdődik a hét, hanem a másik párharccal, jobb lesz egy Barca - Chelsea-vel ráhangolódni a szerdai, Arsenal elleni meccsre :) (és még egy apróság, hogy a visszavágót (Arsenal - Manchester) legalább a TV6 és Hajdu B. közvetíti majd, az úgyis jelentősebb meccs lesz, kell oda a jobb minőség :) ) Szerintem ma a Barca megveri a Chelsea-t, lehet, hogy már most eldönti a továbbjutás kérdését, de szerintem a londoni visszavágóra még -viszonylag- nyitott marad minden; holnap pedig egyértelműen hazai sikert, azaz Manchester-győzelmet várok ;) Ma én eredménytől függetlenül megelégszek azzal, ha "csak" egy jó meccset látok; mondjuk egy olyasmit, mint a Chelsea 4-4 Liverpool BL-negyeddöntő-visszavágó vagy a szintén 4-4-el végződött Liverpool - Arsenal bajnoki egy héttel ezelőtt :) Bár azért a Manchester szempontjából nem éppen mindegy, hogy a Barca vagy a Chelsea jut-e tovább :huh: ...

 

Jó szurkolást és jó meccsnézést Mindenkinek! ;)

Link to comment
Share on other sites

Hát... én Chelsea továbbjutást várok, s az első meccsen szoros eredményt (ha ki is kapnak az első meccsen egy idegenben lőtt Chelsea gól jól jönne)... Mindenképp bizalomra ad okot, hogy hétvégén azért nem igazán működött rendesen a Barca gépezete.... :)

 

Ami a Chelseat illeti: Remélem idén nem buknak döntőt, s az övéké lesz a végső győzelem :) (mondjuk az Arsenal ellen - félreértés ne essen, ez szurkolói reménykedés, s nem tipp :D)

 

Ami az angol csapatok jelenlegi dominanciáját illeti: Azért évekkel ezelőtt megvolt mindennek az ellenpólusa is, amikor az angolok nem igazán muzsikáltak jól... szerintem ez alapján nem lehet messzemenő következtetéseket levonni... vannak tendenciák, de pár évente ezeket elég érdekes 'fordulatok' kísérik.

Link to comment
Share on other sites

Igen, én is arra próbáltam utalni, hogy szerintem ha a Chelsea ma ki is kap, akkor is csak minimális különbséggel, és a visszavágón nem csak matematikai, de reális esélyük is lesz a továbbjutás kiharcolására (de az se biztos hogy ma kikapnak) Nem lenne vele semmi bajom, ha ők, és nem pedig a katalánok jutnának be a döntőbe erről az ágról (bár ugyanez fordítva is igaz), de az, hogy a döntőben miként szerepeljenek, arról már nem egyezik a véleményünk, Nietzsche :) Ha netán az Arsenal-al játszanának a fináléban, akkor úgy-ahogy mindegy, de olyat, hogy a másik párharcból az Arsenal jut tovább, mégcsak gondolni sem szabad... :)Go MU!

 

Egyébként már mindkét edző kihirdette a hivatalos kezdőcsapatokat:

Barcelona: Valdés - Daniel Alves, Puyol, Piqué, Abidal - Xavi, Iniesta, Yaya Touré - Messi, Eto'o, Henry

Chelsea: Cech - Bosingwa, Alex, Terry, Ivanovics - Essien, Mikel - Lampard, Ballack, Malouda - Drogba

Nagyjából mindkét csapat a legerősebb összeállításában lép pályára, bíztató jel a meccsel kapcsolatban. A Chelsea középpályássora szerkezetileg lehet, hogy nem így fog kinézni, de a lényeg úgyis az, hogy ezek a játékosok alkotják; a pontos alakzatot a meccs előtt úgyis megmutatják (bár aztán ki tudja a meccs alatt milyen formációban játszanak)

 

d00072DA3e51ae96324f6.pngBarcelona - Chelsead00072DA43c61c9329153.png

Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzés

Kezdés: 20:45 (Élő közvetítés: TV6)

Ha valakinek netán nincs TV6, itt talál "néhány" online közvetítéses stream-et ;) :

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=37404&part=sports

Link to comment
Share on other sites

Háááááháááááááááá........

 

Eldönthette volna mindkét csapat a saját javára a továbbjutást. Drogba első félidőben nem rúgja bele valdesbe akkor idegenben lőtt volna egy olyan fontos gólt a Chelsea ami után a Barcának gyakorlatilag a továbbjutásra kiírt odds-a kb. 1,7-ről 6-ig szaladt volna fel.

 

Dehát nem rúgta be.

 

A szerencsétlen szerb gyerek meg 1 méterről bírja föléfejelni. Mennybe mehetett volna, otthon kitámad a Chelsea és kész vége.

 

De nem lőtte be. Sem a kleb.

 

 

Innentől kezdve én azt mondom hogy fordul a kocka és már a Chelsea a favorit a továbbjutásra, ugyanis nem hogy csak otthon lesznek, de még a barcából hiányozni fog a buta hibájáért sárgát kapó Puyol és a kb. fél évre kidőlő Marquez is. Hogy áll majd fel a védelem?

Színházalves - Piké - Viccembercaceres - abidal?

 

Jó lesz. Várom.

 

Otthon bedarálja a barcát a Chelsea. Én ebben szinte teljesen biztos vagyok. Angolt továbbjutást várok.

 

 

MU-Arsenal-ról.... én akkor is MU továbbjutást várok, ha nincsenek is baromi nagy formában. Az Arsenalban remek képességű gyerekek vannak, de olyan meghatározó játékos mint odaát a Ronaldo vagy egy-két MEGHATÁROZÓ VETERÁN, RUTINOS játékos nincs a csapatban és ez Bergkampék, Henryék távozása óta így van Wenger csapatában.

Súlytalanok.

Link to comment
Share on other sites

A mai meccsel kapcsolatban teljesen egyetértek veled Creoque, bár azért annyira rossz formában nincs a Manchester. Sőt, hát minden meccset hoztak (az FA-kupa elődöntő kivételével), a játékkal és a védekezéssel valóban akadtak gondok, de ez a csapat (és a védelem is) azért most alapból majdnem annyira jó mint akkor volt, amikor a bajnokságban sorra hozta a kapott gól nélküli meccseket ;)

 

A tegnapi meccs nem volt egy "túl nagy durranás", jobb összecsapást vártam, de egy ilyen eredmény után most már talán(!) valóban inkább a Chelsea-nek áll a zászló, hisz ha idegenben tudta tartani a Barcát, akkor otthon miért ne menne nekik, ráadásul a Stamford Bridge-en támadások terén is többet nyújthatnak majd (bár a tegnapinál nem lesz nehéz gólveszélyesebben és eredményesebben támadni :huh: ), főleg egy olyan Barca-védelem ellen, amilyen ott lesz (ahogy már előttem Creoque is mondta, nem lesz Puyol, Márquez, Gabi Milito az egész szezon során "használhatatlan", szóvalúgy néz ki itt valami Piqué-Cáceres belső védőpáros fog összeállni :) )

 

Egy fontos hír a BL közvetítésével kapcsolatban: a következő szezontól 3 éven keresztül a TV2 adja majd a meccset

Labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzéseket sugároz augusztustól három éven át a TV2 – jelentette be Várdy Zoltán, a tévécsatorna vezérigazgatója szerdán, sajtótájékoztatón.

 

A kereskedelmi tévé kedd esténként a legizgalmasabbnak ígérkező mérkőzést fogja élőben közvetíteni, majd összefoglalót ad a többi aznapi találkozóról.

 

Az országos lefedettségű csatorna a BL selejtezőjének utolsó körében kapcsolódik be, s a 2009-10-es idényben összesen 18 összecsapást – közte az európai Szuperkupa-döntőt és a BL-finálét - sugároz egyenesben. Az első közvetítési nap 2009. augusztus 18. lesz. A TV2 ezen felül ősztől megszerezte valamennyi BL-mérkőzés internetes közvetítési jogát is.

 

Várdy Zoltán hangsúlyozta: a csatorna kiemelkedő jelentőséget fordít majd a BL-mérkőzések promóciójára. Az élő közvetítések és összefoglalók mellett felvezető és magazinműsorokkal is jelentkezik majd a csatorna, s már a találkozók előtti napon igyekszik helyszíni tudósításokkal beszámolni a hangulatról.

 

A kommentátorok személye még nem dőlt el, de a vezérigazgató azt ígérte, hogy a BL színvonalához illő, első osztályú csapat vesz majd részt a műsorok közvetítésében. Az már biztos, hogy Németh Balázs, a Tények műsorvezetője tagja lesz a gárdának.

 

A sajtótájékoztatón elhangzott, hogy a magyar érdekeltségű mérkőzések elsőbbséget élveznek majd a csatorna közvetítési politikájában, s olyan nem fordul elő, hogy egy találkozó hosszabbítását ne láthassák élőben a nézők. A TV2 nagyobb nézettséget, több férfi nézőt és emelkedő reklámbevételt remél a stratégiaváltástól.

Forrás: Nemzeti Sport Online (nemzetisport.hu)

 

Hát nem tudom, nekem kétes érzéseim vannak azzal kapcsolatban, hogy egy országos kereskedelmi csatorna adja a meccseket :huh: Mert pl. ezek alapból nem úgy vannak vele, hogy leadják a meccseket, hanem mondjuk ha hosszabbítás van, akkor "hát, ez túllépte a műsoridőt, most fejezzük szépen be, és jöjjön a késő esti mexikói szappanoperánk..." Szóval nem igazán tetszik ez nekem, bár azért nagyon fogadkoznak, hogy nem lesznek ilyen dolgok, meg lesznek előzetesek, összefoglalók, stb.; ez jó dolog, csak a minőség is legyen olyan, amilyen kell, na és persze a kommentátorok.

 

Itt a TV2 cikke ezzel kapcsolatban:

http://www.tv2.hu/Cikkek/2009-04-29-tv2_bajnokok_ligaja_osztol

Fontos! (Mielőtt bárki bepánikolna :) ) A TV2 ugyebár csak keddenként fog meccset közvetíteni (a döntő kivételével, mert az marad szerdán), a szerdai játéknap marad a TV6-é, úgyhogy szó sincs arról, hogy a jövő évtől csak kedden láthatunk meccseket! ;) (Erre egyébként a TV2 cikkében is van utalás)

 

Na, elég hosszúra sikeredett ez a hsz., egyelőre ami a legfontosabb, az a mai Manchester - Arsenal (aztán majd később lehet a közvetítésről 'vitatkozni') Go MU! ;)

Link to comment
Share on other sites

Először is nekem is az a véleményem, mint az előző kettő hozzászólónak. A Chelsea a favorit mostantól. Otthon, rengeteg angol néző előtt simán hoznak egy 1-0-át, rosszabb esetben 120. percig fociznak és a kifáradt Barcanak megadják a kegyelemdöfést :)

 

Ma egy jó meccset várok. Bevásároltam a "TV néző kajámból" :P Szerintem 1-1 lesz. Az Arsenal eszméletlenül fel tudja ezekre a meccsekre húzni magát.

 

A TV2-ről: Nem igaz, hogy nem képesek a TV6-nak eladni a teljes közvetítői jogot. Belegondolni is rossz, hogy gagyi kommentátorok magyarosan mondják, hogy "kaszillasz"..... :lol: Szerintem szörnyű lesz. A TV6 minőségien, normális kommentátorral és elemzésekkel adja.

Link to comment
Share on other sites

A Chelsea hozta a "kötelezőt" vagyis kapott gól nélkül menni a Bridge-re.

 

van egy rossz hírem: :(

 

Az Index információ szerint a fennmaradó tizenkét-tizennégy meccs sugárzási jogait a DigiTv szerezte meg. A kábel- és műholdas szolgáltatást nyújtó cégnek nincs saját tévécsatornája, de várhatóan saját sportadót építenek a BL-meccsek köré, ahol a BL-en kívül várhatóan csak régi bajnokságok ismétlései mennek majd csak.

 

A sportcsatornák piaca azonban telített, ráadásul a két nagy konkurens, a T-Home és a UPC várhatóan nem lesz majd túl készséges, hogy felvegye a DigiTv csatornáját a kínálatába, így valószínűleg augusztustól csak a DigiTv kínálatában, januártól pedig a kisebb szolgáltatóknál lesz majd fogható az új adó.

 

http://index.hu/kultur/media/2009/04/29/a_tv2_szerezte_meg_a_bl_jogait/

 

Remélem csak kacsa <_<

 

Link to comment
Share on other sites

Én azon, a véleményen vagyok, hogy bárki nyerhet még!A Barca képes felszívni magát, a Chelsea pedig nem fogja azt játszani mint tegnap!Mind a 2 csapat durván támad, a formákon sok múlhat!Majd kiderül mi lesz!

 

Az Arsenalt szinte mindenki leírja, tény, hogy a mu-nak nagyobb esélye van és az Arsenalban sok a sérült(védelem)én viszont bízom benne, hogy nagyon jó lesz mind a 2 meccs!Arsenal továbbjutást várok!

De amint mondtam, itt már nűanszokon múlhat minden!

Link to comment
Share on other sites

A 'Hírek' fórumon belül is van egy olyan topik, ami a TV2 BL-közvetítésével foglalkozik, ott már leírtam a véleményem, de nekem ez új, hogy a Digi "sportcsatornáján" csak régi meccsek ismétléseit adják majd a BL mellett :huh: Micsoda hülyeség az, hogy van egy "nagy dobás", a BL, a többi műsoridőt meg kitöltik mindenféle ostobasággal?? <_< Most gondoljunk bele, egy évben hány óra BL van összesen, a fennmaradó időben mi megy majd a csatornán? :huh: Vagy az lesz, hogy csak a BL-játéknapok környékén üzemel majd? :lol: Ennyire nem lehetnek agyatlanok a Digi-nél, remélem tényleg változni fog a dolog (Digi-m van ugyan, de hát akkor is) Az lenne a legjobb, ha a szerdai játéknap lenne/maradna (mert ugye ők most alapból "keddiek" hogy úgymondjam) a TV6-é :unsure:

 

Bevásároltam a "TV néző kajámból" :P

Ilyen nálam is van :)

 

Na majd ez a közvetítéses dolog még úgyis sokáig téma lesz (nem csak köztünk), most inkább koncentrálok a meccsre, már csak másfél óra van hátra :happy:

 

d00071A7C168ee45b3a00.pngManchester United - Arsenald00071A7765ca406b7787.png

Bajnokok Ligája, elődöntő, első mérkőzés

Kezdés: 20:45 (Élő közvetítés: M1)

Ui.: Az M1 gondolom mindenkinek bejön, úgyhogy gondolom nem szükséges online közvetítéshez link ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...