Jump to content
PirateClub.hu

Bajnokok Ligája


tibiole
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Henry döntőbeli szereplése komoly veszélyben van a térdsérülése miatt, várhatóan csak közvetlenül a finálé előtt dől majd el, hogy vállalni tudja-e a játékot.

http://www.nemzetisport.hu/spanyolfoci/fc-barcelona-veszelyben-henry-szereplese-a-bl-donton-235275.html

Fletcher eltiltásának ügyében az UEFA hétfőn hoz döntést.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Sok mindent eltudok most képzelni de ezt azért már nem <_< szerintem is kacsa

 

 

268ae1e3d0e751ce99cd3940518b4837.jpg

 

A BL-meccs előtt fent volt a végeredmény az interneten

 

Nehezen tudják megemészteni a Chelsea szurkolói a BL-ből való kiesést, és a játékvezetőt okolják a dolog miatt. Most újabb botrány alakul, az UEFA honlapján ugyanis órákkal a meccs előtt fent volt az 1-1-es végeredmény, ami megint csak olaj volt a tűzre.

 

Néhány nappal a Chelsea-Barcelona BL-mérkőzés után továbbra is forrnak az indulatok, és játékvezetői csalásról, valamint manipulációról beszélnek a londoni szurkolók. Való igaz, a 93. percben lőtt Barcelona-gól nagyon váratlanul jött, akkor, amikor már senki nem számított rá. Most itt az újabb botrány, ami miatt összeesküvés-elméleteket gyártanak a Chelsea-szurkolók, és amiért úgy gondolják, hogy az európai szövetség is benne van a dologban.

 

A The Sun című brit bulvárlap leközölt egy felvételt, amin az UEFA hivatalos honlapja látható a meccsen született 1-1-es végeredménnyel, az ügy szépséghibája csak az, hogy a statisztika pár órával az elődöntő kezdete előtt készült. A lap valószínűsíti, hogy csak tesztelték az oldalt, de elég furcsának találja, hogy több adat megegyezett a találkozó statisztikájával. A Chelsea-szurkolóknak persze több sem kellett, és máris bundagyanút emlegetnek, a szövetség egyelőre nem kommentálta a kínos esetet.

 

 

 

Pföjj.

Link to comment
Share on other sites

Háát, szerintem ez még akkor sem ad -alapos- okot arra, hogy bundázással, stb.-vel vádaskodjanak. Nem a Barcát és nem is az UEFA-t akarom védeni, csak egyszerűen ez egy annyira képtelen dolog... Felesleges ilyenekkel előállni, ami történt, az megtörtént, a Chelsea már semmilyen úton-módon nem lesz ott a római fináléban. Talán el kellene fogadniuk ezt a szurkolóknak :huh:

Link to comment
Share on other sites

csak ez a kép van róla ? mert nem látszik rendesen a weblap címének az első része meg ilyenek .Lehet hogy egy korábbi értékelést lementettek és átszerkesztette valaki. a The Sun elég sok hülyeséget állított már. :)

Link to comment
Share on other sites

Creoque, merchanies : Én meg beszerkesztek egy képet a BL döntőről azt is elhiszitek .... :blink:

Full kamu az egész, a Chelsea drukkerek, illetve a fanatikus real szurkolók, lásd Creoque elindítottak egy ilyen fajta hadjáratot ....

Jó nem ez volt minden idők, legtisztább elődöntője, de fogadjátok már el, lépjetek túl rajta.

Esetleg a BL döntő utáni Barcelona sikerre is készülhetnek már az eféle kamuképek, kamu sajtóhírek??

De nem lényeg, ha nyer a Barcelona, akkor én boldogan alszok el, míg jó páran, sírva őrjöngenek, itt nem csak manchesteri szurkolókra gondolok ... ;):D

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát ha ezek után nyer a barca a sajtó hetekig tele lenne ezzel az biztos..

A másik meg biztos h voltak korábban is ilyen vitatott meccsek és lesznek is még és lehet h ha a Uniteddel történne ilyesmi teljesen máshogy állnák hozzá de ez akkor is 1 olyan dolog amit én emlegetni fogok még 1 darabig mert nagy csalódottságot okozott :( főleg az h 1 bl elődöntőben történt ilyesmi

Link to comment
Share on other sites

a döntőn, majd ott fogtok sírni a sarokba, amikor majd a kisbajcelónyácskátok égni fog, mert az biztos a MU alázni fog...ja bocs nem fogtok, mert akkor már nem lesz "menő" a barsza... <_<

 

szeretném látni örebro fejét, amikor pár Chelsea drukker Norvégiában megtalálja....

 

ha még nem volt:

 

Felforgatta az UEFA a BL lebonyolítását

 

 

Alaposan felforgatja az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) a legrangosabb európai kupaküzdelem lebonyolítását.

 

 

A Bajnokok Ligája 2009/2010-es kiírásának fináléját 2010. május 25-én, szombaton rendezik meg Madridban a Santiago Bernabeu-stadionban. Az UEFA ezzel a Bajnokcsapatok Európa Kupája (BEK) és a Bajnokok Ligája ötvenéves tradícióját vágja sutba. Az eddigi döntőkre mindig szerdán került sor.

 

A következő szezon első selejtező fordulójára már június 30-án, július elsején sor kerül. A 32 csapatot számláló főtábla mezőnye augusztus 26-án alakul ki véglegesen.

 

A csoportküzdelmeket ezentúl is még az év végéig (2009. december 9.) lebonyolítják. A jövő évi nyolcaddöntőket az eddigi gyakorlattól eltérően nem kedden és szerdán játsszák le, hanem egy-egy játéknapra csak két-két mérkőzés jut.

 

Ez azt jelenti, hogy a nyolcaddöntők első köre és a visszavágók is négy napon át tartanak. (2010. február 16., 17., 23. 24. - visszavágók: 2010. március 9., 10., 16., 17.)

Link to comment
Share on other sites

Tudom, hogy már lerágott csont, de ezeken a nyilatkozatokon még mindig beszarok...

 

- A támadófutball nemes egyszerűséggel legyőzte az erőfutballt - foglalta össze tömören a szerda este történteket Daniel Alves. - A Chelsea egy nagyon kemény csapat, de a mi minőségi futballunkkal nem tudott mit kezdeni. Életünk egyik legnagyobb lehetősége előtt állunk, reményeink szerint nem hagyjuk a semmibe veszni. Nagyon komoly munka előtt állunk, de bízom benne, hogy a római finálé végén mi örülhetünk majd. Járnunk kell a megkezdett utunkat, és akkor nem lehet gond.

 

"a mi minőségi futballunkkal nem tudott mit kezdeni", hát ez már szánalmas... Amit a Barca játszott az minden volt csak nem minőségi (egy normális támadásuk nem volt), mert a Chelsea nem hagyta őket, anélkül meg azért nem megy... A másik meg, hogy elég furcsa azt mondani, hogy a Chelsea nem tudott mit kezdeni a Barcelonával. Mintha fordítva lett volna... Vagy nem? Ááá dehogy.

Link to comment
Share on other sites

Jaire hagyjuk már. Tegyük fel a Stamford Bridge-en születik egy 0-0, barcelonában egy 1-1 és a Chelsea úgy megy tovább 1-1-gyel, hogy a barcelona 5 tizenegyest nem kap meg. Szerinted?

 

És ha most azt mondod hogy ugyanezen a véleményen lennél, akkor beh*ggyozok.

 

Ez nem fair. Senkivel és semmivel szemben sem.

 

 

A cikkből:

"A lap valószínűsíti, hogy csak tesztelték az oldalt,"

 

Kérdem én: ha csak tesztelik az oldalt, akkor miért nem 8-8-as eredménnyel tesztelik? Miért 1-1-gyel ami lett is? BŰZLIK. Mint a barcelona továbbjutása. Keményen.

 

 

 

 

Daniel színészalves nyilatkozatára nem tudok mit mondani. Aki nem követi a spanyol labdarúgást az ezen fennakad, én mint Madridista hétről hétre láttam az ilyen és ehhez hasonló nyilatkozatokat tőle.

 

A legnagyobb vicc akkor következett be, amikor egyik héten a Madrid játékosai elővették a bírót egy meccs után, mert szerintük nem fújt be ezt-azt. Ezzel párhuzamosan nyert a barcelona, persze megkérdezi a katalány újságíró a színészbanda tagjait mi a véleményük erről. A válasz: nagy röhögés közepette: csak a vesztesek okolják a bírót.

 

Következő(!!!!) héten:

Beikszelt a farsza, jöttek a nyilatkozatok: színészalves kezdi: a bíró elcsalta a meccset!

iniesta: a bíró elcsalta!!!

csavi: a bíró elcsalta.

 

Most aki ezek után hiteles és egyenes embereknek tartják a barcelona színészalakulatának tagjait az nem komplett.

Vicc az egész. És még az ilyen eto-félék azt mondják hogy ők az urak klubja.

 

Ez szánalmat vált ki a jóérzésű emberekből. Legyen az Madridista vagy Everton-fan.

Link to comment
Share on other sites

Creoque.

gondolkodjunk józan paraaszti ésszel.tegyük fel fent volt az eredmény, a weblapon.az egy dolog és tegyük fel ha a mecsen a chelsea szerez 3 gólt és így is kiesik akkor is mindenki ezt szajkózná?mert azt már megakadályozni h a chelsea ne rúgjon 1-nél több gólt nehéz megtenni, kívétel a benem fújt 11-esek, de arra nem lehet jáccani, h egy büdös gól helyzetük sem lesz

Link to comment
Share on other sites

Hát hiába... vannak akik nem tudnak veszíteni, igaz Creoque? Nehogy már a barceloniai játékosokat okold amiért így ítélt ez a bíró! Ennyivel okolhatnám én is a Chelsea-t amiért kiállították Abidal-t <_<

Kicsit fogd vissza magad légyszíves...

A 90. percben úgy éreztem elszállt minden, úgyhogy már szinte beletörődtem és nem azon agyaltam hogy milyen szemét ez a bíró, hanem az hogy miért nem rúgtak legalább 1 góllal többet. Egy gólt rúgtak, így az idegenben rúgott góllal tovább jutottak a döntőbe. Miért nem rúgott a Chelsea idegenben gólt vagy legalább otthon 2-t? Hiszen még emberelőnyben is védekezett a Chelsea! Ezért vezették be ezt a "idegenben lőtt gólok száma" szabályt, hogy támadó játékra ösztönözzék a csapatokat.

Még egyszer mondom: ne a játékosokat okold a bíró ítélete miatt!

Link to comment
Share on other sites

jó én mondjuk egyiknek se drukkoltam, de azért ez botrny amit a bíró csinált.és az h ki volt a taktikailag jobb és ki futbalozota le a másikat én azt mondanám h a chelsea, mert ráeröltette a játékát a barcelonara, szóval ők voltak a jobbak szerintem.de nehéz feldolgozni az esetet az biztos, de ballack örjöngése engem kárpótol mindenért :D.

amúgymeg az viszont nagyon gusztustalan amit a barcelona játékosok nyilatkoznak.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Egyébként akár hogy is erőltetjük, hogy milyen sz@r volt a bíró, megbocsájtsatok, de csak EGY kezezést fújhatott volna be Piquetnél, amit szerintem azért nem fújt be mert törlesztette az Abidal piros lapját... Az tény hogy össze vissza vezette a meccset, de hiába sírtok ezen már nem lesz változás...

Link to comment
Share on other sites

Én speciel csak azért okolom a Barca játékosait, mert inkorrektek és valótlanok az utólagos nyilatkozatok a játékosaik részéről... Hogy ők milyen szenzációsak voltak a két meccsen és mennyire ellenállhatatlanok... Aha. Persze. Önkritika meg a fasorban sincs.

 

A bíró részéről biztos szerintem, h. nem fog vezetni több nagy meccset, az UEFA majd szépen kommentár nélkül elsunnyogja, mint mindig... - pedig talán jobb lenne, ha elnézést kérnének még azért is, h. ilyen előfordulhatott.

Link to comment
Share on other sites

Bocs, Creoque valamit kérdezhetek? Tudsz adni egy linket a meccs utáni nyilatkozatokról? Kíváncsi vagyok a teljes szövegre!

Én ezt találtam:

„Ilyen pillanatokról nem álmodhatsz, ilyen nagyszerűkről nem tudsz álmodni, mert nem tudod elképzelni, hogy létezik ilyen! Egészen fantasztikus érzés volt, amikor belőttem a labdát a kapuba, és futottam a nézők felé. A mérkőzés számunkra legrosszabb pontjai viszont egyértelműen Eric piros lapja és a bekapott gól voltak.” – mondta Iniesta

 

„Ez a 90 perc a futball diadala volt az erő felett. A Chelsea egy remek együttes, de kiejtettük őket, mert egyetlen pillanatra sem vesztettük el a fejünket, illetve azzal az apró ténnyel, hogy a mi csapatunk is magas szintet képvisel… Örülünk, ahogy a dolgok mennek, ráadásul, tegnap volt a születésnapom, így azt hiszem; többet nem is kérhetek.” – beszélt szerényen és boldogan ’Dani’, végül villámnyilatkozatának a végén egy olyan bölcsességet fogalmazott meg, amely nem csupán a labdarúgás színterén igaz tény: „Az élet adta lehetőségekkel élni kell, ki kell használni őket, mert kétszer nem fogja tálcán kínálni előtted, ebben biztos lehetsz.” - Dani Alves

 

Ha ez a szöveg nagyképűnek hangzik számotokra, akkor őszíntén sajnálom...

Link to comment
Share on other sites

Erről a 11es dologról meg ennyit:

http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=9557

Ha valakinek nem tetszik a FIFA szabályzata akkor arra tényleg semmit sem tudok már mondani.

És el kell hogy ismerjem egyedül Piqué esete amit szerintem be kellett hogy fújjon. Dehát ennyit jelent egy bíró a pályán... emlékezzetek a Maradona-féle gólra.

Link to comment
Share on other sites

raziel3: Ezzel nem tudod meggyőzni őket, mert barcás oldal, még ha sok érdekesség is van cikkben ;)

 

Minden újság és internetes oldal máshogy fogalmaz, ezt mindenki tudja .... továbbá a sajtó is szeret kamuhíreket közölni, mit sem törődve a következményekkel.

A tizenegyesek közül, meg valóban egyedül a kezezés volt, ami megadható lett volna, de a spuri azt se fújta be ....

Link to comment
Share on other sites

"„(…)A labda kezezése azt a szándékos cselekedetet jelzi, amikor egy játékos a kezével, vagy karjával kerül érintkezésbe a labdával. A játékvezető a következőket vegye figyelembe ezeknél az eseteknél:

 

 

- a kéz mozog a labda felé (nem a labda a kéz felé)

- az ellenfél és a labda közötti távolság (váratlan labda)

- a kéz helyzete nem szükségszerűen jelenti, hogy ez egy szabálysértés (…)

 

Ezek alapján pedig a következő jelenet figyelhető meg: a katalán bekk igyekszik visszaérni az ígéretesnek tűnő hazai támadás megakadályozására. Egy kicsit késve érkezik, mivel akkor ér vissza, amikor Anelka már birtokolja a labdát a tizenhatos vonalánál. Mielőtt még a francia támadó belepöckölne a játékszerbe, Piqué megpróbál szembe kerülni vele azzal a természetes testtartással, hogy a kezével egyensúlyozza azt a sebességet, amivel érkezett arra a területre. A BL-győztes csatár megpöcköli a labdát Piquétől maximum két méterre, ami találkozik a katalán tehetség kezével."

 

 

 

igen ha lesz fiam, majd ezt is elmesélem neki estére a 99-es BL döntő és a keddi BL-elődöntő után

 

Link to comment
Share on other sites

Húh, ez de durva belemagyarázás :D már lassan egy hete csak ez figyelhető meg a barca részéről.. a játékosok, a szurkolók tökéletesen megtestesítik a folyamatos belemagyarázót :D:P

 

elfelejtjük azt a tényezőt, h. ha a játékos kezezése lényegesen befolyásolja a játék menetét, a labda szabad előrejutását adott helyzetben úgy mindenkor és mindenhol ugyanúgy adott kell, h. legyen a 11-es ténye. Mindezek mellett sokkal kevésbé egyértelmű, s észrevehetetlen kezezést meg lefújt, a 11-esnél meg ott röhögött bele az esetbe pár centiről arrogánsan..

 

Eb-n, vb-n is fújtak már be ilyenen tizenegyest, s a szakvélemény sehol nem cáfolja... egyedül hol máshol.... na? a barca oldalon :D no comment.

Link to comment
Share on other sites

Álvez Dánielt már korábban sem bírtam, nem is csodálkozok rajta. Köze nem volt a Barcanak a továbbjutáshoz. Egyébként igaz, október környékén tényleg olyat nyilatkozott a Barca játékosainak 80%-a, hogy a vesztes okolja a bírót. Akkor pedig minden meccsen legalább egy gólt elvettek a Madridtól ;)

Megnéztem újra az összefoglalót és egyértelmű volt számomra, hogy be kellene fújni. Ez a bíró egy nulla volt. Ha ezek után a Barca nyer, akkor kíváncsi vagyok, mit nyilatkozik Igazmondó Dániel :)

Link to comment
Share on other sites

Angliába sokszor ennél durvább szabálytalanságokat nem fújnak le, mert ott belefér, akkor ezen a meccsen miért nem fér bele??

Itt nem a kezezésről van szó, hanem a sokak által állított 5-6 tizenegyes, ami reálisan nézve 1(!!!!), ezt kéne már felfogni és továbblépni ....

Az, hogy ki mit nyilatkozott már elmondtam, ha látok egy interjút és hallom, hogy ezeket mondja elhiszem, addig én csak azt mondom mindenre jól van .... még ha igaz is ;)

Na meg melyik lapnak nyilatkozta, ha egy elismert szaklapon olvasom van esély, hogy elhiggyem ... ha igaz, akkor meg had nyilatkozza, ha ettől jobban alszik és több önbizalmat szerez, akkor tessék ;)

Belül reálisan látja, de a sportolók 99%-a megcsinálja ezt pályafutása során legalább egyszer ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...