Jump to content
PirateClub.hu

Sony Ericsson VS Nokia


dani
 Share

Sony Ericsson vagy Nokia?  

738 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Sony Ericsson vagy Nokia?

    • Sony Ericsson
      439
    • Nokia
      299


Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nem a NOKIA feliratot kell megfizetni! Igaz az is közrejátszik 1 kicsit, de az inkább hogy a Nokia az minőség!

Nehogy azt higgye bárki is hogy nekem Nokiám van, nekem SE-om van, és a következő telom is SE lesz!

Én nem azt mondom hogy a SE rossz de azt el kell ismerni hogy a Nokia minőségibb! :)

Link to comment
Share on other sites

őszinténszólva szerintem a sony elég rossz telókat gyárt már, az adataik jók, de ha a kezedbe tartod <_< software-esen elég rosszak, tesóm vett 1et, de már minden baja van, lefagy, újraindul...., és nem is tud olyan sokat tulajdonképpen, meg az összes szinte ugyanúgy néz ki, ha hirtelen ránéz 1 ember naki nem ért hozzá, a sony-t ilyen 19 900 ft t-mobile akciós csomag ketegóriába sorolja :)

a Nokia feeling többet ér, azt sose kapos vissza 1 sony-tól, jelenleg mondjuk LG Powah van, szerintem a Prada a rossz kiritikák ellenére jó teló lett.... tesómét simán beveri (már megbánta hogy sony-t vett), pedig neki se, olyan alsókategóriás a telója K810i

végösszegzésbe úgygondolom hogy a sony az alsó, közép kategória királya, de a komolyabb közép, vagy felső, kategóriába már szerintem nem nagyon üt, ott inkább Nokia vagy egyéb

Link to comment
Share on other sites

Az SE nem rossz teló, fiataloknak meg is felel, egyszerű és olcsó. Viszont a nokia azoknak jó akik szeretik teljes mértékben testreszabni a telefonjukat, és mindenféle dologra használni. Ilyen vagyok én is, ezért nokiám van!

Link to comment
Share on other sites

SE-re szavaztam, de tudom, hogy a Nokia is jó, biztos jobb is, mint az SE, csak drágább és lehet kevesebbet tud 50-ért egy Nokia, mint 25-ért egy SE, pedig minőségileg mondjuk ugyanott vannak/lennének. jó mind2, bár talán némelyik SE attraktívabb, mint a Nokia.

Link to comment
Share on other sites

Engem privát ok miatt rosszullét kerülget még attól is hogyha meglátom a Nokia feliratot ( attól függetlenül hogy el kell ismerni minőségi cuccokat csinál,főleg a felső-közép category-ban, és egy 8800-át sem utasítanék azért vissza ) ,de jelenleg nekem is K750i-m van,úgyhogy SE-re szavaztam,mert kedvelem.

Link to comment
Share on other sites

Nem a NOKIA feliratot kell megfizetni! Igaz az is közrejátszik 1 kicsit, de az inkább hogy a Nokia az minőség!

Nehogy azt higgye bárki is hogy nekem Nokiám van, nekem SE-om van, és a következő telom is SE lesz!

Én nem azt mondom hogy a SE rossz de azt el kell ismerni hogy a Nokia minőségibb! :)

Ugyanez a véleményem! Lehet h tovább bírja a nokia, de azt meg is kell fizetni+ugyanannyiért már többet tud a SE ;)

Link to comment
Share on other sites

végülis a szavazás úgy lenne jó, ha a Symbianos Nokiákat nem tennénk bele. Úgy egyértelműen az SE nyerne, de a Nokia meg inkább a symbianos telókra van ráállva, és hát nem is csinálják rosszul :) Szóval ha a symbianos nokiákat nem nézzük akkor SE, ha nézzük akkor nokia! :D Egy symbianos teló közelébe se ér egy sima egyszerű mezei teló :)

Link to comment
Share on other sites

SE-re szavaztam. Mert a legtökéletesebb teló, ami teljes mértékben kielégíti az igényeimet, az egy P1i! Nokiák közül egyik sem felel meg az elvárásaimnak, pedig ha lenne olyan ami megfelel, nem kérdés hogy melyiket választanám.

Link to comment
Share on other sites

Tények és tapasztalatok alapján (volt mindkét márkából) Nokia hosszabb élettartam -habár ez ma már nem is számít mert évente cserélgetik őket- strapabíróbb, nincs japán behatás :) szinte tökéletes összeszerelés, igazi minőség. A SE-ben egyetlen pozitívum amit észrevettem az hogy gyönyörű a kijelzője, de egyébként lassú, a gombok érintkezői hamar kikopnak. Meg mondjuk még annyi hogy az SE olcsóbb, míg a Nokia telefonok hasonló képességű (ámde minőségben és eleganciában gyengélkedő) társaiknál legalább 5-10 ezer ft-al drágábbak már 6-7 éve, ha nem több.

 

Egyébként jelenleg is Nokiám van :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
végülis a szavazás úgy lenne jó, ha a Symbianos Nokiákat nem tennénk bele. Úgy egyértelműen az SE nyerne, de a Nokia meg inkább a symbianos telókra van ráállva, és hát nem is csinálják rosszul :) Szóval ha a symbianos nokiákat nem nézzük akkor SE, ha nézzük akkor nokia! :D Egy symbianos teló közelébe se ér egy sima egyszerű mezei teló :)

 

 

amint látod így is egyértelműen a Sony Ericsson nyer :D :D am mindenki azzal érvel a Nokia mellett h Symbian OS így meg úgy... van a Sony Ericssonnak a Motorolának és a Samsungnak is Symbianos telója szal ez egy hülye érv :D és a Sony Ericssonnak talán kezelhetőbbek is a Symbianos telói hála az érintőképernyőnek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...