Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kimice, olyan nincs, hogy egy csapat játékosai arra menjenek, hogy a másik csapat tagjai lesérüljenek, csakazért, mert nem ők jutnak majd be a döntőbe :huh: A kiállítás után kicsit felpörögtek a játékosok, de ez teljesen általános, minden meccsen ez van egy piros lap után; kicsit úgymond kitágították az indulataik határait :) , de mondom, ez megszokott jelenség. Szerencsére csak néhány percig tartott a dolog, utána "visszaálltak alapjáratra".

 

nem azért mert mi jutottunk a döntőbe hanem csak úgy...

hogyne lenen ilyen a fociba, adebayor pl. közel sem volt semmihez sem carrick passzánál egyszerűen csak odament és széttaposta a bokáját, semmi több. Vagy még a atavlyi kupa elődöntőbe amikor vmelyik faszkalap csak azér futott félpályányit hog yaztán háromméterről beleszálhasson ronaldoba, vagy posebon ellen a kisköcsög 'borosok

 

szerintem jogos volt Fletcher piros lapja, nagyon szar dolog de ez van

Link to comment
Share on other sites

adebayor pl. közel sem volt semmihez sem carrick passzánál egyszerűen csak odament és széttaposta a bokáját, semmi több

Elismerem, van, hogy azért próbál valaki sérülést okozni egy játékostársának, hogy pl. az "áldozat" ne játszhasson a kupadöntőben, de ennek is az indulatosság, a felháborodottság, stb. az alapja, ami meg ugye azért jön, mert kikapnak, ill. kiesnek. Szerintem pl. Adebayor esetében sem azért volt az a kemény belépő Carrick-el szemben, amikor már semmi értelme nem volt az egésznek, mert felbőszült, nem tudta kordában tartani az indulatait; ismerjük őt, vannak ilyen megnyilvánulásai máskor is, pl. 2006-2007-es Ligakupa-döntő. Vannak ilyen játékosok, akiknél ilyenkor "elszakad a cérna", ő is egy közülük.

 

szerintem jogos volt Fletcher piros lapja, nagyon szar dolog de ez van

Ezzel én is egyetértek, de azért akkor is sajnálom, hogy nem lehet ott a döntőben; a csapat szempontjából nem egy nagy érvágás ez, de őt biztosan fájdalmasan érinti a dolog :unsure: Igaz ennek meg ott a másik oldala is: egy ilyen belépés teljesen felesleges volt, a továbbjutást már réges rég bebiztosítottuk, amikor Fletcher kiállíttatta magát :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ezaz! Ott leszünk a fináléban, és már azt is tudhatjuk hogy a Barca ellenfeleként! Nem néztem a tegnapi meccset, de haverom azt mondta nagy bunda volt az egész (4-5 jogos egyértelmű tizenegyest nem adtak meg a Chelsea-nek) persze nem örültem volna akkor se ha Chelsea bunker-focijával kellene állnunk szemben már megint.. :P

Link to comment
Share on other sites

Igen, létrejött az álomdöntőnek titulált párosítás, a Barcával játszunk a döntőben. A tegnapi meccsről különösebben nem írnék most semmit, az előbb már megtettem ezt a BL-topikban, meg ennek nem is igazán itt, a Manchester-es témában a helye; de azért azt itt is elmondanám, hogy szerintem némileg könnyebb dolgunk lesz a katalánokkal a döntőben, mint a Chelsea-vel lett volna. Számomra ez egyértelmű. Persze könnyű dolgunk így sem lesz, de a Chelsea megmutatta, hogy "meg lehet fojtani" a Barca játékát, a katalánok semmit nem mutattak abból, amiért annyira magasztalták őket (a támadószeckió pl. egész egyszerűen nulla volt).

 

A Barcának a védelem esetén ellenünk is lesznek gondjai, hisz Puyol ugyan játszhat majd, de Márquez ugye a sérülése miatt biztosan nem léphet majd pályára, és a két szélsőjük, Dani ("Színház" - a tegnapi produkciója alapján nyugodtan ráaggathatjuk ezt) Alves és Abidal eltiltását tölti majd.

Link to comment
Share on other sites

most így, finoman magunk közt szólva, tény, hogy Messi egy borzasztó jó játékos, de a 2 chelsea elleni meccsen, SZINTE köze nem volt a játékhoz. látszódik, hogyha már egy normális védelem eszén kell túl járni akkor mindjárt nem olyan egyszerű. még egyszer mondom, hatalmas játékos de mintha tegnap és 1 hete megállt volna a tudomány.

 

nagyon remélem, hogy megnyerjük a döntőt és annak is örülnék, hogyha jól megszornánk őket. apám, aki úgy rühelli az MU-t mint senki más, ő mondta, hogy nagyon reméli, hogy a döntőbe nagyon durván elkeni a szájukat. legyen igaza;)

Link to comment
Share on other sites

Igen, egyetértek veled. Szerintem mondjuk jelenleg Messi a világ legjobb játékosa, de a Chelsea ellen az ég világon semmit nem ért. Meg nem csak ő, hanem úgy összességében az egész Barca-támadószekció; teljesen hatástalanok voltak. És ez kizárólag a Chelsea-nek és Hiddink zsenialitásának köszönhető, és van egy olyan érzésem (erős érzésem), ilyen szintű megbénításra mi is képesek leszünk (lehetünk) a döntőben, hisz a Manchester is tudja azt, amit a Chelsea, és ha a holland trénernek zsenialitása van, akkor Ferguson-nak milye? ;)

 

A Manchester fellebbezést nyújtott be Fletcher eltiltása miatt, részletek:

http://www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bajnokok-ligaja-az-mu-fellebbezett-fletcher-ugyeben-235017.html?

Link to comment
Share on other sites

megfogjuk nyerni a döntőt,vhogy érzem. a kulcs az lesz h a középpályán ne hagyjuk érvényesülni a barcelonat, nem kell kockáztatni, roney-t a védelembe úgy mint tavaly, egyszer meg csak betalálunk, nem olyan veszedelmes a barcelona védelme.ellenben a miénkkel, csak legyen mindenki egézséges.ha nyerünk ezt az évet a védelmünknek köszönhetjük, a tavalyit a támadóknak.hál isten a végére azért formába lendült a támadósor.amúgy szerintem a legjobb játékosnak járó díjat giggs csak azért kapta mert mennyi ideig jáccott stb.szivem szerint és amit idén nyújtott vidicsnek adtam volna.

Link to comment
Share on other sites

Hali!

 

Szerintem is a MU nyeri meg. Több okból is.

Annyi negatív érzésem van ezzel kapcsolatban, hogy elsőként Ti fogtok duplázni a BL kiírásában. De üsse kavics, bármit elviselek ha a "szomszédok" vereségével jár :)

 

Egyébként a meccs kulcsa szerintem az lesz, hogy kb. a barcelona védelme így fog kinézni:

 

Puyol----------Piqué-------Touré-------Sylvinho

 

Hát ez nem életbiztosítás. Sylvinho mint az országút olyan öreg, ha az ő oldalán kolbászol majd cé akkor annyi. Ha Puyolén, akkor meg azért poén mert őt is simán lefutja.

 

Ha a középpályán olyan védekezést mutat be a MU, mint a Chelsea tegnap, akkor nem kétséges ki nyeri meg a BL idei kiírását.

Ha nem tudja azt a fajta védekezést bemutatni akkor lehetnek problémák.

1-1 embert szerintem rá kellene állítani Xavira és Iniestára, követő emberfogással. Kb. úgy kéne megoldani mint tegnap Essien. Rátapadt a gyerekre nem is ficánkolt. De ez még odébb van addig még sérülések következhetnek be mindkét oldalon, stb stb....

Mondjuk az poén lenne ha kidőlne Xavi v. Iniesta esetleg a védelemből még vki, mert akkor le sem kell játszani a meccset. Pöpp túlzással.

 

 

Összegezve a kulcsjátékos a Manchesteri oldalról: Cé lesz. Ez tuti. Főként azért állítom ezt biztosan, mert mondom... a barcelona védelmének két széle iszonyatosan sebezhető lesz.

 

Másik oldalról: Xavi és Iniesta. Nincs barcelona nélkülük. Nincs.

 

 

De ezt a témát majd még körbejárjuk 2 hét múlva is :D

Link to comment
Share on other sites

Még három hét múlva is egész pontosan :)

 

De a lényeg, igen okos dolgokat írtál itt le Creoque; egyetértek veled. Szerintem is Ronaldo lesz a kulcsember, hisz a Barca szélső védelme tényleg elég öreg, Puyol a legjobbak közé tartozik ugyan, rutinos is, de az ő sebessége semmit nem ér Ronnie-éval szemben, Sylvinho meg pláne nem, ő talán semmilyen szinten nem is üti meg a mai Barca szintjét (meg Ronaldo-nak nagyon megy az egyenes kieséses szakaszban, és már jó ideje nincs nála az, hogy fontos meccseken, nagycsapatok ellen nem az igazi; ott van pl. a tavalyi döntő, az Inter elleni visszavágó, vagy az Arsenal elleni keddi meccs). És szerintem Ferguson-nak a másik szélre is egy gyors játékost kellene állítania, szerintem a legmegfelelőbb Park lenne. És azért az is elég vicces lesz, hogy középen mit tud majd kezdeni ez a Piqué - Touré kettős Rooney-val :P:) (meg azért jó kis kapus védi a Barca hálóját, mármint a mi szempontunkból :) ) Szerintem egyébként tuti, hogy a döntőben is az 'öt középpályás - egy csatár' alapú felállást fogja alkalmazni Ferguson, hisz egy ilyen védelem ellen nem igazán van szükség Rooney mellett még Berbatov-ra vagy Tévez-re, és így legalább a három belső középpályás kellő stabilitást tud adni a középpályának, rendesen meg tudják szorongatni a Xavi - Iniesta párost, és ha őket kiveszik a játékból, akkor teljesen hiába szaladgál a pályán a Messi - Eto'o - Henry támadótrió ;) És "mellékesen", miénk a világ legjobb belső védőpárosa ;)

 

Szerintem valahogy így fog kinézni a mi kezdőcsapatunk:

----------------Van der Sar----------------

O'Shea------Ferdinand------Vidics------Evra

---Anderson----Carrick----Scholes/Giggs----

-------------Park------Ronaldo-------------

----------------Rooney--------------------

 

Annyit még hozzáfűznék ehhez, hogy ha esetleg sikerrel zárul a fellebbezés, és Fletcher rendelkezésünkre áll majd a döntőben, akkor Anderson vagy a Scholes/Giggs kettős helyére szerintem ő fog bekerülni.

 

Ui.: Egyékbént kimice, persze, hogy Giggs ezért kapta meg, az egész pályafutásának az elismerése ez, de szerintem nagyon megérdemelte. Ha "rendesen" nézzük, akkor szerintem is Vidics volt a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

szerintem bőven elég 2 védekező középpályás, én Andersont még nem kezdetném; Park mindenképp játszani fog, mert nagyon jó formában van, és Ferguson nyilatkozta hogy milyen lelkiismeretfurdalása volt tavaly, hogy nem állította be

sztem még az az egy csatáros játék sem olyan biztos, mert ahogy mondtátok a Barca védelem a széleken 0.

Ami azt jelenti hogy az "elhúzós-beívelős" focit kell játszani, és ahhoz jól jönne egy Berbatov (sose gondoltam, hogy ezt valaha leírom)

bár így-magunk közt szólva:D- olyan rohadt erős a támadó játékunk, hogy szerintem a Barcának semmi esélye sincs

 

szerk

a bwinen 1,9-re adják a győzelmünket!

Link to comment
Share on other sites

És a barcáét mennyi taksálják?

 

Általában azt szoktam megjátszani, hogy megteszem a barcát, mert ha nyer akkor sem szontyolodok el, ha kikap akkor meg örülök is :D

A BL-döntőben csak a két szél miatt tartom esélyesebbnek a MU-t egyébként. Középpályán és támadójátékban a barca felé billen(ne) a mérleg.

 

Két csatárral szerintem nem fog felállni a United, max úgy tudom elképzelni hogy Ronaldo sokszor fellépne az egyszem ék mellé.

 

Egyébként meg ha gáz lesz majd érkezik a Macséda gyerek :D :D

Link to comment
Share on other sites

barca 1,8

 

azért hamár esélyesebb a védelem miatt is, mert ugye a barcánál 4/3-an nem lesznek, a Unitedé meg most az egyik legjobb a világon, ha nem a legjobb

 

amivel még lehet kaszálni:

Félidő/Végeredmény X / Manchester United 6.00

Manchester United / Manchester United 5.00

 

https://www.bwin.com/hu/labdar%C3%BAg%C3%A1s

 

annyira biztos vagyok a Manchesterbe, hogy egy 10es most így erlső körbe simán elmegy:D

Link to comment
Share on other sites

3829.jpgManchester United - Manchester City5262.jpg (Barclays_Logo.gif Angol bajnokság, 36. forduló) - 2009. május 10., vasárnap, 14:30 (Élő közvetítés: Eurosport2)

 

Jön a manchesteri városi rangadó, melyen ha mindhárom pontot itthon tartjuk, és szerdán a bepótolt meccsen a Wigan-t is megverjük, akkor a hátralévő két fordulóban (Arsenal itthon, Hull City idegenben) elég egyetlen egy pontot szereznünk, és bajnokok vagyunk! (Persze ez csak akkor igaz, ha a 'Pool minden meccsét megnyeri, mert ha egyet botlanak, akkor már kilátástalan a helyzetük - matematikailag ugyan még nem, de gyakorlatban már nem lesz esélyük a bajnoki címre) Nagyon, de nagyon közel van már a címvédés, de ehhez az is kell, hogy megverjük a City-t, ami szerintem nem lesz egy annyira nehéz feladat, hisz elég gyenge formában vannak (egész évben), mi pedig már jó ideje a "régiek" vagyunk ;)

 

A kötelező meccselőrejelzést letudva pedig vissza is térnék a BL-es témához:

Én teljesen biztosra veszem, hogy a Manchester a döntőben egy csatárral és öt középpályással fog felállni.

 

Ui.: Nem túl kellemes hír, hogy Brown ebben a szezonban már egész biztosan nem játszhat, de ha O'Shea nem sérül meg, akkor nem lesz gond a védelem jobb szélével.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

A bajnoki cím sztem már nincs veszélyben inkább már a bl döntőt várom ahol remélhetőleg mi leszünk az 1. csapat a bl-ben aki címet véd :)

 

 

 

Dimitar Berbatov, a Manchester United csatára biztosra veszi csapata győzelmét a Barcelona elleni labdarúgó Bajnokok Ligája-döntőn.

 

A bolgár támadó a The Sun brit bulvárlapnak latolgatva az esélyeket elmondta, nehezen tudja elképzelni, hogy ne az Old Traffordra kerüljön a trófea.

 

"Egy, mi több, kétosztálynyi volt a különbség az Arsenal és köztünk az elődöntőben. Ha így játszunk Rómában is, nem kérdéses, megvédjük a címünket."

 

"A csapatok zöme tart tőlünk, és a Barcelona ellen is bebizonyítjuk, a miénk a világ legerősebb együttese" - szólt magabiztosan a United "megmondó embere".

 

A BL 2009-es döntőjét május 27-én rendezik az olasz fővárosban.

 

Berba öcsém te aztán megmondtad a tutit :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Az UEFA hétfőn hoz döntést arról, hogy Fletcher játszhat-e a döntőben. Mint ismeretes, a szövetség korábban közölte, hogy esetlegesen mégiscsak kivizsgálnák az esetet, mire a Manchester azonnal reagált; az ügy végére hétfőn tesznek pontot.

 

Szerk.: A Liverpool 3-0-ra legyőzte a West Ham-et, és ezzel ideiglenesen az élre állt, de a csapat hivatalos oldalán és néhány más helyen úgy beszélnek róla, mintha "valódi" lenne a vezetésük... :huh: Holott nekünk ugye két meccsel kevesebbünk van. Szánalmas... <_< De legalább majd annál nagyobb lesz a csalódottságuk, amikor megverjük ma a City-t és szerdán a Wigan-t is :P:D

Link to comment
Share on other sites

Én is 2-0-s United-sikert tippeltem (a helyi tippversenyre célzok), de most, hogy jobban belegondoltam, annyira mégse lesz ez egy sima meccs :huh: Bármennyire is gyenge a City, ez egy rangadó, ahol szinte semmit nem számít az aktuális forma. Tudom, hogy ez egy sablonszöveg, de attól még igaz; elég csak megnézni az előző szezonbeli tavaszi meccsünket ellenük: a City akkor már elég gyenge volt, mi pedig "szárnyaltunk", azon a meccsen viszont nem voltunk számukra túl nagy ellenfelek; 2-0-ra elmentek, és csak az utolsó percekben tudtunk szépíteni Carrick révén. Igaz akkor elég szép kis pluszteher lehetett a játékosok számára, hogy mondhatni a müncheni tragédia áldozataiért játszottak (az 50. évforduló volt akkor), de vereséget szenvedtünk. DE szó sincs arról hogy azt gondolom, biztosan ki fogunk kapni ma délután; ugyan; mindössze nem lesz olyan könnyű dolgunk, mint azt talán sokan várnák a két csapat formája közti különbséget látva (bár az utóbbi időben a City is nyeri a meccseit) Nem lesz egyszerű meccs, de nyernünk kell! Go MU!

 

Hát az első félidő alapján mégsem úgy néz ki, hogy nagyon meg kell szenvednünk a győzelemért; a félidőben C. Ronaldo szabadrúgásgóljával és Tévez találatával 2-0-ra vezetünk (és nem játszik pl. Ferdinand, Carrick, vagy Rooney) Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a második játékrész csak formalitás lesz; innen már nem engedhetjük ki a győzelmet a kezünkből ;)

 

Ui.: Na és akkor most nézném meg azokat a Liverpool-fanokat, akik tegnap még annyira örültek, hogy a csapat -nálunk két meccsel többet játszva- a tabella első helyére lépett :D:P

 

Végeredmény: Manchester United 2-0 Manchester City (C. Ronaldo 18., Tévez 45.)

Újabb végtelenül sima meccs; ezúttal sem volt egy percig sem kérdéses, hogy mi fogunk nyerni ;) Több alapembert is pihentetett Ferguson, de még így is azt lehet mondani, hogy nem kellett mindent kiadnia magából a csapatnak, a City egyszerűen nem volt ellenfél. Tévez is nagyon megérdemli a gólt, de Ronaldo találatának én most méginkább örülök, hisz így megint egy lépéssel közelebb került a gólkirályi címhez (2 góllal előzi meg Anelka-t). Ez a győzelem azt jelenti, hogy a hátralévő 3 meccsünkön elég 4 pontot szerezni, és matematikailag is biztos, hogy bajnokok vagyunk! ;) Első lépésként jöhet szerdán a Wigan. Glory, Glory Man. United!

Módosította vassadi
Link to comment
Share on other sites

egy újabb tök egyértelmű nagyszerű győzelem, jó lenne idegenben megverni a Wigant, hogy qaztán szombaton otthon elkapjuk az Arsenalt és hazai pályán ünnepelhessük a bajnoki címet; nem bezsélve arról hogy akkor 11 napja lesz a csapatnak felkészülni a BL döntőre

 

Ronaldo nem tudom mit képzel de gondolom ez megint csak egyújabb színjáték hogy töb pénzt vagy tudja a ahlál mit kicsikarjon a klubból. Elfelejti ki a főnök

Link to comment
Share on other sites

Ronaldo szerintem csak azért volt dühös, mert szépen ment neki ma a játék, nagyon benne volt, ennek ellenére Ferguson viszonylag korán lecserélte (a tartalékolás miatt gondolom). Van úgy, hogy egy játékosnak megy a játék, a pályán akar maradni, de az edző lecseréli. Nála most ezt váltotta ki a dolog, nem kell vele foglalkozni; szerdán a Wigan ellen ugyanígy fog teljesíteni, és akkor már ő sem azzal fog foglalkozni, hogy a City ellen csak 60 percig volt a pályán ;)

 

A Wigan kötelező győzelem, utána pedig az Arsenal ellen nem tudom elképzelni, hogy hazai pályán ne szerezzen a csapat legalább 1 pontot. Az pedig már elég a bajnoki címhez; persze presztízsszempontból jól jönne egy győzelem. Meg ha már bajnoki címet szerzünk, akkor azt ünnepeljük méltóképpen, győzelemmel - bár ez inkább az utolsó fordulóban fontos szerintem ilyen szempontból. A Hull City-t szerintem egy "D-csapattal" is meg kell hogy verjük, úgyhogy Ferguson nyugodtan pihentetheti majd az alapembereket a BL-döntőre (persze csak ha már nem lesz tétje a Hull elleni találkozónak)

Link to comment
Share on other sites

vassadi sztem te nem nagyon vágod hogy mennek a Unitednél a dolgok,

van Nistelrooy hiszti, Stam könyve, Beckham incidens; nem úgy van hogy egy játékos csak úgy ledobja a pólóját a földre, vagy elégedetlenkedik nyilvánosan az edző döntésével. Ki nem szarik rá Ronaldo mit gondol, vagy mi váltja ki belőle menjen haza és ott duzzogjon

Link to comment
Share on other sites

Rendben abel13, ha téged ez a Ronaldo-dolog ennyire zavar, én nem szólok bele ;) Engem különösebben nem izgat, voltak már korábban is ilyen hisztijei, csinált szokatlan dolgokat, nyilatkozott olyanokat, amiket nem éppen kellett volna, stb.; az én szememben ez is csak egy a sok közül.

 

Szerk.: A gólkirályi címért a végén még elég nagy harc lehet, Anelka most talált be az Arsenal kapujába, így a francia egy gólra felzárkózott Ronaldo mögé.

Link to comment
Share on other sites

Ahogy az tulajdonképpen várható volt, az UEFA nem törölte el Fletcher piros lapját, így aztán a skót középpályás nem állhat majd a csapat rendelkezésére a fináléban (hasonlóan Abidal-hoz és Daniel Alves-hez; a Barca fellebbezését is elutasította a szövetség) Az indoklás az volt, hogy egyik fellebbezés sem a szabályok szerinti határidőn belül érkezett meg az UEFA-hoz; illetve ha ez még időben történik, a reklamálásra akkor sem lett volna egyik csapatnak sem semmiféle alapja, stb. Szóval Fletcher biztosan nem lép majd pályára Rómában :unsure:

 

Számunkra jó hír, hogy Iniesta a Barca vasárnapi bajnokiján megsérült (két centis beszakadás van a lába elülső izmában, de ez most lényegtelen :) ), és egyáltalán nem biztos, hogy pályára tud lépni a BL-döntőben. A játékos nagyjából két hetes kezelésre szorul, és nagy kérdés, hogy a fináléban pályára tud-e lépni. Nem rosszindulatból mondom, de a saját érdekeinket figyelembe véve remélem, hogy nem lehet majd ott, mivel így a két "motor" közül csak egy, Xavi maradna a pályán, ő a három középpályásunkkal semmit nem tudna kezdeni, lazán, gond nélkül semlegesítenék; meg Iniesta nélkül amúgy sem ér annyit.

Link to comment
Share on other sites

Cristiano Ronaldo és a Manchester United is megállapodott abban a Real Madriddal, hogy nyáron a portugál klasszis a királyi gárdához igazol - adta hírül az El Pais című spanyol napilap keddi száma.

 

A megállapodás értelmében a "vörös ördögök", minimum 80 millió euró fejében, júliusban elengedik a 2008-as Aranylabdást a fővárosi alakulathoz - állítja az újság. A Real korábbi elnöke, Florentino Perez már meg is kezdte a tárgyalásokat Ronaldo ügynökével, Jorge Mendes-zel a játékos fizetésével kapcsolatban.

 

Azonban az is előfordulhat, hogy Perez inkább az AC Milan brazil klasszisát, Kakát igazolja majd le, mert ő kevésbé drága, így más játékosok megszerzésére is marad pénze a klubnak.

 

A múlt hónapban Ronaldo - akit 2012-ig köt szerződés a Manchesterhez - még azt mondta egy újságírói kérdésre, hogy nincs szándékában elhagyni az Old Traffordot, mert jól érzi magát Angliában. Kaká is hasonlóképpen nyilatkozott a Milannal kapcsolatban, így Pereznek nem lesz könnyű dolga, ha le akarja valamelyiküket igazolni.

 

Perez 2000 és 2006 között már ült a Real elnöki székében, a csapat ekkoriban igazolt le olyan sztárokat, mint David Beckham, Zinedine Zidane és Luis Figo, így a sajtó el is nevezte az együttest "galaktikusoknak".

 

A Realnál júniusban tartanak elnökválasztást, és a szakértők szerint Perez a legesélyesebb a posztra, bár még be sem jelentette, hogy indul a tisztségért.

 

én remélem hogy ez nem igaz. inkább vegyék meg Kakát...

Link to comment
Share on other sites

9202.jpgWigan Athletic - Manchester United3829.jpg (Barclays_Logo.gif Angol bajnokság, bepótolt mérkőzés a 33. fordulóból) - 2009. május 13., szerda, 21:00 (Élő közvetítés: Eurosport2)

 

Holnap jön a szezon utolsó olyan meccse, amit bepótolva kell lejátszanunk (ebben az idényben szinte végig úgy játszottunk, hogy mindig volt egy vagy két elmaradt meccsünk, és lehetett számolgatni, hogy "ha ezt megnyerjük, ..."), és mint tudjuk, ha ezt a meccset behúzzuk, akkor gyakorlatilag biztos a bajnoki cím (bár én még most is vigyáznék az ilyen kijelentésekkel :) ), hisz az utolsó két fordulóban elég egyetlen pontot szereznünk ahhoz, hogy matematikailag is bebiztosítsuk a címvédést. Nem hiszem, hogy Ferguson különösebben tartalékolni fog ezen a találkozón (bár hétvégén az Arsenallal játszunk), de a védelmünk eléggé kérdéses, hisz Ferdinand-nak még mindig ott az a kisebb sérülése, ő biztosan kihagyja a találkozót; a City elleni meccsen pedig Evans is összeszedett egy kisebb sérülést, az ő játéka nagyon kérdéses; lehet, hogy egy Rafael, Vidics, O'Shea, Evra összeállítású védelemmel kell kezdenünk. Az utóbbi meccsek között volt nem egy nehéznek ígérkező találkozó (elég csak az Arsenal elleni BL-meccseket említeni), de mindet hallatlan magabiztossággal húztuk be (illetve fordítottuk meg, a Spurs elleni meccsre gondolok), a Wigan pedig ezekhez a csapatokhoz képest "semmiségnek" tűnik; remélem simán megverjük őket. És akkor az egyik kezünket képzeletben már rátehetjük a Premier League-trófeára ;):)Glory, Glory Man. United!

Link to comment
Share on other sites

A mai meccset mint minden eddigi meccsünket is meg kell nyernünk!! Talán most nehezedik a legnagyobb nyomás a csapatra hisz ez már a szezon-végi hajrá! A Wigan nem nagy ellenfél, így ahogy lacey is mondta a gólkülönbségünket is javíthatnánk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...