Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

nem nagy ellenfél, de nem szabad lebecsülni őket. Bruce és Sir Alex is jól ismeri egymást (Bruce volt a United játékosa, kapitánya is Ferguson alatt).

a sok gólos győzelem lenne a legjobb, mert nem jó látni hogy az antifutballt játszó liverpúlnak jobb a gólkülönbsége...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Remélem behúzzuk a meccset és akkor 6 pont előny. Ezután elég lenne két meccset 1 pontot gyűjteni és megvan a PL. A Ronaldo-s üyghöz meg annyit h a spanyol lapok beszélnek össze-vissza én inkább hiszek Ronnie-nak aki azt mondta h maradni akar.

Link to comment
Share on other sites

a sok gólos győzelem lenne a legjobb, mert nem jó látni hogy az antifutballt játszó liverpúlnak jobb a gólkülönbsége...

Nem mintha bírnám a Liverpool-t (áh, sőt... :) ), de az elég nagy badarság, hogy antifutballt játszanak :huh: Nem is tudom ezt honnan "szülted". Nem véletlen, hogy jobb a gólkülönbségük, mint a miénk, egész pontosan 4-el állnak jobban. Én is örülnék egy sokgólos győzelemnek, de szerintem a hátralévő három meccsen nem tudunk már akkorát fordítani a gólkülönbségünkön, hogy jobb legyen, mint a 'Pool-é. De ha ma nyerünk, és a hátralévő két fordulóban megszerezzük -legalább(!)- azt a bizonyos 1 pontot, akkor senkit nem fog érdekelni és semmit nem fog érni, hogy a Liverpool gólaránya a jobb ;)

Link to comment
Share on other sites

Bocs, de ez télleg egy elég nagy ostobaság volt. Nem a Liverpool-t akarom fényezni (meg még mit nem...), de ők ugyanolyan támadásközpontú focit játszanak, mint pl. a Manchester. Szerintem nem egészen vagy tisztában azzal, mi az az antifutball, bunkerfoci, stb. :huh:

 

Na már megy a meccs, úgyhogy én lépek is. Ezt a meccset meg kell nyerni, és gyakorlatilag bajnokok vagyunk! ;) (de azért még óvatosan ezzel... :) ) Glory, Glory Man. United!

Link to comment
Share on other sites

nagyszerű, még eg ypont az Arsenal ellen, és lehet rápihenni a BL-döntőre!

rohadt jó meccs volt, és megint egy szar bíró d emég így is sikerült hozni

amúgy meg:

 

"Bármennyit Tevezért, bármennyiért Berbatovot!"

 

Link to comment
Share on other sites

CSő! én csak az 1. félidőt néztem nem játszottunk rosszul de csúnya volt az a kapott gól. Tevezről meg Berbatovról annyit hogy Tevez beállt 3 percre rá egyenlítettünk. Barbatovnak 1-2 jó megmozdulása van meccsenként és annyi az egész...nem értem a mester mér őt favorizálja. bár azt is megértem ha Tevez beáll a 2.félidő x percébe azt az időt biztosan végigbrusztolja. Továbbra is GO MU!!

Link to comment
Share on other sites

"Bármennyit Tevezért, bármennyiért Berbatovot!"

Ez teljesen igaz...Berbatov nem tudja felfogni ,hogy nem egy kis csapatban játszik ,és itt hajtani kell!

 

Carrick hatalmas gólt lőtt ,1 pont és bajnokok vagyunk ,szép lenne ha az Arsenal-t mondjuk kiütnénk ,és akkor ünnepelhetünk ,hogy bajnokok vagyunk!

 

1-0-nál teljesen bíztam a csapatban ,hogy nerni fogunk ,erre az évre nagyon igaz ,hogy hátrányból jól fel tudunk állni!

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Na ezért van nekem Tévezes mezem és nem Berbás...

Tévez eladása nagy hiba lenne hiába játszik kevestet széthajtja a fejét berba meg csak van a pályán magának

Tévez kell ide nem Berba ennyi...

A meccs maga nagyon jó volt a küzdelem és erőveszítések meghozták a gyümölcsüket :)

Link to comment
Share on other sites

Wigan Athletic 1-2 Manchester United (Rodallega 28., illetve Tévez 61., Carrick 86.)

 

Nagy meccs volt; hiába álltunk ki a legerősebb összeállításban, a csapat játéka nem volt az igazi, de a második félidőben magukra találtak, és ahogy kell, behúzták a meccset. Aminek köszönhetően 6 pont az előny, vagyis akár már a hétvégén bebiztosíthatjuk a bajnoki címet! :happy:

 

A meccs hőse egyébként szerintem egyértelműen Carrick volt; gólpasszt adott Tévez-nek és győztes gólt szerzett, ami ráadásul óriási találat volt (persze Tévez-é is gyönyörű volt), még az első félidőben is kihagyott egy 'kihagyhatatlan' helyzetet, illetve 0-1-nél vagy 1-1-nél volt egy óriási mentése, amiből ha a Wigan gólt szerzett volna, nem biztos hogy most győzelemnek és szinte leadhatatlan előnynek örülnénk ;)

 

Glory, Glory Man. United!

 

Ui.: A Berbatov-Tévez 'párharcról' részemről annyit, hogy a tegnapi meccs alapján (meg úgy az utóbbi néhány meccet figyelembe véve) már kezdek én is inkább Tévez felé hajlani :huh:

Link to comment
Share on other sites

3829.jpgManchester United - Arsenal3766.jpg (Barclays_Logo.gif Angol bajnokság, 37. forduló) - 2009. május 16., szombat, 13:45 (Élő közvetítés: Eurosport2)

 

Egyetlen pont, és bajnokok vagyunk! :happy: Holnap végképp eldönthetjük ezt a hosszúra nyúlt párharcot a Liverpool-al szemben, ráadásul a meccsre nem is kell sokat várni, hisz megintcsak mi játsszuk a forduló nyitómeccsét. Ha a BL-elődöntőbeli párharcot vesszük figyelembe, azt mondhatnánk, sima győzelem, de nem lesz könnyű dolgunk az 'ágyúsokkal'; mindenesetre megverni szerintem biztosan nem fognak minket, ami pedig ugyebár bajnoki címet jelent ;) Igaz elég egy döntetlen is, de örülnék, ha a csapat nyerne, jó lenne győzelemmel ünnepelni a címvédést (meg hát azért ez mégiscsak egy rangadó) Ferdinand ezt a találkozót is kénytelen kihagyni, de remélem a védelem rendben lesz, és akkor nem lehet gond ;)Glory, Glory Man. United!

Link to comment
Share on other sites

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=39035&part=sports

atis.89, itt lesz "néhány" online közvetítéses link ;) , de ha jól tudom majd csak holnap délelőtt kezdenek megjelenni (a meccs előtt már egész biztosan elérhető lesz jónéhány)

 

http://nyoves-channel.mindenkilapja.hu/

Illetve még itt van ez az oldal, itt valószínűleg jóval alacsonyabb lesz a stream leterheltsége (bár azt nem tudom, hogy itt milyen a minőség)

Link to comment
Share on other sites

Eljött a(z egyik) nagy nap. Feltéve ha pontot szerzünk az Arsenal ellen, mert ha ez netán nem jönne össze, abban az esetben ez a jelző a jövő vasárnapra lesz igaz (hacsak a Liverpool holnap nem veszít pontokat a West Bromwich ellen) De reméljük, hogy már ma délután meglesz a címvédés. Furcsa azt mondani, hogy reméljük, meglesz a döntetlen, mert eddig -szinte- mindig csak a győzelem volt az egyetlen elfogadható eredmény, de most egy 'iksz' is bőven elég. Mindenesetre azért ha lehet, csak verjük meg az Arsenal-t ;):)Go MU!

Link to comment
Share on other sites

Én meg inkább így fogalmaznám meg: a döntetlen kell, de nyerjünk! ;):) Végülis akárhogy is alakul, a meccs után mindenki a bajnoki címet fogja ünnepelni, nem számít majd, hogy milyen eredménnyel, milyen játékkal, stb. értük el ezt a mai meccsen. Persze ha egyáltalán már ma ünnepelhetünk; de én nem érzem azt, hogy ebben az Arsenal-ban benne van egy esetleges győzelem, illetve a mi szempontunkból, hogy elbuknánk ezt a találkozót. Ferdinand ugyan nincs, de őt leszámítva a legerősebb összeállításban küldheti pályára a csapatot Ferguson, és így kötelező hozni hozni legalább azt az egy pontot. Ez most lehet, hogy egy kicsit úgy hangzik, mintha azt remélném, hogy ki tudunk harcolni egy döntetlent az 'ágyúsok' ellen, de nem így van, egyszerűen csak ennyi is elég a bajnoki címhez ;) De ha lehet, persze nyerjünk! :)

Link to comment
Share on other sites

Már csak negyed óra, és elkezdődik a meccs; nagyjából két - két és fél óra múlva pedig már remélhetőleg a bajnoki címet ünnepelhetjük ;) Jó kis születésnapi ajándék lenne, ha a csapat címvédése már ma biztossá válna. Korábban már mindent leírtam, most nem is nagyon részleteznék semmit, nagy szavakat sem használnék, az majd maradjon a meccs utánra :)Glory, Glory Man. United!

Az első félidőben egyik csapat sem volt igazán veszélyes a kapura, mezőnyfölényben sincs egyik alakulat sem. Ha mi szereznénk vezetést, akkor szerintem minden eldőlne, hisz az Arsenal legfeljebb egyenlíteni tudna, megfordítani nem lenne képes a meccset. Csak így tovább, vagy egy kicsit jobban :) , és megvan a bajnoki cím ;) Már csak 45 percre vagyunk tőle. Go MU!

Módosította vassadi
Link to comment
Share on other sites

Igeeen! BAJNOKOK VAGYUK! :happy:

Megmondtam, nem lenne rossz győzelemmel ünnepelni, de ez a 0-0-s döntetlen is azt jelenti, hogy MI vagyunk a bajnokok! Még kell egy "kis" idő, mire ezt fel tudom fogni :) De most inkább megyek vissza a tévé elé, és megnézem a kupaátadást, aztán majd később jöhetnek a továbbiak.

Glory, Glory Man. United,
Glory, Glory Man. United,
Glory, Glory Man. United,
As the Reds go marching on on on!
Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát igen meg van ezt is ellehet könyvelni :D a mostani időszak kétségtelenül legjobb csapat és remélem még sokáig így lesz a drukkerek szívében mindig is így lesz :) már csak 1 bl címvédés és akkor legalább a fiúk boldoggá tesznek :)

Link to comment
Share on other sites

Nem is tudom mit írjak :) A lényeg most úgyis az, hogy megnyertük a bajnokságot ;) Idén -mondhatnám azt is, szokatlan módon- a Liverpool bizonyult a legnagyobb ellenfelünknek, akik a bajnokság végéig versenyben voltak, de végülis a jobbik csapat győzött :happy: Voltak ebben a bajnokságban emlékezetes meccsek (Hull City elleni 4-3, Sunderland elleni 1-0, amikor Vidics az utolsó pillanatokban szerzett győztes gólt, a Stoke és a West Bromwich elleni 'gálák', a Chelsea 3-0-s "lemosása", az Aston Villa és a Tottenham elleni "csodameccsek", stb.), rekorddöntögetések (elég csak Van der Sar óriási kapott gól nélküli sorozatát említeni), volt, hogy nem igazán ment a csapatnak (1-4 a Liverpool, 0-2 a Fulham ellen), de a lényeg, hogy végül idén is miénk lett a bajnoki cím! ;) A "szezonnosztalgiát" majd inkább az idény végére hagyom :) , most még hátravan egy bajnoki záróforduló és egy BL-döntő, ahol remélhetőleg szintén összejön a címvédés ;)

 

Red Flag's Flying High...

GLORY, GLORY MAN. UNITED!

Link to comment
Share on other sites

végre a méltó helyen:D

 

nagy grat minden manchesterinek!!

 

Fergie:

 

"I'm not contemplating retiring, definitely not that's the thing....I'll carry on, I will stay as a manager and only my health will tell me when to quit. Let's pray."

 

hát.. let"s pray:D

Link to comment
Share on other sites

Tegnap este megvolt a nagy ünneplés a bajnoki cím okán B) Még mindig nem tudatosult bennem egészen, hogy megnyertük, de a lényeg, hogy megvan! ;)

 

0,,12306~5900845,00.jpg

 

WE ARE THE CHAMPIONS!

Link to comment
Share on other sites

Éljen a bajnok! :D Vassadi ez egy igen jó kép: látszik a srácok arcán az öröm és hogy megérte a küzdés!!! Ez a kép jellemzi az egész PL-idényt!

Igen! Most már csak a BL döntőre kell koncentrálni, ami pontosan 10 nap múlvára esendő.. :happy:

Link to comment
Share on other sites

A bajnoki cím ünneplése mellett más, nem éppen pozitív dolgok is felmerülnek a csapat háza táján: Tévez ismét hangot adott mi másról, mint a távozása kerüli dolgokról:

Úgy érzem, nem igazán tisztelnek a klubnál. Ez nem plusz-mínusz ötmillió euróról szól, egész egyszerűen rosszul bántak velem. Már két éve vagyok itt, a vezetők azonban sosem tárgyaltak velem. Egyszer sem találkoztam velük. Ezért az lesz a legjobb, ha elhagyom a klubot, nem akarok összetűzésbe keveredni Sir Alex Fergusonnal és a vezetőkkel.

Forrás: nemzetisport.hu (TYC argentin tévéadó)

 

Nem éppen kellemes dolog a bajnokság megnyerését követően ilyen dolgokat hallani :mellow: Nyilatkozott már mindenki mindenfélét Tévez-el kapcsolatban, de egyre inkább úgy néz ki, hogy távozni fog :( Már én is úgy vagyok vele, hogy ha közte és Berbatov között választani kellene, akkor inkább az előbbi. Berbatov-ot ugyanolyan jó játékosnak tartom, mint ahogy eddig, de valami megváltozott nála; már nem igazán tud értékelhetőt nyújtani egy-egy meccsen.

 

De ez még a "nyár zenéje", most inkább örüljünk a bajnoki címnek! ;)

 

Ui.: De azt Tévez is tudja, hogy mi most a legfontosabb:

Kértem a menedzseremet, ne szóljon nekem az érkező ajánlatokról az elkövetkező tíz napban, mert még mindenképpen a szezon hátralévő mérkőzéseire akarok összpontosítani.
Link to comment
Share on other sites

Szinte napról napra új cikkek jelennek meg, hogy Carlost a Real, a City, meg nemtudom kik vinnék, aminek személy szerint nagyon nem örülnék, és a szurkolók sem! :(

A sarkazós góljánál is milyen boldog volt, látszott rajta, hogy szeret itt játszani. Szerintem többet kellene játszatni, mert jó játékos, az egész meccsen küzd, és régebb óta van a klubbnál mint Berbatov, ( és most csak ismételni tudom vassadit ) aki ugyan jó játékos, de mostanában tényleg nem megy neki.

 

A Bajnoki címenk viszont örülök, remélem még behúzzuk a BL-t is ! :D

A szezon elején hamar írtak le minket, de a végére csak a helyére került minden B)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...