Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

Valencia szerződtetésének szerintem egyszerűen nincs értelme; ennek a legfőbb oka, hogy a kezdő közelébe valóban nem kerülhetne, és nekünk most nem olyan játékos(ok)ra van szükségünk, aki nem rossz játékos ugyan, de meghatározónak korántsem nevezhető, és a meccsek nagy részében a kispadot koptatja (ez a helyzet pl. Nani-nál is) Úgy tűnik, akkor az első számú célpont Benzema lesz. Lépni kell, a korábbi kérői most mással vannak elfoglalva (a Real-nál nagy átalakítások folynak, nem biztos, hogy jut rá pénz, főleg ha világklasszisokat akarnak leigazolni...; a Barca első számú célpontja Ibrahimovics, ha ő nem jön össze nekik, akkor vélhetően Forlán-t szerződtetik le, így őket elfelejtheti Benzema), addig kell lecsapni rá, amíg "viszonylag tiszta körülötte a terület". Benzema korábban úgyis azt mondta, hogy a Manchester és a Milan áll a legközelebb az elképzeléseihez, a milánóiaknál most nem rá van szükség, úgyhogy...

 

A legjobb szerintem az lenne, ha szerződtetnénk Benzema-t, Tévez maradna (és akkor Berbatov akár mehet is), Ronaldo úgyszintén, Rooney pedig ugye egész biztosan marad ;) Szép kis támadósor lenne :rolleyes:

 

Ui.: Van egy másik, kevésbé reális lehetőség is: a Barcával kapcsolatban azt rebesgetik, hogy ha érkezik Ibrahimovics (vagy Forlán), akkor az Eto'o - Henry kettősből valaki távozni fog (de mégegyszer mondom, erre elég kevés az esély!) Ha a kamerunitól válnának meg, akkor... :huh:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

amúgy nemtom eto'o nálam sosem ütötte meg a szintet.lehet csak én látom így.kell egy benzema, meg kell egy középpályás mondjuk kaka.ha kaka nem jön akkor én nem látok más olyan játékos akit tényleg érdemes lenne leigazolni a középpályára.amúgy vki nem tudja h piqué-t mér engedtük el a barcelonaba?

Link to comment
Share on other sites

Piqué azért ment el mert nem kapott elég lehetőséget.

Egyébként szomorú, hogy hiába volt 5-0 a helyzetek aránya, hiába jártunk közel a gólhoz, mégis a Barca nyert :(

Örülök hogy a következő szezonra visszatér Wes Brown és Hargreaves, Campbellnek úgyszintén, jobbnak tartom Wellbecknél.

Azt hallottam, hogy Scholes lehet távozik, mert nem kap elég lehetőséget, és az utolsó szezonját másnál töltheti :huh:

 

Jó lenne, ha jönne Benzema, Berbatov nem létfontosságú, viszont Tevezre szükség van. Őt és Ronaldot megkéne tartani.

A két da Silva ( főleg Rafael ) elég labdabiztos, vele nem lesz gond, Tosicsra vagyok még kíváncsi, hogy mit tud hozni a PL-ben :D

Link to comment
Share on other sites

kell egy benzema, meg kell egy középpályás mondjuk kaka.ha kaka nem jön akkor én nem látok más olyan játékos akit tényleg érdemes lenne leigazolni a középpályára.

Kaká-t és Benzema-t együtt biztosan nem fogjuk megvenni. Sőt, Kaká egész biztosan nem fog idejönni, és ezt most nem azért mondom, mert a másik kedvencem a Milan. Ez a pletyka, hogy ő ide jönne, egyszer felmerült, aztán ennyi, többet szó se volt róla :huh: A Real-al viszont azóta is komolyan szóba hozzák, említettem már azt a bizonyos Marca-számot, és vannak olyan híresztelések is, amik szerint csütörtökön jelentik be hivatalosan is a leigazolását. Úgyhogy Kaká vagy marad a Milan-ban, vagy a Real-ba igazol (imádkozok érte, hogy az előbbi valósuljon meg :mellow: , igaz akkor lehet, hogy Pérez célpontot vált, méghozzá Ronaldo-ra :huh: ), de nagyon úgy néz ki, hogy ide semmiképp se jön.

 

amúgy nemtom eto'o nálam sosem ütötte meg a szintet.lehet csak én látom így.

Eto'o valahogy a legtöbb ember számára nem szimpatikus, én sem tartom egy mintafocistának, de tény, hogy a világ egyik legjobb befejezőcsatára. A Benzema-féle "felhype-olt", korábban gólokkal is bizonyító játékosoknál nem biztos, hogy megállják a helyüket egy elitcsapatnál (jó példa erre Berbatov is), lehet (vagy inkább valószínű), hogy Eto'o-val jobban járnánk :huh: ... (Igaz az ő leigazolására elég kicsi az esély)

Link to comment
Share on other sites

elég szép, hogy 15 évesen el tudod dönteni hogy ki felhypolt és ki nem (am. meg: "felhypolt, korábban is gólokkal bizonyító"???)

Június 1 van, most fejeződött be a szezon, csak az a biztos hogy nincs biztos, még csak most fog kezdődni az átigazolási szezon; elég nyilvánvaló, hogy ha Kakat mosdtanában csak a MAdriddal emlegetik, akkor nyilvánvaló hogy oda fog igazolni, hogyne

 

még csak mindenki találgat, és fejben igazolgatunk, hanyagoljuk már ezeket a "biztos, hogy..." kezdetű mondatokat

Link to comment
Share on other sites

abel13, nem tudom, hogy tisztában vagy-e ennek a szónak a jelentésével :huh: Miért ne tudná valaki 15 évesen (amúgy én 16...) eldönteni, hogy ki az és ki nem? :mellow: Nem tudom, én ezt elég viccesnek találom, ha valaki egy kicsit is jártas a fociban ilyen téren, akkor neki ez annyi nehézséget okoz, minthogy eldöntse valakiről, hogy fiú-e vagy lány... Szóval nem értem mi ezen olyan lehetetlen szerinted...

 

A Kaká-ügyről pedig már elmondtam a véleményem, továbbra is ahhoz tartom magam, amit korábban leírtam.

 

Ui.: Amúgy amit tőlem -egyébként hibásan- idéztél, azt pedig olvasd el mégegyszer, akkor talán megérted. Ezzel arra céloztam, hogy pl. Benzema-nál maradva, jó játékosnak tartja mindenki, a 2007/08-as szezonban francia gólkirály is lett, úgyhogy nem csak azért van jó játékosként számon tartva, mert valaki azt mondta róla, hogy "ügyes gyerek ez a Karim fiú, még lehet belőle valami"... Szerintem ez így teljesen világos.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát úgy tűnik elkezdődik a kaká hercehurca hát ez van legyenek boldogok vele nem kell ezzel foglalkozni....

Összpontosítsunk a mi átigazolásainkra nem szeretnek a Marca címlapján olyat meglátni h Ronaldo mégis aláírt hát nagyon nem <_< Ha eligazolna valószínűleg érkezne a helyére 1 ribéry hát nem rossz nem rossz, de nem 1 ronaldo :rolleyes: de már sokszor leírtam most is leírom a lényeg h Benzemát megszerezzük :rolleyes: a többi nagy átigazolás már csak álom és hab a tortán :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nem tudom merchanies, hogy egész pontosan erre utalsz-e, de Kaká immár biztosan a Real-hoz szerződik :( . Ahogy korábban megmondtam... Állítólag a Real-nál 250 millió eurót fognak áldozni átigazolásokra a nyár folyamán, és -természetesen- Ronaldo szerződtetése is tervbe van véve :unsure: Én is nagyon remélem, hogy semmi nem lesz Pérez ezirányú terveiből.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát pontosan erre h megindultak a hírek h kaká a realba igazol hát engem nem nagyon érdekel szerencsére ez a hír más klub nem nagyon érdekel csak a MU így hát eddig se volt esély h ide jöjjön most már végképp nincs ennyi nem aggódok miatta ronaldo maradjon szépen itt és akkor felőlem megvehetik a fél világot is :)

Link to comment
Share on other sites

jaja, bár ahogy olvastam a United honlapon a Sunday Mirror szerint Huntelaar is jöhetne 15 milláért ami szerintem nem lenne gyenge igazolás csak az a baj vele is mint Tevezzel, két szék közé esünk, mert nem biztos hogy van olyan erős hogy kezdetni lehessen, bár nagyszerű statisztikái vannak, a Real MAdrid őt is mint jópár játékost tönkretett, ha Kaka tényleg aláír neki is csak hasonlókat remélek!

Link to comment
Share on other sites

Tevezért elvileg a City 32 millát ígért, amire szerintem már nekünk nem kéne ráígérnünk

"elvileg" a MAdrid 30at kínál Vidáért, és 75-öt Ronaldoért

először is bekaphatják

másodszor is szerintem Vidicset nem szabad elengedni, Ronaldot is meg csak abban az esetben hogyha helyette garantáltan hozzák Riberyt és Benzaamt

 

az a abj, hogy van eg yoylan érzésem, hogy ha nem engedjük el Ronaldoékat, és "csak" Tevezt viszik el előlünk akkor Ferguson nem nagyon fog igazolni

és sajnos nagyon úg ynéz ki hogy Hargreaves csak januárban fog visszatérni, de szerinem már inkább sosem, ergo tavaly kidobtunk 60 millió fontot az ablakon a nagy semmire:S

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Hát sajnos sem Hargreaves sem Berba nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket

Hargreaves amikor játszott jól tette a dolgát, de ez a rengeteg sérülés hmm :o Baerbának meg voltak jó meccsei fontos gólokat szerzett, de hiányolom belőle az az elszántságot és akaratot ami másokban talán meg van...

Vidics szó sem lehet róla :angry: még ronaldot vigyék ha megfizetik és helyette veszünk nagyon fontos klasszisokat, de Vidicset felejtsék el :angry:

Link to comment
Share on other sites

Az az igazság hogy nekünk kéne lebizniszelni az egészet. :lol:

Minden megoldódna. a Fördzsipapusnak kell egy csatár, Huntelaart bármikor, ajándékdobozban küldeném neki egy csinos összeg mellett, helyette jöhet Ronaldu. Tevez úgyis el fog menni tőletek, sokat papolt már erről. De a cél nem Madrid lesz. Mostanában jóval kevesebbet cikkeznek erről. Inkább Villa irányába mozdul Perez.

 

Szerintme egyébként egy magas csatár mellé inkább egy gyors és mozgékony kellene nektek, ezért nem Huntelaarban gondolkoznék hanem pl. éppen Villában. Berbatovban nem tudom ki mit lát de bebizonyosodott mint megannyi felsztárolt emberről... nagy csapatban egy kalap lepkét ér kábé. Középcsapatban meg ő a félisten.

Link to comment
Share on other sites

Benzama sem volt annyira nagy szám, mégi smindenki tudja hogy elég jó futballista, ez volt Drogbával is anno.

Huntelaar egy tipikusan balszerencsés játékos, azért az Ajaxot nem nevezném középcsapatnak, de legyen, ígyis úgyis 3 év alatt 100 bajnoki gólt lőtt ami még egy szar magyar ligába is nagyon jó teljesítménynek számítana. (ugye addig az EBről is lecsúszott)

Az a baj ezzel, hogy küldenétek persze hogy küldenétek aki a Madridba nem képes beilleszkedni 3 hónap alatt azt már el is akarják küldeni (ennyit az ottani csapatépítésről), dehát ki tudja milyen állapotban van, lelkileg és fizikailag is.

Tavaly még mi is vihettük volna Berbatov helyett, de már csak felhúzom magam ha megint szóba került, lényeg az hogy szerintem sokkal több van abba a srácba, de kérdés az hgo ymégis mennyi, és hogy elége, és persze az hogy megéri-e a kockázatot

 

Creoque neharagudj de annyira jellemző, hogy Ronaldot akarjátok (persze hogy őt:D) és Villat ajánlod, mikor sokkal jobban járnátok Vidiccsel, mi meg Benzamaval, Villa eg ynagyszerű játékos SPANYOLORSZÁGBAN. A hozzá hasonló játékosokat nem érdmes elvinni az országból, mert utálnának nálunk játszani, drágák, rinyapinák, és még az sem bizto shogy eredményesek. HA megnézed az utóbbi évek csatársorait: bulgár, angol, argentín, holland, norvég, francia, portugál; semmi olasz, spanyol, német focista. Fordítva is igaz ez, gondolom emlékszel még Beckhamre meg Mcmanamamamamamanre...

Ronaldótól meg Kakától nem tudom mit vártok, 6-2 helyett 6-4-et? Perez elnökké választása után most csak a szokásos durrogtatás van, ahelyett hogy hozna egy normális belső védőt, és egy normálsi védekező középpályást; Kakáék úgyis várnának nyár végéig, az egész csak marketing semmi köze a csapathoz

Link to comment
Share on other sites

Nekem van egy olyan érzésem hogy hiába megy majd oda sok sztár, nem biztos hogy az a jó megoldás.

Egyébként egyet értek azzal a mondatoddal abel, hogy aki ott nem tud beilleszkedni azt elküldik. Ez a sors várna Ronaldora is.

Én úgy összegezném a Real átigazolási politikáját, hogy :

 

Kinézik a klasszisokat, esetleg a felkapott játékosokat, és leigazolják. Ennyi. Tudtommal Real-akadémián nevelkedett játékos nemigen fordult meg a keretben, esetleg az a Drenthe, bár nem tudom ő honnan jött.

Szóval, azért meglátszik az évek során hogy kinek van szeme ahhoz hogy megállapítsa, kiből lesz jó játékos.

Vegyük például Ronaldot. Ha ennyire akarja/akarta a Real miért nem akkor igazolták le amikor a Sportingban volt? :D

Nem fúrkálódás, csak én így látom a helyzetet.

 

Hargreavest pedig nem kell kritizálni, sok sérülés sújtja, de az szerintem túlzás hogy nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket, főleg hogy 2007 óta van a klubnál, tehát ha nem kellett volna már nem lenne itt :lol:

Emlékszem, egy meccsen elég szépen kiszedte a bal-felsőt szabadrúgásból.

 

Egyébként van gyors és mozgékony csatárunk, a neve Carlos Tevez :) Rooney-val remek párost alkottak, Berbatov helyett pedig jöhetne Benzema, de Eto'oval sem járnánk rosszul. Én még Ibraval is kiegyeznék.

Mivel Giggs és Scholes is komolyan fontolgatja a visszavonulást egy-két éven belül, mindenképpen kéne Ribéry, főleg ha Ronaldot sikerül elcsábítani.

Örülnék ha jönne még Schweini, de Grafite vagy Dzeko is jó formában van.

Link to comment
Share on other sites

Isten ments, hogy Schweinsteiger-t idehozzák! A Bayern-ben élvezi, hogy nem kell túl nagyot teljesítenie, a sikerek jönnek szinte maguktól (bár idén semmit nem nyertek), amúgy meg nem tud semmit; egyszerűen nem is Manchester-szintű játékos, ahogy abel13 is mondta. Ugyanez a helyzet Dzeko-val is, jóllehet lőtt 26 gólt idén a Bundesligában, de kicsi ő még a Premier League-hez (amúgy vele kapcsolatban korábban emlegették, hogy Ferguson érdeklődik iránta) Huntelaar jó játékos, a Real-ban kicsit gyengén kezdett, de aztán ment neki a góllövés elég szépen, egészen addig, amíg az Él Clasico-n elszenvedett kudarc után össze nem omlott a csapat. Bár ha arról van szó, akkor inkább maradjon Tévez, minthogy őt eladjuk és Huntelaar jöjjön.

 

Vidics szó sem lehet róla :angry: még ronaldot vigyék ha megfizetik és helyette veszünk nagyon fontos klasszisokat, de Vidicset felejtsék el :angry:

Én meg úgy vagyok vele, hogy mindkettőjüket felejtsék el :)

 

Összességében forognak itt a nevek elég rendesen, szerintem a legjobb megoldás az lenne, ha megtartanánk Ronaldo-t és Tévez-t, és leigazolnánk Benzemát (vagy Eto'o-t, Ibrahimovicsot, stb.), egy nagy név elég, aztán még egy-két kiegészítő ember vagy fiatal tehetség persze jöhetne, de ha netán Ronaldo távozna, akkor az első dolgunk az legyen, hogy megszerezzük Ribéry-t (utána pedig az említett támadók valamelyikét) Inkább az első verzió teljesüljön ;)

Link to comment
Share on other sites

De ha belegondoltok, azt mondjátok, hogy hozzunk egy klasszis csatárt, és tartsuk meg Tévez-t, akkor megint ki fog végig a kispadon ülni?

Ha Berbatovot sem adjuk el akkor rengeteg csatárunk lesz, és megint valaki megsértődik, hogy nem kap játéklehetőséget...

 

Link to comment
Share on other sites

lacey, igazad van. Akkor úgy módosítok, hogy Berbatov-ot el kellene adnunk, Benzema és Tévez közül szerintem úgyis utóbbi lenne a kezdő. Bár az meg a másik, hogy Ferguson szerintem semmiképp nem fog megválni Berbatov-tól, így ha Tévez is marad, nagyban csökken annak a valószínűsége, hogy szerződtetjük Benzemát :huh: Ekkor viszont akár marad Ronaldo, akár nem, célba kell venni Ribéry-t szerintem (bár valószínűleg nem így lesz :):mellow: )

 

Elég zavarosak a dolgok, Benzema még a Barca lehetséges célpontjai között is ott van (ha minden igaz, az Ibrahimovics-Forlán-Villa-Benzema négyesből szerződtetnek valakit, akár marad Eto'o, akár nem - Guardiola egyébként most is meg akar tőle válni), így lehet, hogy Eto'o-val is kell számolni, vagy ott van a nemrég szóba került Huntelaar, ... Hát nem lesz unalmas a nyár átigazolások szempontjából, az biztos :)

 

Szerk.: Egy kicsit elszakadva az átigazolásoktól:

A csapatnak a 2010/11-es szezontól új mezszponzora lesz, méghozzá az Aon cég.

A nyár folyamán a négy mérkőzésből álló Asia Tour után hazai pályán a Valenciával is játszunk felkészülési meccset.

 

A felkészülési időszak programja eddig (természetesen még a későbbiekben bővelhet):

Július 18. - Malajziai (liga)válogatott

Július 20. - Indonézia All-star

Július 24. - FC Szöul

Július 26. - Hangzhou Greentown

Augusztus 5. - Valencia

 

Ui.: A meccseket minden bizonnyal a Sportklubon, az MUTV keretében "hazai körítéssel" is láthatjuk majd ;)

Link to comment
Share on other sites

Ha jól emlékszem tavaly nem Ázsiába, hanem Afrikába utazott a csapat, szóval ha azt túlélték, akkor a kelet sem okozhat nekik ilye gondokat :)

 

Viccet félretéve, a 2007/08-as szezon előtti Asia Tour jól sikerült, rendre többgólos (sokgólos ha úgy tetszik) győzelmeket aratott a csapat, több tehetséges fiatal is megmutatt(hatt)a magát, és a nagy nevű játékosok is remekül teljesítettek. Remélem idén is hasonlóan eredményes lesz ez a turné a csapat számára, és hogy ezúttal is jó meccseket láthatunk majd ;) (És talán már újonnan igazolt játékosok is pályára léphetnek majd a csapat színeiben ;) )

 

Ui.: Creoque, ez nekem is tetszett :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Féltve őrzött titok derült ki Ronaldo ügyében: a Real-nak akkor is fizetnie kell, ha nem igazolja le a portugál játékost. A lényeg, hogy Ramón Calderón, a madridiak előző elnöke egy olyan záradékot kötött Ronaldo menedzserével, Jorge Mendes-el, miszerint a játékos átigazolási díja 90 millió euró, viszont ha nem sikerül őt leigazolnia a Real-nak egy bizonyos időpontig (a pontos dátumot nem árulták el, vélhetően június vége), akkor is ki kell fizetniük 26,2 millió eurót. Ezt Fernando Tapias, a Real alelnöke közölte egy rádióműsorban, és hozzátette, nem tudja melyik a rosszabb, kifizetni 90 milliót azért, hogy náluk játszhasson, vagy 26 milliót azért, mert nem vették meg. Calderón azért ment bele a fenti záradékba, mert biztos volt benne, hogy a Real-hoz tudja csábítani Ronaldo-t, de az azóta eltelt idő során változtak a portugál játékos szándékai, a záradék pedig ebben a helyzetben komoly fejfájást okoz az immár Florentino Pérez vezette Real Madridnak-nak.

Én sem értem még teljesen ezt az egészet, de úgy tűnik, hogy a Real vagy kifizeti ezt a súlyos összeget Ronaldo-ért, vagy pedig nem veszik meg ennyiért, de akkor is fizetniük kell 26 millió eurót (bizonyára nem a játékosnak, hanem a Manchester-nek) De úgy néz ki Ronaldo-nak még akkor sem kötelező mennie, ha a Real hajlandó kifizetni a 90 millió eurót (illetve a Manchester nem köteles eladni őt) A végén még nagyon jól jöhetünk ki ebből a dologból... ;)

 

Ui.: VB-selejtező meccsen Anglia 4-0-ra legyőzte Kazahsztánt, Rooney lőtte a harmadik gólt.

Link to comment
Share on other sites

Nos nem tisztem/tisztünk megállapítani hogy ez igaz-e vagy az igaz, hogy 75 millió euróért lehet miénk és ha nem fizeti ezt az összeget perez, akkor 30 milliós büntetést kell fizetnie.

 

 

Ez azért már más. Na most ugyanarról a dologról kétféle hír jelent meg, melyik az igaz? Meglátjuk.

 

Jobban örülnék egy 50-55 milla + Huntelaar = Ronaldonak mint annak hogy csak pénzt adjunk érte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...