Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

********** barcelona

 

vassadi: NEM 4-3-2-1 volt, hanem 4-3-3 és nagyon nem jött be, mert NEM Rooney volt a csatár hanem Ronaldo, aki A szélső nem pedig csatár.

Azért annál nincs nagyobb ziccer, mint hogy az aranylabdáson egy 35 éves védő van, de úgy nézki túl nagy feldobás volt..... túl sok taktikai, technikai és mentális hiba a játék minden elemét elszúrtuk

Módosította Gabi89
Trágár kifejezés
Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

dühítő, mert alapvető dolgokon ment el a meccs, de legyünk annyival jobb szurkolók h viseljük méltóságteljesen a vereséget

Hiába is senki nem erre készült még ha ki is kaptunk volna, de így kikapni.... na majd most a szakértők megmondják a hülyeségüket... :angry:

Link to comment
Share on other sites

amúgy a jövőre nézve, szerintem picit bajban vagyunk, főleg akkor ha elmegy c roni.védelem stabil azzal nincs baj, középpályán még lehetne egy kicsit fiatalítani.és én nagyon hiányolok egy vérbeli támadót, mert oké rooney meg tevez is jó, de vhogy én hiányolom belőlük a pluszt

Link to comment
Share on other sites

Hát igen, de az nem nagyon fog addik létre jönni amíg giggs és scholes játszik...

Támadó sem lesz igazolva még 1 darabig max ha tevez elmegy esetleg vki az ő helyére, de most hülyeség ezzel foglalkozni 1 vesztes meccs miatt... semmi gond nincs minden csapatnak lehetnek rossz meccsei nekünk pont a bl döntőben sikerült... hát az van <_< jövőre újult erővel neki vághatunk h visszaszerezzük a címet

Link to comment
Share on other sites

Rooney már többet foglalkozik a mezőnymunkával meg a védekezéssel mint a támadással Tevez meg barba pedig nagyon maguk alatt játszanak... Ha már a fiatalok akkor tényleg jöhet sok újítás majd meglátjuk h mennyire lesznek is jók :) igazolás nem nagyon várható egyedül akkor ha elmegy valaki tevez v ronaldo...

Link to comment
Share on other sites

ez elég trágy meccse volt. ilyen szerencsétlenül játszani... jóformán az egész csapat nem csinált szinte semmit. helyzetekből is csak egynek kellett volna beakadni és minden más lett volna... csak hát ez nem történt meg sajnos.

Link to comment
Share on other sites

Azért nem áll meg a világ. Tegnap rossz napjuk volt. A Barcelona semmivel se jobb a jelenlegi Manchesternél,(tegnap csakis fejben voltak jobbak) teljesen más lehetett volna a foratókönyv ha az első 10 percben vmelyik helyzetünk bemegy. Ebben a vereségben Ferguson keze is elég rendesen benne volt. Nem tudom minek kellett előre 4 csatár amikor a középpályán nem tudtuk megszerezni a labdát, Anderson első félidőben jól játszott szinte csak ő tudta szerelni a Barcelona középpályásit. Carrick és Giggs mintha pályán se lettek volna.Rooney-nak se ment a játék, nem hiszem, hogy szeret ott szélen játszani. Ronaldo formája kezd visszatérni.A világ legjobb végelme meg csúnyán leszerepelt, nem Van der Sar-t kell hibáztatni, mert etó nagyon jól rugta a labdát, a kapusnak szinte esélye se volt.

 

GLORY GLORY MANCHESTER UNITED!

Link to comment
Share on other sites

így is van teljesen egyetértek, nem lehet mindig győzni, ettől függetlenül is egy nagyszerű idény van mögöttünk!

sose rosszabbat...

most már az offseason a lényeg, felejtsük el ezt a döntőt, a jövő évi csapat a fontos:)

 

a nyári dolgokkal kapcsolatban kimicenek sztem igaza van; Ronit mindenképp meg kellene tartani de ha mégsem sikerülne (vagy ha sikerül is) szerintem egy Kaka típusú játékosra szükség van; azért Ronaldo is szélső, Rooney sem igazán támadó középpályás, Scholesynak ez az utolsó éve lesz és valszeg Giggs sem lesz a toppon már; fiatalítani kell, de nem a 18-20 éves értelemben

Rooney eg ynagyszerű játékos, de nem befejező csatár, és nem is támadó középpályás; mellé meg kevés Tevez kicsit, Berbatovval meg nem lehet számolni

 

az a baj, hogy nem lehet tudni, hogy Campbell, Macheda, Welback, Tosics stb.. milyen szinten játszanak, lehet hogy korai lenne még nekik a komolyabb játék, szóval szerintme egyértelmű hogy egy támadó középpályásra lenne szükségünk, és ha Ferguson úgy látja akkor egy befejező csatárra.

Az biztos, hogy kire NINCS szükség:D

Link to comment
Share on other sites

benzema kell ide, amúgy érdekes megnézni a jellemfejlődést pár játékosnál, rooney ide került csatár volt, mostmeg igazán nem találja a helyét,ronaldo ide került cselgép volt mostmeg inkább passzol.nem azt mondom h probléma, de pl tegnap egy régi ronaldo szerintem becselezte volna párszor magát a 16-oson belül..mostanában hiányolom tőle az egyéni megmozdulásokat, jó lenne most egy eric cantona

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Egyetértek 1 Benzema nagyon jól jönne most Kaká szinténjól jönne és állítólag a nyáron esetleg a milánnál is belemennének abba h eladják de ez a 2 játékos így együtt hát h is mondjam 80-100 millió euró közelében van <_<

Nem reális a szerződtetésük kivéve h ha elmegy ronnei amit nem szeretnék annyira...

 

De azért jövőre jól nézne ki

 

------------Van Der Sar-----------

O'Shea--Ferdinand--Vidics--Evra

-------------------------------------

---------------Carrick--------------

Ronaldo--------Kaká---------Giggs/Nani/Park

----------Rooney--Benzema-------

 

Rengeteg lehetőség lenne...

Kispad félelmetesen erős lenne talán túl erős is... nincs szükség 1 tevez, berba, Scholes, Giggs/Nani/Park, Hargreaves sorolhatnám még milyen kispadra.... Tevezt el lehet engedni ha annyira akar de akkor persze 1 Benzema jól jönne :rolleyes: Kaká nem valószínű de én nagyon szívesen látnám, de tényleg csak 1 álom lenne 1 ilyen csapat B)

 

Link to comment
Share on other sites

én csak attól félek, hogy Fergi emegelégszik majd Berbatovval, amivel sajnos lőnének az idényünknek

azért az kiderült hogy kell egy játékszervező és eg yjó befejező is, mert az pl. tegnap nagyon hiányzott, de a Liverpool ellenieken is jól jött volna

Link to comment
Share on other sites

Sajnos csak most tudtam először gépközelbe kerülni a döntő után, úgyhogy én még arról írnék. Bár nem könnyű egy ilyen meccs után bármit is írni :unsure: ...

 

Az első 10 percben a csapat tökéletesen csinálta azt, amit kellett, Xavi és Iniesta szinte labdába sem ért (használható átadásaik, megmozdulásaik pedig egyáltalán nem is voltak), hát még a támadók, többször is szükségük volt jókora szerencsére a katalánoknak, hogy ne a hálójukban kössön ki a labda. De az első gól mindent megváltoztatott: a Manchester szétesett, és innentől kezdve a Barca teljes mértékben a saját játékát tudta játszani, nem volt rá ellenszerünk :(Xavi-t és Iniesta-t nem tudták tartani a középpályásaink, Vidics a lehető legrosszabbkor nyújtotta a szezonbeli leggyengébb teljesítményét, Rooney -bár az én szememben továbbra is ugyanolyan óriási játékos, mint eddig, de- ezen a meccsen szinte hasznavehetetlen volt, Ronaldo pedig akart nagyon, de neki sem nagyon sikerült semmi :( Persze azért a Barca érdemeit sem szabad elhallgatni; Eto'o gólja után ez a szedett-vedett védelem nagyon stabil volt (Puyol nagyszerűen játszott a jobb szélen, Piqué kiemelkedőt nyújtott, Yaya Touré kellően stabil 'oszlop' volt, és még Sylvinho is olyan játékot mutatott be, ami tőle azért elég váratlan volt), a két "motor" hibátlanul működött (pl. Xavi és Iniesta is egy-egy gólpasszal zárt), és a rutintalan Busquets-nek sem voltak nagyobb hibái.

 

Nem vagyok dühös a csapatra, csak szomorú vagyok, hogy a címvédés kapujában elbuktunk, és emiatt kizárólag magunkat okolhatjuk; ki kell mondani, a Barca teljesen megérdemelten nyert ellenünk és ült fel Európa trónjára.

 

Azóta, hogy két és fél évvel ezelőtt elkezdtem szurkolni a Manchester-nek és a Milan-nak, ez az első igazán nagy vereség, amit át kell élnem. Nem lehet mindig nyerni, egyszer mindenki belekóstol az "árnyoldalba". El kell fogadni, hogy ezt most elbuktuk, és a jövőre kell koncentrálni. Jövőre -természetesen- ismét a BL-győzelem lesz a cél, és most már a történelem sem áll az utunkban ;) (értsd: nem mi vagyunk a győztesek, akiknek még sohasem jött össze a címvédés) GLORY, GLORY MAN. UNITED!

Link to comment
Share on other sites

én nem akarok senkit sem megbántani de az utóbbi kb tíz év United vezetési technika alapján szerintem h anem jön azaz egy-két ember akikről beszéltünk, akkor a BL kicsit hátrébb fog kerülni a listán

Jövőre fontos az, hogy lehagyjuk a Liverpoolt, és megnyerjük a két kupát is, egy kicsit bizonyítva, hogy a MU Anglia legsikeresebb klubja; de sajnos ez idén még nehezebb lesz a Liverpool,Chelsea,Arsenal trió miatt

Link to comment
Share on other sites

A manchesteri középpálya Pak Dzsiszung, Michael Carrick és Anderson együttes szerepeltetése ellenére gyakorlatilag átjáró ház volt, ráadásul képtelen volt segíteni a támadókat, akik jobb híján csak kergették a labdát, ugyanakkor a bombaerősnek vélt, máskor roppant szervezett védelem is bizonytalan volt.

 

xD

Link to comment
Share on other sites

Jövőre fontos az, hogy lehagyjuk a Liverpoolt, és megnyerjük a két kupát is, egy kicsit bizonyítva, hogy a MU Anglia legsikeresebb klubja; de sajnos ez idén még nehezebb lesz a Liverpool,Chelsea,Arsenal trió miatt

 

ahogy elnézem szerintem csak a Chelsea lesz a komoly vetélytárs a következő szezonban.

Link to comment
Share on other sites

Egy elvesztett BL-döntő, és az angol lapok (és egyes emberek) máris arról cikkeznek, hogy a nyáron komoly változtatások lesznek, ill. komoly változtatásokat kell eszközölnie a vezetőségnek... Egyes emberek elfelejtik, hogy immár sorozatban harmadszor lettünk bajnokok, megnyertük a Community Shield-et és a Klub VB-t, és elhódítottuk a Ligakupát is. "Mindenki" úgy tesz, mintha a szezon során sokszorosan alulteljesítettük volna magunkat, és most válsághelyzet lenne :huh: <_< Túlzottan nagy jelentőséget tulajdonítanak ennek a vesztes BL-döntőnek. Nem azt mondom persze, hogy csak úgy el lehet siklani felette, de ez azért túlzás. Lesznek persze változások, biztosan igazolunk új játékosokat, és lehet, hogy lesznek olyanok is, akiket eladunk, de ez olyan szintű lesz, mint bármelyik másik elitcsapatnál. Mi azért nem vagyunk akkora krízisben, mint a Real, és nem is szorulunk olyan drasztikus átalakításra, mint a madridi csapat ;)

 

Jövőre fontos az, hogy lehagyjuk a Liverpoolt, és megnyerjük a két kupát is, egy kicsit bizonyítva, hogy a MU Anglia legsikeresebb klubja; de sajnos ez idén még nehezebb lesz a Liverpool,Chelsea,Arsenal trió miatt

Jövőre szerintem Anglián belül ismét a Liverpool lesz a legnagyobb ellenfelünk, és vélhetően még az ideinél is nehezebb dolgunk lesz ellenük a bajnokságban. Mindenesetre szerintem a Chelsea is jócskán felzárkózik majd, és az Arsenal-nál is az elmúlt éveknél jóval nagyobb változtatások leszenk nyáron, így lehet, hogy velük is komolyabban kell majd számolni, mint az idei bajnokságban. Az első természetesen a bajnokság (hazai körökben persze), de egy FA-kupa győzelem is jól jönne most már.

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Ha lesznek változások a nyáron akkor is minőségi nagy nevű játékossal erősödhetünk Benzema, Kaká, Ribéry

Ezek közül még talán Benzema a legmegszerezhetőbb Cr-t meg kell tartani és akkor jövőre jöhet ismét a bl meghódítása B)

 

Link to comment
Share on other sites

A nyári változtatásokkal kapcsolatban én is hasonlóan gondolkozok. A legfontosabb, hogy megtartsuk Ronaldo-t, bár még akár az is lehet, hogy ez idén nem lesz olyan nehéz, mint tavaly volt, ugyanis mostanában többször kijelentette, hogy nem érdeklik Pérez nagyratörő tervei, a Manchester-nél akar maradni, stb., és nem úgy tűnt, hogy ezek csak amolyan "sitty-sutty" kijelentések lennének.

 

Átigazolásokról annyit, hogy szerintem Ribéry nem fog ideszerződni (bár a Barca elsőszámú célpontja Ibrahimovic lett, és az ő megszerzése esetén a franciát már nem valószínű, hogy le tudnák igazolni), Kaká mégúgyse (ezek csak amolyan szenzációhajhász pletykák voltak), de Benzema érkezésére reális esély van, mindenesetre nem csodálkoznék, ha az Arsenal-nál kötne ki, Wenger ugyanis állítólag jóval nagyobb pénzt kap átigazolásokra, mint az eddigi átigazolási időszakokban, és hát az Arsenal egy igazi francia 'légiósállomás'.

 

De szerintem nem érdemes csak ebben a három játékosban gondolkodni, vannak még néhányan, akiknek a neve közel került a Manchester-hez. Majd utánanézek egy kicsit a dolgoknak, és este hozok néhány új nevet ;)

Link to comment
Share on other sites

úgy értettem, hogy bajnoki címekbe lehagyni a Liverpoolt:]

 

vassadi, csak nem "pletykákat" akarsz beírni?:]]]

az egy dolog, hogy te a Milannak is szurkolsz (bár ezt így nem tudom hlehet, d emindegy) ez egy Manchesteres topik, és bármennyire fájhat neked a Milannak nagyon kell a pénz, és abból a csapatból csak Kaka ér annyit amennyi segítene rajtuk, szerintem mindneki tisztában van vele, hogy ha lerakja valaki a kívánt összeget, Kaka mehet. Most a United az egyik olyan csapat a nagyon kevesek közül aki ezt meg tudná tenni, és miért is ne?

Wengernek meg összesen fele annyi pénze lesz játékosokra mint amennyi Benzama normális ára, Benzamaért inkább a Real fog hajtani szerintem

 

jövőre felépül Hargreaves és Wes Brown is, jönnek a fiatalok vagyis csak 1 vagy 2 hiányposztra kell kezdő. Szerintem a mostani csapattal a tempót csak ez a pár ember tudná tartani, szóval nem meglepő hogy ezek a nevek forognak a sajtóban

Link to comment
Share on other sites

Üdv

 

Jövőre olyan bomba erős keretünk lesz h fergusonnak nagy fejtörést fog okozni a kezdő kiállítása...

A mostani húzóemberek mellé visszatér hargreaves és brown sztem még több leehtőséget fog kapni nani és anderson aztán ott van fletcher és park hmm ebből majd a nagy öregek fogják az árnyoldalát nézni ha nem vonulnak vissza...

Ott vannak a fiatalok tosics, macheda, evans, rafael hmmm lesz harc a kezdőért

 

--------------van der sar------------

Brown/O'shea/Rafael--Vidics--Ferdinand--Evra

----------Carrcik/Scholes---Hargreaves/Anderson------

Ronaldo------------------Giggs/Nani/Park

--------Rooney/Berba/Benzema

 

Na most döntsd el....

Na meg persze maradhat tevez is és még érkezhet esetleg kaká esetleg na akkor meg tényleg KO

Link to comment
Share on other sites

az egy dolog, hogy te a Milannak is szurkolsz (bár ezt így nem tudom hlehet, d emindegy) ez egy Manchesteres topik, és bármennyire fájhat neked a Milannak nagyon kell a pénz, és abból a csapatból csak Kaka ér annyit amennyi segítene rajtuk, szerintem mindneki tisztában van vele, hogy ha lerakja valaki a kívánt összeget, Kaka mehet. Most a United az egyik olyan csapat a nagyon kevesek közül aki ezt meg tudná tenni, és miért is ne?

A Milan-nak miért is kell nagyon a pénz? :huh: Tudtommal semmiféle anyagi vészhelyzet vagy szűkölködés nincs a csapatnál. Egyébként ha Kaká-t netán el is adják, akkor én is inkább azt szeretném, ha a Manchester-be jönne, de jelenleg úgy fest a helyzet, hogy a távozása esetén az egyetlen és legvalószínűbb célállomás az immár Pérez-vezette Real :unsure: (nemrég a Marca kész tényként közölte, hogy Pérez megállapodott Kakával és a Milan-al, gondolom közületek is többen látták azt a címlapot) A Milan komoly erősítésekre szorul pl. a védelemben, de ha muszáj eladni játékosokat, akkor arra ott van mondjuk Ronaldinho, stb. Én úgy gondolom, Kaká maradni fog, vagy esetleg (halvány esély) a Real-ba igazol, de nem hiszem, hogy Manchester-be jönne.

 

Hargreaves visszatérése jól fog jönni, ha nagyjából vissza tudja nyerni az igazi formáját, akkor nem semmi az a belső középpályás-felhozatal, ami Ferguson rendelkezésére áll: Carrick, Fletcher, Hargreaves, Anderson, Scholes, és Giggs is bevethető itt :rolleyes:;)O'Shea úgy tűnik ebben a szezonban felnőtt a feladathoz (és tartaléknak ott van még Rafael is), de Brown visszatérése azért örömteli dolog, és ő belső védőnek sem rossz (persze csak ha a Ferdinand - Vidics páros valamelyikét pótolni kell adott esetben)

 

Rafael bizonyított ebben a szezonban, akárcsak Evans (bár neki azért vannak még szembeötlő hiányosságai/hibái), Macheda-ról nem is beszélve, aztán ott lesz még Welbeck is, Tosics pedig valóban bizonyíthatja, hogy nem véletlenül került ide (és azért Gibson-ról se feledkezzünk meg) Fraizer Campbell, aki a Tottenham-től térne vissza, jó játékos, de nem biztos, hogy ilyen konkurencia mellett maradni fog :huh: A fiatalok majd bizonyíthatnak a felkészülési meccseken (egyelőre úgy néz ki, hogy az első barátságos meccset július 18-án játszuk a malajziai (liga)válogatott ellen, a szokásos ázsiai turné keretében)

 

Az említetteken kívül még egy játékost találtam, akit komolyabban is szóbahoztak a Manchester-rel: a Wigan középpályása, Antonio Valencia. Ő egy tipikusan olyan játékos, amilyeneket a csapat az utóbbi időben igazolni szokott: kevésbé közismert, de kiemelkedő tehetségnek tartott, fiatal játékos. Hát nem tudom...

 

Itt egyébként lehet tájékozódni, hogy kiknek a neve merült fel (ill. merül fel a nyári átigazlási időszak során) a Manchester háza táján:

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={9BEE5F31-A17D-4275-ADE7-37024EE681C7}&categoryid=599

 

A nyári tervekkel kapcsolatban még annyit kihagytam, hogy Tévez-t minden úton-módon meg kell próbálni itt tartani, ha kell, akkor akár Berbatov 'beáldozásával' is!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...