Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaja. Pedig mikor vesztésre állt a MU a Chelsea meg vezetett akkor úgy nézett ki, hogy behozzák azt a 3 pontot... ehelyett meg még nőtt a különbség. Remek volt a második félidőben a Manchester. Viszont én mint Milan-drukker jobban örültem volna ha kikapnak (nem azért hogy a bajnokságot elveszítsék) mert akkor más lelkiállapotban találkoznának velünk szerdán... így viszont, hogy 2-0-ról nyertek a Chelsea meg x-szelt... hát... még ha nyertek is, de legalább ne így tették volna hanem mondjuk egy sima 1-0 vagy valami :D

Link to comment
Share on other sites

Ennél jobban felkészülve már nem is lehetnének ! Nem tudom honnan meg hány csapatból kellene ez ellen a csodálatos 18 játékos (cserék is) ellen összeeszkábálni egy olyan csapatot ami egyáltalán felvehetné a versenyt a Manchester United mostani csapatával! ;)

Link to comment
Share on other sites

Kemény volt..De sikerült!

 

Felépültek a Manchester védői

rioferdinandjul.jpg351837.jpg

Rio Ferdinand és Nemanja Vidics is felépült sérüléséből, így mindketten pályára lépnek az AC Milan elleni, szerdai BL-elődöntő visszavágón.

 

A Manchester United futballcsapatának két középhátvédje nem játszhatott az AC Milan elleni Bajnokok Ligája-elődöntő első összecsapásán, de az olaszországi visszavágón már mindketten pályára léphetnek. Ferdinand lágyéksérüléssel, Vidics pedig kulcscsontproblémákkal bajlódott, az orvosok kiváló munkájának köszönhetően azonban már kutyabajuk.

 

Elutazott Milánóba az angol együttessel Louis Saha is, akinek a combja fáj, de valószínűleg helyet kap a kispadon. A találkozót szerdán este 20 óra 45 perctől rendezik, az első összecsapást a Manchester nyerte 3-2-re.

Link to comment
Share on other sites

Sajnos 2-0ás hátrányban..Eddig..

 

Cristiano Ronaldo szerénykedik

chro.jpg

A Manchester United portugál szélsője szerint hiba lenne egyelőre olyan klasszisokkal összehasonlítani őt, mint amilyen Beckham vagy Ronaldinho.

 

A Premiership idei legjobbjának választott Ronaldót sokan már most a világ legjobb futballistájának tartják, ő azonban visszautasította a Beckhammel, vagy Ronaldinhóval való összehasonlítását.

 

- Az emberek Beckhammel és Ronaldinhóval hasonlítanak össze, de én még távol vagyok attól, hogy hasonló pályafutást fussak be a Manchester Unitednél, mint David Beckham, vagy olyan jól játsszak, mint Ronaldinho a Barcelonában. Azt is gyakran hallom, hogy a United hetes számú mezét korábban olyan nagyságok viselhették, mint Eric Cantona, Bryan Robson, vagy George Best, de ezekkel a klasszisokkal nem is lehet egy napon említeni az én nevemet – nyilatkozta szerényen a portugál.

Link to comment
Share on other sites

Vidicset meg Brownt jó messzire el kell zavarni a meccs után... vagy sztem örökre eltiltani őket a focitól.... Brownt már rég el kellett volna zavarni.. Az első meccsen 2 gól szárad a lelkén, ezen a meccsen eddig legalább 1...

Link to comment
Share on other sites

Az én hozzászólásomat biztosan véletlenül törölted, mivel én nem vitáztam senkivel, csak leírtam a véleményemet a tegnap este látottakról senkit nem sértő módon. Gondolom ezt azért megtehetem attól függetlenül, hogy nem vagyok MU fan...

Link to comment
Share on other sites

Az angol sajtó szomorúan, de reálisan értékelte a labdarúgó Bajnokok Ligája szerda esti milánói mérkőzését, amelyen az AC Milan leiskolázta az ötlettelenül, pontatlanul és figyelmetlenül játszó Manchester Unitedet. Több lap is kiemelte, Sir Alex Ferguson csapatáról ismét bebizonyosodott, az európai kupatalálkozókon képtelen a jó teljesítményre, s ez már hosszú idő óta gátolja a nagy sikerek elérésében.

 

 

A Sun hangzatos „San Zero” címmel hirdeti meccsösszefoglalóját, utalva a Giuseppe Meazza Stadion közkeletű nevére (San Siro) és az MU góltalanságára. A cikk kiemelte Ferguson értékelését, amely szerint az MU játékosai saját torkukat vágták el az első huszonöt percben.

 

A Mirror szerint „Meghalt a United Euro álma”, s leszögezte. Scholesék egy pillanatra sem kerültek közel ahhoz, hogy megismételjék az első, manchesteri találkozón elért eredményüket és teljesítményüket. Az ismét gólt szerző Kakát külön dicsérte a cikk szerzője.

 

A Times sajnálkozva szögezte le, hogy a „A Milan összezúzta az angolok álmait”, vagyis elmarad a történelmi, első összangol döntő a Bajnokok Ligájában. A lap szerint a Milan arisztokratái leiskolázták ellenfelüket, s készülhetnek a 2005-ös döntő „visszavágójára” a Liverpool FC ellen.

 

A Guardian szakírója szintén a brazil fenomén kiváló játékát és a finálét emelte ki. A lap megjegyezte: az MU futballistái a második félidőben már nem is reménykedtek abban, hogy visszafordítják a találkozót, így az athéni rendőrök fellélegezhetnek: elmarad az egymást nem kedvelő két angol szurkolótábor „felvonulása” a finálé kapcsán.

 

A Manchester Evening News szerint ismét kiderült, az MU európai teljesítménye messze elmarad a várakozásoktól, s sokszor még értéket sem mutat a Richter-skála…A városi napilap úgy véli, még sokat kell tanulnia az európai leckéből a „vörös ördögöknek”

 

 

Forrás:Nemzeti sport.hu

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meg a kommentátorok is eléggé ott vannak.

Tegnap össze vissza beszélt, a kedden a Hajdú B meg mindíg mondta h a Liverpoolnak milyen jó h szerda van mer szerdán nyertek ezt meg azt.

Ez még csak hagyján, de a keddi meccs felvezetőjében Houllier mester tanítványaiként említették a 'pool-t...

Link to comment
Share on other sites

Na ezt vártam,vipnek sem lehet!!!!!!!!Ez a lényeg,én itt befejeztem.

 

Én azon kaptam fel a vizet,hogy miért kell ezt csinálni???

 

Nyertek azt ennyi,jobbak voltak(vitának helye nincs)

 

De,hogy idejön nyomni magát azért az vicc(PROVOKÁCIÓ)

 

azt hiszem ezzel mindenki egyetért!!!!

 

Mert ahogy már azt irtam,a Roma elleni mecs után senki sem ment a Roma

 

topikba firkálni a drukkereket,hogy igy meg ugy!!!!!

 

Vége...

Link to comment
Share on other sites

@asbi: A szólásszabadság meg volt, tegnap óta vitatkoztok, ami már eldurvult. Így nincs helye tovább. Nem lehet felfogni? Leírhattátok, hagytuk, hogy írjátok, de nem bírtátok abbahagyni, ami túl megy a határon, az túlmegy. Lehet vitatkozni továbbra is, de nem mocskolódni, és sértegetni. Az hogy valaki VIP, nem jogosítja fel semmi olyanra, ami egy felhasználónak sem engedélyezett.

elnézésedet kérem, de ki beszélt itt arról, hogy amiért vip vagyok nekem mindent szabad? senki..

vita eldurvult ez tény... de talán nem kellett volna mindent törölnöd. kicsit túl komolyan veszed a dolgokat..

Link to comment
Share on other sites

na látom kimaradtam a vitából de a véleményem megvan a mecsről !Tehát:

A Manchester United nak egyáltalán nem kedvezett a sz*rráázott pálya meg a bíró elvtárs sem ! 2-0 nál miért nem fújta be a teljesen jogos 11-est ? Jah és szegény ronaldo egy szabadrugást se tudott normálisan elrugni mivel mindig valamelyik kedves milán játékos az lövése elött már ott ugrált elötte .Kicsit szánalmas bírói teljesítmény ! Gattuso nem ugrált volna akkor ha ezeket a bíró befujja.

Link to comment
Share on other sites

na látom kimaradtam a vitából de a véleményem megvan a mecsről !Tehát:

A Manchester United nak egyáltalán nem kedvezett a sz*rráázott pálya meg a bíró elvtárs sem ! 2-0 nál miért nem fújta be a teljesen jogos 11-est ? Jah és szegény ronaldo egy szabadrugást se tudott normálisan elrugni mivel mindig valamelyik kedves milán játékos az lövése elött már ott ugrált elötte .Kicsit szánalmas bírói teljesítmény ! Gattuso nem ugrált volna akkor ha ezeket a bíró befujja.

 

Hát ez így igaz,jogos 11-es..Hát a bíró is közrejátszott de nem ezen csúszott el a dolog..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...