Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Terry: Emelt fővel állunk díszsorfalat

 

Terry: Emelt fővel állunk díszsorfalat a UnitednekNem lesz könnyű díszsorfalat állni a Unitednek a Stamford Bridge-en - ismerte el John Terry, a 2005-ös és 2006-os bajnok Chelsea csapatkapitánya. A hétvégén eldőlt: Sir Alex Ferguson együttese megnyerte a Premier League-t, így szerdán éppen a trónfosztott Chelseare vár a feladat, hogy a hagyományok szerint díszsorfalat álljon a Premiership győztesének.

 

Érdekesség, hogy két évvel ezelőtt hasonló volt a helyzet, csak éppen fordítva, ez azonban egyáltalán nem könnyíti meg a londoni kékek dolgát.

 

 

"Jose Mourinho már elmondta, hogy megkapják tőlünk a díszsorfalat, ugyanúgy, ahogyan mi megkaptuk tőlük" - fogalmazott John Terry.

 

"Ahogyan elnéztem néhány arcot a mieink közül, hát… egyáltalán nem lesz könnyű. Már túltettük magunkat rajta, és játékosként és személyiségként övék a teljes tiszteletünk."

 

"Megtesszük, mégpedig emelt fővel," - fűzte hozzá a válogatott védő.

 

A Chelsea utoljára októberben állt a tabella élén, azóta csak üldözte a Manchester Unitedet. Angol szakvélemények szerint Jose Mourinho vezetőedző együttese nem bírta szusszal a négyfrontos küzdelmet (Ligakupa, bajnokság, Bajnokok Ligája, FA-kupa).

 

"Egyértelműen elkeresítő ha a szezon egészét nézem - mondta Terry. - Az Arsenal ellen is jól játszottunk, különösen tíz emberrel, és én a balszerencse számlájára írom, hogy nem sikerült egészen az utolsó pillanatig nyomást gyakorolni a Manchester Unitedre."

 

"Ők a bajnokok, és ezért gratulálció jár nekik. Ebben az évben nagyon jók voltak."

 

"Amilyen gyorsan csak lehet, szeretnénk visszaszerezni a címet. Az egész csapatnak ez a célja, mint ahogyan az utóbbi néhány évben mindig ez volt.”

 

"A Bajnokok Ligájában az idén is csalódás ért bennünket, de most elsősorban a Premiership-trófeát akarjuk visszakapni, és a következő szezonban ismét harcolni fogunk."

 

"Biztos vagyok benne, hogy a Manchester United játékosokat igazol majd, és ezt teszi még számos más csapat is, de biztos vagyok abban is, hogy jövőre megint végig ott leszünk.”

 

A Chelsea - Manchester United rangadó szerda este 9 órakor kezdődik a londoni Stamford Bridge-en. A két együttes őszi összecsapása 1-1-es döntetlennel ért véget az Old Traffordon. Bár a bajnoki cím sorsa eldőlt, óriási presztízscsatára van kilátás ezúttal is.

 

Forrás: NSO

 

kiváncsi leszek hol fog állni a muringyó :) reméljük nem rejtőzik el valamelyik sarokba :D

az év képe lesz számomra, ahogy ott állnak és mi meg kivonulunk! kinyomtatom és megy a szobám falára poszternek

amúgy végre egy korrekt nyilatkozat...

Link to comment
Share on other sites

Nem akarok senkit elkeseríteni de az hogy most a United megnyerte a 'ship-et nem nagy szám, vagyis az de nem írnak meg beszélnek róla annyit mint PL. a BL döntőről és a Liverpoolról :P . Most ezek után lehet h jönnek majd nekem a beszólások meg minden h így jobb az MU mint a 'Pool de, én azt mondom h a legjobbak között a legjobbnak lenne a legjobb dolog!! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Azért csendben én is megjegyezném hogy a bl-t már megnyerték nem is egyszer és én ezt a döntőt nem mondtam h biztos h meg is fogják nyerni.Ja arról h az MU-nak 3 fronton kellett állnia arra csak annyit mondanék h maguknak köszönhetik------->modern futball veszte. És hogyha tényleg a Liverpool a leggyengébb 3juk közül akkor miért van az h a Chelsea-t pl. kiverték a BL-ből. Ahhoz képest h a premier a legerősebb bajnokság ne feledd el h Milán-Manchester 3:0

ahhoz képest leégette akkor az egész bajnokságot... thx neki.És akkor jogosan lehet kérdezni h biztos h ők a legjobbak?.....

Link to comment
Share on other sites

mert a MU nem nyert bl-t még ugye?

és akkor MU - Roma 7-1

modern futball veszte, hogy három fronton zseniálisan helyt álltak? te tudod...

Liverpool hatalmas mákkal jutott tovább csak azt is vedd figyelembe ;) (a két tizenegyes zseni szánalmas tizenegyese miatt..) blablabla

Link to comment
Share on other sites

Akkor a 7-1 nem volt mák?? kérdem én ??C. Ronaldo belőtte a 4-ik góólt vagy mittomén hanyadikat oszt kifutott a világból mert szégyenre verték őket ?? És egy kicsit sem érdekes h a feltételezett 3. helyezett(Liverpool) jutott be ISMÉT a döntőba 3 éven belül 2-ra. Nem is olyan rossz egy "kiscsapattól" ...

Link to comment
Share on other sites

Nem mondtam, hogy a Pool rossz csapat, de szerintem játékosállományt tekintve is a "leggyengébb" a három közül...

Kiverték a Chelseat a BL-ből... 11-esekkel... az már olyan mint az oroszrulett. De érdekes, hogy az FA és Ligakupából is elég simán kiejtette őket az Arsenal... És bajnokságot sem mostanában nyertek...

Elismerem, hogy jók, mert azért a PL-ben nem lesz 3. egy olyan csapat amelyik gyenge, de a MU és Chelsea is jobb náluk (szerintem)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...