Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Újabb védővel nőtt az MU sérültlistája

31vidic.jpg

Nemanja Vidic rosszul esett a Blackburn elleni bajnokin, legalább egy hónapig nem állhat csapata rendelkezésére.

 

A Manchester United újabb védőjét veszítette el a Roma elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő előtt, ezúttal Nemanja Vidic dőlt ki a sorból. A szerb játékos a szombati, Blackburn elleni mérkőzésen fogott rosszul talajt egy esésnél, vállát a helyére kellett tenni a 4-1-es sikerrel zárult összecsapás után.

 

- Úgy tűnik, hogy legalább négy hétig nem állhat a rendelkezésemre ? mondta Sir Alex Ferguson, aki az elmúlt időben elvesztette Gary Neville-t és Mikael Silvestrét is.

Link to comment
Share on other sites

nem lehetett rossz meccs DE EZT FIGYELJÉTEK!!!!!!!!!!!!

 

A portugál középpályás a ma reggeli sajtótájékoztatón bejelentette távozását. E hír hallatán Európa szerte mindenki felkapta a fejét és azt várták volna, hogy a két nagy óriáshoz kerül majd vagy a Barca-hoz vagy a Real-hoz.

 

Ronaldo a várakozások ellenére a Magyar bajnokságot választotta.

 

"Kiskorom óta szeretnék Magyarországon játszani, hisz emlékszem még Puskás Ferenc-re akire én felnézek."

 

Sir Alex Ferguson ismervén a magyar bajnoki viszonyokat nem kér pénzt.

 

"A transzfert már hónapokal ezelött letisztáztuk, mikor is Budapesten jártam, hisz Cristiano megkereset és megkért, hogy hagy szerződjön Magyarországra és én megbeszéltem a Magyar edzőkkel, igy nyártól Ronaldo az MTK Hungária labdarugója lesz".

 

Rondaldo elmondása szerint igen nagy kérdés volt, hogy hova is szerződjön, de végül a hihetetlen jól müködő utánpótlás neveléséről híres MTK-hoz szerződött.

 

"Még sohasem jártam Magyaroszágon, de anyukám, már volt és elmondta, hogy szép ország és az én példaképen Öcsi bácsi is innen való, igaz a United-et fájó szivvel hagyom ott, de ezt a lépést úgy érzem megkell tennem" nyilatkozta Ronaldo.

 

Forrás: ManUtd.com

 

FORRÁS:http://gportal.hu/gindex.php?pg=18000705&nid=3186450

 

Könyörgök nyugtassatok meg hogy csak KAMU

Link to comment
Share on other sites

Na hát igen,ezt kicsit bebuktuk de sebaj majd az Old Traffordon revansot veszünk!!!

 

Fergusson csinál egy agymosást,azt lesöpörjük a Romát!!!! ;);)

 

Bajnokok Ligája Negyed döntő Első Mérkőzés:

 

AS.Roma-Manchester United 2-1(1-0)

 

Gólvágók:Taddei(44'),Vucinic(66') ,Ronney(60')

 

Scholes kiállítva a 34-gik percben!!!!

 

Szerintem mindent összevetve nagyon jó mecs volt,függetlenül az eredménytől!!!

 

És némi hivatalos info a mérközést követően::

 

Szinte nem is volt olyan döntés, amely bennünket segített volna. Pedig a játékvezető a találkozó előtt felhívta a figyelmet arra, hogy azonnal lapot oszt, ha valamelyik játékos az ellenfél megbüntetéséért reklamál. Mégsem tette ezt, akkor sem, amikor a hazaiak megtapsolták Scholes kiállítását és még megjegyzéseket is tettek. Ez elfogadhatatlan” – mondta Ferguson.

 

 

Fandel a 34. percben küldte le a pályáról Paul Scholest, a döntést azonban még az angolok sem kifogásolják.

 

„Nem tiltakozok, hiszen mindkét szabálytalanság sárga lapot ért. Paul szereti az ilyen kemény belépőket, de Európában sajnos ez megengedhetetlen” – tette hozzá a skót tréner.

 

A kiváló középpályás eltiltása miatt kihagyja a keddi visszavágót, de az MU szakmai főnöke nem esett kétségbe.

 

„Nélküle is továbbjuthatunk, persze ehhez teljes csapatra lesz szükségünk. Már a mérkőzés előtt azt mondtam, ha gólt szerzünk, akkor remek esélyünk lesz. Az Old Traffordon fantasztikus lehetőség előtt állunk, nem kell aggódnunk” – zárta mondandóját Sir Alex Ferguson.

 

Kollégája, Luciano Spalletti szerint az AS Roma nagyobb előnyt is szerezhetett volna.

 

„Több szerencsére lett volna szükségünk. Végképp eldönthettük volna a találkozót, amikor még képtelenek voltak a gólszerzésre, akár 2-0—lal is zárulhatott volna a mérkőzés” – mondta az AS Roma trénere.

 

A manchesteriek egyenlítő találata előtt Cristiano Ronaldo beindulása jelentette a kulcsmomentumot, ezt a hazaiak védője, Christian Panucci is elismerte.

 

„Ha teret kap a labdával, akkor már esélyed sincs arra, hogy utolérd. Akár a motoros világbajnok Valentino Rossihoz is hasonlíthatnám a gyorsaságát. Csak akkor tarthatnám vele a lépést, ha ugyanolyan motort kapnék” – mondta a kiváló futballista.

 

 

Várjuk a visszavágót!!!!! ;) GLORY MU!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Kedves Barátaim vészesen közeledik a szezon vége,

 

észre se vettük és elszalad ez az idény is!!!!

 

Már csak hét mecs választ el minket a bajnokság megnyerésétől!!!! :)

 

Ami szám szerint a 16-odik bajnoki serleg lenne a klub történetében!!!

 

A következő fordulóban(32)Április 7:Portsmouth-Manchester United

 

 

Glory MU-Nyerjük meg a Bajnokságot!!!!!! ;):):D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kezdődik Glory MU!

 

Itt egy érdekesség:

 

Legutóbbi meccse a két csaptnak a P’mouth pályaválasztásával:

 

Portsmouth 1-3 Manchester United

2006 február 11.

Játékvezető: Uriah Rennie

Gólok: van Nistelrooy 18’, Ronaldo 38’, 45’ ill.Taylor 87’.

 

Legutóbbi meccs a ’06/’07-es bajnokságban:

 

Manchester United 3-0 Portsmouth

2006 november 4.

Játékvezető: Mike Dean

Gólok: Saha 3’ (11-es), Ronaldo 10’, Vidic 66’.

 

Szombati meccs előtt a csapatok:

 

Portsmouth: James, Lauren, Primus, Campbell, Stefanovic, O'Neil, Davis, Hughes, Kranjcar, Taylor, Kanu, Traore, LuaLua, Benjani, Pamarot, Todorov, Mvuemba, O'Brien, Ashdown.

 

Manchester United: Van der Sar, Kuszczak, O'Shea, Ferdinand, Brown, Heinze, Evra, Ronaldo, Fletcher, Scholes, Carrick, Giggs, Richardson, Eagles, Rooney, Smith, Solskjaer, Saha, Dong.

 

A meccset a Sport2 élőben adja 18:15-től

Link to comment
Share on other sites

Öregem ezt nem hiszem el saját magunkat verjük meg!!!! :(:(:(:(

 

 

Nem tom,hogy mivan Van der Saar-ral,mert már két mecsen abból kaptunk gólt

 

hogy rossz helyre ütötte ki a labdát!!!

 

Most meg ferdinad-al közösen hoztak össze egy öngólt!!!!

 

Há mi van ezekkel????? :mellow::mellow::o

 

 

Most lett vége:Portsmouth-Man United 2-1 (1-0)

 

 

Hihetetlen!!!!

Link to comment
Share on other sites

na mar varom murinnyo undorito, nagyképü nyilatkozatat a MU veresgrol...

 

Én is,amugy semmi probléma Hétfőn visszahozzuk ezt a -3 pontot!Aztán majd jön a Cselszki-Man United ott remélem nyerünk de az X is jó utánna hozzuk a meccseket és bajnokok leszünk!

 

Memphis nem Van der Saral van a baj hanem a csonka védelemmel!De nem kell izgulni nem lesznek bajnokok a Cselszkisek!

Link to comment
Share on other sites

Nagyon remélem Juninho,mert kár lenne a végén elszarni mindent!!! :o

 

De azért Der Saar is benne volt a gólokba(sajnos)!!!!!

 

Igen csonka a védelem,Heinze-vel nagyon nem vagyok megelégedve

 

a roma ellen is a támadások 75%-a az ő oldalán futott,és hát nem igazán

 

állt helyt!!! <_<

Link to comment
Share on other sites

Tipikus Cselszkis beszólás!

 

hú de sokan vannak itt diszleksziások! nah, de mind1! Annak örülök, h izgibb lesz a vége! amúgy C.Ronaldo a kedvenc játékosom, bár azis igaz, h a manchesterből a többi játékost nem csípem!

 

amúgy meg Barca drukker vagyok, még ha most bénák is...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...