Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

De manapság nem láttam olyan fiatal játékost a Manchesterben.

Milyen fiatal játékost???

 

Richardson:22

Rooney: 22

Fletcher is olyan 22 körül lehet

C.Ronaldo: 22 vagy 21

O'shea is elég fiatal, nemtom pontosan a korát

Carrick sem egy vén kecske

 

Szóval nem értelek

Link to comment
Share on other sites

És ők mióta Manchester utánpótlás.

Miért, az Arsenal fiataljai mióta saját nevelésűek??

 

Első hsz-emben felsoroltam neked, kik azok a TÉNYLEGESEN saját nevelésű játékosok, akik az MU gerincét alkotják.

Második hsz-emben válaszoltam arra a kérdésedre, hogy hány fiatal van a MU-ban, stb...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Abban igazad van hogy a Manchester utánpótlása nagyon jó 10-15 éves korukban.De hol vannak ők mert nem nagyon látok olyan a nagycsapatban akik kisgyermek koruk óta ott vannak,vagy legalábbis 15-16-évesen.

Abban is igazad van hogy az Arsenalnál 15-16 éves korukban veszik a játékosokat mert ők a biztosra mennek olyankorban már lehet tudni hogy lesze belőlük valami.Most tegyük fel a Fabregas is úgy ment oda az Arsenalhoz de nem egyből a nagycsapatba rakták hanem szép fokozatosan építették be a nagycsapatba.

Hát szerintem ez az UTÁNPÓTLÁS!!

Link to comment
Share on other sites

Abban igazad van hogy a Manchester utánpótlása nagyon jó 10-15 éves korukban.De hol vannak ők mert nem nagyon látok olyan a nagycsapatban akik kisgyermek koruk óta ott vannak,vagy legalábbis 15-16-évesen.

Abban is igazad van hogy az Arsenalnál 15-16 éves korukban veszik a játékosokat mert ők a biztosra mennek olyankorban már lehet tudni hogy lesze belőlük valami.Most tegyük fel a Fabregas is úgy ment oda az Arsenalhoz de nem egyből a nagycsapatba rakták hanem szép fokozatosan építették be a nagycsapatba.

Hát szerintem ez az UTÁNPÓTLÁS!!

Én azt montam, hogy az Arsenal 18+os játékosokat vesz, persze vannak kivételek.

 

Az nem utánpótlásnevelés, ha összevásárolják a már KÉSZ tehetségeket.. Az az utánpótlásnevelés, amikor kinevelik a tehetségeket.

 

Pár név akik a MU utánpótlásképzőjéből jöttek: Ryan Giggs, Gery Neville, Phil Neville, Nicky Butt, DAVID BECKHAM, John O'Shea, Darren Fletcher, Paul Scholes..

 

Sorolj fel Te olyanokat, akiket az Arsenal fedezett fel, és csinált belőlük profi játékost..

Link to comment
Share on other sites

Viszont, hogy a Manchesterről is essen szó: Ferguson azt reméli, hogy ez a bajnoki cím egy sikeres időszak kezdete, nem pedig egy kicsikart bajnoki cím ami után ismét sikertelen évek jönnek... hát a keretben ott van Rooney és Ronaldo akik elég fiatalok, hogy még sok sikert szerezzenek a MU-nak

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...