Jump to content
PirateClub.hu

Manchester United


Marcus Bent
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sevcsenko eggyetlen nagy gólja most a sheffield ellen volt!

 

Amúgy szar az angol focihoz!!!!!!!!!!!

 

Tevez jó,Forlán-t elengedtük,de nem is illik naon ide.

 

Eto'o?Szerintem jó az elvárásainknak!

 

Van Persie,Robbie Fowler(öreg),Kanu,Kalou?????

 

Ők szerepelnének szerintem a listán...

 

Smith meg mannyen Amerikába.......Nem illik ide és csak a kispadot koptatja

Link to comment
Share on other sites

Ezt most találtam:Elég Érdekes cikk,jöhetnek a vélemények...

 

Sir Alex szerint a Barca és a Real felhasználná Cristiano Ronaldót

A Manchester United vezetőedzője, Sir Alex Ferguson úgy gondolja, hogy a Real Madrid és az FC Barcelona nem csak azért kerülgeti Cristiano Ronaldót, az angol listavezető együttes jelenlegi legkeresettebb játékosát, mert a csapatnak van szüksége rá, hanem a két nagy klub más célokra is fel akarja használni a portugál tehetséget. Mégpedig politikai célokra.

 

A szakember szerint arról van szó, hogy a két spanyolországi óriásnál az elnökök és az elnökjelöltek mindig sztárjátékosok nevét tűzték a zászlójukra, amikor kampányoltak, azt ígérve, hogy ha ők vezetik a klubot, akkor szerződtetik a nevezett világklaszist.

 

„Legyen egészen világos mindenki előtt: a Barcelona és a Real Madrid mindig ezt csinálta, amióta én a Manchester Unitednél vagyok” – jelentette ki a skót szakember.

 

„Ha közeleg az elnökválasztás, a világ legjobb játékosait mindig felhasználják (a kampányban) – ez nem kétséges” – folytatta a lovagi rangú menedzser.

 

„Cristiano elég okos ahhoz, hogy észrevegye, ő csak egy gyalog lenne a sakkjátszmában. Persze, nyilván kell nekik, de az teljesen egyértelmű, hogy a szándékaik mögött van egy másik motívum is, ez pedig a választás.”

 

Cristiano Ronaldo igazán ebben a szezonban érett be a Manchester Unitedben, és ma már a Premier League statisztikáit vezető cég, az Actim abszolút értékelési rangsorában Didier Drogba mögött a második helyen áll, a középpályások között pedig ő az első.

 

Kétségtelen, hogy jelenleg a világ legjobbjai közé sorolják, nem véletlen, ha a Manchester United minél hamarabb szeretné 2012-ig meghosszabbítani a jelenlegi szerződését.

 

Ezeknél a tárgyalásoknál a játékosokat képviselő ügynökök szándékai nagyon sokat nyomnak a latban, és bár Sir Alex Ferguson szeretne mihamarabb megállapodni Ronaldo menedzserével, leszögezte: nem megy bele egy olyan játékba, ahol az ügynök szabja meg kénye-kedve szerint a „váltságdíjat”.

 

„Van egy határ – hangsúlyozta. – Lehet, hogy ők X összeget kérnek, mi viszont Y-t akarunk fizetni. Ez normális, ezt nevezik tárgyalásnak. Ha mindkét fél akarja az üzletet, akkor létrejön az egyezség.”

 

Link to comment
Share on other sites

amennyiben idén a MU megnyeri vagy a bajnokságot, esetleg a Bajnokok Ligáját, (vagy mindkettőt) akkor tuti h C. Ronaldo kapja az aranylabdát. nem vitás. én szinte miatta kezdtem újra nézni a MU meccseit. korszakos zseni!

Link to comment
Share on other sites

Na úgy néz ki a tegnap esti FA Kupa mecs még mindíg tart!!!!! <_<

 

Úgy tűnik, még napokig témát szolgáltat a labdarúgó FA-Kupa manchesteri negyeddöntője: Gareth Southgate, a Middlesbrough vezetőedzője és néhány játékosa is azt állítja, Cristiano Ronaldo színészi teljesítményének köszönheti a 77. percben megítélt sorsdöntő tizenegyest. Sir Alex Ferguson, a győztes hazaiak szakmai főnöke azonban nem érti, miért csalóznak a vendégek, lévén Jonathan Woodgate szabálytalanul akadályozta a a portugál klasszist a 16-oson belül.

 

Cristiano Ronaldo 18. gólját ünnepelte a mostani szezonbanfotó: Reuters

„Nagyon bosszant, hogy ebben a szezonban háromszor játszottunk ellenük, s mindháromszor vitatható büntetőt ítéltek ellenünk. Teljesen jogos volt a tiltakozásunk, a pillanat hevében előfordulnak ilyen reakciók” – kezdte nyilatkozatát Southgate.

 

A korábbi válogatott védő azzal folytatta, hogy a játékvezető döntően „belenyúlt” a mérkőzésbe, így nem csoda, hogy játékosai idegesen reagáltak.

 

„Ez az FA-kupa negyeddöntőjének 75. perce volt, így az emberek az átlagostól eltérően reagáltak” – jegyezte meg a tréner.

 

A lefújás előtt James Morrison egy csúnya szabálytalanság miatt piros lapot kapott, de edzője felmentette a Cristiano Ronaldo kárára elkövetett durvaság miatt.

 

„Ilyen helyzetben bárki ezt tette volna” – mondta Southgate.

 

Kolégája, Sir Alex Ferguson természetesen egészen másképp látta a kritikus szituációkat, főként a büntető körüli vitát.

 

„Fogalmam sincs, hogy miért háborognak. Büntető volt, ez nem is kérdés. Úgy tűnik, hogy komplexusaik vannak Cristiano Ronaldóval szemben, bűnösnek kiáltották ki. Ez szégyen! – jelentette ki a Manchester United legendás vezetőedzője.

 

Az újságírók a lefújás után Cristiano Ronaldót is faggatták, s a portugál szélső nem is titkolta véleményét.

 

„Lehet, hogy néhány ember nem kedvel. Lehet, hogy túl jó vagyok hozzájuk képest – mondta a csillag, majd hozzátette: - Szerintem, tizenegyest kellett ítélni. Éreztem, hogy hozzámért a védő. Ezért estem el. Azt persze már nem értem, miért vitatják állandóan az ellenem elkövetett szabálytalanságokat – mondta a vörös ördögök kulcsember.

 

Az MU április közepén Priskin Tamás csapatával, a Watforddal csatázik a fináléba kerülését. A másik ágon a Chelsea ellenfele a Blackburn Rovers lesz..

A döntőnek az új Wembley Stadion ad otthont május 19-én.

 

Link to comment
Share on other sites

De most Miééééééért?????Pont őt?????ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!! :angry::angry::angry::angry:

 

Sir Alex Ferguson 12 millió eurót adna Eidur Gudjohnsenért

A Barcelona izlandi légiósa, Eidur Gudjohnsen a nyáron visszatérhet Premier League-be, hiszen az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság listavezetője, a bajnoki cím elsőszámú várományosának tekinthető Manchester United kívánságlistájának legelőkelőbb helyén áll. Legalábbis a The Sun információi szerint.

 

Eidur Gudjohnsen hat évet húzott le a Chelsea-ben, majd egy éves spanyolországi kitérő után ismét a Premier League-ben találhatja magátSir Alex Ferguson az angol lap értesülései szerint 12 millió eurós ajánlatot készül tenni a 28 éves izlandiért, aki tavaly nyáron négy évre írt alá az érte nyolcmillió eurót kifizető Barcelonához.

 

A kiváló fizikumú, megalkuvást nem tűrő támadó korábban hat éven keresztül a Chelsea alkalmazásában állt, mígnem 2006 nyarán el nem fogadta a katalánok invitálását.

 

A Barcelonába a Svédországba igazoló Henrik Larson helyére érkezett, aki jobbára a kameruni Samuel Eto’o “dublőreként” futballozta végig a rendelkezésére álló két idényt, amelynek nagyobb részében sérült volt.

 

A mostani bajnokságban viszont Eto’o esett ki hosszabb időre sérülés miatt, de Frank Rijkaard hiába szavazott bizalmat az izlandinak, a támadó nem tudott élni a lehetőséggel és nem eresztett gyökeret a kezdőben. De még annak környékén sem nagyon, ellentétben a svéddel.

 

Sőt, Gudjohnsen azóta már többször arról nyilatkozott, hogy nem érzi jól magát a csapatban, amelynek játékosai meglátása szerint elég kényelmesre veszik a játékot és nem teszik ki szívüket-lelküket a pályán.

 

Természetesen ez a véleménye az öltözőben sem maradt visszhang nélkül, megkockáztatjuk, nem ez mélyítette el a barátságot közte és csapattársai között.

 

Gudjohnsen viszont annyit mindenképpen profitált a Bartcelonában eltöltött egy évből, hogy az eddigieknél is jobban be tud kapcsolódni a rövidpasszos támadójátékba, amely a katalánokra oly’ jellemző.

 

Illetve olyan egyéni technikai megoldásokat villantott fel az izlandi, amelyek eddig egyáltalán nem voltak jellemzők rá, lévén angol évei alatt jobbára erőből oldotta meg azokat.

 

Érdekesség, hogy Gudjohnsen a Manchester Unitedben is éppen Henrik Larssont válthatja, legalábbis némi csúsztatással. A svéd, bár 2006 nyarán már csak levezetni igazolt hazájába, a téli átigazolási időszakban előzetes terveivel ellentétben mégis elfogadta a sérülések miatt megtizedelt Ferguson-csapat ajánlatát és tíz hétig ismét európai TOP bajnokságban szerepelt. Nekünk legyen mondva, nem is rosszul.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...