Jump to content
PirateClub.hu
Thomas

Ötletek A Fórumhoz

Recommended Posts

Ezt szerintem is jó ötlet lenne Bboss62. Támogatom!

Új Konzol szabályzat, egy-két apróság hiányzott belőle illetve pontatlan megfogalmazás is volt, valamint mostantól demo is linkelhető:

http://www.pirateclub.hu/index.php?act=SR&f=130

Köszönöm a javaslatot.

Eszembe jutott valami.

A Hírek fórumban általános szabály az, hogy tilos rasszista megjegyzéseket tenni.Ezt a szabályt véleményem szerint enyhíteni kellene mert láttam ilyen "Ellopták a radiátorokat Borsod megyében,Betörte tanár orrát egy 17 éves fiú Nógrádban" kaliberű topikokat.Szerintem aki meglát egy ilyen témát nem az az első gondolata, hogy : "De hülyék voltak akik megetették ezt.,Remélem elkapják a rendőrök őket.", hanem teljesen más jut az emberek többségének az eszébe.Szerintem az ilyen témákat lehetetlen bármiféle rasszizmus és előítéletesség nélkül kitárgyalni ha meg ilyen "Kapják el őket,Sok idióta" tartalmú hsz-ek érkeznek ilyen topikokba annak meg nincsen értelme.

Nem akarom a moderátorok döntését felülbírálni.Ez csak saját véleményem volt.

Szerintem meg nem sok értelme lenne. Ha az ilyen témákat betiltanák, akkor oda jutnánk, hogy "Jótékonysági felhívás; Józsibá kutyája szült" féle témákat lehetne olvasni.

Egyébként az, hogy valaki mit gondol egy témáról, azzal semmi gond nincsen, ameddig le nem írja aztat rasszista hozzászólásként.

Szerintem lehetne csinálni minden felhasználónak "segítség pontot", akinek 10 összegyűlne annak a rendszer automatán levonna 1 warnszintet. Gyűjteni úgy lehetne, hogy a segítség topikba beírná a választ és a topiknyitónak ki kellene választani a helyes választ, értelemszerűen a helyes válasz adóját illetné a pont.

Serintem ez hülyeség <_< ! És nehéz lenne megvalósítani(ha egyáltalán meg lehet) !

El kell olvasni a szabályzatot = nem kapsz warnt = nem kell ezt a pontgyűjtéses valamit bevezetni.

ennyi erővel akkor nem is kell az 1gb feltöltés

Ninics igazam phZ??

Nincs. Mert én nem azt mondtam hogy az összes warn csökkentési módnak nincs értelme. Így is van kettő, minek még több?

Hellosztok!

Rég nem jártam erre, bele-bele olvasgattam mik az új 5letek...hát..van jó is rossz is :)

Speciel amiért jöttem:

Tudom hogy nem lehet ellene tenni, ha pedig igen akkor én még nem jöttem rá, de nap mint nap szembesülök a ténnyel, hogy az emberek LUSTÁK olvasni, és mindig ugyan arra a kérdésre kell válaszolgatnom legalább heti/napi 3-4 órában :D

A saját topikjaimba is már alig merek belenézni mert sok ember még mindig nincs tisztában a HUNDUB, és HUNSUB fogalmával, illetve mit jelent a CRC hiba, ill h lehet kiküszöbölni!

Ez ellen még nem jött megoldás mint láttam, de sztem nem is nagyon van! :D Valami korlátozás kellene ...ha nem olvasol el egy 100 oldalas Petőfi kötetet nem jöhetsz az oldalra :D vagy nem tom...oké félre téve a viccet...ez egy fájó pontja a fórumnak, meg amúgy a magyar embereknek sajnos!

Ha ezt meg lehetne oldani, hogy ne tegyék fel ugyan azt a kérdést 200x akkor én lennék a legboldogabb ember :)

Üdv!

Teljesen jogos a felvetés, sokan nincsenek tisztába a warez főbb dolgaival, és emiatt szétoffolják az egész topicot a hülyeségekkel. A mindenki "képezze magát egy alapvető szintre" és utána regeljen fórumra megoldás sajnos nem kivitelezhető, ezért létre kellene hozni egy olyan topikot amiben le vannak írva a legfontosabb dolgok, mint pl. a kicsomagolás, CD-DVD-írása, CRC-check, vágólap használata a jelszónál, crackelés menete, NFO elolvasása-társítása, stb. Ezt egyszer kellene megcsinálni, utána lehetne erre hivatkozni, akár a szabályzatba is felvenni hogy kérdezés előtt olvassa el ezt az illető. Tudom a FAQ-ban ezek nagy része le van írva, csak a fontosabb dolgokat kiemelt helyre kellene tenni, egy külön erre a célra fenntartott topicban, mondjuk warez tutorial for dummies, vagy pirate-tutorial címen.

meg lehetne a FAST REPLY,ADD REPLY,-t magyarosatani mert a sok szerencsétlen azt se tudja mi az

egyes skineken már magyarosítva van, szoval már megtörtént

jah meg a reklámokat lehetne szedni eléggé csunya igy a forum miért van ott nincs pénze az adminoknak?

Nekem most olyan ötletem van, hogy a warnszint mehetne mondjuk -100 (MÍNUSZ) -ig.Ha mondjuk elkövet valaki valami butaságot akkor a warnszint -75 -re csökkenne de az még messze lenne a +100% -ig ami már a BAN.Ezt sok segítséggel lehetne elérni.Szerintetek jó ötlet?

Ezt próbáld meg egy kicsit érthetőbben megfogalmazni :)

Azt akarja, hogy a warn szint -100%-ról induljon. Ne pedig 0%-ról. Ha valaki warnt kap, akkor -100% helyett -75% lenne a warn szintje és így tovább.

Ha jobban belegondolsz ez egyenlő lenne azzal, mintha mostan nem 25%-kal, hanem ennek a felével menne feljebb a warn szint.

Jelenleg 20-asával lépked a warn szint. Szerintem ez az 5 is túl sok. Aki ötször képes a szabályzat ellen olyan mértékben véteni, hogy azt warnnal honorálják a moderátorok, megérdemli a kitiltást.

Én a saját fórumomon 33 %-kal léptetek, harmadjára már nincs figyelmeztetés...

Gospel: Csak példaként írtam a 25%-ot :).

Nekem most olyan ötletem van, hogy a warnszint mehetne mondjuk -100 (MÍNUSZ) -ig.Ha mondjuk elkövet valaki valami butaságot akkor a warnszint -75 -re csökkenne de az még messze lenne a +100% -ig ami már a BAN.Ezt sok segítséggel lehetne elérni.Szerintetek jó ötlet?

Ezzel az a baj hogy sokan visszaélnének vele, és hanyagabban tartanák be a szabályzatot !

Szeretném javasolni, hogy hangoskönyvek, rádiójátékok, mesék , kabarék , tehát hangzó anyagok is legyenek az oldalon. Nekem sok ilyen van, szivesen megosztanám másokkal.

Ki akadályoz meg benne? :)

Talán az, hogy egy külön kategóriát szeretne? :)

Hangoskönyveket az eBooksban láttam, kabarékat talán a musicsban, mivel ha cd-n voltak, akkor ált. oda kerülnek fel :)

Nekem annyi lenne a felvetésem, hogy az "Általános fórumoknál" létre lehetne hozni egy Programok részt is. Itt lehetne beszélgetni a programok tudásiról, beállításokról, és minden másról (ugyebár a letöltés rész nem csevegésre való :) ).

Támogatom!

Jah és több moderátor-t szertnék ajánlani mert nagyon sok dolguk van és mondjuk a letöltési fórumokba lehetne 2 moderátor minden fórumrésznél.

De ez csak ajánlat!

Talán az, hogy egy külön kategóriát szeretne? :)

Igen Loky így van egy külön kategóriát javasoltam. :) Mert ha van itt is, ott is, elég sok mindent át kell nézni ahhoz, hogy megtaláljuk.

Ezért van a kereső ;) !

Hát ahogy gondoljátok ............