Jump to content
PirateClub.hu

Mit tennél ha örökké élnél?


Jaffry
 Share

Recommended Posts

Örök élet, kecsegtető, főleg ha nem öregedek meg. Sok mindenre kíváncsi lennék:

- Az emberiség elpusztítja-e magát?

- Ha nem akkor hova jutunk a technikai fejlődésben?

- Hogyan változnak az emberek, az emberi normák, az anatómiai felépítés az évezredek során?

 

Na és persze szívesen elutaznék más bolygókra, pl ha már halhatatlan vagyok, akkor had mászkáljak szkafander nélkül pl a Marson vagy a Vénuszon.

Meg tanulnék sokat, és nem is kellene megfeszítenem magam, mert ráérek, szóval a bulikat is bele lehet simán kalkulálni :D

Igaz egy idő után unalmas lenne, és beleőrülnék, szóval valamilyen lehetőség kellene hogy elveszítsem a halhatatlanságot, mert egyszer volt egy ilyen álmom, a dinók idejétől az aktuális időig végigálmodtam a történéseket, és amikor visszaértem a saját időmbe, akkor csak éltem az életemet tovább :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Rabolnék, hazárdoznék, de nem gyilkolnék, mert szegény halandók úgyis csak max 100 évig élnek, minek megrövidíteni nekik? Megmég megnézném a világháborúkat, felvenném őket, csinálnék 100 ezer év múlva belőlük filmet, megszedném magam. Mire eljön a világvége (felrobban a Nap) kitalálom, h hogyan halhatok meg, és meghalok, hogy nyugovóra térhessek. Deha lenne egy újnaprendszer énisoda költöznék és örökké élnék!

Link to comment
Share on other sites

tehát örök élet akkor hasonli a Hancock-hoz csak nem tudunk repülni sérthetetlenek lennénk akkor én mondju állandóan leugranék a repülőröl ejtő ernyő nélkül és ezekszerint még a lustaságba sem halnék bele tehát ha nem kajálok nem halok meg akkor tehát én csak otthon döglenék és vagy tévéznék aludnék aztán meg egy kicsit Bunji-Jumpingoznék mind a 2 féle képpen(kötéllel és anélkül) hát ennyit tennék

Link to comment
Share on other sites

Én szerintem megölném magam :D Tuti megunnám a életet 100 év után, főleg ha ilyen magatehetetlen és öreg lennék. Ráadásul azért elég sok rossz dolog van az életben ami felgyűlik az emberben. És népesség szempontjából is rossz lenne ha az emberek nem halnának meg! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vámpír lennék és örülnék neki :D

 

Hát én inkább felvennék egy hosszú fekete bőrkabátot és egy katanát, és Hegylakó lennék :D Csak egy maradhat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Sokan ezt írták : Öngyilkos lennék HOGY A FENÉBE leszel öngyilkos mikor HALHATATLAN VAGY AMolyan hegylakó féle és még akkor se halsz meg ha elveszted a fejed ! Tehát annyiszor porbálod magad kinyirni ahányszor akarod mert nem tudod :D De most komolyna milyen lenne már : Kipróbálod hogy leugrasz new york legmagasabb pontjárol és nem halsz meg és nemis sérülsz meg nagy buli lenne akkor bármit megmernék csinálni :D:D:D Én állandóan sportolnék csajoztnék gépeznék stb stb stb stb

Link to comment
Share on other sites

HM ? ez fasza lenne minden nap azt csinálnám mit akarok amihez kedvem lenne akkor azt érezném hogy szabad vok ( feltéve ha nem öregednék meg állna az öregedés úgy 35évesen ) és akk egyiknap egy polgár háború másiknap kefélés aztán buli azt csinálnám amihez kedvem olyan mintha enyém lenne az egész világ mint egy isten lennék

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...