Jump to content
PirateClub.hu

Halalbuntetes; IGEN v NEM?


Jaffry
 Share

Halalbuntetes; IGEN v NEM?  

548 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Halalbuntetes; IGEN v NEM?

    • Igen
      404
    • Nem
      98
    • Passz
      46


Recommended Posts

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Én nem elégednék meg egy "lógjanak" halálbűntetéssel. Én pontosan ugyanolyan halálban részesíteném azokat akik gyilkoltak, mint amit az áldozat kapott tőlük.

 

Kiváncsi volnék néhány ilyen bűntetés után ki venné a bátorságot, hogy felgyújtson egy lányt. Egyből nekimennék lángszóróval...

Link to comment
Share on other sites

Hidd el, a legrosszabb halál a kötél általi (abban az esetben, ha nem törik el a nyaka, és fuldoklik a kötélen)

De végülis a kötélen fuldoklót is le lehet önteni benzinnel (mint a megkötözött lányt)

Az ilyen buzik meg is érdemlik (a kis gyík fasz asszem csak 15 éves)

Bakker 15 évesen ilyet csinál, akkor mi lesz később.

Link to comment
Share on other sites

Igen!

És hogy miért? Egyszerű: aki nem él azzal nem lehet gond! (leszámítva a temetését)

 

Azt is meg kéne oldani hogy ártatlanokat ne itéljenek halálra...

Nincs annyi kötele az országnak. <_<

Nomeghát ki lehet őket küldeni dolgozni a földekre, építkezésen, árvízhez... stb. stb.

 

Link to comment
Share on other sites

Én is olyan büntetést adnék a tettesnek amilyet ő követett el az áldozaton...

 

egyébként nem a kötél általi halál a legrosszabb hanem a karóbahúzás voltak olyan esetek amikor több napig szenvedett a gyilkos mielőtt meghalt volna, ahogy szép lassan felnyársalódik és amikor már a végét járja akkor már jönnek a madarak is és csipegik kifele a húsát....szertintem ez kicsit rosszabb halál mint az akasztás ahol max pár óráig szenved...

Link to comment
Share on other sites

IGEN!!! Én pl azokat ittélném halál általi bűntetésre akik pl kiskorú ellen követtek el valami búncselekményt!! Ha ilyen lenne azokkal ugy járnék el elöbb, hogy jól megveretném a bűnöst a többi rabtársával és utána mehet a villamosszékbe!!! Igy a rabtársak is élveznék a dolgot meg a bűnös is bőnhödne egy kicsit!!! :mml: :mml: Ja és a bűnöst még énis ugy elverném, hogy csak na!!! :D

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! háááát, ez nagyon kényes kérdés, mert előszőr teljes mértékig azt mondtam, hogy igen, de ugye, nem mindig lehet valamit bebizonyítani, vagy voltár olyan, hogy ártatlanul ítéltek el valakit. én inkább azért kategorizálnám a dolgokat. lennének bizonyos elkövetési módszerek amiket halállal büntetnék! ilyen a fentebb soroltak. de ha viszont jól belegondolunk, akkor talán az lenne a legnagyobb bünti neki, hogyha életben maradna, és a bentiek halálra gyötörnék, kínoznák, jól seggbed*gnák, használnák mint egy rongyot. tehát én adnék nekik egy hosszútávú kínzást, hogy egy életre megjegyezze, és ne legyen megváltás a halál, hogy megszabaduljon a benti kiképzéstől! én azt keményíteném, bedobnám őket a erősfiúkhoz torkosborznak! koncnak dobnám oda őket, válogatott módszereknek vetném alá. B) szipi

Link to comment
Share on other sites

Énis ugyanazt csinálnám a bűnösökkel amit ők tettek az áldozatookkal. De az állatkínzásoknál is! Volt az a sztori pár éve, amikor a csávó a kocsi után kötötte a kutyás és végighúzta a falun. :angry: Én is utána tudnám kötni 1 sportkocsinak azt 220al végigrántani a városon, kíváncsi vok, h tetszene neki ahogy elkopik a bőre és a húsa.

 

Amúgy ha vki nagyon durva dolgot követett el, akkor annál bevetném a nácik 1ik kínzási módszerét. Ha csávó, akkor a farkába feldugni 1 üvegcsövet és eltörni benne. A halálát kívánná az biztos.

Link to comment
Share on other sites

Én nem elégednék meg egy "lógjanak" halálbűntetéssel. Én pontosan ugyanolyan halálban részesíteném azokat akik gyilkoltak, mint amit az áldozat kapott tőlük.

 

Kiváncsi volnék néhány ilyen bűntetés után ki venné a bátorságot, hogy felgyújtson egy lányt. Egyből nekimennék lángszóróval...

 

Pontosan....Nincs halálbüntetés Mo-n és az ilyen elmebetegek a mi pénzünkön élnek a börtönökben.Sztem kidobott pénz amit másra is lehetne fordítani.... ;)

Link to comment
Share on other sites

én azt keményíteném, bedobnám őket a erősfiúkhoz torkosborznak! koncnak dobnám oda őket, válogatott módszereknek vetném alá. B) szipi

 

Szerintem nem az lenne a köcsög aki embert ölt, nem hiszem, h. sokan ki mernének vele kezdeni mikor az életükkel játszanak...

 

Én csk azokra szabnék ki halálbűntetést akik gyilkoltak és nem érdekelne, h. "beszámíthatatlan volt" v. h. "nem előrre megfontolt emberölés". Embert ölt, megy utána...

Link to comment
Share on other sites

gyerekek! ez azért nem olyan egyszerű, mert ott van az, hogyha betörnek a lakásodba, és megtámadnak téged, vagy a családodat, és akkor védened kell magadat! és lehet, hogy az életetek azon múlik, hogy ki kell azt a nyavalyást nyírni, mert egyébként nem szabadultok meg tőle! és akkor hiába követed el az önvédelmet, akkor is embert öltél! pedig nem volt előre eltervezve, de mégis megteszed a családod érdekében, vagy abban a beszűkült tudatállapotban, amibe egy ilyen helyzet kerget! mert akkor nincsen józan ész, nincs idő gondolkodásra, és nem bizti, hogy a helyes utat léped meg! szóval te is embert öltél, és akkor most gondolkozzatok el azon, hogy mindenkinek jár-e! vagy egy másik példa! sokan elmebetegségben szenvednek! például a skizophreniások! ez azt jelenti, hogy tudathasadásos állapot! nem tehet róla a beteg, azt se tudja mi történik vele, és mégis képes embert ölni! na, akkor megint kérdezem, ilyenkor mi van??? B) szipi

Link to comment
Share on other sites

minden szentnek maga felé hajlik a keze! nem mindegy melyik oldalon állunk! a sértett vagy az elkövetőn. mert az emberből nagyon könnyen válhat az akarata ellenére is elkövető! gondolj arra, ha valaki a kocsid elé ugrik, vagy véletlenül átsétál előtted! megölöd, holott nem is te tehetsz róla. szóval?? vigyázzunk ezzel az emberöléssel........... :blink::unsure:B)

Link to comment
Share on other sites

szia kedves kovács ede! az a baj, hogy én értem, hogy senkinek sincs joga elvenni egy másik ember életét, de egy elmebetegségben szenvedő ember nem is tudja, hogy ő azt teszi! nincs tudatában, nem is tudnád neki megmagyarázni, hidd el én tudom, mert van egy ilyen betegségben szenvedő barátom, félek is tőle rendesen. szokta mesélni, hogy vannak dühkitörései, hallucinációi stb..... de amikor ebbe az állapotba kerül, akkor ő nem éli meg ezeket a dolgokat, hanem mikor magához tér, akkor mások mesélik el neki, mit is tett valójában! ez egy betegség, amit nem irányíthat önmaga az ember, ő nem is tud róla. öröklött betegségről van szó, nem lehet gyógyítani, esetleg szinten tartani, mert a skizophreniában szenvedő alanyok általában rokkant nyugdíjasok már elég fiatalon!

Link to comment
Share on other sites

Ha lehetne én személy szerint visszaállítanám a halálbüntetést.Biztos vagyok benne,hogy csökkenne az erőszakos bűncselekmények száma.Pl:aki előre megfontolt szándékkal követi el tettét/emberölés/,az nálam tárgyalás nélkül 5 év golyózápor.

Véleményem szerint a magyar büntetőjog amúgy is 1 kalap sz.r!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...