Jump to content
PirateClub.hu

Tokio Hotel


arkangel
 Share

Toki hotel  

394 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. MIjen a Tokio Hotel?

    • KIRÁÁÁÁLY
      20
    • 2
    • Elmegy
      9
    • Rossz
      7
    • Sz@r
      345
    • Nem hallottam még ?ket
      11


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol :D

nekem nemtom h osztálytársam színleli v nem, de kezdem neki elhinni, hogy nem....mikor kayált és később beszélek neki a tokio hotelről, jobban mondva felhozom neki, ő meg szintem majnem magábol hozza fel a kayát :D :D mert azt mondja hogy ha a bilifej eszébe jut, akkor vagy rosszul lesz vagy kihánnya a kayát...de mikor nem reggelizik akko hiába montam nem volt semmi különös :mellow::D szerencsére még nem hányt rám, többet nem is mondom neki :D:lol:

Nah nah mikor tűnik el a th...fogadunk h januárra nem lesznek sehol se..??!

Link to comment
Share on other sites

Mot tönkreteszem :D

 

Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel!

 

Most talán belehalnak az antifanok! Rühellem az egész zenekart!

Link to comment
Share on other sites

:) először is, nem "külömb" :D hanem külöNB jojo nem oktatok nyelvtant :P

Másoccor, mér halnának bele az ANTIfanok h iet irsz?? :o

Nem inkább a Fanok?? Vagy mos hülyülsz nem vágom Phulay! :D

Módosította DreaM14
Link to comment
Share on other sites

hu de sokan vagyunk akik utálják őket! B) inkább mennyenek vissza a puha ágyikóba, kérjék meg anyucit hogy olvasson valami mesét a finom meleg kakaó mellett.. :D kis csírák nemtom mit keménykednek...

egyébként mi a műfaj amit jáccanak? talán Cat Meow vagy hasonló nevű lehet :D

Link to comment
Share on other sites

hu de sokan vagyunk akik utálják őket! B) inkább mennyenek vissza a puha ágyikóba, kérjék meg anyucit hogy olvasson valami mesét a finom meleg kakaó mellett.. :D kis csírák nemtom mit keménykednek...

egyébként mi a műfaj amit jáccanak? talán Cat Meow vagy hasonló nevű lehet :D

Sajnos újy műfajt a "tokio Hotel" Műfajt hozták létre:( ami semmiképp nem jóműfaj!:D Én maradok a Led Zeppelinnél:D:D :P

Link to comment
Share on other sites

háj jáj ne fikázzuk őket inkább elmondom hogyan lehet rajtuk javítani

 

 

1 Szerezz két bazi nagy hangszórót

2 Egy erősítőt

3 Egy zene lejátszására alkalmas kászűléket

4 egy vastag fekete kendőt

 

 

Kösd össze a hangszórókat az erősítőt és a zenegépet.

A hangszórókat erősítsd a füledhez

A zenelejátszóba rakd be a kedvenc zenédet

A keresd i a play gombot (jegyezd meg, hogy hol van)

A szemedet kösd be a kendővel

És végűl nyomd meg a "play" gombot

 

Lás csodát igy sokkal jobb lesz a TH :D

 

 

 

 

 

 

 

ui: az erősítőt talán kilehet hagyni, de talán megiri a mellékhatás hogy soha többé nem hallod őket (igatz mást se nagyon)

Link to comment
Share on other sites

Baze MetalGun, megijesztettél. :D Hirtelen megállt bennem az ütő, h: "már Te is ien szarokat hallgatsz"?! :huh::D

 

Ennyire elvetemült nem vagyok :D :D :D

Én Children of Bodom- ot szoktam hallgatni, az milliószor jobb.

 

Link to comment
Share on other sites

hánytatót? :D :D az milyen? még nem hallotam rola :blink:

Mégis mér akarnál te hányi? :unsure: 1xű nem kell rájuk gondolni, valahogy el kelle felejteni.....nekem már sikerült max akkor jutnak eszembe mikor ide írock, mert már máshol nem is látom őket ^_^ és ha ide írock, attol csak megkönnyebülök, mert látom hogy nem csak én utálom ezt a kis tinibálványt.. ^^

Módosította DreaM14
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Mot tönkreteszem :D

 

Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel! Tokio Hotel!

 

Most talán belehalnak az antifanok! Rühellem az egész zenekart!

Nem tudom hogy észre vetted-e Phulay de tönkre is ment a server :lol::lol: Lehet miattunk kellett több 100e-t költenie tibiolenak :lol::lol::P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...