Jump to content
PirateClub.hu

Tokio Hotel


arkangel
 Share

Toki hotel  

394 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. MIjen a Tokio Hotel?

    • KIRÁÁÁÁLY
      20
    • 2
    • Elmegy
      9
    • Rossz
      7
    • Sz@r
      345
    • Nem hallottam még ?ket
      11


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ezt vagy a szavazásba vagy a zene topicba kellett volna de már mind1 Amugy egy hányás nem igkább 2 :D

Azért ide raktam mert először csak gondoltam megcsevegjük kinek mi a véleménye róla de aztán szavazást is beraktam.

 

11 emberből 11 ugygondolja hogy sz*r. szerinetm is az csak nem akartam rögtön elsőnek durván fogalmazni...

Link to comment
Share on other sites

sziasztok! ne hari rám, de mi az a tokio hotel??? olvasom, hogy vmi rockbanda. de ez annyira sz*r, hogy már én nem is hallottam róla? ez meg hogy lehet? vagy egyzserűen csak szerencsém volt, hogy nem találkoztam velük???? :blink::unsure::huh::lol: szipi

Módosította szipi
Link to comment
Share on other sites

Művelődj:

www.tokiohotel.de

szia kedves szape! nem hiszem, hogy ez a sz*r nyikorgás hozzátartozna a művelődéshez, vagy valamivel is gazdagodnék tőle, mert engem agyilag inkább leamortizált, és nem érzem magam műveltnek tőle, de ettől függetlenül köszi a feltöltést! puszi: szipi :(:(

Link to comment
Share on other sites

Már késő :D

Letöltöttem, elmegy re szavaztam. Hallottam már rosszabbat is. De még egyszer nem fogom meghallgatni, mert nem tetszett. Én Iron Maiden, Kiss, AC/DC, Scorpions, Ossian, Moby Dick, Pokolgép, Hammerfall, Kárpátia rajongó vagyok. plusz amik kiérdemelték, hogy jók legyenek.

Remélem azért olyan nem lesz aki a király ra szavaz, mert akkor padlót fogok. Kevés rock van ami király, én az Iron Maident tartom annak Bruce Dickinson óta fa**a a Maiden.

Link to comment
Share on other sites

Szerintem ennek köze sincs a rockhoz, és nem bocs :D mer reménykedem h nem sértek senkit ennyire nem vagytok buták hogy ijet hallgassatok :D:P

Hisz a rajongojuknak az átlag életkora 9-14 rossz esetben 15...hát igen megláccik, jellemző rájuk, ez valami félre sikerült emos zene, meg gyenge pop, nem is tom eszt a szart műfajba sorolni...............de hogy hawerom jobban jáccik a gitáron mint ők az tény, még a playback.ükről nem is beszélve ^^ nem volt feltűnő a koncijukon......

Meg h bili fej még aszonta h szivesen képviselnék ők a punk rock irányzatát, hát igen ez fájt....erre no comment, szentem mindenkinek innestől saját véleménye van....mit gondolnak, más szenved azé h 1 bandát összeszeggyenek meg minden alap, ők meg pffff...a producerek rávilágítottak kiattak 1 vagy 2 nemtom, albumot, aminek a szövegét sem ők irták, hot ciki, és most őket kell szeretni...ez direkt tinibálványként jött létre -,- meg sokan csak azzé őrülnek meg ezé' mer "ohhjajbilifejolyanhelyes" meg tom vagy ki az a korcs rapper, (bili fejre meg 1 hónapig aszittem h vmi sminkes gebe kislány)

Szerintem 1 bandát nem azért kell szeretni mert hogy mennyire szépek az együttes/banda tagjai :lol: hanem hogy igazán mit is jáccanak....itt minden kiderül roluk, elég is ennyi bőven belőlük, rosszat álmodok tőlük :D

Szánalom, na de nem mérgelődöm, ugyanugy eltűnik mint a többi divatbanda....lassan vagy gyorsan de el fog tűnni. ;)

Módosította DreaM14
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...