Jump to content
PirateClub.hu

Tokio Hotel


arkangel
 Share

Toki hotel  

394 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. MIjen a Tokio Hotel?

    • KIRÁÁÁÁLY
      20
    • 2
    • Elmegy
      9
    • Rossz
      7
    • Sz@r
      345
    • Nem hallottam még ?ket
      11


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

nahát én megnéztem 1 ilyen klippet, (nem mostanában, már rég) és azt mondtam magamnak hogy az a kiscsaj aki énekel mijen deszka, pedig biztos van már vagy 16, és akkor szólnak hogy az a kiscsajnak láccó élőlény biológiailag hím. nos volt némi meglepődés.

Link to comment
Share on other sites

amúgy csak a 12-15éves lányok vannak beléjük betegedve, pont a lehető legrosszabb kategória.. :s

Nem értem, a Németek híresek a jó cuccokról(bmw,mercedes,lidl( :D )) de ez a "zenekar" csak rontja a németekről alkotott képet!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

HÁhá :D Loller ez tetszett :D Amúgy egyetértek.. Egyik osztálytársam is TH bzi, és az ellenőrzője hátulján van egy kép valamelyikükről... kiviszi a tanárhoz, megkérdi a tanár: Ki ez a kislány? Az egész osztály szakadt a röhögéstől :D:DD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Helló!

 

Két 12 éves kislánynak tanítok angol nyelvet. Mindkettő él-hal értük. Nos végighallgattam az albumukat, így okkal tiltakozhatok.

 

A zene:

 

Nos, már eleve az, hogy németül nyomják nem hozhat semmi jót. Szóval már eleve kudarcnak indul a dolog. Egy azért, mert nem tudok németül, de lehet, hogy a dalszövegek témáiból kiindulva jobb is, hogy nem. :D

Szerintem egyetlen egy jó német banda van, ez pedig a RAMMSTEIN. Aztán lehet vitatkozni.

A mási nagyon szörnyű dolog, hogy hát zeneileg sincsenek a toppon a ?srácok?. Hogy miért? Mert asszem majdnem 18 mindegyik, azt ahogy a klippen elnézem kemény két akkordot fog le a ?srác? a gitáron. Mondom ok. Akkor meg lehet nézni a Trivium nevű metál bandát, ahol az átlagéletkor 21 év. Igaz ez több, mint a 18, de technikailag, zeneileg ég és föld a kettő. Össze se lehet hasonlítani.

A Schrei símű szám még tetszne is egyébként, csak a refrénbe nem kéne az a vékony Mariah Carey hangot kiadó vínnyogás és akkor már jó is lenne. Keresztapámnál eltöltött nyarakat idézi, amikor disznót vágtunk, és a malacka könyörgöt az életéért. Na kb. ez is olyan.

 

Srácok:

 

Nem tisztem megítélni senkit sem, pláne nem külsőre, de elég kemény, hogy az énekes szerintem nemi identitászavarral küszködik. Nem kicsit. Nagyon.

:D

A többiekről már jobb nem is beszélni, a rövidhajú dobos ?srácot? néztem csak fiúnak, amikor elsőnek megláttam őket poszteren.

 

 

Asszem nagyjából ennyi.

 

A kis 12 éves szűz kislányoknak ez maga a metal és a rock, amivel nincs is semmi baj, de tényleg. Én 12 évesen nagy Britney rajongó voltam, most 23 leszek és zúzom a metalt ezerrel. Az ember változik. Szerintem az a ciki, ha valaki 20 évesen hallgat ilyet. Na az már tényleg gáz, de ettől eltekintve a 12 éveseknek tényleg megfelel, csakúgy mint anno a sok fiúbanda, nyalókapop, selyemgyerekek. Backstreet Boys és társaik, ha még emlékeztek. Szal erről ennyit.

 

Reakciókat szívesen fogadok.

 

Üdv mindenkinek

Link to comment
Share on other sites

Eggyetértek minenkivel. Nézzük marketinges szemmel az esetet:

 

1.Vegyünk néhány fura külsejű srácot az utcáról.

2. 3 alapozó réteg és 5 kg smink hogy még véletlenül se lehessen megálapítani a nemüket.

3. Ősszeállítani valami zenét amire majd a sok fiatal rámondja hogy rock valójában közel sem jár hozzá.

4. Megcsinálni a lemezt amiben a meg nem állapatható emberegyedeknek alig volt valami dolguk.

5. Felruházni az egészet halom reklámmal és hírdetéssel és máris beindult a gépezet.

 

6. Max egy évig tartó siker mert ők űgysem tudnak tovább fentmaradni. Csak az tud aki képes valamit letenni az asztalra.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Embereeeeeek....akik itt fikázzák a Tokio Hotelt, meggyőződésem, hogy egy része olyan RAPPER, aki az Iron Maident is kényelmesen fikázná.....

(Ezzel nem azt a borzalamsan zenélni igencsak nemtudó divatstíluson lovagló szánalmas 16 éves homoszexuálisokból álló német bandát akarom védeni!!!)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...