Jump to content
PirateClub.hu

Tokio Hotel


arkangel
 Share

Toki hotel  

394 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. MIjen a Tokio Hotel?

    • KIRÁÁÁÁLY
      20
    • 2
    • Elmegy
      9
    • Rossz
      7
    • Sz@r
      345
    • Nem hallottam még ?ket
      11


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hát nem tudom hogy honnan szalajtották ezeket a kis tölgyfagyökereket. ami azt illeti simán elmehetnek transzfesztitának. nem tudom hogy hanyan vannak, de sztem mind homorongyok. talán gyerekkorukban sokat homokoztak és rájuk ragadt a homok. hát valami iszonyat buher zenét játszanak, bár még nem hallottam, és nem is akarom, de tudom. ez lerí róluk. náluk még Britney Spears is jobb...

szóval ha választhatnék hogy mi lenne a 3 kívánságom, az 1. az az hogy vigye el az ördög ezeket! :diablo: mert hát ők ezek. nem is lehet rájuk férfit vagy fiút vagy bármi mást mondani.

szóval...bblleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :russian_roulette: :box:

Link to comment
Share on other sites

Sz@r!!4 És el is mondom miért.

 

Leges legelsőként ami nagyon böki a csőröm, hogy nem ők írják a dalaikat. Egy dal és zeneszerző gárda összeül, majd összedobnak slágergyanús sz@r tömegterméket és ezek a kisgyerekek eltátogják, Ez aztán igazi tehetség és tudás.

Másodjára, ami kicsapja a biztosítékot, az az egyik klippükben a hangszertörés. Még a Kurt cobainéktől se néztem szívesen, pedig ők azért letettek valamit az asztalra. Slashre (GnR szólógitárosa) sem tudok haragudni, pedig ő is széttört legalább két gitárt a Don't Cry klippjében. Meg egy Mustangot, de ez most mellékes. De ezek a kis pisisek berobbanak és asziszik övék a világ, közbe semmit nem tettek ezért.

Nomeghamár tini ideálnak akarják beállítani őket, legalább el lehessen dönteni, hogy kisfijú vagy kisjány az énekes, mert én sokat gondolkoztam rajta, és hát még most sem igazán merem 100%ra mondani.

 

Hát úgy köbö ennyi a véleményem. Akit megbántottam, az tehet egy szivességet....és az ég szerelmére, nórmális példaképeket keressetek akik mögött van ttudás is, meg tehetség.

Link to comment
Share on other sites

Rockwille 100%osan egyet értek helyesen gondolkocc!! ;)

Ami azt illetti ma láttam 1 gyereket a vásárban...kb 12 éves kislány lehetett RÓZSASZÍN tornacipő fűző....fekete tornacipő fekete-fehér csíkos rövid nadrág....tokio hoteles polo...esküszöm röhej lexivesebben az acélbetétessel 1 tetkot attam volna rá....annyira b*sztatják az ienek az agyam...igaz eltűnnek idővel?? :(

Link to comment
Share on other sites

A Viván láttam amikor megkérdezték valamelyik rockbanda tagját hogy mi a véleménye a Tokio Hotel-ről.

"Nem tudom hogy megb*sszam vagy megverjem őket! Rájuk nézek és nem tudom eldönteni hogy fiúk vagy lányok-e!"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wehhehehe, olvastam vmeyk nap ujsagot, (az is ritka) és benne volt ez az eltorzult korcs gyerek, kiccsit íímós kinézetbe, meg sötöbö, és az volt benne h bili fejnek sajna :D már barátja se igazán van :D mert annyira a fejébe szállt a a dicsőség h szinte nem is a földön jár, és büszkén azt nyilatkozta h Ő DIKTÁLJA A DIVATOT :lol: ez lol....nahát igen ienkor a kis bandája többi tagja is haragudott rá, de bilifej tul büszke és még aztmondta nekik, h ha nem festik magukat, meg ugy öltöznek mint ő, akko felejcsék el mert ő kilép, (hála Istennek de jo lenne) és h itt tartanak, NEKI :lol: köszönhetik...jajj meg az is ott volt h billnek alap az ha kimegy uccára: - alapozo, rúzs ^^, meg festék.....wáá kislány.....jajjj remélem rájön h ő 1 kis senki az emberek között, és remélem előbb utobb eltűnik, nem csak mondogatjak h majd feloszlik... -,-

Módosította DreaM14
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...