Jump to content
PirateClub.hu

Új konfiguráció vásárlás,vélemények!


Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hát azért csúcs szuperhez kicsivel több pénz kell.

De itt van egy jó konfig:

Alaplap: ASUS P5KC (32k)

Processzor: Intel Core 2 Duo E6320 (35k)

Memória: 2x 1GB Geil 800MHz Ultra Kit (28k)

Videokártya: GeForce 8800GTS 320Mb (65k)

Merevlemez: Seagate Barracuda 320GB (20k)

DVD-író: Pioneer DVR-112D 18x (7k)

Táp: Chieftec 450W (12k)

Ház: ami tetszik és jól szellőzik (táp nélkül) (15k)

 

Monitor: 19" TFT: Samsung 931BF 2ms (68k)

Hangfal: Genius SW-F 2.1 500 (4k)

Egér: Revoltec FightMouse Advanced (10k)

Billentyűzet: Revoltec FightBoard Advanced (12k)

 

Ez így 308 ezer. Lejjebb is lehet faragni, ha akarod.

Link to comment
Share on other sites

Új gép beszerzését tervezem!

Ez a konfig lenne:

[/b]

b]Alaplap:[/b] ASUS P5B vagy DELUXE

 

b]Processzor:[/b] Intel Core 2 Duo E6420

 

Videokártya: Sapphire ATI RADEON X1950 PRO 512MB GDDR3 580 MHz 256-bit

 

Memória: 1GB 1066MHz DDR2 RAM modul KINGMAX

 

Winchester: 320 GB MAXTOR 7200 8MB SATA II

 

Ház: Raidmax Ninja

 

b]Táp:[/b] Lehetőleg valami márkás, ami megy ebbe a házba! 400-450W körül valami olcsó de ami lényege: hogy NAGYON HALK!

[/b]

Ehhez tényleg nem értek! Ez így működik? Vagy sztetek mi a gyenge pontja? Esetleg mivel egészíthetném ki?

 

HELP FAST PLS![/b]

Link to comment
Share on other sites

ne költsél ennyi pénzt gépre jobban járnál egy xbox 360-al,vagy ha mégis akkor ne vegyél ilyen drágán(mondjuk ha jó gépet akarsz azt meg kell fizetni).van szived ennyi pénzt kicseszni gépre ami fél év múlva már sz@rt se fog érni.nekem ez volt az utolsó hogy gépre költöttem ,semmit se veszek már bele.jövöre megpályázom az xbox 360-t.

Link to comment
Share on other sites

Nem rosz kis gép :)

Ha van még pénzed akkor lehet rajta variálni ezt azt,hogy jobb legyen.

Táp mondjuk: Chieftec 450W ATX /Aktív PFC, 12cm hűtőventillátor/ :) esetleg még Cooler Master tápok se rosszak

Ez a 450-es tép 13-14ezer körül mozog.

Link to comment
Share on other sites

Megnéztem a pcx.hu-t,és egész jó,csak nem tudom hogy a virtuális gépösszerakóban mi mivel passzolható egymáshoz,vagy ott alapból csak olyanok választhatóak amik működnek egymással??(Lehet hogy hülyeség amit kérdezek ,de nehogy olyan gépet állítsak össze amiben nem is lehetne összerakni egyes alkatrészeket.)

Link to comment
Share on other sites

Yah, tudom, de akkor ha már használt, ki tudja mikor vették, meddig használták, és mennyit...szóval kicsit rizikós a dolog...

Végülis DVD-író már van, így 2 lesz a gépembe, 2ezerért vettem :lol: havertól, mert elutazik külföldre, és majd Ő másfajtát vesz kinn...

:D amugy kösz

 

Link to comment
Share on other sites

400 - 450 es tép szerintem soklessz ehez a géphez én inkább 350 esbe gondolkodnák a hejedbe :D a géped 300 w ot nemfog felvenni az 100 %

én sapphire be nemgondolkoznák mert nekem most sapphire van igaz hogy csak 9800 as de pl a dobozára meg pro volt írva ami 1 elég nagy elírás a k*rva annyukat mert csak se :( én ezért nembizók a sapphireba soha többet

a gépre mennyit szánsz ???

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok!

 

Az lenne még a kérdésem, hogy a GeForce szériából láttam, hogy a 8xxx-asok lényegesen olcsóbbak pl. a 79xx szériáknál. Ennyire rosszul sikerül a 8-as széria? Csak mert gondolkodtam, hogy talán egy 8-as szériát kéne venni, de most már nem tudom.... Kérlek, segítsetek!

 

Ja és szerintetek, ha kiveszem az alkatrészeket a házból és elviszem az aqua-ba (mert ott szándékozom megvenni a dolgokat), akkor az ott vásárolt új alkatrészeket szerintetek beszerelik ingyen a már meglévő üres házba?

 

Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Share on other sites

gondolkozzatok már reélisan ez a gép ugysefog felvenni 400 - 450 w ot akkor meg minek csak eszi az áranot :(

az én gépem ami kb 2 honap max és meglessz én csak 350 es tépot rakok bele mert feeslegesz a nagyobb

 

ASUS P5B, 6SATA2, GL,775/1066,i965/ICH8,DDRII800

2048MB Twinx XM2S-6400CL4 E.P.P. DDRII 800 CORSAIR

Gainward BLISS 8800GTS GS 640MB PCIe

Core 2 Duo E6750 (2,67GHz, 1333MHz, 4MB,S.775, Conroe)

160 gm samsung

ez nekem nemfog felvenni 350 w ot az életbe ez tutti

ha a mostani ujj intel procikat meg nvidia vga kat nézzük nemvesznek fel annyi áramot mint az amd + ati szerintem arről ennyit :) 350 es táp simán elég lessz

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kicsit se olcsóbb:

GeForce 8800 Ultra - 165.000 Ft

GeForce 7900GTX - 90-100.000 Ft

 

Minden szériában (6-os, 7-es, 8-as) van alsó, közép, felső és csúcskategória. Tehát nem szabad összehasonlítani a 7-es széria csúcsmodelljeit a 8-as széria alsó, vagy középkategóriájával.

8600GTS-t nem érdemes venni, mert nincs összhangban az ár-teljesítmény arány. Én inkább vennék egy Galaxy 8600GE-t (teljesítményben a GT és GTS között van) pitiáner áron.

 

Be fogják szerelni, de szerintem pár ezret fizetned kell ezért.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...