Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

nem lenne rossz ha gondolkoznál, kis súly = kevesebb terhelés = nem használod a "teljes" izmot = leépül szerintem nem nagy ördöngöség, gondolom a ti nagy edzötök, arrol nem is beszél, hogy nem kell összevisza kajálni meg minden, csak rizs meg csirke menyen a jó diétába. szerintem te a nagyobb ismétlés szám-ra gondolsz tehát 12-20 ig arra vannak azok a "mitoszok", hogy segit szálkásodni. amugy meg azzal a súlyal dolgozon diétába is ami max bir 10-12 ismetlés és ennyi, de végülis a kaján áll vagy bukik a dolog

 

juhzo ajánlom figyelmedbe

ez az oldal elviekben inkább a crossfitel foglalkozik. igen persze a 300 én azt mondom nincs nagy izmuk, egy 90 kilós testépitönek is van annyi SZÁLKÁSAN, ennyi a különbség a crossfit meg a testépités között elméletben, hogy amig a testépitö izmot épit = zsirosodik + izmot szedfel, addig a crossfit szálkás marad végig és minimális fejlödés. szerintem te a kocka has miatt vagy annyira a 300ért de ki kell, hogy ábránditsalak... genetika kérdése... persze lediétázhatsz, lehet, hogy meglesz, de van akinek olyan a genetikája, hogy alapbol kockás a hasa annak tömegelés alatt is kockás hiába van több helyen nagy zsir réteg...
Link to comment
Share on other sites

hali! légyszi rakjatok nekem össze egy kezdő edzés tervet. nagy szükségem van rá.

előre is köszi!

 

adatot súly, magaság.

 

de iitt van egy

1.nap Mell-bicepsz (Hétfö)

Fekvenyomás

Ferdepados nyomás

Tárogatás

Kétkezes bicepsz

Bic. állva váltot karral

2.nap(Szerda) Láb

Guggolás

Lábnyujtás

Lábhajlitás

merevlábas felhuzás

3.nap (Péntek) Hát-Váll

Huzodkodás

Mellhez huzás

Döntöt törzsü evezés

Felhuzás

Oldal emelés

Elöre emelés

döntöt törzsü oldalemelés

 

ennyi mindenböl 3 sorozat 6-12 ismétlés probálj olyan súlyal dolgozni ami megterhelö de a SZABÁLYOSÁG A LEGFONTOSABB ennyi. Csinálj bemelegités minden izom csoport elött 1 sorozat. Ha van kérdés szolj

Link to comment
Share on other sites

igazad van egy-két dolgot ki hagytam. 16 vagyok 185 magas 62kg (talán a paparaméterekből nem derül ki de vékony test alkatú vagyok) edzőtermi gyakorlatokból állítsátok össze egy kezdőnek valót. előre kösz!

davcsinak is köszi!

szerintetek kellene valamit szednem vagy korai? (jelenleg ez a táplálék kiegészítőm: sok kenyér,[:szén-hidrát] sok kolbász [:szén-hidrát, fehérje])

Link to comment
Share on other sites

1.nap Mell-bicepsz-Tricepsz (Hétfö)

Fekvenyomás

Ferdepados nyomás

Tárogatás

Kétkezes bicepsz

Bic. állva váltot karral

Lórugás

Tric. nyujáts 1 kezessel

Tolódzkodás

2.nap(Szerda) Láb

Guggolás

Lábnyujtás

Lábhajlitás

merevlábas felhuzás

3.nap (Péntek) Hát-Váll

Huzodkodás

Mellhez huzás

Döntöt törzsü evezés

Felhuzás

Oldal emelés

Elöre emelés

döntöt törzsü oldalemelés

 

itt az edzés terv... modositva ezt nyugodtan 3-4x6-12|sorozat x ismétlés ennyi pihenj és kajálj sokat. a paramétered nem rosszak mert magas vagy.. könnyen tudsz masszát felpakolni...

Link to comment
Share on other sites

na hogy ne laposodjon el a hangulat: A mai napi kérdés, Ki milyen tricepsz gyakorlatokat szokott csinálni?

 

Tricepsz nyujtás 1 kezessel

Lórugás

Tolodzkodás

1 kezes tricepsz fekve (néha)

 

A szüknyomásnak nem láttom értelmét, mivel elvileg a mell középsö részét bombáza, meg az átlag mindenböl csinálja mell-váll-tricepsz, ezért inkább mellnél jó legalábbis tapasztalat :)

Link to comment
Share on other sites

igazad van egy-két dolgot ki hagytam. 16 vagyok 185 magas 62kg (talán a paparaméterekből nem derül ki de vékony test alkatú vagyok) edzőtermi gyakorlatokból állítsátok össze egy kezdőnek valót. előre kösz!

davcsinak is köszi!

szerintetek kellene valamit szednem vagy korai? (jelenleg ez a táplálék kiegészítőm: sok kenyér,[:szén-hidrát] sok kolbász [:szén-hidrát, fehérje])

 

 

Szerintem korai még valamit is szedned...edz keményen, egyél normálisan és meg fog látszani hidd el...

Link to comment
Share on other sites

jaja nem kéne semmit se szedned először alapot szedd fel :P tudod húzódzkodás meg a huzodzkodás hát nekünk alapból suliba 20-20 at kellett hogy meglegyen az 5 ös:P bár ;) a mi sulink a tesiéről volt híres:P szertorna komplett gyakorlatok hmmm.. azok voltak a szép idők:P akkor még volt értelme a tesi órának:D hát kiegészítőket szerintem testsúly feletti edzés után szedjél pl most 62 kiló vagy és 70 szériázol vagy 75 el addig nem érdemes mer csak szétreped a bőröd. Az első 2 hónapba nagyon drasztikusan fogsz fejlődni aztán lesz egy holtpont, de ha kitartóan edzel akkor 5 hónap alatt fellehet szedni egy igen tekintélyes izommennyiséget. Drasztikus fejlődés pl 1 hónap alatt fekve nyomásba akár 20 kilót is fejlődhetsz mer volt pl aki rúddal kezdte és most már megy neki a 40:P

 

máma csúcsnyomást csinálunk xD remélem megy az 1.6-os kredit ami 100 kiló fekve na jó 105 kiló lenne de az nem hiszem hogy megy :P

Link to comment
Share on other sites

szerintetek kellene valamit szednem vagy korai? (jelenleg ez a táplálék kiegészítőm: sok kenyér,[:szén-hidrát] sok kolbász [:szén-hidrát, fehérje])

:lol::D ezen jót röhögtem :P , Szerintem ami a ch-t illeti a cukor elég, én is csak azt használok meg zabpelyhet, tehát rájötél, hogy hopppáá ez minden konyhába megtalálható (legalábbis a cukor) ez a dextroz, a paraszt tömegnövelök amit én is iszok, ez az egyik lánc szeme a másik a fehérje, ezt por formájába lehet bevini kiegészitöböl (nem tableta :P ) de én is CSAK reggel és CSAK edzés után szoktam, mert akkor kell a gyors fehérje-szénhidrát. máskor meg sok-sok hús a fehérjének, és sok krumpli-rizs-tészta ch-nak ennyi az egész, ezek KIEGÉSZITÖK a nevébe benne van, nem, erre kell alapozni, csak reggel jó, mert akkor nem tudnák megenni 150gr rizst meg 100gr húsit, igy meg pár korty és még finom is, meg edzés után, amikor haza is kell menni meg minden gondolom nem a házatokba edzel a gáztüzhely mellett :D

 

supreme7: a lipo az zsirégetö, de én inkább, anadrox-ot ajánlok, vagy az egyszerü L-Carnitine, de a liporol is lehet halani jokat, de én azért mondtam a carnitint meg az anadroxot mert ismerek olyat aki már alkalmazta :)

Link to comment
Share on other sites

sztem csak 2en nézük, a többiek nem tudom mennyire érdeklik ezek, én a gyumár is szoktam, szerintem nagyon inspiráló...

bb.tv 44hez: Az Ozit hatalmas tisztelet illeti szerintem! Elvesztete az egyik lábát, de nem hagyta el magát, és amilyen sikereket eléri... skander meg fekvenyomásba is mindig ott van a 1-2-3 EB-VB 200 fölött nyom, hihetetlen számomra, hatalmas tiszeteletet érdemel :)

Mellékesen a Pazsitka Tünde meg B) ... nem látszik rajta, hogy 30 éves, mindenesetre ... nagyon ott van :)

Link to comment
Share on other sites

hy!

jövőhéttől kezdve járnék kondiba, de előtte még csak 1szer voltam. A kérdés az lenne kell-e edzőt fizetni vagy elég ha haverok mondják h mit- meg h csináljak.. tudják már ők is eléggé mert már járnak 1 éve. És van egy enyhe gerincferdülésem.. kell e rá különösebb figyelmet fordítani? Ja meg egy edzéstervet vki összetudna nekem dobni :P:) paramétereim: 183 cm /63 kg. cél a testtömegnövelés főképp a has/ hát/ karok erősítése. Eszek húst, kenyeret, burgonyát meg ieneket kb napi 4-5ször. táplálékkiegészítőt majd talán akkor ha lesz vmi alap. A segítséget előre is köszi :)

Link to comment
Share on other sites

unleash: ha van lehetöség mindig érdemes gyurni, hisz egy kis izom senkinek se árt ;)

Barzak: ha elhiztál diéta, vagy legalábbis negativ kaloria

d4s0t: edzöt szerintem nem kell, itt egy edzéster fentebb, ha valamit nem tudsz nézd meg a b.b.hu-rol vagy haverjaid is megmutathatják legalább látod gyakorlatba is, fő a helyes gyakorlat, nem kell mázsákat mozgatni ha helytelenül csinálnád, hisz mi nem eröemelök akkarunk lenni hanem testépitö

1.nap Mell-bicepsz-Tricepsz (Hétfö)

Fekvenyomás

Ferdepados nyomás

Tárogatás

Kétkezes bicepsz

Bic. állva váltot karral

Lórugás

Tric. nyujáts 1 kezessel

Tolódzkodás

2.nap(Szerda) Láb

Guggolás

Lábnyujtás

Lábhajlitás

merevlábas felhuzás

3.nap (Péntek) Hát-Váll

Huzodkodás

Mellhez huzás

Döntöt törzsü evezés

Felhuzás

Oldal emelés

Elöre emelés

döntöt törzsü oldalemelés

 

itt az edzés terv... modositva ezt nyugodtan 3-4x6-12|sorozat x ismétlés ennyi pihenj és kajálj sokat.

Link to comment
Share on other sites

minek? mi értelme van a heti 5 edzésnek? fullra szétedzed magad... mikor fogsz piheni? ha nem tudnád a pihénés (alvás) regenerálodunk és növekedünk, meg azért napi 8-9 óra alvás is jó ha van..

én most heti 4 edzést nyomatok, de igy is a határon mozgok :)

Link to comment
Share on other sites

tudom h kell az izmoknak átlag 1 nap hogy regenerálódjanak de ha naponta edzek, akkor minden nap más izomcsoportot dolgoztatnék meg így végülis meglenne az 1 nap szünet. Kivéve a hasazás mert azt naponta kell h érjen is valamit.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...