Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Hogy lehet magába megennit a túrót? Én nem bírnám szerintem!

 

 

én ugy szoktam a turót enni hogy ütök rá egy tojást, egy doboz natur joghurt, pár kanál cukor, esetleg egykis tej meg vmi gyümölcs ( mazsola vagy ami éppen van ) ezt összedolgozni éskész ;) de azis nagyon jó amit critical_source írt :D

Link to comment
Share on other sites

Köszi a tippeket! Megpróbálom őket betartani! remélme 1-2 hét alatt lesz egy 30-as karom a 25-ösből! Üdv! Rolland

látszik hogy kezdő vagy, nagy az önbizalom, erre csak azt tudom mondani, hogy álmodj király(lány):D

1-2 hét alatt nem fog 5 cmt nőni a karod megnyugtatlak

nekem kb 1 hónap alatt 1-1.5 cmt nő jóesetben

Link to comment
Share on other sites

Köszi a tippeket! Megpróbálom őket betartani! remélme 1-2 hét alatt lesz egy 30-as karom a 25-ösből! Üdv! Rolland

 

látszik hogy kezdő vagy, nagy az önbizalom, erre csak azt tudom mondani, hogy álmodj király(lány)biggrin.gif

1-2 hét alatt nem fog 5 cmt nőni a karod megnyugtatlak

nekem kb 1 hónap alatt 1-1.5 cmt nő jóesetben

 

Azt hiszed komolyan gondoltam :P

 

Csak hülyültem!! Tudom hogy ez nem így megy!

Link to comment
Share on other sites

hát én edzés után megiszok 1 nagy pohár tejet vagy 4 tojásos omlettet este túrót vagy tejet érdemes enni kazeinos fehérje miatt. Szerintem kezdetbe ne szedj semmit alapot szerek nélkül kell megszerezni én se szedek semmit se majd 85 kilós szériázásnál fogok elkezdeni de addig semmit.

Link to comment
Share on other sites

hát csak azt napi 1 szer max 2 szer lehet bevenni. inkább egyél szalámis kenyeret vagy fött tojást igyál tejet azt edzés után szokták inni mer akkor azonnal kell fehérje az izomnak de amugy ha sokat viszel be akkor vastagbéldaganatot okozhat kreatiból is ha sokat veszel be tönkreteszi a vesédet:P meg ilyenek szóval kiegészítőkkel is csak okosan én vitaminokat ajánlom neked pár oldallal ez elött írták davcsiék hogy miet kell venni szerintem azt próbáld meg.

Link to comment
Share on other sites

hát 5 hónap kell hogy elérd. ígyis úgyis de az jó hogy lemondasz a dohányzásról meg töményet se lehet inni. hát én 70 el szoktam szériázni és 95 megy csúcsba

 

:D hát azért kell hozzá egy 5 hónap de lehet azis kevés mer genetikától is függ én alapból 55 el kezdtem annyi ment szériába.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...