Jump to content
PirateClub.hu

Gyúrjunk wazze!


jannussz
 Share

Recommended Posts

Én is elkezdtem edzeni de csak módjával mert csak a foci nem mozgat meg bizonyos izomcsoportokat... régebben a Húsos Sport egyesületbe jártam. Jelenleg a helyi konditerembe. Szeretném megkérdezni, hogy a zsírégető tabletta lányoknál ártalmas-e.. illetve az edzéshez szükség van-e rá... vagy maradjak a természetes módszereknél...?

 

Link to comment
Share on other sites

Én azt hallottam ( tesómtól), hogy a utópad árthat a térdnek ( ízületeknek vagy porcoknak már nem tudom... ) nos azt szeretném kérdezni, hogy ez igaz? azt ajálja inkább használjak taposót.

Link to comment
Share on other sites

A zsírégető tabletta tökéletesen felesleges diéta és edzés nélkül. És főleg valóban aerob "edzéssel" kéne próbálkozni, ami naponta 40-60 perc intenzív séta, edzetteknek futás. Zsírégető ezeken felül jöhet szóba pluszként.

Az infraszauna ugyanúgy hasztalan. Zsírt veszteni semmi ilyen könnyed módszerrel nem lehet, el kell fogadni, hogy muszáj a diéta.

Futópad helyett inkább a szabadban futást kéne megpróbálni. Ha attól is fáj valaki térde az elég komoly probléma.

 

Link to comment
Share on other sites

A kondiban heti 3 alkalommal 2 órát edzek (súlyzó, futópad, hasizompad, bicigli) kaptam egyedi edzéstervet.

Hetente 2 alkalommal intenzíven focizok 2-3 órát. Gondolom ennyi mozgás elég.... :) mármint a zsírégető tabletta miatt írom. A kérdésem, hogy szükséges e egyáltalán a zsírégető és vannak e mellékhatásai.... ?

 

Köszi

Link to comment
Share on other sites

Nekem is van edzéstervem, 3 napra bontva.

Első nap inkább alsó test: vádli, fekve guggolás, lépcsőzés, meg 25 perc bringa...2. felsőtest, bicepsz, tricepsz, váll, hát. 3. nap pedig 10 perc bringa, és 30 őerc futopad...

ez elég jonak tünik...nullás diáta a nem megy...de sok ártó dologrol én már lemondtam...szal, ez is egy diéta, de azért még keményitek ilyen téren is...és ezt akartam/om még infrával kiegésziteni...de nem tudom...kicsit bizonytalan vok azzal kapcsolatban azért.

Link to comment
Share on other sites

Én azt hallottam ( tesómtól), hogy a utópad árthat a térdnek ( ízületeknek vagy porcoknak már nem tudom... ) nos azt szeretném kérdezni, hogy ez igaz? azt ajálja inkább használjak taposót.

 

 

hát akinek nem bírja a lába,annak árthat a futógép, a legjobb az elipszisgép (sígép)

Link to comment
Share on other sites

szasztok skacok ! látom nagyon otthon vagytok a témában :)

 

Én heti 2x 3x alkalommal mek gyúrni durván másfél órát, ebbe vegyesen van láb és felsőtest. én inkább arra gyúrok mert nem vagyok egy adonisz:D fogyni nem nagyon szeretnék(megjeggyzem 120 kg vagyok, de az edzőm lepadlózott mikor meglátta a mérleget, 90 nek nézettt...nem tom hol van a 30 kg xD) szóval olyan 100- 90 kg ra akarok lemenni, mert sokat focizok, és egy 100 150 méteres sprint után össze esek xD ) mackós alkat vagyok és már így is döglök meg :D enni meg imádok, szal nem fogok fogyókurázni, meg zöldségeket kajálni :D

De a lábamat se hanyagolom el mert ha hozzá szokik a 120 kg hoz és dinamikus leszek, meg majd ha fogyok akkor erősebb lesz mert kisseb terhet kell cipelnie. jut eszembe én 4x8 as szériákat nyomok.

 

meg azt nem tom hogy vannak ezek a turmixok meg tabletták, azok mire jók? :S nem lessz függő az ember??:S vagy nem lessz tőle baja?:S

Link to comment
Share on other sites

a táplálékkiegészitők segtenek a szervezetet és az izmokat a fokozott terhelés miatt regenerálni nem hiszem hogy rá lehet szokni hacsak annyiba nem hogy észreveszed azt hogy jobban megy az edzés ha szeded ezeket a tul nagy testsullyal való dinamikus futkározással csak az a a baj hgy nemtudom az izületeid hogy fogják birni ezt a fokozott terhelést :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Csá Jannusz! Lenne 2 kérdésem! :rolleyes: Az 1. : Fáj a tricepszem vagyis inkább ugy érzem hogy alatta a csont, és nem tudom, hogy most az edzés miatt van vagy valami mástól ( majdnem mindennap tolódzkodok) szted mi lehet a baj?

A 2. 16 éves vagyok 70 Kg és 100-110 kilóba nyomok szted ez egy fekvenyomóversenyen mire lenne elég? Egyáltalán van ilyen verseny ifiknek? Előre is köszi!!

Link to comment
Share on other sites

szia hát nemtudom hogy mid fájhat csak edzésnapokon fáj próbáld ki hogy ne tolóckodj mondjuk egy hétig és akkor fáj e még utána is sztem izom fájdalom lehet ahogy tapad az izom a csontra és az erőltetéstől esetleg fáj de nem tudom

biztos hogy vannak ilyen versenyek utána jéne nézni itt a neten valamilyen badis oldalon csak annyit tudok neked mondani hogy edzett sőt még most is edz nálunk két srác még gimnáziumba járnak szoktak indulni fekvenyomó versenyeken kb 75 kg ban

amultkor verseny előtt nyomtak fekve az erősebbik 160 kg nyomott ki majd felvette a fekvenyomóruhát és nem tévedés kinyomta a 205 kg ot

most akkor döntsd el mire elég a 110 kg

sajnos ez van vannak nagyon jó fekvenyomók ugyhogy ha versenyezni akarsz akkor huzzál bele :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Csá mindenkinek!Én 1,5 éve gyúrok úgy hogy még nem szedtem semmit!Hetente 4x!Úgy van beosztva hogy eggyik nap mell hát, masik napon pedig váll kar csukja!Úgylátom itt a legtöbb gyúrós már szedett vmit!Sztem ahhoz képest hogy semmit nem szedek elég jól fejlődök!Hát 27-es karról indúltam és most 35-ös simán bedorranva 36,5!van vagy két osztálytársam akik akkor kezték kábé mint én és mind a kettő szed creatint meg minden félét és csak az eggyik nagyobb nálam de az jóval mert 39-es kerja van!A másik nemtom hogy mit csinál de nem nagyon fejlődik ahhoz képest hogy szedi a cuccost!Hát súlyba nem vagyok vmi nagy mert fekve 60 kg-val szériázom csak (4x7)!Szerintetek ez kevés nagyon?Egyébként vki írta hogy fáj a trinyójánál a csont vagy mi nekem vmikor az alkaromba mintha a csont fájna de ha pihentetem egy-két hétig akkor megint jó!

Link to comment
Share on other sites

Csá mindenkinek!Én 1,5 éve gyúrok úgy hogy még nem szedtem semmit!Hetente 4x!Úgy van beosztva hogy eggyik nap mell hát, masik napon pedig váll kar csukja!Úgylátom itt a legtöbb gyúrós már szedett vmit!Sztem ahhoz képest hogy semmit nem szedek elég jól fejlődök!Hát 27-es karról indúltam és most 35-ös simán bedorranva 36,5!van vagy két osztálytársam akik akkor kezték kábé mint én és mind a kettő szed creatint meg minden félét és csak az eggyik nagyobb nálam de az jóval mert 39-es kerja van!A másik nemtom hogy mit csinál de nem nagyon fejlődik ahhoz képest hogy szedi a cuccost!Hát súlyba nem vagyok vmi nagy mert fekve 60 kg-val szériázom csak (4x7)!Szerintetek ez kevés nagyon?Egyébként vki írta hogy fáj a trinyójánál a csont vagy mi nekem vmikor az alkaromba mintha a csont fájna de ha pihentetem egy-két hétig akkor megint jó!

edzzél nyugodtan mindig erősebb leszel próbálj meg rendszeresen étkezni legalább négyszer egy nap ha van rá lehetőséged akkor egy kis táplálékkiegészitő nem árt de ha nemakarsz szedni semmit az se baj csak akkor a kajával kell mindent bevinni a szervezetbe egyél edzzél és pihenjél is és jó leszel csak ne add fel jó uton jársz!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Üdv Jannussz!

Érdeklődnék, hogy esetleg egy fogyó, zsírégető edzéstervet esetleg nem e tudnál nekem összedobni?

Most szeretnék elkezdeni edzeni, de nem tudom milyen módon mivel nem szeretném hogy bedurranjon a kezem. :)

Szóval paramétereim: 199 cm, 116 kg, 19 éves srác vagyok.

És még az érdekelne, hogy nekem mi lenne az ideális testsúlyom?

Na ezekre szeretném ha minnél előbb válaszolnál.

Kössz szépen.

Ui.: 2 db kézisúlyzóm van. Ezekkel kéne valami edzésterv vagy esetleg ami otthon végezhető, mivel nem nagyon van pénzem/időm konditermekbe járni.

 

Üdv Winder.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...