Jump to content
PirateClub.hu

Élő hangszeres vs. elektronikus zene


Daniel
 Share


Recommended Posts

b4m:Én nem így látom.Hiszen a Load/Reload albumoknál is tudták hogy nem kell majd az embereknek...mikor levágatták a hajukat,akkor is tudták hogy közfelháborodást fog kelteni a dolog... de nem foglalkoztak vele.

De ez már erőteljesen off volt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Egyik stílussal sincs bajom.Elektronikus zenében is lehet jót és maradandót alkotni (Pl.:Tiesto régebben Jean-Michel Jarre,Harold Faltermeyer,Giorgio Moroder). Ha olyan kedvem van akkor szoktam Discot (Drum n Basst) is hallgatni bár ez ritka. :)

Link to comment
Share on other sites

ÉN nem érzem eröltetettnek az új Metallica lemezt, az előző sem volt az, mert ahhoz nem kellett sok erő, hogy rádobálják a lemezre, ami eszükbe jutott :D Más előadónál volt már olyan érzésem amikor kijött az új albumuk, hogy ez valamiért nem az igazi, és akárhányszor hallgatom, ugyanazt érzem, de ez nincs meg a Metallica új lemezénél, talán az Unforgiven 3-nál, de ott csak a cím miatt talán, amikor elkezdődik a szám a zongorával, az kicsit nagyon szokatlan :D, de aztán sztem kerekedik belőle egy hallgatható, jó szám.

Link to comment
Share on other sites

Nes-Thor: Asbi jól csinálta ugyanis a pirateclub.hu -ra mutató linkekeket nem kell code tag közé tenni :D (nem véletlen....)

 

egyértelműen rock és nem a duc-duc

Ez az amit nem tudok megérteni. Vannak az elektronikus zenén belül ami egyáltalán semmi köze a "duc-duc" -hoz.Ahogy más is írta vannak olyan zenék amiben rengeteg az érzelem és libabőrös leszel tőle.Ne most ha az tucc-tucc lenne akkor kétlem ,hogy ez megtörténne. Az,hogy valaki odáig jut el,hogy a magyar disco zenét hozza fel példának azt sajnálom mert az tényleg csak tucc-tucc....Sajna itthon ez van főként persze akad kivétel is szerencsére.Rock-ban is van szánalmas zene ennyi erővel...

Semmi bajom a rock-al sem ahogy a disco zenével csak ha hasonlítgatunk stb. akkor mindkét végletnél az igényes előadok,DJ-k zenéit hasonlítsuk már össze.

 

Link to comment
Share on other sites

Bocs Gabi, nem tudtam, de ezután még jobban el fogom olvasni a szabályzatot :D

 

Na de hogy ne legyen off: tudnék mesélni pár bandáról, akik úm. eléggé legalján a rock/metál világán belül, de nem szeretnélek titeket ezzel elriasztani :P

Link to comment
Share on other sites

Bizony hogy nem rossz!

Igaz 20-on éve zenélnek királyokról,brother-zekröl,egyebekröl,de valahogy mindig várom,mikor rukkolnak elö egy uj albummal.

Nekem nem unalmas (még) ez a "mindigközépkorisztori" ettöl eltekintve jó kis zenekar ez!Megvan a saját feelingje...

Link to comment
Share on other sites

ööö... csak poénnak szántam.(lásd link az előző hszemben) :D

nekem a kill em all meg a master of puppets a kedvenceim.

Ja, én meg azt hittem, hogy amit linkeltél, az neked tényleg tetszik XDD csak azt tartottam furcsának, hogy miért nem normális verziót linkeltél :D

Link to comment
Share on other sites

A ROCK AZ IGAZI!!!

 

A disco-BAN LEGTÖBBSZÖR NEM IS ÉNEKELNELK ,CSAK UGYANAZT AZ ÜTEMET 9999-SZER ISMÉTELGETIK!!!! :P

 

De a ROCK-ban énekelnek , gitároznak , dobolnak , szintiznek , STB:... !!!

 

... és ne ugyanazt a részt ismételgetik folyton --> ÍGY! -->folyton folyton folyton :D

 

ROCK 4ever !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tombol az IQ, gyerekek... <_< Idáig jutott ez a fórum...

 

Hogy mégjobban off legyen, nekem a Talicskától tetszik a St. Anger album, igaz, más mint a többi, de ha dühös zenét keresek, nekem mindig a St. Anger a választásom. A klasszikus albumok közül meg persze a Bábmester a favorit :)

 

Najó, hogy ne legyen off: Én a rockot részesítem előnyben, bár a másik műfajjal sincs semmi bajom, sőt meg is hallgatom :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...