Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

Én meg egy 8800 GT-t oszt kész!

 

AGP-ben mi? Amúgy nincs is 8800 GT, csak GTX, vagy GTS ;) Amúgy meg gratulálok az értelmes hozzászólásodhoz, hasznos tanács volt :angry:

 

Stormchaser:

A 6800 GT vagy az X800 az jó választás lenne, de szerintem használtan sem kapsz ennyiért. Egy moddolható sima 6800-at kellene keresned, ami kinyitható 16/6-ra és akkor már majdnem 6800 GT, csak a memóriák mennek lassabban, és az a jó, hogy használtan meg tudod nézni, hogy megy-e rendesen 16/6-al, nem lutri.

Link to comment
Share on other sites

Kössz,leszedem valamelyiket!Aztán remélem megy vele,amúgy ezzel nem lehet a kártyát taccsra tenni,nem megy tönkre tőle?és ha igen a gari megmarad rajta?THX!

Link to comment
Share on other sites

Nem ártana leírni a konfigot is, legalább alaplap+proc párost, mert azok befolyásolják a videókártyák teljesítményét (hiába veszel külön-külön jó cuccokat, ha valamelyik alkatrész korlátozza a másikat).

Pl egy AMD nem ugyanúgy hajtja az NVidia cuccokat, mint egy IINTEL, de a chipset is nagyon meghatározó tud lenni.

VIA chipsethez nem raknék 7600GTt -pfúj :angry: !

Csak sok sikert szeretnék kívánni! :lol:

 

 

most ezzel mire akarsz célozni mert úgy konkrétan nem értem a mondanivalód lényegét... lehet én vagy h*lye :D

Link to comment
Share on other sites

Sziasztok! Ezt a topicot azért hozam létre mert segítséget szeretnék kérni videókártya vásárlás terén, mert én annyira nem vagyok benne a témában.

Kikötéseim a következők lennének:

Az ár kb. 10-20 ezer között legyen. Nem feltélen a legerősebb vasra gondolok de lehetőleg fussanak rajta a mostani játékok pl.: Fifa 2007. Az alaplapom AGP-s ezért olyan videókártyára lenne szükségem. Előre is köszönöm a segítséget!

Link to comment
Share on other sites

Hy!

 

Nah szóval 10-20 vga hoz nem nagy keret de próbáltam keresgélni neked!

 

 

His Radeon 9550

 

Sapphire Radeon 9600pro advance

 

Ez a két kártya a gepbolt.hu ból származik rájön még asszem valamennyi csomagolási meg házhoz szállítási díj is!

 

 

 

 

Radeon 9550

 

GeForce FX5500

 

GeForce 7300GT

 

Ez a három pedig az extremdigital.hu ról itt 10EFt felett ingyen van a csomagolás és a házhozszállítás is!

 

Amúgy sz tem 7300Gt-t vedd meg lehet több mint 20EFt (+3.600F) De MEGÉRI SZ TEM!

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

szerintem is 7300... sajnos az ATi mostanában nem brillírozik a középkategóriában... pontosabban a 9600 Pro óta nem :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...