Jump to content
PirateClub.hu

Videókártya vásárlás ajánló,vélemények!


 Share

Recommended Posts

ez a kari (DDR3 1.4ns, Galaxy, Zalman Cooler): 18 528

7600GS (DDR3 1.4ns, Gainward BLISS): 21 600

 

szerintem gondold meg..., az meg, hogy 128, azzal ne foglalkozz 7300-asra nem is kell több...

 

Aha,ok hát még gondolkodok.... egyébként melyik oldalon láttad ezeket az árakat?

 

Link to comment
Share on other sites

Énis most akarok venni új VGA-t, én egy Galaxy 7600Gt-t néztem ki magamnak AGP-be, Zalman hűtéssel, szerintetek illik a gépemhez?

Intel Pentium 4 3,0Ghz proci

1Gb RAM

ASUS P4S800 (AGP)

asszem 400W-os táp...

Ja, és ez a 7600Gt jól vinné azért az újabb játékokat is, pl. Rainbow Six Vegas, S.T.A.L.K.E.R, Colin Mcrae DIRT, meg ilyenekre gondoltam, nem a Crysisre :lol: ... :P

Link to comment
Share on other sites

Én a napokban vettem egy Gigabyte geForce 7600 Gs-t a következő konfoghoz:

Amd Sempron 2800 +(3100-re felhúzva), Msi alaplap, 1 gb és 512 mb Kinston memória

A C.O.D. 2 mondhatni animáció szinten megy a jelenlegi kártyával.

Felraktam kipróbálásra és annyira lenyűgözött a grafika hogy észra se vettem,hogy kijátszottam.

Link to comment
Share on other sites

Megint későn írok....:D Na, most te egy GT-t. vagy GS-t vettél, mert nem mindegy...:D Amúgy kösz az infót, más játékokkal még nem próbáltad? Újabbakra gondoltam...:D Szerintem 7600GT-t veszek, nem szarakodok...:D Ja, és szerintetek egy 2,4-es Celeront és egy Fx 5200-ast egybe, be tudnék cserélni egy vinyóra, kb. 80 vagy 120 gigásra, egy számítástechnikai boltba? Választ előre is kösz!:D

Link to comment
Share on other sites

Én játszottam egy 7600 GT szintjére húzott 7600 GS-el a S.T.A.L.K.E.R.-rel, de csak közepes grafikán tudtam normálisan játszani. A Test Drive Unlimited érdekes módon közepesen egyáltalán nem szaggatott, high-on is csak a nagyobb versenyeken szaggatott be.

Link to comment
Share on other sites

Krokostamas írta:

Megint későn írok.... Na, most te egy GT-t. vagy GS-t vettél, mert nem mindegy... Amúgy kösz az infót, más játékokkal még nem próbáltad? Újabbakra gondoltam... Szerintem 7600GT-t veszek, nem szarakodok... Ja, és szerintetek egy 2,4-es Celeront és egy Fx 5200-ast egybe, be tudnék cserélni egy vinyóra, kb. 80 vagy 120 gigásra, egy számítástechnikai boltba? Választ előre is kösz!:D

 

 

 

 

7600 Gt-t vettem csak megkavarodtam.Amúgy egyenlőre még más játékkal nem próbáltam.

Link to comment
Share on other sites

Én játszottam egy 7600 GT szintjére húzott 7600 GS-el a S.T.A.L.K.E.R.-rel, de csak közepes grafikán tudtam normálisan játszani. A Test Drive Unlimited érdekes módon közepesen egyáltalán nem szaggatott, high-on is csak a nagyobb versenyeken szaggatott be.

Nálam is ez van a Stalker csak közepesen ment persze 1024x768 mellett de azt a játékot elb*szták mondjuk magát a motort.

A Test Drive meg minden maxon csak a HDR van kikapcsolva és 1024x768 mellett semmi szaggatás :)

Vki emlitette itt a Cod2-t.Na az is érdekes abba Gef.7600GT-el 300-600fps van ami ezért elég szép bizonyos pálya részeken még több is igaz sokan mondták azért mert van mellé egy Core2-m is.Ugyanis PH-n van akinek 7900es karija van de csak egy 3Ghz-s P4-e van mellé és csak 225fps-e van max :D

Szóval végeredménybe jó kari ez egy CORE2 meg mindent kihoz belőle :)

Link to comment
Share on other sites

ezt: Gainward 8600gts

General

Device Type: Graphics adapter

Enclosure Type: Plug-in cardhttp://www.pirateclub.hu/style_images/1/folder_editor_images/rte-underlined.png

Aláhuzott

Interface Type: PCI Express x16

Processor / memory

Graphics Processor / Vendor: NVIDIA GeForce 8600 GTS

Core Clock Speed: 675 MHz

Video Memory Installed: 256 MB

Technology: GDDR3 SDRAM

Memory Clock Speed: 2 GHz

Features: Nvidia SLI Multi-GPU Technology, Extreme HD ready (XHD), Nvidia Quantum Effects Technology

Video output

Max Resolution (external): 3840 x 2400

API Supported: OpenGL 2.0, DirectX 9.0c, DirectX 10

Max Monitors Supported: 2

TV Interface: HDTV out

Analogue Video Format: S-Video, composite video

Digital Video Standard: Digital Visual Interface (DVI)

HDCP compatible: Yes

 

vagy ezt: Msi 8600gt

Memória 256 MB

Mem. Bus 128

D-SUB

DVI 2

TV-out S/C

Video-In

VGA Chipset GEFORCE8600

Dual VGA

Mag órajel 690 MHz

Mem. órajel 2100 MHz

DirectX 10

OpenGL 2.0

Aktív Hűtés

SLI/CrossFire támogatás

Link to comment
Share on other sites

Ha van pénz természetesen a 8600GTS-t, de nem ajánlom, mert nem éri meg az árát, helyette tudsz venni ugyanazon az áron egy sokkal gyorsabb dx9-es kártyát.

 

"helyette tudsz venni ugyanazon az áron egy sokkal gyorsabb dx9-es kártyát".te most ugye nem a 7900gtx-re gondolsz?

mer a 8600gts meg a 7900gtx szerintem egyforma gyors.a 7900gx2 az ami télleg nagyon jó de az sokkal drágább mint 1 8600gts.

Link to comment
Share on other sites

ennek az órajele messze a GTS felett van

Msi 8600gt
Memória 256 MB
Mem. Bus 128
D-SUB
DVI 2
TV-out S/C
Video-In
VGA Chipset GEFORCE8600
Dual VGA
Mag órajel 690 MHz
Mem. órajel 2100 MHz
DirectX 10
OpenGL 2.0
Aktív Hűtés
SLI/CrossFire támogatás

 

amit tudni kéne: a másik (GTS) is 128bites és ezen DDR2-es ramok vannak, mert akkor a másik már jobb

Link to comment
Share on other sites

"helyette tudsz venni ugyanazon az áron egy sokkal gyorsabb dx9-es kártyát".te most ugye nem a 7900gtx-re gondolsz?

mer a 8600gts meg a 7900gtx szerintem egyforma gyors.a 7900gx2 az ami télleg nagyon jó de az sokkal drágább mint 1 8600gts.

Találtam itt egy tesztet:

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2975&p=2

A 8600GTS-t még a 7900GTX-nél gyengébb 7950GT is veri.

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

Hát..1650-es Radeonra NE cserélj!!! Egyrészt nagyon csekély a sebesség-különbség a két kártya között, mástészt annyi pénzért jobb kártyát is tudsz venni (pl.: 8600 GT). A harmadik dolog, hogy nem biztos, hogy érdemes új kártyát venned, mert lehet, hogy a proci nem tudná kihasználni(persze ez csak feltételezés, mert nem tudom milyen procid van)! Szóval ha egy jó erős procid (pl: Core 2 Duo vagy Athlon X2) van, akkor inkább egy erősebb kártyát vennék, mint a Geforce 8600 GT! Persze ez csak személyes vélemény ;) !

Link to comment
Share on other sites

Találtam itt egy tesztet:

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=2975&p=2

A 8600GTS-t még a 7900GTX-nél gyengébb 7950GT is veri.

 

ja de a company of heros-ba.a colin dirt-be pl más a helyzet a 8600gts-el meg a 7900gtx-el.monjuk azért írtam hogy kb egyforma szinten van mert ez tapasztalat.

Módosította Dadus
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...