Jump to content
PirateClub.hu

A Helyszínváltás Fontossága!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hát skacok.....nagyon unatkoztok vagy sűrűn vagytok gépköözelbe me bazzzz:D ezeket vissza olvasni....xD sztem csak az uccsó oldalakat olvasom végig.....xD

Szal

:D

 

Köszönöm hogy a NEVEM szólítatok...ez csak egy nick..beírhattam volna azt hogy svárcenegger....:D de az nem fedi a valóságot... ezé nem csetelek..xDxDxDxD me akire kattolok az vagy pasi vagy ojan a csaj hogy ha lemegy a bányába a szén sírva jön fel...xDxD

De nem tom kivel van az a gáz hogy a bulák 90 % érdekes... ez tuti!!!! ezekből a csajokból lesznek a kis michelle wild ok vagy a krystal stealek... no meg apuci kicsi lányából....:D akit egy két focicsapat rendszeresen rendezget a szünetekben....xD Az én "kutatásaim" xD szerint a legjobb csajok 70% a vidéki... ebből 30 % szalonképes, de öntelt..és a maradék 10% az értelmes.. ebből 2 % ha velem szóba áll xD és a 2% nak a 90 % a foglalt vagy rokon vagy spanom nője.... xD na ki mijen volt matekból?? xD

 

 

Jaaaa :D

 

Greg...a kanos szó erre már nem kifejezés xD

Link to comment
Share on other sites

sztem ez így naívság, mert ha minden az igazi, a nő ugyáll hozzád ahogy Te hozzá...

elhanyagolható pár % aki nem...

csak hozzáállás kérdése, és má kezedben is vannak a dolgok, és a szépkislány pedig nem 1 hülye kurva, hanem 2nap mulva má vele vereted ki magad... :D

a jó nők nem hülyék, csak naponta letámadja olyan 100pasi h járni akar vele...

most ha belegondolsz, odamész kb mint a 101edik pasi nemfog észrevenni, mert nemakar...

csak a változatossáááág :D

Link to comment
Share on other sites

Nnna...most jöttem haza melóból! :mellow:

 

feri!

 

Te se vagy hétköznapi...ahogy olvasom! :lol: Én speciel matekból mindig is hülye voltam, volt h úgy löktek át középsuliban... :unsure: az én kedvenc tantárgyam (ha hiszitek ha nem) a biológia volt!!! :D

Ha meg nehezedre esik visszaolvasni...lemaradsz a "jóról"!!! :lol::D

 

jemo69!

 

Nincs a telóján pénz...istenem de ismerős szöveg...na ezzel nem akarom megingatni "barátnődbe" vetett bizalmad! :unsure:

 

eric_koston!

 

Én nem támadtam le...még :lol: de lehet már nem bírom sokáig! :D

 

Fejlemények: tegnapelőtt írtam neki levelet, amiben (szokás szerint) hogyanléte felől érdeklődtem, s meséltem manapságaimról...majd leírtam neki h ha hazajön szívesen találkoznék vele minél hamarabb, meg h számomra szimpatikus volt, s tetszett is! :rolleyes: Na, ma reggel h hazajöttem nézem a mailjeim...jött tőle is! :o De ha most elolvasom...s benne megint letud egy mosollyal...az idegtől tuti nem alszom...pedig piszkosul fáradt vagyok! :blink: Ha meg lefekszem elolvasása nélkül...azon fogok agyalni mit írt...s nem tok aludni... :unsure: áááá nem jó ez sehogy se...alszok, délután elolvasom, közlöm veletek! Kész! :P

Link to comment
Share on other sites

Felkeltem már...de minek?! :( Tiszta ideg vagyok... <_<

idézem magam: "Te is csak 10-én jöszöl haza...ami után ha ráérsz s van is kedved, szívesen találkoznék veled, mert szimpatikus vagy nekem (s tetszel is) és szeretnélek jobban megismerni!" :unsure:

 

idézem válaszát:

Szia.

Csak röviden írok, mert kevés az időm.

Nem hiszem, hogy mi találkozunk már 10 környékén.

Nagy valószínűséggel megyek vissza a virágkarneválra, mint kisegítő munkás, ja meg befigyel a két vizsga. De majd még lesz valahogy. Nem tudom.

Addig is üdv.

 

Na ezért megérdemelte felkelnem... :blink:

 

Nnna...én tényleg leírtam mindent, amit gondolok s ahogy érzem! :unsure::blink:

De ő annyit se...h folytassuk-e vagy nem, vagy mi a szösz van... :unsure::o

 

"Nem vagyok ideges, fő a nyugalom! Hisz azzal mit érek el, na meg hát kit érdekel, ha kell csináld te is tesó ezt..." :(

 

szerk.: jemo69! A csajoknál sose lehet tudni...

Link to comment
Share on other sites

Greg gondoltam már a mosolynál h gondok lesznek , de ez azért picit durva , hogy ennyi vele foglalkozás meg irás után csak ugy lekoppint ilyen kamu irással, nah mind1. Greg annyi vigasztaljon h nem csak a te napod volt szar bár én magamnak kerestem . jah de mondjuk levélben nem szerencsés ezt mondani szerintem hülyén jött le neki h a szemébe nem mered megmondani, de hát a lányoknál nem lehet tudni sosem ismerhetsz meg vkit igazán

Link to comment
Share on other sites

BTommy!

 

Én is úgy érzem! :(

 

Belami18!

 

A randi alkalmával konkrétan nem mondtam a szemébe, h tetszel, s tőled szebbet még nem láttam...de amikor mondta, h átlagosnak tartja magát, megcáfoltam! Ja és fitnes-szes alkatát is dícsértem (pl szerinte gáz, h a kézfejében olykor-olykor látszanak az erek, vagy hogy széles a válla, de nekem bejön, mondtam is neki, h nem szeretem a vékony csajokat)...szal lecsekkolhatta h tetszik nekem...szerintem :unsure:

Link to comment
Share on other sites

greg ami az oldalon van azt végig nézem.. xD de mind1 :D

 

matekból én se voltam vmi jó az érettségin.. vhogy a fügvények nem fekszenek..xD szal mid1 leszophat a vizsgabiztos xD

 

 

kresz.... xD bassza meg 10 pontal még átmész... 11 el má nem.. nekem mennyi lett? 11xDxDxDxDxD

 

vizzsa térve az original témára xD

 

greg ez a csaj nem akar tőled sztem semmit

de szimpi vagy neki szal be tesz a gardróbba... ha hagyod.. meg ha érted hogy értem xD

 

sztem vagy úszol utána xD és megy vele minden...(olvastam hogy éppen akkor másztál haza melóból) most képzeld el amikor nem tudsz majd melózni me bassza az ideg az agyad a csaj miatt... pláne hogy már egy mail miatt ennyit stresszelsz xD :S

 

nekem is mondták, hogy semmi baj feri.. majd jön másik.. van elég hal a tengerben... mondom magamba ja ba+ csak hogy nem harcsázok hanem fenekezek, egy úszóval mi a gecit érek.....(pecások előnyben+ képzelő erő xD és társítási készség xDxDxD)

 

de igazuk van

max még addig vered magadnak xDxDxD nem halsz bele... xD vagy 3000 ért leszopatsz egy pillangót a gubacsin xD az a te dolgod Neo.. a pirosat, vagy a kéket választod xDxDxDxD????

 

hadd a genyóba azt szerezz vmi csajt máshonnan

 

 

jah egy jó tanács!!!! no para no gátlás, és zsír duma...

 

Link to comment
Share on other sites

Belami18!

 

"Nehéz ügy...", "Hű de szar az élet..." értem?! :blink::(

 

feri!

 

Nem tom mit tehetnék még...másik városban van, b*szik hazajönni, leveleimet félmondatokkal letudja (ahogy illusztráltam is számotokra), nem mond semmi konkrétat! Már kezdek lassan ott tartani, h ha én nem keresem, ő nem keres! :blink: Szal...kérdem én: Mit tehetnék még, h észrevegyen???

Szerintem ő is bele fog kerülni a "meg nem valósult álmaim" kategóriába... :(

Amúgy meg...fizetni soha nem fizetnék nőé! :P Ja, és lehet, h te vered magadnak...de "ökör iszik magában"...értem?! :P

Link to comment
Share on other sites

tényleg még 1 csaj nem szolt hozzá a témához, na ez se egyszerű. Kül Greg én azt mondom ami nem megy ne eröltessük csak felesleges problémát csinálsz magadnak, ha egyszer nem érdekled akár még fejre is állhatsz akkor sem fogod, nekem is van sok benem teljesült álmom bár én ráérek és az idő nekem dolgozik , de ha belehajtod magad 1 olyan kapcsolatba ahol csak 1oldalu a szeretet akkor csak neked lesz rossz ő nem fog álmatlanul forgolodni az ágyában éjszakánként szal most még könnyen eltudod felejteni és keresni mást és nem szép dolog azt mondani h mondtam h ő nem fog olyat irni h "mivan elfelejtettél", de látom nagy hatással volt akkor rád ha ennyire ki vagy borulva, rám is voltak már igy hatással bár nekem már nehéz olyat mondani ami meghat meg amin meglepödök annak már komoly dolognak kell lennietényleg még 1 csaj nem szolt hozzá a témához, na ez se egyszerű. Kül Greg én azt mondom ami nem megy ne eröltessük csak felesleges problémát csinálsz magadnak, ha egyszer nem érdekled akár még fejre is állhatsz akkor sem fogod, nekem is van sok benem teljesült álmom bár én ráérek és az idő nekem dolgozik , de ha belehajtod magad 1 olyan kapcsolatba ahol csak 1oldalu a szeretet akkor csak neked lesz rossz ő nem fog álmatlanul forgolodni az ágyában éjszakánként szal most még könnyen eltudod felejteni és keresni mást és nem szép dolog azt mondani h mondtam h ő nem fog olyat irni h "mivan elfelejtettél", de látom nagy hatással volt akkor rád ha ennyire ki vagy borulva, rám is voltak már igy hatással bár nekem már nehéz olyat mondani ami meghat meg amin meglepödök annak már komoly dolognak kell lennie

Link to comment
Share on other sites

tényleg még 1 csaj nem szolt hozzá a témához, na ez se egyszerű. Kül Greg én azt mondom ami nem megy ne eröltessük csak felesleges problémát csinálsz magadnak, ha egyszer nem érdekled akár még fejre is állhatsz akkor sem fogod, nekem is van sok benem teljesült álmom bár én ráérek és az idő nekem dolgozik , de ha belehajtod magad 1 olyan kapcsolatba ahol csak 1oldalu a szeretet akkor csak neked lesz rossz ő nem fog álmatlanul forgolodni az ágyában éjszakánként szal most még könnyen eltudod felejteni és keresni mást és nem szép dolog azt mondani h mondtam h ő nem fog olyat irni h "mivan elfelejtettél", de látom nagy hatással volt akkor rád ha ennyire ki vagy borulva, rám is voltak már igy hatással bár nekem már nehéz olyat mondani ami meghat meg amin meglepödök annak már komoly dolognak kell lennietényleg még 1 csaj nem szolt hozzá a témához, na ez se egyszerű. Kül Greg én azt mondom ami nem megy ne eröltessük csak felesleges problémát csinálsz magadnak, ha egyszer nem érdekled akár még fejre is állhatsz akkor sem fogod, nekem is van sok benem teljesült álmom bár én ráérek és az idő nekem dolgozik , de ha belehajtod magad 1 olyan kapcsolatba ahol csak 1oldalu a szeretet akkor csak neked lesz rossz ő nem fog álmatlanul forgolodni az ágyában éjszakánként szal most még könnyen eltudod felejteni és keresni mást és nem szép dolog azt mondani h mondtam h ő nem fog olyat irni h "mivan elfelejtettél", de látom nagy hatással volt akkor rád ha ennyire ki vagy borulva, rám is voltak már igy hatással bár nekem már nehéz olyat mondani ami meghat meg amin meglepödök annak már komoly dolognak kell lennie

 

 

Talán a csajoknak nincs eféle problémáik!!! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Belami18!

 

Azt mondhatjuk h nagy hatással volt rám...de azt nem mondanám h beleszerettem...ez még ahhoz kevés volt! Csak eljátszottam a gondolattal...tudod azzal h "mi lenne ha..." Hogy hova vittem volna legközelebb talira...mit csináltunk volna, miről beszélgettünk volna...szal picit így beleéltem magam, ami köszönhető annak is, ahogy a randin hozzáállt az egészhez (megnyerő volt s értelmes... nem volt elutasító, stb de ezt már olvastátok szerintem) :huh:

Na meg...egyáltalán örültem végre egy olyan lánynak, aki nem a külső ismérveket tartja fontosnak a párválasztásnál! :mellow: Na azt már írtam, h nem vagyok egy Rocky, de olyan se, aki lemegy a bányába és feljön a szén! :P Egyszerűen csak "normális srác vagyok és csak néha csajozok..." értem?! Vagyis legalább is magamat normálisnak tartom. :huh:

Link to comment
Share on other sites

kerirobi!

 

Ha saturészeg leszel...ne csodálkozz ha semmilyen csajnak nem fogsz kelleni! ;) Igyál...de mértékkel, h tudd koordinálni tetteid, s hogy majd beszámolhass milyen volt! :P Hajrá! :lol:

 

Hát szerintem a csajok is úgy fognak kinézni kb. mint én. De azért köszi a biztatást igérem beszámolok mi történt :D !!!!!

Link to comment
Share on other sites

kerirobi!

 

Ja...hát ha IHB buli lesz :lol: (Iszunk, Hányunk, Bulizunk) ahogy érzed! ;)

 

jemo69!

 

Igen...mindig akkor van rossz idő, amikor pl szabin is vagyok! <_< Bezzeg a 40fokos hőségben dolgoznom kellett... :blink:

Amúgy meg...a rossz idő ellenére pl be lehet ülni egy kávézóba...vagy mittomén?! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...