Jump to content
PirateClub.hu

A Helyszínváltás Fontossága!


Gabesz
 Share

Recommended Posts

nah ma megin tanultam vmit pl 1 csajtól japán-t hát nem is tudom hova keveredtem okos csajok közé azt csak halkan megjegyezték h 144pontos lett a felvételiük, csak néztem h mivan ha annak idején lett volna annyi pontom most mütenék, nah mind 1 jót beszélgettem ma is, amugy Greg IHB (iszunk hányunk belefekszünk) hányás után már nem hiszem h vki teljes értéküen jól fogja érezni magát

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 329
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Belami18!

 

Nnna...ebbő is látszik, h nem szoktam IHB-zni! :D

Amúgy meg...egyszer voltam falun szilveszteri buliba...a "linúreum" (bocs ha nem jól írtam) éjfél után már latyakos volt a hótól, meg a hányástól is díszítve volt. S volt egy-két helybeli, aki ezek ellenére is megpróbált "táncolni"...amibő ugye tanyalás lett...nemegyszer a hányásba is... :blink: de semmi gond...felállt (na nem az :lol: ) s mise mintha történt volna táncizott tovább! :huh: Na az elég okádék egy buli volt... :P

Link to comment
Share on other sites

Hy

szeretném kikérni a tanácsotokat.

Van egy csaj akivel járni szeretnék de legutóbb egy szórakozóhelyen megbántottam.

Azóta már vagy 1000 bocsánatot kértem tőle, de nem nagyon akar szóba állni velem, vagy csak ugy már nem olyan

velem mint régen.

Mit csináljak vele????????

Link to comment
Share on other sites

nah Greg jó helyre jársz te is mit ne mondjak :P:lol: amugy meg ha 1 csaj berág vmiért azt nehéz engesztelni én már csak tudom ilyenkor időt kell adni neki , persze nálam ez ugy volt h 1este alatt összezuztam 1 1,5éves jó viszonyt 1 csajjal aztán ez kb még 2évig megmaradt ez a huza vona h nem beszélünk egymással, meg direkt tette a fejét mivel ha 1 csaj érzi h fontos a csávónak ott gáncsolja ahol tudja viszont ha már látja h immunis a csávó rá akkor vesztett és ujból elkezdi a régi becserkészös mutatványát , szóval nekem a csaj még a végén könyörgött h beszéljek vele , rafkosak ám a csajok tessék vigyázni velük szal lehet ez a járás amugy nem belátható időn belül lesz

Link to comment
Share on other sites

Üdv mindenkinek!

megjöttem a nyaralásból, szar volt hiányzott a bnőm :)

De kedden már látom... sikersen elvertem rá 5000 Ft-nyi SMSt 8 nap alatt, shit, 95 ft / sms...

 

gokussj4 !

Nekem volt anno egy bnőm aki nem szerette ha bocsánatot kérnek. Ha belegázoltál a lelkébe, azthiszed hogy egy szóval ki is engesztelheted? Legalábbis ez volt a logikája, hmmm... Szóval ő tettekkel szerette...

de ha egy iylen dumát bevágsz hátha segít ( nálam bejött:) )

" Tudom hogy megbántottalak. Kérhetek ezerszer meg egyszer bocsánatot ezzel jóvátenni nemtudom, hidd el hogy tényleg megbántam, de nem akarlak elveszteni azért mert egy hülye állat vagyok "

Na vmi ilyesmire gondolok :P

 

Egy tanácsot én is kérnék:

 

Kellene vmi frappánc, vicces kis bemutatkozó duma, mert beakar mutatni a bnőinek aztán aojjj, első benyomásuk a sokk lesz a kis 2 méteres termetem miatt, szal oldani kell a dolgokat :D

 

Greg !

Veled mi a pálya?:)

Link to comment
Share on other sites

Hallod Greg, tippem Neked, hogyha már úgyis társkeresőt használsz, akkor futtasd a dolgokat több szálon. :) Úgy tuti, hogy nem érhet efféle csalódás. Legalábbis én úgy szoktam, mivel nagyszámok törvénye alapján, minnél többel ismerkedsz, annál nagyobb lesz az esély, hogy egyel bejön :) Nem kell komolyan venni, de ha így csinálod, ha egyel nem jön össze, akkor van sok más, akivel gondolom jóban vagy. :)

És az, hogy hol talizzatok már részlet kérdése. :) Én plázába nem viszem a csajokat, elvből, ne gondolja h meg akarom venni, meg nem is vagyok krőzus. 1 séta általában megteszi hatását :) Utána már szóbajöhet mozi, meg ilyesmi.

Lehet h nagy faxságot írtam... Akkor sry. :) Nah de azért szorítok Neked h legyen valami a mostanival :)

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

Látom..."pénz nem számít" nálad is! :D Hááát a én helyzetem...lehet jobban járnánk, ha visszaolvasnál pár hozzászólást :huh: persze ha csak ráérsz... ;)

Amúgy meg...én is (közel) két méter vagyok :lol: legalább felnéznek rád (is)! :D Szerintem add magad...úgy jársz a legjobban...vagy legalábbis add azt az éned...amelyiket mutattad a csajnak is ;) Mert ha elkezdesz menőzni...a csajodnak meg nem így mutatkoztál be...nem így ismert meg...hááát... :D

 

Danyi!

 

Igen, ma is szétnéztem azon a oldalon ahol megismertem őt is... :lol: a helyzet az, h ált. olyan csajok írnak nekem (maguktól, tehát nem én kezdeményezek), akiket a hátam közepére nem kívánnék! :huh: Pl.: múltkor egy 17éves csajszi írt valahonnan simagöröngyösről, vagy bivajröcsögéről...már nem emléxem, na mindegy, nyitott azzal h "küldött csókot"! Megnéztem kiaz...hááát. Aztán, lépek fel msnre...valaki felvett...az a 17éves volt...kérdem honnan tudta meg msnem, válasz: e-mail címemből következtette! :huh: Hát...két napig tartott míg lekoptattam...végül letiltottam...mert nem értett a szép beszédből! <_<

Igen, amikor annak a csajnak írtam, akivel taliztam is és itt kértem helpet...na akkor még aznap vagy 3-4 csajnak is küldtem...akik nem válaszoltak...mért is :huh: de akkor már nem érdekelt, mert az "első" bejött! :rolleyes:

Szóval...magyarul...szoktam én ott keresgélni...próbálkozni ismerkedni...de legtöbbször válaszra sem méltatnak!!! :unsure: vagy...egyszer válaszol s választ kér...én válaszolok...s utána "meg se ismer"...értem?! :(

Amúgy meg...szerintem nem írtál f*szságot, csak picit le vagy maradva a tanácsadással...szerintem...oan, mintha pár oldalt nem olvastál volna el... :blink: !

 

Aki akar, felvehet msn-re: pgyorgy82@gmail.com

persze...nem kötelező...ez sem ahogy semmi más sem.

Link to comment
Share on other sites

hát nem tudom én ilyen társkeresökre nem szeretnek időt pazarolni h ott keresek vkit mert én már sok időt elcsesztem ilyenekre h msn en ismerkedünk most max 1-2szer beszélek vele msn aztán tali , ha meg nem akar akkor nem fog érdekelni nem könyörgök neki, de pl azért utálom a társkeresőket mert ne legyünk olyan naivak h a nők nem ezt csinálják h több csávóval talizgatnak, bár ha van olyan h 1 csaj kezdeményezne nálam, nem küldöm el a fenébe, lehet h normális lenne. jah látom sokan ugy válaszolnak h névvel h kinek szól én meg csak irom aztán ez kb ugyanolyan mint " akinek nem inge nem veszi magára"

Link to comment
Share on other sites

Belami18!

 

Hááát nekem időmből kitelik a társkeresős cuccos, na persze nem azt jelenti h naponta azt sasolom!!! :lol: Egyébként nem vagyok az a minden héten bulizós típus...ami egyrészt munkabeosztásom miatt is van...na meg ha időm volna sincs kivel menni...magamban meg... :huh:

Ja, vágom én, h valószínűleg nem csak velem írogatnak, írogat a társkerin megismert akárki...csak azt útálom amikor ezt letagadják! :blink:

Ne érts félre...bírom ha a lány kezdeményezik...na de ha ilyen "összefüggő zsír"!? :blink: Értem!?

Értem én, amúgy meg szerintem is...akinek nem inge, ne vegye magára! :P

Link to comment
Share on other sites

Tyűha Greg, elolvasgattam a dolgokat...

Keress más nőt ! ENNYI lelkiparát nem ér... ( beszélek én aki szintén ennyit paráztam míg össze nem jöttünk )

yah igen asszem egy képpel tartozom, hát legyen lessétek meg kiért is paráztam én oly sokat:)

 

http://kepfeltoltes.hu/070805/HPIM2897_www...ltoltes.hu_.jpg

 

aztán csak óvatosan ! rátettem már az ' El a Kezekkel ' Táblát :)

17 éves am... lehet csodálni.. vagy csak én vagyok elfogult :D

 

várom a véleményeket... pssszzzzttt h betettem a képét ! :)

szeretem:$ :)

Link to comment
Share on other sites

Belami18!

 

Ne tudd meg...akárhány tanfolyamra (is) jártam...kezdve KRESZ, számítógépes, nyelv...egy "cuccolható" csaj sem volt! :unsure: Na nem mintha nagy igényeim lennének...de akkor is! :wacko:

 

jemo69!

 

Gratula! Sok sikert! (Majd mesélj! :lol: )

 

Fowl!

 

Azon vagyok...hidd el! ;) Csak akkor is sz*r h nem tud b+ egyértelműen beszélni :excl::wacko::o

 

Szerintem szép barátnőd van! :D Ezt a lányt magára hagyni...gyáááááá :blink: Na csak vicc volt...értem én a helyzeted! ;)

Link to comment
Share on other sites

Greg! :)

Nekem sem ment könnyen, többet nem utazok nélküle ilyen hosszú időre :D

Figyelj, Nők... Ez a levél sztem egy burkolt elutasítás, vagy kitudja? Lényeg h ő nagyon nem erőltet egy találkát ami jót sosem jelent, + a kapcsolatot sem tudjátok tartani normálisan... se MSN, se egy telószám... Sztem felejtsd el ! Am ezt a lányt én iWiWen találtam meg... :) Tehát lehet neten ismerkedni, csak nagynagy szerencse kell hozzá :)

Link to comment
Share on other sites

Fowl!

 

Az iwiw-en és mywip-en is próbáltam ismerkedni...de hát az az oldal nem arra van (mint számomra is kiderült), annak ellenére, h pl legjobb haverom ott jött össze a barátnőjével kb 2 éve s még mindig együtt vannak! <_< Úgy látszik, ott (is) mindenkinek sikerül csak nekem nem (mert a haveromon kívül jópár ismim is ott "csajozott be")!

 

Mi a talimból a tanulság??? (szerintem) legközelebb ezerrel nyomulok...nem leszek őszinte...első randin lesmárom...a telefonszáma nélkül haza sem megyek...kocsival megyek vele 5méter távolságra is...vagy négyórás ismeretség után már...(lebeszélem róla a tangát is) - ez utolsót haver mondta, h ő tuti lebeszélte volna róla...! :P Ennyi.

Link to comment
Share on other sites

Hmm Greg, mi közös társkeresőt használunk :D

Noss igen, vannak ott fura csajok... És a legtöbbjük baxik válaszolni. Egyszer kaptam egy ilyen levelet ott:

"Szija! Te buzi vagy?!"

szóval no comment... xD

Amúgy ha belegondolunk ha egy buliban ismerkedünk , majdnem ugyonaz, mint egy társkeresőn.... A csajokról itt is a legjobb, kisminkelt képet kapjuk... Meg a bulikba sok a qrva... (Mármint itt pesten...)

Az utcán meg aki megadja vmi elérhetőségét, az már olyan is :)

Ennek ellenére, én mindhárom helyen ismerkedm... xD

Annyira ne nyomulj, nem szeretik.Telefonszámát még tali előtt kérd el. Első randin lesmárolni az teljesen ok. Csak, nehogy úgy járj, mint én (lentebb leírtam h jártam xD) A tangához meg annyit h úgylegyen :)

 

Fowl, a Te barinődet télleg lehet csodálni, szép. GZ hozzá :) IWIWről én egy olyat fogtam, akinek életében nem volt barátja, pedig nem úgy nézett ki :D Be is buktam, mert beijedt a dolgoktól :D Most myVIP-ben utazom, ott több a csaj :D

 

Belami

Nem is érdemes törni magad- általában csak csalódást okoznak... -.-

De remekül teszed, ha feladják a magas labdát lecsapsz rá :) Előbb utóbb úgyis jön 1 ;)

Mindenkinek ilyen lazán kéne venni- ha lesz lesz, ha nem nem :)

 

Jemo

Várjuk a publikus beszámolót :D

 

Nah sry, ha kicsit sokat pattogtam :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Danyi!!!! :D

 

Én először a szerelem.hu (angolul kell beírni...értem) voltam regelve...töröltem magam (mert untam a társkeresés ilyen formáját). Most azon vagyok, ami akkor "jön be" amikor a mywipről kilépsz (először csak regeltem magam..."bedobtam a csalit"...szal egy képet magamról, meg egy pár sort...gondoltam hátha valakinek megtetszem ;) aztán már elkezdtem keresgélni...többit tudod...)!!! Na nem az ingatlanos... :D Értem?! :lol::D Ja, sz*rik válaszolni...lehet azt kellett volna beírnom magamról: "pénz nem számít", s mellé egy kép a merdzsómmal... :blink:

Ez a lány (akivel taliztam) pedig oan ari volt, egyből válaszolt, nem volt flegma, meg akart tényleg ismerni! :o Most meg "ezt csinálja"...lásd korábbi hozzászólásaim! :(

 

Nem baj...holnap is egyedül leszek (az a nap lesz...ami minden évben egyszer van...s nem karácsony se szilveszter, se húsvét...értem?! ja és nem névnap...mert az ugye van akinek többször is van egy évben), ahogy egyedül voltam Valentin napon is...meg még sorolhatnám! :(

Link to comment
Share on other sites

Én 1cerűen megoldottam, regizve vagyok 3ra, az általd említett kettőre is :D

Ami a myVIPból kilépés után jön be, az T-vel kezdődik, mert nekem kilépés után nem jön be semmi, csak régen jött be belépés előtt :D

 

Jemo Te nem kicsiben űzöd, de ez a helyes ;) Holnap már tuti bejön! Szorítunk!

 

OFF: 500ik HSZ :D

Link to comment
Share on other sites

Greg82 az IHB buli az ISZUNK,HÁNYUNK,BELEFEKSZÜNK,(nem BULIZUNK). :lol:

Na teljesen máshogy telt a buli. A csajtól nem kérdeztem semmit, mert hallottam róla egyet ,s mást. De össze jöttem a barátnőjével. :lol: . Akivel egész este úgy mond csak nyaltuk egymást :D . Este 10-től másnap hajnal 4-ig!!!!!:D

És most elvileg járunk.Csak az a baj nem érzem azt amit ilyenkor kéne ő meg igen szerintem :unsure: . És nem akarok átálni a szívrombolók sorába inkább az enyémet mint én másét ,de mind a kettő szar érzés a részemről. Ja és be se b*sztam annyira. De most délután bepótoltam fényes nappal berugtam :P .Nem tom mit csináljak én se tom hogy mit akarok. :unsure: .

Link to comment
Share on other sites

lenne 1 kérdésem: mi a különbség ha vki nyomulos vagy ha rámenős ?

 

Na ezt elég nehéz megállapítani. Szerintem a nyomulás az zavaróbb mint a rámenősség szerintem. Na ezt jól megfogalmaztam :) !A rámenős csajok még bejönnek ,de a nyomulósok azok nem ,kivéve ha valami bombázó a csaj :lol: !

Link to comment
Share on other sites

huu én meg közvélemény kutatást végeztem pár ember közt, és sokan nincsenek tisztában a 2fogalommal h pontosan mi a különbség, és hát nem lettem okosabb az az igazság attól amit mondtak. Ennyire fogós kérdés ez? bár az az igazság izlések és pofonok kinek h jön le a dolog

Link to comment
Share on other sites

huu én meg közvélemény kutatást végeztem pár ember közt, és sokan nincsenek tisztában a 2fogalommal h pontosan mi a különbség, és hát nem lettem okosabb az az igazság attól amit mondtak. Ennyire fogós kérdés ez? bár az az igazság izlések és pofonok kinek h jön le a dolog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...