Jump to content
PirateClub.hu

Virtual Tuning


myke
 Share

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

igen, a kerekeknél valóban használtam ecsetet, mert a kocsi "átfestése" nem sikerült valami jól... elszúrtam a kijelölésnél, ami csak az átfestés után látszott...

 

a felni meg direkt akkora... széééép nagy felni, tuti peres gumival :D

Link to comment
Share on other sites

én photoshop 9 cs2 -vel csináltam ezt a képet... amúgy a felnin szerintem nem kéne árnyéknak lenni, mert jobb oldalról süt a nap... vagy nem? :unsure:

 

a kasztni viszont valóban más színű... még dolgozgatok rajta ... ;)

 

és köszi a hozzászólást :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Na ját itt az én VT-m kb 3hete készült 1 napig, már most mondom ,hogy az első lökhártó elcsúszott :(

 

Na szóval:

 

Előtte :

http://www.freeweb.hu/lv-dwteam/1-full.jpg

 

Utána:

http://www.freeweb.hu/lv-dwteam/vt.jpg

 

Vélemény !?!

 

 

hm... az LSD ajtót rakhattad volna a másik oldalra :) de így is jó, (valamiért nekem nagoyn fura, mind1) a carbon nagyon érdekes lett... mintha hullámozna :D ... még az első lökhárító áll furán szerintem, de nekem így tetszik :)

 

egész szép munka, grat :)

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

hm... az LSD ajtót rakhattad volna a másik oldalra :) de így is jó, (valamiért nekem nagoyn fura, mind1) a carbon nagyon érdekes lett... mintha hullámozna :D ... még az első lökhárító áll furán szerintem, de nekem így tetszik :)

 

egész szép munka, grat :)

 

Hát igen a karbon hullámzik, mert azt én rajzoltam és így valahogy még mindig jobb volt mint csak hillám nélkül :D

Ui.: A motor nagyon szép, grat hozzá :D

Link to comment
Share on other sites

azta, hátha ez tényleg igaz akkor nagyon grat, csodaszép!!!

Remekmű...

El sem hittem hogy egy motorról van szó, nagyon szép, max respect!!

 

Köszönöm a dícsérő szavakat! Ez naon jól esett. Legalább valaki értékeli az igyekezetemet. :D Mellesleg, azért nem tökéletes, ha jobban megnézed, de az időm sajna véges!

Link to comment
Share on other sites

hát a kocsi alatt a körbejelőlés nagyon szögletes lett, az egy picit furán néz ki, meg a füst se valami nagyon jó (szerintem photoshoppal nem is lehet élethű füstöt alkotni :unsure: )

 

de első próbálkozásra valóban jól néz ki, grat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
én ebből:

 

ezt csináltam:

http://kepfeltoltes.hu/070716/Ford_Mustang_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ez az első művem

 

hát kezdő löketnek elégséges... De rengeteg rajta a hiba. A motorháztetőn a legbeömlőn legyen beömlő!!! nincs meg az árnyékja a liknak :) Az autó egy 2D-s papírlap... Hova tünt az ablaküveg? jó most mond azt h le van engedve :D de akkor is figyelj h milyen az eredetin! ez a villám tök gáz :S A füst csak oda van hajítva... A Neon is gagyi nézz még pár ilyen tartalmú tutorialt. A szövegfeliratok rondák egyáltalán nem illenek a kocsihoz. Az eredeti kocsihoz képest ez nem vmi jó... Elméletileg az a célja a Virtual Tuningnak h a retusált kép jobb legyen az eredetinél itt nem ez történt...

Módosította Gabi89
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...