Jump to content
PirateClub.hu

Virtual Tuning


myke
 Share

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bármilyen két színre ami passzol :) fekete-narancs, fehér-vörös, kék-zöld, fekete sárga... szal ilyesmikre (szerintem ezek passzolnak, de lehet kitalálni saját színösszeállítást is) szal bármit ami jól néz ki :) de a színtelenítés nagy csúnya :(

Link to comment
Share on other sites

új vété, OVTV-n készült (Online Virtuális Tuning Verseny) ahol 3 órát kaptunk egy alanyra, ami a verseny indulásának pillanatában derült ki, hogy mi is lesz az. őszintén szólva nem aktívkodtam végig a 3 órát, de amit műveltem vele, így néz ki:

 

sajnos még nem tölthetem fel, majd ha vége a versenynek. de utána belinkelem :)

Link to comment
Share on other sites

Hát a szinezés szép XD, de amuyg nem rossz csak azér a subarunál az a klonozott hátso lökös kicsit gagyi meg az árnyékkolás nagyon hiányzik.De nem rossz probálkozás. Ja és a felni felhejezést még nem tökéletesíteted el az látszik mert nagyon nincsenek a helyükön.

Link to comment
Share on other sites

Szép lett a színezés, tetszik a tuning.

Külön vélemények az autókról:

Subaru:

A hátsó lökhárító fényessége nem olyan, mint a kasztnié, és a kipufogók körül túl nagy a 'sötétség'.

Mazda:

A felni 'lejár' a gumiabroncsról. Ügyelj arra, hogy méretben egyezzenek! És a hátsó felni illeszkedés sem az igazi

 

A hibákat leszámítva tetszik mind2 alkotás :)

Link to comment
Share on other sites

Tuning_by_X-Terror_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ha jól sejtem, ezt a subarut egy videó tutorial alapján készítetted, legalábbis láttad azt a videót, mert az ablak ugyanolyan kék :D nem baj, csak jó látni, hogy sokan hasznát veszik annak a videónak (én is azzal kezdtem :P ) Amit hozzáfűznék a subaruhoz, hogy a küszöb duplázás kicsit hülyén néz ki szerintem, meg hogy keresztbe ekkora betűkkel ráírtad a nevedet. az ablak színe szerintem nem hihető, mondjuk a színezett üvegeket nem nagyon szeretem. maximum sötétítek, de a színezett üveg már nagyon nídforszpídes, az meg eléggé lejárt lemez. a felnikkel az a gond, hogy klónoztad őket. ugyanaz a két felni van elől és hátul. vagy keressél két külön felnit egy kocsira, vagy akkor inkább hagyjad az eredetit. így nagyon 2D-s hatása van. alatta az a piros izé, ami szerintem neon akart lenni, neonnak elég nyenge, szerintem azt hagyjad későbbre. meg amúgy is ferde :D a hátsó lökős pedig nagyon maszatos...

Tuning_by_X-Terror_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ez a mazda viszont már jobban tetszik mint a subaru. vannak azért itt is hibák, de jóval szebb (első ránézésre :D )! a felnivel itt is ugyanaz a gond, mint a subarunál, ugyanaz a két felni van elől és hátul. ami még nem tetszik az a piros rács, meg a kék ködlámpa. szerintem nem kell ennyire csicsázni. a spoiler kicsit ferde szerintem, de nem vészes. a morcosítás nagyon bejön! az a legszebb a kocsin. annyit fűznék hozzá, hogy nem kell alá árnyék. ha jól veszem ki, akkor rétegstílussal csináltad, de nem kell. elég csak a kontúrjait meghúzni. az elején még azt a hókotrót nem nagyon értem, azt a műanyagot, amit meghosszabbítottál. a rendszámon kicsit ferde a neved, az kb egy fél perces dolog, hogy egy síkba hozzad a rendszámtáblával. és ami legjobban szúrja a szemem, az a kocsi alatti árnyék hiánya! annyira leültetted, hogy az eredeti árnyék már nem lóg ki alóla. ilyenkor bizony újra kell rajzolni az árnyékot! az ablakon az a fekete-fehér színátmenet nem igazán világos a számomra, de még belefér.

ezeket a hibákat találtam a vétédben, de úgy érzem, hogy az első két vétéd lehet, vagy még nagyon az elején jársz. félreértés ne essék, nem leoltottalak, csak felhívtam a figyelmedet az apróbb buktatókra, amit a kezdő tunerek elkövetnek. ezekre az apróságokra figyelj legközelebb, és sokkal szebb vétéket fogsz csinálni, ezt garantálom :)
Link to comment
Share on other sites

és amit ígértem verseny vt. mint mondottam max 1 órát foglalkozhattam vele, annyi idő alatt jött össze.

 

volkswagentouran2007102yh3.jpg volkswagentouran2007160ix8.jpg

nagyon félkész még, és tele van hibával. szal van mit javítani rajta, csak azért teszem ki ide, hogy megmutassam mire mentem ennyi idő alatt :) valamikor majd befejezem, most nincs hozzá lelki erőm :D

a kész vétét persze majd belinkelem ide is

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

hááááát. nem sok jót tudnék mondani :S első vétének még mondjuk elmegy. amikre ügyelned kéne:

 

a felnik fényereje teljesen elüt

a carbon nem hajlik

a felkapcsolt lámpák szerintem hülyén néznek ki :unsure:

csak az első lökős lett színezett (ezt se nagyon értem)

a szélvédő csili-vili citrom sárga (szeintem ne színezz, hanem sötétíts. sokkal jobban néz ki, és realisztikusabbnak hat)

a rács minta nekem nem tetszik, lehet csak azért néz ki így, mert összenyomtad

 

nagyjából minden változásba belekötöttem :D de ezek kezdő hibák, lesz ez még jobb is. ne akarj elsőre egy csili-vili agyonspoilerezett nídforszpíd ándorgránd 2 verdát varázsolni photoshoppal, nem fog menni. először csak az alap műveleteket gyakorolgatsd (ültetés, felnicsere, fényezés, ablaksötétítés) ha ezek már nagyon mennek, akkor próbálkozz alkatrész cserékkel, vagy komolyabb dolgokkal, mint pl háttércsere.

Link to comment
Share on other sites

20080310020105PIRATECLUB_publish_01.png20080310020105PIRATECLUB_publish_02.png
20080310020105PIRATECLUB_publish_03.png20080326200453PIRATECLUB_publish_04.png20080310020105PIRATECLUB_publish_05.png20080326200453PIRATECLUB_publish_06.png20080310020105PIRATECLUB_publish_07.png20080326200453PIRATECLUB_publish_08.png20080310020105PIRATECLUB_publish_09.png
20080310020105PIRATECLUB_publish_10.png20080310020428PIRATECLUB_publish_11.png


Egy Virtual Tuning oldalon volt ez a jármű egy OVTV alanya, viszont erről sajnos lekéstem. Mindenesetre nekiestem, és gondoltam be is fejezem.

Nagyon drasztikus változtatásokat nem akartam, mert ez a kocsi úgy szép ahogy van. Inkább kerestem hozzá egy szép hátteret, és a fényezését (egy ilyen izomautóhoz illően) feketére változtattam, a középső csíkot pedig fehérre. Kapott még új felniket, sötétített ablakokat, kevesebb lett egy B oszloppal, valamint kapott egy elég tuti ültetést, persze csak a jóízlés határain belül.
Link to comment
Share on other sites

na bedobok egy képet... ez a második VT-m az első eléggé félresikerült...

alap:

20080403173602alap.jpg

VT:

VT.jpg

Változások: ültetés, felnicsere, neonozás, első rács, ablakszínezés, meg egy kicsi háttérmodding a fehér részek elkerülése végett... bár egy ilyen kocsinál max még a karbonozás meg a háttércsere jöhetne szóba... túl szép máshoz ;)

elég alap... de mondom ez a 2. VT-m... jöhetnek a kritikák...

Link to comment
Share on other sites

Grat a VT-khez jól toljátok srácok, én is próbálkozom vele, de nincs annyi időm hogy művészi szintűre fejlesszem magam :)

 

realpat én egy nagyobb hibát vettem észre, a kocsi hátuljánál a kövek elcsúsztak az ültetéskor és ahogy mondtad, ezen az az autón vétek sokat válzotzatni, én személy szerint hozzá sem nyúlnék... :P

 

Szerintem 2. VT-nek nagyon is jó Gratzzz!

Link to comment
Share on other sites

na bedobok egy képet... ez a második VT-m az első eléggé félresikerült...

alap:

20080403173602alap.jpg

VT:

VT.jpg

Változások: ültetés, felnicsere, neonozás, első rács, ablakszínezés, meg egy kicsi háttérmodding a fehér részek elkerülése végett... bár egy ilyen kocsinál max még a karbonozás meg a háttércsere jöhetne szóba... túl szép máshoz ;)

elég alap... de mondom ez a 2. VT-m... jöhetnek a kritikák...

 

 

több problem is van itten kérem szépen. legelső ami szemet szúr, verőfényes napsütésben neon. szal napközben a neon egyáltalán nem látszik, úgyhogy nem kellett volna rátenni. amit találtam még, hogy a kijelöléseid nagyon szögletesek. szerintem kapkodtál, és gyorsan be akartad fejezni. ez legjobban az első kerékjáratnál érhető tetten (bekereteztem sárgával)

bombi.jpg

 

a másik nagyon durva hiba, hogy kilógnak az eredeti felnik.elől is, hátul is. és az mégnagyobb gond, hogy szabad szemmel is látható :unsure: (nagyíts rá, és jobban látszik)

 

az első rács is nagyon csúnya, ez a rácsminta nem jó. egyrészt minta hibás, másrészt a minta szemből van. ha erre az autóra mindenképp ezt a rácsot akarod tenni, akkor perspektivikusan el kellett volna "dönteni" hogy valóban úgy nézzen ki az a rács, mintha ott lenne.

 

és persze amit mondtak előttem is, hogy a háttérben a kövekbe elég csúúúnyán belevágtál :unsure:

 

nagyjából ennyi, ha ezeket javítottad szívesen meglesném a javítottat is :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...