Jump to content
PirateClub.hu

GITÁR /kérdések, tippek, trükkök, tabok, minden/


ALAP
 Share

Recommended Posts

de lekottázod ,vagy tabulatúrában ?

 

nem mintha nem lenne mind1 ,csak lekottázni azért mégis nehezebb ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hát ez az én szerencsém.

Tönkrement a 120W-os(eddig azt hittem 100 w-os de kiderült hogy 120:D) Carlsbrom és nemtalálom azta k**szott gari papírt :angry:

 

Már ott tartok lassan hogy megjavíttatom,és eladom valamennyié majd veszek egy dobozgitárt(1 nem kell erősítő hozzá,2 tábortűz feeleng :D)

 

De ez mind kivel történhet meg? Hát persze ,hogy velem.

Link to comment
Share on other sites

az erősítő része romlott el ,vagy a hangszóró ?

 

Link to comment
Share on other sites

A dalok rögzítése: erről csak annyit hogy nálam sokszor megtörténik az (mint pl hétfőn) hogy fizika óra kellős közepén jut eszembe egy nagyon király dallam... és ott szenvedek hogy nehogy elfelejtsem, már le vagyok maradva az órán, és mire indulok haza már el is felejtettem :D

 

Soroltál fel márkákat amin nem kéne elhangolódni.... de a Fender nincs ott... véletlenül hagytad le vagy azokon elhangolódik?

Link to comment
Share on other sites

találtam pár jó számot a you tube -on

 

http://www.youtube.com/watch?v=5NqK4GxCmkE&NR

-black betty

 

http://www.youtube.com/watch?v=-BGlFsf9DM8&mode=related&search=

-Tales of brave Ulysses ( Cream, Clapton)

 

http://www.youtube.com/watch?v=wdk5Cb6mWXY&mode=related&search=

- Clapton, Cocaine

 

 

 

a Smoke on the water-t nem találtam :(

Módosította Nietzsche
Link to comment
Share on other sites

:) Black Betty rulezz ...

 

( a Fendert azért nem vettem be mert Floyd Rose os gitáruk tudtommal nem létezik ,csak vintage tremolós , az meg megint elhangolódhat ,habár szerintem Fendernél azért szintén nem illik hangolódnia )

 

Link to comment
Share on other sites

ÁÁÁÁ nem jól teszitek, hogy nem jegyzitek le! :) szerintem.... én pl minden részletet szépen lejegyzek :D Viszont a multkor nagyon megszívtam, már volt kb 15 szám és jött a formázás és nem írtam ki semmire, csak ész nélkül formatáltam :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Na blackmetál és díííítsz metál rajongók.

Itt van haverom száma (én jáccom sajnos,ő adta a hangokat én nyomtam ) ha hiszitek ha nem erre énekelnek.

Ha kész lesz ez a számuk majd belinkelem.

 

 

Most egy kis részlet a dalból.

 

ilyet se fogok többet csinálni :lol:

 

ő kényszerített rá na :P

Én személy szerint utálom a black,death meg ilyen-olyan metált(és ezt most ti is észre fogjátok venni) :o

 

A dal részletnek a szövege ez lesz:

vigyél el sátán égess el,a bőrömet tépd le két kézel.

A húsomat férgek emésszék,és énekelünk együtt hogy az élet szép.

 

ezt itt mind gyorsan éneklik üvöltve a zenéhez méltóan :lol:

 

 

Ui:nagyon sokat vizipipáztam aznap és valszeg ezért mentem bele.

Ja meg haver már 2.5 éve gitározik és ilyen sz*rokat csinál :P

 

Na egy szó mint 100:Link

http://www.sendspace.com/file/f9avu2

Link to comment
Share on other sites

Mka

 

sajnos szar a minősége a fájlnak ,ezért csak 1be függő recsegést hallani ... mikrofonnal vettétek fel ?

Link to comment
Share on other sites

asszem majd én is töltök fel valami sajátot ,csak 1enlőre csinálnom kell még 1 gitárkábelt ,mert az 1ik elcsesződött , és így nem tudom az effektbe és a gépbe is bekötni ...effekt nélkül meg ,nem szép az élet :D

Link to comment
Share on other sites

:D Guitar Rig 2 re gondolsz ...

nekem is elcsesződött ,1 ideig teljesen jól működött aztán volt 1 formatálás újból feltettem és már nem megy ...

 

ezért a kombóm effektjeit használom (phaser,flanger,chorus,tremolo,delay,reverb) , vagy a pedálom ....

Link to comment
Share on other sites

szerintem azért recseg ennyire mert a mikrofon összegerjedt mindennel ,illetve akkora frekvencia tartományt és hangerőt már nem bír kezelni amennyivel toltátok :D

Link to comment
Share on other sites

Nekem sajnos nem müködik Gp5-ben a gitárhangoló megpengetem a hurt és csak egymagában álldogál ott a legelső piros lámpán. :angry: A többi hurral is ez a helyzet nem tudom mi lehet a gond...

Valamilyen más gitár hangoló progit tudtok javasolni nekem?

Ja és olyankor mit lehet tenni ha gerjed az erősitő állandóan recseg a háttérben valamikor csak kicsit valamikor nagyon

Link to comment
Share on other sites

Bestrafer : Ha nem mozdul a hangoló akkor azt jelenti ,h nem kap jelet ,biztos nem a progival van gond ,hanem a hangkártyás beállításaival , microphone bemenettel ,hangerővel ... stb...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...