Jump to content
PirateClub.hu

Szellem járás


Spacemarine00
 Share

Recommended Posts

Na hello

:D az elsö topicom :D

 

Mindekivel történtek már furcsa "paranemnormális" esetek, arra lenék kiváncsi hogy veletek történte valami, én kezdem.

 

Úgy két napja alváközben, tudjátok amikor nem jön az álom, ment a gép mert torrent ezek. Tesomal át menetileg közös szobákvan, enyi a bevezetés johét a móka.

fegszem az ágyban az egyik fülemben az mp3-mal sepulturát halgatok,halkan de halom ahogy tesom lélegzik.Beszükom a szemem és olyan hangosan hallom a szuszogást mint ha melletem fekudne, kinyitom a szemem te a szüszogás eltünik.

"Na midegy" csukomvisza a szemem,de megint és megint aztán ráhagytam és nam foglalkoztam vala. Aztán mmitha egy árnysuhanael a szemem elöt te bevolt csukva, már nem mertem ki nyitni.

 

A másik Tesom mesélte nagyapám(isten nyukasztaja) átkoltoztunk a szobájába tesomal. Az ejszaka mikor meghallt teseom nem tudot aludtni idézem." A lábam kilogot a paplan alól,zenét hallgatam. Egyszer mitha valami meg érintete volna a lábamat, gyorsan be húztam. És mitha valaki le ült volna az ágy szélére, en sirva montam meny el és elment."

 

Ezek nem kitalálcio sok ilyen volt még de várom a ti történeteiket. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ez biztos jó élmény lehetett. :D

Velem egyszer történt ilyesmi. Egy vasárnapi reggel felkeltem és láttam a gyerekszoba ajtaja előtt egy férfit, aki nagyon hasonlított az apukámra. Nem volt szokatlan, mert apa gyakran elsétál az ajtó előtt. De ez nem apa volt. Ott állt egy pár másodpercig és nézett. Én is néztem, aztán mikor eltűnt, bementem apu szobájába és láttam hogy mélyen alszik. Mindenki aludta rajtam kívül. A szüleim szerint csak álmodtam az egészet. Én biztos voltam (és vagyok) benne, hogy nem álom volt.

Link to comment
Share on other sites

Velem mis volt már ilyen.

Tesóm szobálya az enyém melett van, ha ki akar menni valhová, azt mindíg látom, mert kilátok a folyosóra. Egyik este felébredtem, nem tom hány óra lehetett és láttam hoyg tesóm elmegy az ajóm előtt. Mindegy, mondom, és visszafeküdtem. Reggel bemegyek tesóm szobájába és látom hogy nincs itthon. Megkérdezem hol van, mire anyum mondja, hogy még este elment dolgozni. Aznap este megint láttam, utánamentem, megfogtam a karját, mire tesóm rámüvölt, hogymmit ijesztegetm. Most ő volt, de előző este nem.

Link to comment
Share on other sites

nekem is volt egy pár:D

szokásom szerint este gépezek majd láttom hogy egy lány kijön este akire azt hiszem hogy a tesóm!!köszönök neki!!nem köszön visza kimék a konyhába hogy a k***a életbe köszöntem azt nincs is senki a konyhába!!és a tesóm nagyba kente a ágyat!!

kicsit f****m de végül mentem visza gépezni!! :D

 

Link to comment
Share on other sites

egyszer nem olyan rég történt hogy szüleim szobájában néztem a tévét aztán elindultam aludni és amikor elnéztem a bejárati ajtó felé láttam hogy valami kis fehér fény megy el az udvaron az ajtó elött, nem foglalkoztam vele csak mentem tovább aztán kinéztem a hátsó ajtón ott is valami fehér fény ment el aztán mentem a tetőtérbe a szobámba kinéztem a zobám ablakán és ott is láttam hogy valami kis fehér fény megy el az ablak előtt de nem nagyon érdekelt ezért nyugodtan mentem aludni :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mici121 elég laza vagy :lol:

nekem nem szellem esetem volt de azért leírom

pont tegnap volt egy hete, h nevelőapámmal kint ültünk a teraszon, és hirtelen megszólalt nevelőapám: nézd azt a két fényfoltot....odanéztem..hát azt hittem becarok. 2 egymás mellett(!) haladó nagyon világos, csillagnak is mondható, de mondom, nagyon világos fények mentek...ritka gyorsan haladtak..sokkal gyorsabb mint egy műhold vagy repülő(egy repólő amúgy is villog) csak tátott szájjal néztük. Már majdnem eltűnt a horizonton amikor mondom, nézzük távcsővel(van egy nagyon frankó, jó távcsövünk) el akartam épp indulni érte de hopp...eltűntek..úgy ahogy mondom..eltűnt a 2 fényfolt csak úgy hirtelen. Csak úgy. Nem meteor nem üstökös volt semmi..2 fényes vmi ment egymás mellett párhuzamosan :huh: utána még 2 percig csak magunk elé bámultunk :(:huh:

Link to comment
Share on other sites

Hööööö...... most 1 kicsit be vok sz*rva :( Az elsö hsz-t pont 0:00 kor olvastam........ :mellow:

Amugy meg nem az h minnyá leszarom a bokám csak kcisit fura h 0:00... Nah mind1 :)

Nekem is vannak ilyenek de én tom h csak beképzeltem.....vagy csak bemesélem h beképzeltem...:D...... Nah jolvan leguccsot leirom amire emléxem... kiégett a fürdöszobában a villany, de még nappal el is felejtettem szolni a szülöknek ( de sztem észtrevették) nah mind1 nem tom nem lett kicserélve és én késö este jöttem haza....naggyon kellett hu*yoznom, szal brontottam a fürdöszobába, mit láttam???? A körböl a kiscsaj-t a kádban.... rohantam ki a gecc-be.......De tuti h csak behaluztam, fáradt voltam v ugy ment az árnyék vagy mittom, mer illyen sztem nincsen...XD nah mind1 már igy is hosszu vok remélem leszaki elolvassa......

 

U.i:Ez egy egy soros hsz akart lenni :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mi amikor megvettük a házat , rá 1 hétre mentem az utcába szomszéd hawerral akivel öszehawerkodtam és ő megkérdezte hogy nem zavar e engem a dolog, kérdeztem hogy milyen dolog ? aszondja hát hogy egy ember meghalt a házban, egy kislány akit felakasztott az anyja. Kicsit meglepődtem de félelem nem volt bennem, aztán egyik éjszaka símogatást éreztem az arcomon gondoltam csak álmodom mert félálomban voltam. Másnap reggel észrevettem hogy vérzik az orrom és tiszta vér volt a pólóm.Megijedtem hogy mi lehet az de komolyabb jelentőséget nem tulajdonítottam a dolognak. Aztán megint éjszaka lett és az utcára leereszkedett a köd én kinéztem az ablakon és az ablakból nem csak az én arcom képe tükröződött vissza de egy lányé is aki mögöttem állt gyorsan megfordultam de nem láttam senkit, összezavarodtam, depressziós lettem 2-3 napig hangokat hallodtam éjszakánként a házban, féltem, aztán az egyik éjjel kimentem WC-re ,azt tudni kell hogy van egy naggyobbacska tükör a fürdőszobában mikor végeztem a WC-vel belenéztem és ott állt mögöttem egy pofa egy jó pofa sörrel :D:D

Bocs de nem tudtam kihagyni :D

 

Végülis ez gumiszoba :)

Link to comment
Share on other sites

Ezt az oldalt ismerem. Én imádom. :) Az összes sztorit elolvastam. Nem semmi, hogy mik vannak. Bár lehet, hogy felét csak kitalálják mert olyan nagy buli. -_-'

Link to comment
Share on other sites

Na akkor mondok 1et én is, már elég régen volt hogy az ágyamon volt 1 vagy 20kg-s láda, hát kimentem a szobámból majd a szüleim szobájába telepedtem (ott volt a család minden tagja) erre olyan fél óra mulva valami hangot hallok a szobámból... a lda kinyitva fekszik a földön... a láda az ágy közepén volt.. és a szél tuti nem vitte el.......

Link to comment
Share on other sites

5-es koromban az volt a divat az osztályban h a budiban szellemet idéztünk, bementünk vagy 50-en a budiba, néztük a tükröt aztán elkezdtünk mondani vmi béna szöveget. és mindig megnyitottak vhol 1 csapot, de mindig pont az idézés végén, és ez olyan érdekes volt, meg árnyakat is láttunk :D de ami érdekes, h egyszer nagymutterékkal elmentem halottak napján a falujuk temetőjébe, ami 1 erdőben van, fogtam magam, beljebb mentem 1edül, és ott a fák és a sírok között, egy esős halottak napján elkezdtem szellemet idézni de nem történt szar se :D azt meg már nővérem mesélte, h egy osztálykiránduláson este körbeültek 1 fociabdát, és megidézték santiago bernabeau szellemét, és elmozdult a labda:D

Link to comment
Share on other sites

Velem az történt hogy este volt és valami fény pontok mentek el elöttem cikázva!!!Meg a tesom a szobályábol ki jött (szint este volt) be ment a fürdöszobába és pár perc mulva én is mentem de nem volt ot senki pedig nem halotam hogy ki jöt volna a tesom!!!

Ezt a jelenséget úgy hívják h szentjánosbogár :D

 

na de velem is volt 1 sztori 2 napja....

Jövök ki a gépből (nagy nehezen :lol: ) fekszek lefelé aztán pár perc múlva úgy érzem mintha figyelnének...de olyan szinten bennem volt ez az érzés mint még soha....

aztán mondom yol van leszarom.....

nehezen aludtam el hugom már rég nyomta a szunyát erre felriad és fél álomba mndja " ki az ki van itt?" na akkor megmozdult bennem a kaka h ő is érzi azt amit én...

 

aztán nekem is volt ilyen szusszugós esetem csak nekem sikolyokkal...

fekszek lefelé aludnék elfele 1x cask hallok közvetlen a fülem mellett sikolyokat de elég hallkan mondom biztos csöng a fülem becsukom a szemem kezdenék pisszenni errre ez a sikoly kezd egyre intenzívebb,hangosabb lenni nem törődtem vele....egyszer csak hirtelen - mint amikor ráijjesztenek az emberre - egy nagy ,egézséges sikolyt hallottam amire felpattantam az ágyból szétnéztem és nem volt semmi....

 

volt 1 másik eset ugyancsak alvás előtti annyira untam magam,nem akartam aludni h különböző alvási helyzeteket vettem föl a bal tenyerem az arcomhoz volt téve a jobb kezemmel pedig a tarkóm fogtam...pár perc múlva érzem h megfogja vki az alkarom..felnézek erre semmi....aztán elkezdtem gondolkozni h lehet én vok a hülye és a saját kezemmel fogom az alkarom de nem mert mind 2 "el volt foglalva".....

 

ja és a poén a végére nagymamám volt szobájában vagyunk hugommal ahol a halott nagypapám is aludt anno...

Link to comment
Share on other sites

ezek nagyon durvák. nekem még olyan volt h egyzer ültem az ágyon, olvastam avgy nem tom már mit csináltam, aztán egyszercsak 1 női hangot hallottam, mondott vmit de h mit azt nem tom, és nagyon hangos volt, úgy beszartam... persze scak lehet h képzelődtem. hajlamos vagyok a hallucinálásra, nyitok is erről topikot lehet

Link to comment
Share on other sites

Jaj Skacok amit leírtatok az valami hihetetlen!Felmentem az oldalra és elkeztem nézni a videóknál az elsőt én ott olyan szívbajt és sokkot kaptam hogy több ilyen videót nem merek megnézni! :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Hy...

 

Nekemis volt már ilyen régebben... Ugyan olyan volt az az este mint a többi kikapcsoltam a tvt és elakartam aludni kb éjfélig szarakodtam taloztam meg ienek letettem a telot becsuktam a szemem és hangokat hallottam h valaki lépked meg hogy figyelnek :D nem mertem kinyitni a szemem felfelé fordultam meg magamra huztam a takarot de még mindig halotam lépkedést elezdtem horkolni :D vagyis csak olyan hangot adtam ki és utána nemhalotam semmit de nemmertem kinyitni a szemem akkorse :S de még mindig ugyéreztem h ottvan valaki az ágyem fölött.. itt nemhalt meg még senki apámék épitették a házat vagy nemtom :S utána egy jodarabig hamar lefeküdtem :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...