Jump to content
PirateClub.hu

Legjobb videokartya MARKA


coollaca
 Share

Szerinted melyik a legjobb marka a videokartyak piacan?  

202 fórumtag szavazott eddig

  1. 1. Szerinted melyik a legjobb marka a videokartyak piacan?

    • Gigabyte
      25
    • Asus
      76
    • MSI
      24
    • Club 3D
      4
    • Saphire
      37
    • Hercules
      2
    • Proview
      0
    • Daytona
      0
    • Inno3D
      26
    • Point of View
      2
    • BFG
      6
    • 0


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tettszett a szavazás, ezért gondoltam benézek. Van itt pár felettéb értelmes hsz amint láttam :D

Kicsit össze-vissza ez a szavazás, inkább az lehetne a címe, hogy milyen vga-d van. A másik dolog, meg hogy olyan gyártókat nem kellett volna kirakni, mint a Sapphire, az Inno3D, a Point of View, BFG, Hercules... mert ezek csak vagy nvidia kártyákat gyártanak, vagy csak Radeonokat, így nem nagyon lehet összehasonlítani őket, vagy szét kellett volna szedni Ati/nvidia-ra(de ez már csak kukacoskodás ;) ).

Szerintem Ati fronton a Sapphire a nyerő, egyértelműen a legnagyobb Ati partner, igaz voltak anno éppen ezért gondok is, hogy eltértek a referencianyáktól, de most mind árban, mind minőségben a legjobbak.

Nvidia fronton pedig az Inno3D a nyerő, furi is, hogy nem kapott szavazatot (biztos sokan emlékeznek arra a rossz 6600 GT AGP szériára). Az Asus meg az MSI karikkal sincs baj, de ha az árait nézem van ahol 4-5k-val is drágábbak az innonál, és ez csak a gazdag bundle miatt van, ami a használat szempontjából elhanyagolható. Sokan szidják még a hűtését is, ami tényleg néhol gyenge, de aki egy kicsit is ad a számítógépére, annak úgyis az lesz az első, hogy rárak egy normális hűtést az új vga-ra (Vf700, vagy silencer).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szerintem baromság a gyártóról beszélni, én mindig a tiszta eredményeket és az árat nézem és úgy döntök. De általában a márka azt jelenti h +4ezerrel drágább a kártya és semmi extra tudás. 7600GT-t vettem szétnéztem melyik mit tud, asszem az Xpertvision volt a legjobb, mind ár mind teljesítmény viszonylatban (jó az EVGA biztos mégjobb lett volna, de kinek van annyi pénze), de mivel a Leadteket jobban lehet húzni ezért azt vettem meg...

 

"Nvidiát kirni luxus?!!" - Haver nagyon el vagy tévedve :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...