Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dr. Kovács Péter szavai:

"Olyan érzésem van, mintha vettem volna egy kertet, amelybe szép palántákat ültettem, ápoltam, gondoztam, megvédtem a külső hatásoktól, jégesőtől, vihartól, parazitáktól, és mikor egyik reggel kimentem virágot szedni, láttam, hogy ellopták azokat. Így nem tudtam azt átadni azoknak, akiknek szántam. Mi nem vettük a virágokat, hanem neveltük, így elvesztésük sokkal jobban fáj, de egyben olyan eltökéltséget szült bennünk, amellyel ismételten nekifogunk még szebb virágok ültetéséhez, amelyekre természetesen még inkább fogunk vigyázni, és amelyeket még inkább meg fogunk védeni minden veszélytől és támadástól."

 

Hogy kell-e ennél több magyarázat a bajnokság végkimenetelére...

Link to comment
Share on other sites

bocs de szerintem elfogult vagy, így minden egyes vereséget meg lehet magyarázni. nics ezen mit vitatkozni, a Loki nyerte a bajnokságot, nem mindíg a jobb csapat győz, ezért szép a foci. szerintem az Újpest nem bírja ha nagy teher van a vállukon, erről árulkodik az utolsó meccs is. Rajczi és Tóth Norbert nem bírták a feszültséget.

Link to comment
Share on other sites

A kiállítás jogos volt! Bunda volt, de nem a meccs, hanem az összes meccse az újpestnek! Olyan érzésem volt, hogy a bírók és mindenki szinte kötelezi az utét, hogy bajnok legyen! pl: 8perces hosszabbítás több meccsen is, de az utolsó néhány meccsen nem bírták a feszültséget. a Lokinak nem kell selejtezőt játszania, tehát nagyobbak az esélyei a bl-ben! Mutassátok meg az uefa-kupában, ha tudtok valamit! Jövőre a FRADI lesz a bajnok!!! Hajrá FTC

Link to comment
Share on other sites

A kiállítás jogos volt! Bunda volt, de nem a meccs, hanem az összes meccse az újpestnek! Olyan érzésem volt, hogy a bírók és mindenki szinte kötelezi az utét, hogy bajnok legyen! pl: 8perces hosszabbítás több meccsen is, de az utolsó néhány meccsen nem bírták a feszültséget. a Lokinak nem kell selejtezőt játszania, tehát nagyobbak az esélyei a bl-ben! Mutassátok meg az uefa-kupában, ha tudtok valamit! Jövőre a FRADI lesz a bajnok!!! Hajrá FTC

 

Nem foglak es nem is akrlak meggyőzni arról h mert nincs igazad. Figyeljed mar lecci jobban ezt a magyar bajnokságot, és akkor talan leesik majd h mi a bunda es mi nem az. Ha semlegeskent nezned a meccseket biztos vagyok benne h mas lenne a véleményed!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hat ja, szégyenteljes vereség! Azért én rendes vagyok es sok sikert kivanok a fradinak a bajnokok ligaja selejtezokoreiben. Vagy uefa? A fene se tudja... :P:P:P

 

:lol:

:lol:

Bár én úgy tudom, hogy kiemeltek, így nem kell a bl-ben selejtezőt játszaniuk. ;):lol:

 

Egyik nap indulhat, a másik nap nem indulhat a Fradi az Nb1-ben! Eldönthetnék végre!!! EZ az egész egy kabaré és szégyen!!! Helyette jön ilyen Reac??? hát kik azok??? Tegnap Fradi-Honvéd 5-0!!! és a honvéd is első osztályú csapat, kicsit vicces

Nem tudom, mi a bajod a Reaccal? Ők bent maradtak...

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...