Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

Ezt nem lehet elmondani.

Belül Fradi szív dobog akkor is, ha ebben a szezonban nem a bajnoki cím a cél.

Vannak olyan emberek, akik csak a pillanatnyi eredményért szeretik a csapatot.

A Fradisták nem ilyenek!

 

Hidd el, a fradistak között is vannak olyanok akik a pillanatnyi eredmenyert "szeretik, szurkolnak" a csapatot/nak! Sőt, 10000000 ilyen lama van aki ilyen, akik nem tudnak vesziteni. Felre ne erts, azt mondom h nem csaka fradistak kötött vannak ilyenek, hanem , újpestiek, realosok barcasok, juvesok... es a többi csapat szurkoloi között is sokan előfordulnak.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Én meg voltam egyen mert én is vidéki vagyok kinn a fenében.Meg 16 éves vagyok és nem nagyon van lóvém mer elbulizom B) A haverok meg inkább Fradisták(kapnak is érte gyakran :P )Az UTE-t azóta szeretem mióta a FIFA 99-ben benne volt.Ha ezt egy Magyar csapat eljutott ide az megérdemli a megbecsülést.Aztán elkezdtem UTE meccseket nézni és megszeretttem:D Egy meccsen voltam még 2 éve.De mindig a TV előtt ordítozok a csapatért.

 

 

Link to comment
Share on other sites

daebrecen-fradi-----3-1

 

a szavazásról meg annyit hogy mind a 2ő egy nagy szar...sajnos ez így van.ne haragúdjanak meg a drukkerek se.de már egy meccset se lehet megnézni........na mind1

 

inkább kimegyek 1megyei harmadosztályos meccsre minthogy ezeket nézzem.me ezek csak esnek kelnek.

Link to comment
Share on other sites

hát most bajban az Újpest. a szurkolók kicsit kicsesztek velük. erre rámehet a bajnokság. elsősorban örüljenek ha nem vonnak le pontot tőlük. szerintem az már biztos, hogy otthon ebben az idényben már csak zártkapus meccset fognak játszani. igaz ez csak egy meccs, de az a Fehérvár ellen lesz az utolsó fordulóban ami akár a bajnoki címet is eldöntheti. Nem beszélve a pénzbüntetésről és az előbb említett zárt kapus meccs miatti bevételkiesésről.

Link to comment
Share on other sites

hát most bajban az Újpest. a szurkolók kicsit kicsesztek velük. erre rámehet a bajnokság. elsősorban örüljenek ha nem vonnak le pontot tőlük. szerintem az már biztos, hogy otthon ebben az idényben már csak zártkapus meccset fognak játszani. igaz ez csak egy meccs, de az a Fehérvár ellen lesz az utolsó fordulóban ami akár a bajnoki címet is eldöntheti. Nem beszélve a pénzbüntetésről és az előbb említett zárt kapus meccs miatti bevételkiesésről.

 

Szerintem meg nem. FSZ:

 

Ez történt:

e) nincs biztosítva a rend a stadionban és körülötte a mérkőzés előtt, alatt és után, és főként akkor ha a nézők bemennek

 

Szankciók:

 

a) írásbeli figyelmeztetés,

B) a sportszövetség által adható juttatások csökkentése, illetve megvonása legfeljebb 6 havi időtartamra;

c) rendezői létszám felemelésére kötelezés meghatározott számú mérkőzésre;

d) sportszövetségi ellenőr fogadására és eljárási költségeinek viselésére kötelezés meghatározott számú mérkőzésre;

e) a sportrendezvény (mérkőzés) nézők nélkül, zárt sportlétesítményben történő megtartásának előírása vagy szektor (nézőtér) lezárásának elrendelése, mindkettő legfeljebb hat hónapi időtartamra;

f) pályaválasztási jog legfeljebb hat hónapra történő megvonása (amely nem menti fel a sportszervezetet a mérkőzés megrendezésének kötelezettsége alól);

 

Na és itt a lényeg:

 

53.§

 

A fellebbezés határideje

 

(1) A fellebbezés határideje 15 nap.

 

Mármint az elsőfokú határozat kézhezvételétől számítva. Az azt jelenti, hogy - ha egyáltalán a Vidi-meccs időpontjáig megszületik a határozat - június végénél előbb nem lesz jogerős döntés.

 

"A fradi maradt 5. és 4ponttal vezet a 6.előtt, az ute viszont elveszti a bajnokságot"

Nah ez meg közelsem biztos.

Link to comment
Share on other sites

teljesen megérdemelte az Újpest ezt a büntetést. Akinek ilyenek a szurkolói azt keményen meg kell büntetni, legyen az akármelyik csapat. példát kell statuálni. csak az a baj, hogy az állat szurkolók ebből sem tanulnak, csak még vadabbak lesznek. az kellene, mint Angliában, aki rendet bont azt örökre el kell tiltani a futball pályáktól. Azért az elég csúnya dolog, hogy egy semleges szurkoló lassan már nem mehet el egy fradi vagy egy újpest meccsre mert fél, hogy megverik. teljes szívemből utálom az ilyen szurkolókat akik csak balhézni mennek egy meccsre, miért nem lehet úgy, mint Angliában, hogy még drótkerítéssem kellene. több lenne a szurkoló is.

Link to comment
Share on other sites

Hi all!

Most olvastam dr. Kovács Péter nyilatkozatát az Újpestet súlytó döntésről. Ugy gondolom érdemes bemasolni, ime:

 

Dr. Kovács Péter:

A szankció véleményem szerint aránytalan és igazságtalan, továbbá nincs tekintettel a korábbi, más pályán történt szurkolói rendontásokra, illetve azok büntetésére. Azt azonban megjegyzem: azok, akik az MTK elleni meccs után beugráltak a pályára és azok, akik a pártjukat fogják, most elgondolkodhatnának azon, hogy megérte-e átmászni a kerítésen. Szeretném megnyugtatni a szurkolókat, hogy a Dare Group nem hagyja cserben a klubot, nem száll ki az Újpest FC-ből, ugyanis ezekben a nehéz időkben kell mindenkinek tennie a klubért. Két fajta embertípus létezik: az egyik, ha börtönbe kerül, megtörten szabadul, a másik meg úgy, megtanul egy nyelvet. Engem ez a döntés – csakúgy, mint a klub elleni tavaszi lejárató- és rágalomhadjárat – még erősebbé tett, ugyanezt az érzést várom el a játékosoktól, edzőktől, munkatársaktól, és ugyanezt ajánlom a szurkolóinknak is. Nem szabad azzal foglalkoznunk, hogy hol kell játszania a csapatnak, hanem csak arra kell összpontosítanunk, hogy megmutassuk országnak-világnak, a miénk a legerősebb, legnagyszerűbb klub! Bárhol is játszunk majd, kettőzött verővel küzdünk, és a pályán pokollá tesszük ellenfeleink életét – persze a sportszerűség keretein belül. Azt várjuk szurkolóinktól, hogy szombaton jöjjenek ki a Puskás Ferenc Stadionba, és kettőzött erővel buzdítsák a csapatot. A határozat ellen fellebbezünk, és minden törvényes eszközt felhasználunk annak érdekében, hogy csökkentsük a büntetés mértékét. A szezon utolsó mérkőzésére azért választottuk a Puskás Stadiont, mert ez a létesítmény alkalmas tizenötezer szurkoló befogadására, és azt nem szerettük volna, hogy szurkolóink lemaradjanak az aranymeccsről. Nem vagyok babonás a helyszín miatt, és az Újpest FC szurkolói se legyenek azok, hiszen a 2004-eshez képest a szombati más meccs lesz, a mosatni csapatunk ráadásul sokkal erősebb tudásban és mentálisan is, mint a korábbi együttes, és erősebb a jelenlegi ellenfélnél is. Emlékeztetnék mindenkit arra is, hogy a svájci Servette csapatát is a Puskás Stadionban vertük meg 3-1-re remek játékkal. És azt sem szabad elfelejtenünk, hogy az egykori Népstadion történetében az újpesti támadók – Fazekas, Göröcs, Bene, Dunai Zámbó és a többi legenda – szerezték a legtöbb gólt, és a hagyomány most sem szakadhat meg… Csak olyan játékost akarok a pályán látni – és biztos vagyok benne, hogy csak olyan fogok –, aki képes arra, hogy kihozza magából a maximumot, ezáltal elérjük célunkat…”

Link to comment
Share on other sites

Hat igen. Én még most sem tudok felocsudni a tegnapi meccs miatt. Lemegyek es visszanézem videorol a meccset. Nem tudom h Rajczi Peti kiállitása mennyire vlt jogos, de ahogy hallottam... Ahol ültem onnan nem lehetett sokmindent látni. Már ott eldölt sajnos a bajnoki cím. Azt kell h mondjam h lehetne nyitni 1 Magyar bundabotrány c. topikot. Abszurd ami akkor ott történt. Akárki akármit mondhat, de azt a meccset nem az Újpest veszitette el, hanem hanacsek biro nyerte meg. És ez abszolut nem tulzás. Mindig is tudtam, és most láthatta is az egész ország h ERŐS KARCSI csupa szív csupa lélek játékos! Megmutatjuk a világnak az Uefa kupában, h milyen csapat is az UTE!! ISTEN engem úgy segáljen!

Nincs igazság a földön.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...