Jump to content
PirateClub.hu

Fradi vagy Újpest ?


Rakovics
 Share


Recommended Posts

  • Replies 930
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Végül is, mit is várhattam tőled, legalább azt olvasnád el, amit írsz, de az igaz hogy nem kért senki tőled semmit!

De nem kívánok vitát nyitni erről, mindenki úgy ír, ahogy akar!

Mindenesetre a szavazásban kicsit lemaradtatok, pillanatnyilag 104-56, kicsit gáz egy „első” osztályú klubtól, nem srácok? ;):D

Link to comment
Share on other sites

én mindig elolvasom amit írok, mert csak úgy tudom leírni a szavakat, ha olvasom is :P:D

Hát ja, a szavazásban a ti 104 szavazatotokból kb 103 a divatdrukkereké, akik amiatt szavaznak rátok, mert a kedves média annyira lesajnáltatott titeket, h áldozatok vagytok, és előjött a sajnálat ;)

Link to comment
Share on other sites

Én Újpesti vok ott focizom az utánpótlásba de én nem csak ezé szavaztam az Újpestre, hanem mert fiatalítanak nem ugy mint a fradi. a 18 éves tesom ott jáccott a fradiba és elküldték az összes fiatalt ugyhogy..................

Link to comment
Share on other sites

HAJRÁ FRADI

 

Ahol lakom ( egy kis város), volt mind a 2 csapat! Az Újpest is és a Fradi is!( kb 2hónap válaszotta el a két meccset)

 

A Fradi tök normális, a játékosokkal is el lehet beszélgetni stb stb.....

+ a szurkolók is elég normálisak voltak

 

Amikor az Úpest volt, a játékosakkal nem volt semmi gond, de a szurkolókkal........azt ordibálták végig h Mocskos fradi meg még folytathatnám....(durvább káromkodások is voltak sokkal csak nem szeretném leírni sem mert nem vagyok oylan szinten)

Szal ennyit az újpesti szurkolóktól!

 

Zöld zászló zöld sasok magasan szárnyaljatok!

Link to comment
Share on other sites

én mindig elolvasom amit írok, mert csak úgy tudom leírni a szavakat, ha olvasom is :P:D

Hát ja, a szavazásban a ti 104 szavazatotokból kb 103 a divatdrukkereké, akik amiatt szavaznak rátok, mert a kedves média annyira lesajnáltatott titeket, h áldozatok vagytok, és előjött a sajnálat ;)

ezt kikérem a fradista társaim nevében! nem mondom, h mind a 100 vmennyi kijár a meccsre, de hogy 1nél több, az egészen biztos.. ;)

 

nem tudom melyik csapat kiabálkja az összes meccsén hogy lila majmok?? csak nem a fradi szurkolók? ilyet én meg csak ennyit mondok a fradi szurkolókról...

igaz, h jelenleg ugye nem egy osztályban vannak, de az őszi hazai meccsek jórészén nem is volt újpest szídás...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...