Jump to content
PirateClub.hu

Anime


ThotyL
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

Hali gali! :D

 

Amik nekem megvannak: Sailor Moon teljes sorozat + az össz film és speciális részek, Inuyasha teljes sorozat + össz film ami eddig megjelent, Dragon Ball sorozat teljesen a Gt végéig + a filmek és speciálok és külön videók, Death Note végig, Full metal panic fumoffu meg mittomén mi a másik szal abból is az egész, Kaleido Star végig, Vadmacska Kommandó végig meg vannak még meséim is: Totoro, a varázserdő titka, Chihiro szellemországban, Földtenger varázslója, Vándorló palota, Laputa az égi palota, Nauszika a szél harcosai. jah meg még sorozat a Romeo X Juliet végig, meg a Méz és lóhere összes része.. akinek kell szívesen cserélek japán animékre.. :D csak bátran írhattok ide is nekem vagy egy mailt: Kicsi581@hotmail.com Kökke!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Huh Arbiter, azt a Ghost Houndot nézni önkínzás :D Nem tudtam mit nézni és olvasgattam itt, utána letöltöttem hát első rész felénél le is töröltem :D

Ezután beszéltem egy sráccal aki nagyonnagy animefan, olyaokat megnéz, hogy én földhöz verném magam kínomba, de még ő is azt mondta hogy a sötétebb napjaira elrakja akkortalán megnézi ( a hatodik résznél hagyta abba)

 

Most én a Blassreitert nézem, érdekes a kezdődése, tetszik nagyon, szépen megrajzolt és pörgős.

Link to comment
Share on other sites

Ajánlott nekem még párat, ezeket:

Kurogane no Linebarrels

Kuroshitsuji

Rosario + Vampire ||

claymore

To Aru Majutsu no Index

Chaos;Head

Szóval majd ha végére értem a Blassreiternek (ezt is ő ajánlotta :D) akkor majd ezeket nézem végig. Bár a Rosarionak még az elejét nem láttam.

Link to comment
Share on other sites

Nem tom nekem tetszett :) De abbamaradt, szval kerestem vmi újat, és ráakadtam egy még jobbra (ez télleg jó): Ergo Proxy.

 

Ergo Proxy-ról én csak rosszat hallottam.

 

"19. rész - Segítség! Lőjettek le. Ez még rosszabb volt, mint a vetélkedős rész... ha valaki esetleg talált volna már ebben a sorozatban értelmet az ne habozzon bedobni egy pár gondolatot. köszi."

 

"Leragadtam a 8. résznél. Egyszerűen nem visz rá a lélek, hogy továbbnézzem; inkább érzem munkának, mint kikapcsolódásnak. Tud valaki esetleg valami bíztatót mondani, hogy érdemes végignézni, mert a végén valami olyan csavar lesz, hogy leesik tőle mindenem?"

 

"őszintén(?), ne nézd végig, sztem nem éri meg... reméltem, hogy a vége legalább muzsikál valamit de csak oda****tak vmit a végére, amihez kevés köze volt a sorozatnak."

 

"Ergo Proxy

Kész, végleg feladom, 8 részt bírtam végigszenvedni, bár eddig is csak makacsságból néztem meg. Valahogy zavar, hogy Descartes-tól a Patyomkin páncélosig mindent megpróbálnak belesűríteni. Olyan, mintha egy lexikont olvasnék. Lehet, hogy óriási információmennyiség van benne, de hogy mély tartalommal bírna? :roll:"

 

Én is nézni akartam, de ezek után inkább hanyagolom. :(

Link to comment
Share on other sites

Na én meg nem tudtam hogy mit nézzek az Elfen Lied után.Az után a röpke 13 rész Elfen után akkora anime hiányom lett, hogy muszáj volt vmit elkezdeni :D Elkezdtem a Nana -t.Hát nem egy gyilkolós, vérfürdős cucc :D nembaj, nekem bejön ez a lightos dolog is.

Csak azt nem tudom, hogy mit nézzek, ha már ezt is megnéztem. XD Az Elfen Lied amilyen rövid, olyan király is volt.Nem tud vki hasonlót?Thát ami ilyen mély hatást gyakorol a nézőre, de nevetni is lehet rajta, meg ilyesmi.

Link to comment
Share on other sites

Code Geass első évad. 25 rész vannak benne jó poénok és pl engem úgyanúgy leköttött mint az Elfen Lied. Egyébként 25 részből áll. Van második évadja is, de ez már nem igazán kellet volna, de az sem rossz (+25 rész) +annyi a baj vele, hogy a feliratra sokat kell várni, pedig már csak az utolsó rész lenne wááh :D

Link to comment
Share on other sites

Üdv!

Már rég terveztem, hogy írok ide, mivel szoktam animéket nézni, eddig a Devil May Cry, a Samurai Champloo, Elfen Lied és Now and Then sorozatokat láttam végig, mellé 1-2hosszabb lélegzetű művet (nem tom mi a neve sajnos, de a világ legbetegebb animéje, a klónok irtják egymást a Holdon...), szeretem is magát a műfajt, az egyetemen járok az anime clubba is, mégis az egyik ami miatt nem jön be a dolog, az maga a nyelv. A japán nyelvű cuccokat számomra szenvedés hallgatni! A legtöbb sorozat angolul van meg, vagy Dual Audio. A másik, hogy én inkább az amcsi rajzfilmeket szeretem (X-men fan vagyok) és az lenne a kérdésem, hogy akkor pl. az X-men evolúció, az nem anime, mivel nem japán, és ezt a jelzőt csak az ott készült, vagy japók által rendezett filmekre mondhatjuk rá? (pl. a Batman:gotham king is bővelkedik vágott szemű rendezőkben, tehát, akkor ezt hova sorolhatnám?)

 

Jah és hallottam olyat is, hogy vannak belezős, harcolós, nőerőszakolós filmek is a témában (a bemutatójában a fószer pengéket tett a lábujjai közé és azzal metélt, meg ronda monszták hegesztettek hátulról egy jó kis bulát), még sosem láttam ilyet, nem tudtok egy-két letöltési lehetőséget!

 

Köszönöm előre is!

Link to comment
Share on other sites

Pogany: kösz, majd utána nézek.A felirat nem gáz, nem szoktam ilyenekkel szenvedni :D persze csak akkor, ha van a videoba égetve angol felirat.Ha nincs akkor viszont szereznem kell.

Az viszont necces volt, amikor a Full Metal Panic: TSR -t néztem angol felirattal, mert gyakran hadarták a sok katonai szöveget, és nagyon gyorsan kellett olvasni, meg értelmezni is egyszerre :D mondjuk azóta már edződtem.

 

Flóri Bá: az animék nem úgy készülnek mint a rajzfilmek.Nem tudom pontosan hogyan, de a lényeg hogy nem úgy :D és ez alapján lehet különbséget tenni.Na meg persze az alkotóknak japánoknak kell lenni, hogy animének nevezhessük.Asszem ez a két dolog van.

Sztem X-men t vagy Batmant egyáltalán nem lehet animének nevezni.Ez olyan mintha a pogácsára azt mondanám, hogy kakaós csiga XD hülye hasonlat ... mindkettő süti, de nem ugyanúgy készülnek.

Link to comment
Share on other sites

Code Geass első évad. 25 rész vannak benne jó poénok és pl engem úgyanúgy leköttött mint az Elfen Lied. Egyébként 25 részből áll. Van második évadja is, de ez már nem igazán kellet volna, de az sem rossz (+25 rész) +annyi a baj vele, hogy a feliratra sokat kell várni, pedig már csak az utolsó rész lenne wááh :D

 

 

Rossz oldalon nézed. Kb már 2-3 hete van hozzá magyar felirat.

Fel is töltöttem neked:

 

halott

 

Flóri Bá: "Jah és hallottam olyat is, hogy vannak belezős, harcolós, nőerőszakolós filmek is a témában (a bemutatójában a fószer pengéket tett a lábujjai közé és azzal metélt, meg ronda monszták hegesztettek hátulról egy jó kis bulát), még sosem láttam ilyet, nem tudtok egy-két letöltési lehetőséget!"

 

Annak a neve hentai.

Link to comment
Share on other sites

Kösz a tippeket, de nem tudtok egy konkrét címet, esetleg warez elérhetőséget küldeni, mivel láttam egy adón, hogy a csávó pengéket vett a lábujjai közé és úgy ölte meg a ronda monsztákat, meg zöld szörnyek hegesztettek hátulról egy jó kis japó bulát, mondták is, hogy na ilyet nem szabad a fiataloknak nézni...de ki fiatal? :) Szóval előre is köszönet!

Link to comment
Share on other sites

Sztem X-men t vagy Batmant egyáltalán nem lehet animének nevezni.Ez olyan mintha a pogácsára azt mondanám, hogy kakaós csiga XD hülye hasonlat ... mindkettő süti, de nem ugyanúgy készülnek.

És mi van a Batman: Gotham Knight-al? :P

Link to comment
Share on other sites

Szerintem az nem anime.Vagy talán tévedek?Annak inkább olyan amcsi képregényes rajzolása van.Az emberek kidolgozása kicsit hasonlít a Cowboy Bebop-éra, de sztem mégis különböző.

Igazából azt még nem láttam, csak képek alapján fejtettem ki a véleményemet :D

Amúgy az animékben akármilyen sötét hangulatú, mindig vannak poénok.Legalábbis én az eddig látottak alapján mindből ezt szűrtem le.Pl Elfen Lied, Cowboy Bebop... egyiknek sem túl vidám az alaphangulata, mégis voltak bennük olyan jelenetek, hogy szétszakadtam a röhögéstől :D

Link to comment
Share on other sites

És mi van a Batman: Gotham Knight-al? :P

 

"A Gotham Knight nem nevezhető 100%-osan animének, hiszen amerikai-japán koprodukcióról van szó. Mind a hat részt más és más neves forgatókönyv-író, valamint anime-rendező jegyzi, ezért azok mind rajzstílusukban, mind pedig történetvezetésükben különböznek egymástól."

 

halott

Link to comment
Share on other sites

1.sajnos nem jött be semmi a direktlinkre kattintva :(

2. a direktlink tilos! :)

3.azért a linkből kiszedtem az anime címét és már jön is le torrenten...azért kösz a segítséget! :)

 

UI:

Találtam egy hentai lapot, rajta az említett mű is, leszedek párat, kíváncsi vagyok milyen:

halott

Módosította SzegediXY
Link to comment
Share on other sites

Végre végignéztem az Ergo Proxy-t....Hááát nem jutok szóhoz. Mondjon akárki akármit, nekem abszolút kedvenc lett! Most kb. ugyanazt éreztem mint az Elfen Lied végénél.. nah mindegy.

Most a Claymore tetszett meg. Nem tudna valaki egy oldalt ajánlani ahonnan le lehet szedni, vmi jobb minőségben, égetett felirat nélkül? (igen, igen, tom, hogy ez request...)

Link to comment
Share on other sites

Én megcsináltam a hentai 3részéből az első és 2. rész fordítását, ha lesz érdeklődés akkor fel is töltöm a lapra, a story elég jó és a rajzolt lányok is szépek, meg meg is kapják rendesen a magukét, néha feldobtam kicsit az uncsi szexjeleneteket! :)

Link to comment
Share on other sites

1.sajnos nem jött be semmi a direktlinkre kattintva :(

2. a direktlink tilos! :)

3.azért a linkből kiszedtem az anime címét és már jön is le torrenten...azért kösz a segítséget! :)

 

UI:

Találtam egy hentai lapot, rajta az említett mű is, leszedek párat, kíváncsi vagyok milyen:

halott

 

ezek közül melyik az amelyikre gondoltál ? ("a csávó pengéket vett a lábujjai közé és úgy ölte meg a ronda monsztákat")

Link to comment
Share on other sites

Sajnos egyik sem. leszedtem 5filmet innen, de ez az a fajtai hentai, mikor a mostohaanya megerőszakolja a fiát és fordítva, meg 4en mennek egy 15éves kisiskolásra, egyedül a Pusztítás szinfóniája jött be, a héten fel is tolom 4Shared-ra és mellékelem az én kis feliratomat...majd írok, ha fent lesz...egy merő élvezet az a film! .)

Link to comment
Share on other sites

Befejeztem a Clymore-t is (Ez elég gyors volt LOL)

Nekem tetszett! Mondjuk nekem alapból bejönnek az ilyen lovagok vs. démonok animék.

Történet: hááát mit is mondjak. Akció-anime szval nem a legmélyebb, de azért elég volt, hogy a következő részt mondig megnézzem.

Grafika (itt minek mondják?): hmmm..nem kifejezetten stílusos, de azért szép.

Hangok, zene: A zenék nagyon tetszettek! Mind az opening, mind az ending zenéje nagyon jó sztem! Egyedül egy bajom volt a hangokkal: Raki hangja. Egyszerűen szőrnyű (sztem).

A csata jelenetek pergősek, izgalmasak ( és véresek), bár a vége felé úgy éreztem elmegy az egész a "villogó háttér előtt órdibálós"-fajtába.

Nincs benne az első 5-ben de nem bántam meg hogy megnéztem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...