Jump to content
PirateClub.hu
nickcreeper

Hogyan mondod el neki mit szeretnél?

Recommended Posts

Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon.

Arra lennék kíváncsi:

Ki hogyan mondja el partnerének mit szeretne tőle (az ágyban)? :D

Hogyan "utasítja" :) , milyen hangnem és milyen szavakkal?

Mivel sztem egy kapcsolatban ez igazán fontos és az ágyban igen lohasztó tud lenni egy-egy rossz szó.

Várom a válaszokat!

Nick

kedvesen... a fülébe suttogva... :rolleyes:

de fontos, hogy meglegyen köztetek a lelki kapcsolat, különben valahogy más lenne az egész...

Ok

De milyen szavakat használsz. Pl az orális dolgokra?

Mert másra van megoldás( "Tégy magadévá" ;) ), de a többire?

nem szoktunk csúnya szavakat használni... (csak p*nci, meg k*ki)

meg nem is nagyon kell beszélnünk már, mert minden rezdülésből tudjuk, mi a jó a másiknak! ;)

Sokszor szavak helyett a mozdulatokból vagy a szemből is lehet olvasni. Egy tekintet sokszor többet elárul mint amit szavakkal ki tudnál modnani! De ha például a kezed, szájad olyan helyre téved ahol a partner nagyon szeretné a teste egyértelműen a tudtodra adja, hogy ott jó neki, gondolok itt sóhajra remegésre! De sok nő (;)) izgatónak tartja, ha a párja felveszi a határozott parancsoló szerepet. Ilyenkor teljesen mindegy mit csinál a férfi, örömet fog okozni! (Ez persze csak saját vélemény! :lol: )

Orális dolgokra: kényeztessél kicsit lent is! ;)

Elszeretném énekleni a Lukréciádnak a Salalala longot!! :) :) :)

Én próbálom szavak nélkül kézzel rávezetni a dolgokra hogy mi is a jó.

szia nickreeper! azt, hogy hogyan mondod el a partnerednek, az embere válogatja, sőt fontos, hogy nyíltak és őszinték legyetek egymással. kérdés mennyire vagytok összeszokva, és a kapcsolatotok az elején tart vagy már hosszabb ideje. ha kérdez a kedves, akkor nyugodtan, nyíltan el lehet mondani, mire is vágytok. ha nem kérdez, akkor esetleg rá lehet vezetni néhány nem durva, nem tolakodó nem erőszakos mozdulattal, hogy ezt szeretnéd, vagy esetleg meg lehet dumizni konkrétan. utasítani is lehet, de inkább egy nő tegye egy pasival és ne fordítva, mert ez a fiúknak bejön, de csajoknak egy életre sérülést okozhat.(inkább csak kérdezd meg tőle azt, hogy volna-e hozzá kedved, kipróbáljátok-e) a fiúk pedig szeretnek megfelelni az ágyban, és jók akarnak lenni, törekedni akarnak arra, hogy a csaj csak őket akarja, így tetszik nekik, ha nem találgatni kell, hanem világos utasításokat kapnak, és ez még izgató is számukra, ha egy nő igényét teljesíthetik. vki szereti az erőteljes szavakat, vkinél pedig csak a suttogás megy el. szipi

Az ember egyszerűen elmondja a másiknak, hogy mire vágyik, de persze kedvesen. Ennyi. :) :)

Elmondhatja, de én nem teljesen erre gondoltam.

Arra pl. hogy a sz...sra milyen szinomát tudnátok mondani, ami megfelelő.

Ne "Szopj le édes!", hanem "Kényeztess kicsit odalent édes!".

Na látod éppen így szoktam én is! :D

Ilyen mondatokra gondoltam.

úgy hogy előbb szájra puszi utána már minden megy magától....

Ronii, itt a szájrapuszitól egy kicsivel durvább dolgokról van szó.. De csak egy picivel :D

"Kényeztess kicsit odalent édes!".

ha szeretitek egymást, akkor mindennek magától értetődőnek kell lennie, de semmiféleképpen sem kötelzőnek. ha akarja, és kívánja ezt a nő, akkor úgy is megteszi, ha ódzkodik, akkor nem fogja csinálni, és emiatt nem jó kérni, de ettől függetlenül lehet jó az együttlét. :) szipi

Sziazstok!

Nálunk, érdekes becenév van az orális dolgokra....

Például a női az hugi szövege miatt van így:

Kinyallak, mint éhes gyerek a joghurtos poharat!!!

Azóta jughurtos pohár,

a másik az "kn"(kedvnedv:))

ennyi

Ronii, itt a szájrapuszitól egy kicsivel durvább dolgokról van szó.. De csak egy picivel :D

tudom Akta csak írtam valamit... amúgy meg nemtom, mertmég nem volt rá alkalmam:S

Igen visszagondolva elsöre a fülébe sughattam volna... igen :D Az én technikám kicsit más kimondom a dolgokat (neked hogy jó?) és míg a csaj szóhoz sem jut én rávágom hogy ne legyen gyerekes ezzel jól meg is sértem utána meg kenyérre lehet kenni de hogy öszinte legyek ezt a módszert nem ajánlom :) Le van védve csak azért nem másért! :lol:

Szerintem sokszor még mondani se kell a másiknak semmit, finoman rávezetni, vagy tényleg előre megbeszélni, hogy kinek hol a határ, mit vállal be az aktus közben. Ha tudod hol a határ, akkor a kérés tök fölösleges, meg persze rosszul is eshet a másiknak. A suttogás viszont kifejezetten hatásos, izgató lehet...