Jump to content
PirateClub.hu

Hogyan mondod el neki mit szeretnél?


nickcreeper
 Share

Recommended Posts

Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon.

Arra lennék kíváncsi:

Ki hogyan mondja el partnerének mit szeretne tőle (az ágyban)? :D

Hogyan "utasítja" :) , milyen hangnem és milyen szavakkal?

Mivel sztem egy kapcsolatban ez igazán fontos és az ágyban igen lohasztó tud lenni egy-egy rossz szó.

Várom a válaszokat!

Nick

Link to comment
Share on other sites

Sokszor szavak helyett a mozdulatokból vagy a szemből is lehet olvasni. Egy tekintet sokszor többet elárul mint amit szavakkal ki tudnál modnani! De ha például a kezed, szájad olyan helyre téved ahol a partner nagyon szeretné a teste egyértelműen a tudtodra adja, hogy ott jó neki, gondolok itt sóhajra remegésre! De sok nő (;)) izgatónak tartja, ha a párja felveszi a határozott parancsoló szerepet. Ilyenkor teljesen mindegy mit csinál a férfi, örömet fog okozni! (Ez persze csak saját vélemény! :lol: )

Orális dolgokra: kényeztessél kicsit lent is! ;)

Link to comment
Share on other sites

szia nickreeper! azt, hogy hogyan mondod el a partnerednek, az embere válogatja, sőt fontos, hogy nyíltak és őszinték legyetek egymással. kérdés mennyire vagytok összeszokva, és a kapcsolatotok az elején tart vagy már hosszabb ideje. ha kérdez a kedves, akkor nyugodtan, nyíltan el lehet mondani, mire is vágytok. ha nem kérdez, akkor esetleg rá lehet vezetni néhány nem durva, nem tolakodó nem erőszakos mozdulattal, hogy ezt szeretnéd, vagy esetleg meg lehet dumizni konkrétan. utasítani is lehet, de inkább egy nő tegye egy pasival és ne fordítva, mert ez a fiúknak bejön, de csajoknak egy életre sérülést okozhat.(inkább csak kérdezd meg tőle azt, hogy volna-e hozzá kedved, kipróbáljátok-e) a fiúk pedig szeretnek megfelelni az ágyban, és jók akarnak lenni, törekedni akarnak arra, hogy a csaj csak őket akarja, így tetszik nekik, ha nem találgatni kell, hanem világos utasításokat kapnak, és ez még izgató is számukra, ha egy nő igényét teljesíthetik. vki szereti az erőteljes szavakat, vkinél pedig csak a suttogás megy el. szipi

Link to comment
Share on other sites

"Kényeztess kicsit odalent édes!".

ha szeretitek egymást, akkor mindennek magától értetődőnek kell lennie, de semmiféleképpen sem kötelzőnek. ha akarja, és kívánja ezt a nő, akkor úgy is megteszi, ha ódzkodik, akkor nem fogja csinálni, és emiatt nem jó kérni, de ettől függetlenül lehet jó az együttlét. :) szipi

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Igen visszagondolva elsöre a fülébe sughattam volna... igen :D Az én technikám kicsit más kimondom a dolgokat (neked hogy jó?) és míg a csaj szóhoz sem jut én rávágom hogy ne legyen gyerekes ezzel jól meg is sértem utána meg kenyérre lehet kenni de hogy öszinte legyek ezt a módszert nem ajánlom :) Le van védve csak azért nem másért! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Szerintem sokszor még mondani se kell a másiknak semmit, finoman rávezetni, vagy tényleg előre megbeszélni, hogy kinek hol a határ, mit vállal be az aktus közben. Ha tudod hol a határ, akkor a kérés tök fölösleges, meg persze rosszul is eshet a másiknak. A suttogás viszont kifejezetten hatásos, izgató lehet...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...