Jump to content
PirateClub.hu

Microsoft Windows 7


megabalance
 Share

Recommended Posts

na de miről ismerszik fel egy "aktivátoros" w7, ha az aktivátort nem a gépen tartod, hanem a zsebedben egy usb-kulcson? mert az általam hazsnált aktivátor eddig minden eredetiségpróbát kiállt.

xp-t pölö egy "igazi" telepítőcdről leolvasott kulccsal telepítek, ami szintén mind a napig kibírt mindenféle vizsgálatot.

Link to comment
Share on other sites

Olyan Windows 7 telepítőre gondoltam, amibe integrálva van az aktivátor is, ami első indításkor aktiválja az operációs rendszert. Elég egyszerű elkészíteni a legújabb Daz féle Windows Loader-rel (csak a megfelelő mappájába kell helyezni az .iso-nak), én is ilyen SP1-es telepítőről szoktam telepíteni, egyszerű és remekül működik.

 

Szerk.: XP-t én is egy bizonyos kulccsal szoktam telepíteni (bár már nagyon ritkán), eddig nem hagyott cserben. :)

Link to comment
Share on other sites

Én ezeket nem letöltöm, hanem készítem. MSDN verzióba teszek egy Windows Loader-t és kész. :) Így ha valakinek kiírok egy ilyen Windows-t, nem szenved annyit az aktiválással. De ha már van egy ilyenem, én se fogom külön aktiválgatni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Meg lehet-e csinálni valahogy, hogy Win7 alatt lehessen használni a Windows Mail-t (Ez az a program ami Vista alatt volt a levelezőprgram)? A Program Files mappában szerepel is csak működni nem akar. Illetve találtam rá angol leírást, de azzal sem jutottam előrébb. Fontos lenne nekem ez a program.

Link to comment
Share on other sites

TomyTX05: Buherált (Macro és társai) Windows-zal nem érdemes játszani, valószínűleg MUI-val magyarítható.

 

NFSCARBON123: Leszedsz egy SP1-es Windows 7 Ultimate telepítőt, és meg is van a legújabb kiadás.

 

 

Leki:

http://www.sevenforums.com/tutorials/5481-windows-mail.html

Link to comment
Share on other sites

Meg lehet-e csinálni valahogy, hogy Win7 alatt lehessen használni a Windows Mail-t (Ez az a program ami Vista alatt volt a levelezőprgram)? A Program Files mappában szerepel is csak működni nem akar. Illetve találtam rá angol leírást, de azzal sem jutottam előrébb. Fontos lenne nekem ez a program.

 

Azt mondom neked, hogy szedd le a legújabb Live Essentials csomagot és onnan telepítsd fel a legújabb Windows Mail-t.

 

http://explore.live.com/windows-live-essentials?os=other

 

vagy

 

http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/windows_live_essentials_2011__magyar_.html

Link to comment
Share on other sites

Üdv! Tegnap jelentkezett egy kis probléma: Ha megpróbálom a gépet újraindítani, vagy leállítani, akkor bedob azonnal egy "kékhalált", és akkor lefuttat valamit, és újraindul. Majd amikor kiválasztom a Win7 partíciót, akkor bedobja, hogy a "Windows normál módú indítása", ezek után, amikor betöltött a rendszer, akkor kiírja, hogy Súlyos hiba után állt helyre, és ezek a definíciók:

Probléma-aláírás:

Problémaesemény neve: BlueScreen

Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.48

Területibeállítás-azonosító: 1038

 

További információk a problémáról:

BCCode: f4

BCP1: 00000003

BCP2: 8707FA80

BCP3: 8707FBEC

BCP4: 831F7EA0

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

 

A probléma leírását segítő fájlok:

E:\Windows\Minidump\062911-17690-01.dmp

E:\Users\Jhony\AppData\Local\Temp\WER-37362-0.sysdata.xml

Nem sokára megpróbálok egy rendszer visszaállítást, mert ugyanis ezt 1 napja csinálja (tegnap este nem akart leállni).

Vírusom nincs, ja és WinXP-nél nem csinálja, úgyhogy valószínűleg a Seven-nek van valami baja.

Valakinek valami ötlet, hogy mi baja lehet? Vagy hogy mit csináljak?

Előre is kössz a segítséget!

Szerk.:

Itt a kép a halálról: DSCF003.jpg

Remélem így könnyebben rá tudtok jönni, hogy mi baja lehet! :(

Link to comment
Share on other sites

Én nem próbálkoznék a visszaállítással, mert kicsi az esély, hogy jó lesz!

Ha van Ghost, vagy egyéb mentésed, az ilyenkor nagyon jól jön, ha nincs, akkor a várás helyett inkább kezdj bele egy újra telepítésbe! Egy-két óra múlva kész lesz.

Link to comment
Share on other sites

Nincs semmiféle mentésem sajnos. :( Pont az újratelepítést szerettem volna elkerülni, de ezek szerint el kell kezdenem lementeni a cuccokat lemezekre/külső tárhelyekre. :( És akkor hétvégén újrateszem.

Na mindegy, azért kössz a segítséget! ;)

Link to comment
Share on other sites

Csak a "C"-ről kell lementened, amire szükséged van!

Ha nincs megosztva a winchestered, ajánlom, az új telepítéskor oszd meg "C"-re, és "D"-re, akkor ha bármi gond lesz a "C"-vel, nincs gondod a mentéssel, mert amire szükséged van, azt mind a "D"-re teszed. 40 GB bőven elég a "C"-nek

Link to comment
Share on other sites

Csak egy javaslat!

Ha így van, akkor nem három partíció kellene? "C"= XP, "E"=Win7, és a harmadik az adatoknak, mentéseknek, stb. amihez nem kell nyúlni, ha bármi gond van.

Ui: Most van két partíciód. Ha van elég helyed, a másikra is mentheted, amire szükséged van, amíg nem telepítesz!

Link to comment
Share on other sites

Hello,

 

lehet hogy már volt róla szó, de nem tudom átolvasni a 51 oldalt, mert lassú a gépem :( Szóval arról lenne szó, hogy Win 7 van a gépemen, de le akarom törölni, és helyette Win XP-t felrakni. De persze ezt nem engedi :( Hogyan tudnám megoldani?

Ha berakom az XP telepítőlemezt, és beállítom, hogy arról bootoljon, az sem működik, mert újra csak a Win 7 indul. Gondoltam már a Format C-re is, de úgy hallottam, hogy az sem megoldás. Szóval ötleteket várok, hogy mi lenne a megoldás.

Köszi előre is!!

Link to comment
Share on other sites

Beállítod, hogy CD-ről bootoljon, beteszed az XP telepítőt, új telepítés, mikor odaér, "C" törlöd, majd arra formázod, és telepíted az XP-t.

Ha van Hierens Boot CD-d, akár azzal is megformázhatod a partíciót előtte, és mehet a telepítés.

Biztosan jól állítottad be a CD-ről bootolást?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja, én is így kezdtem :)

a programoknál a nagy windows7 topikban nézz ki egy neked szimpatikus, de lehetőleg érintetlen verziót, sp1-ből. kiírod dvd-re, majd arról bútolod a gépet. onnan kezdve már saját maga mutatja az utat. egyúttal szedj le egy szimpatikus aktivátort is, amennyiben nincs saját kulcsod.

Link to comment
Share on other sites

halott link az utolsó hozzászólásokban amik vannak, szerintem azok jók. Majd telepítés előtt tudod kiválasztani, a 32 bites verzió a gépedre bőven elég lesz (x86).

Ez xp-hez van, a win7 telepítése is alapjaiban ugyanez, csak más kinézettel, meg kb 20 perc alatt feltelepül, az xp 40 percével szemben:

http://www.keptelenseg.hu/pps/xp-12402

Aki egyáltalán nem tud win-t telepíteni, annak támpontnak vmennyire jó.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...