Jump to content
PirateClub.hu
Sign in to follow this  
Cukibea

Szex-Index!

Recommended Posts

Kinek hány szexuális együttlétre van igénye átlagosan hetente?? Ki mennyire aktív?? :) :) Ide leírhatjátok :) :)

Napi 1! de azt normálisan......

mikor hogy :P

van, hogy napi három sem elég, de van hogy a heti 3... :rolleyes:

A helyzet szüli az alkalmat! (kolesz) Szal azt mondom amikor lehet! :lol:

szerda ,szombat ezeken a napokon fürdök is :rolleyes:

Nekem ált. 7/7 ehhehh :) :)

Tök fura, mert most így, hogy jön a nyár, nagyon növekszik az ember libidója, és ez tök jó mondjuk, legalábbis nálam ez így van. Nem tudom, hogy mások ezzel hogy vannak, de én teljesen be vagyok kattanva sokszor :) :)

Bár az is lehet, hogy ez azért is van, mert egészségesebben táplálkozok és jobban "adok" magamra :) :)

Minimum évi 1! :D

Ilyen topikot???!!! :lol::lol:

Mikor hogy jön ki a lépés!!!!

Meg hát a kedvesemen is múlik,de ahogy közeledik a nyár

ez rá is jó hatással van... :)

Heló.

Ha a barátnőm is ott tanulna ahol én, napi 4 lenne a minimum, de így csak 7végén élhetem ki magam :(

Hát én mostanában túl fáradt vagyok az ilyesmihez :D Semmi étvágyam nincs :S

Hát én csak 17 vagyok :P de nálunk általában heti egy!

De volt már heti 2-3 is!Ahogy lehet..... :)

Edited by Nietzsche
Ne idézd a közvetlenül előtted szólót!

Na most a kérdés, ha jól látom, az az igény... Az akad napjában akár 3-szor is... De a tényleges végrehajtás sajna (nem rajtam múlik) ideális esetben heti 2-3... :( És... Na jó, inkább nem panaszkodok! :)

SOKSOKSOKSOKSOK-szor,ahányszor és ahol csak lehet...:P

én nálam a napi 1 az mindig meg van 1 nél söse alunk meg kicsimmel

hát attól függ mennyit vagyok eggyütt a barátnőmmel

1x volt olyan hogy 24 óra alatt 8x:) hát az elég kemény volt mai napig rekord nálam

hát neke mmár kissé kezd hiányom lenni :(

de remélem nemoká összejön akivel legszívesebben csinálnám

téélleg CSinálta már valaki úgy hogy nem volt szerelmes ?

úgy elég gáz nekem legalábbis rossz volt. és nem is akarom többé :sleep:<_<

Érdekes topik :D

Heti 3-4 alkalommal. Átlagban. Szeretem a nyarat, mert ilyenkor a libidó valóban megnő a csajoknál (én télen is képes lennék a szintet tartani csak nem mindenki ugyanilyan :D ) és ez így tök jó :)

+ a kérdésedre válaszolva: egyszer csináltam szerelem nélkül... végülis... "igazi, teljes" szex nem volt, de más igen... és mondjuk szerintem én még szarabbul éreztem magam mint a csaj. Jó sajnálni nem kell, de tényleg :)

hát ez fura kérdés, mert ugye ez lehet hangulat, kedv, fáradékonyság kérdése. sőt partnerfüggő is az egész, mert az egyik partner úgy tudja alakítani, hogy mindig akard vagy legalábbis elég sűrűn, de van olyan, aki nem sűrűn igényli. szóval ez eléggé relatív dolog ám......... szipi

Nálunk függ az alkalomtól (mert ugye hiába szeretnénk, ha nem illik, vagy éppen nem lehet bizonyos helyeken), meg persze a kedvünktől is. Van hogy naponta többször is egymásnak esünk, de előfordul, hogy napokig nem kívánjuk...

Az jó, hogyha egy pár naponta többször is együtt tud lenni. Náluk látszik, hogy nem nyúgdíjas módra csinálják.

Amenyit kivitelezni lehet ugy hogy mindenkinek jó legyen!

Napi 2-3 de az tökéletes legyen.

Én már nem vagyok tinédzser de igényem lenne heti 2-3 szor de természetesen a valóság az sok mindentől függ elsősorban a páromtól a munkámtól a gyerekektöl stb....

heti 3-4. Általában napi 1-nél több nem jön össze, pedig én szeretném. Az a baj, hogy első után, megmozdulni is alig tud, teljesen kikészül, nem hogy újra belekezdjünk valamibe. Na meg aztán félek, hogy megint elájul...

Naszóval :D azóta mióta utóljára írtam már rájöttem h nem elég amennyiszer csinálom,úh tettem ellene :) most naon rossz,mert nyáron rá voltunk állva barátnőmmel,hogy mindennap legalább 2szer csináljuk,volt olyan amikor nem tudtunk sehová menni és ráadásul esett is,kimentünk az erdőbe ahol szintén esett :) de nem baj alapon együtt áztunk bőrig miközben szeretkeztünk,mondjuk elég romantikus volt.Azóta már szinte mindenhol csináltuk,már tisztára sportot űzünk belőle h hol tudjuk.Mondjuk eddig a legviccesebb az volt amikor suliban csináltuk,de már nem volt tanítás,csak ilyen diákhét cucc,a tornateremben ökörködtek,mi meg befoglaltunk egy termet :) aztán annyira elfelejtkeztünk az időről h majdnem ránkzárták a sulit :) persze riasztó is van meg minden,jujj az húzós volt,szaladtunk is rendesen lefelé,szerencsére a portás épp akkor zárt,úgy nézett.. nem is szóltunk egy szót sem cs gyorsan kimentünk inkább :) van is egy ilyen napló-szerű füzete bnőmnek,abba vezeti h hol voltunk már :) A nők naggyon fantáziadúsak ha olyanról van szó amit nagyon akarnak :D szóval respect from dö hárt ..ezért most nyitok is egy topikot :D