Jump to content
PirateClub.hu

NFL - Amerikai foci


capone
 Share

Recommended Posts

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Áh iszonyat nagy meccs volt!!! Végigszenvedtem, igaz ezért csak 5 órát aludtam, de megérte! -20°C, ráadásul még Alaszkában és Moszkvában is melegebb volt (kiírták). Megmutatták a meccs alatt, hogy töküres volt a város, erre Faragó: Tisztára, mint az I am legend! :lol: Megérdemelten ment tovább a Giants, mert ilyen közönség mellett azért bűn nem nyerni. Utolsó másodbercben kimaradó field gólnál már fogtam a fejem, hogy köszi mégis meddig maradjak fent. Hosszabbítás is inkább a Packersnek kedvezett, de elszúrták. :P

Link to comment
Share on other sites

@Goratorn: azt én is remélem :)

Tegnap kiderült, h ez a Pats sem verhetetlen, csak nem egy sérülésekkel súlytott San Diegonak kellett volna ott lennie.

Nem láttam végig a Gianst meccset, de kíváncsi vagyok. Ha a Lambeau Fielden megveri valaki a Green Bay-t, az nem lehet véletlen. Én TV-n keresztül is fáztam.

Nem volt semmi, amikor kiírták, hogy hány fok van a világ más részein:

23F (-5C) - North Pole, Alaska

-1F (-18C) - Green Bay, WI

Ez a North Pole nem az a North Pole, de azért vicces :)

Meg minden idők leghidegebb meccsei:

-13F (-25C) - Ice Bowl, szintén Green Bay

-9F (-22C) vmi Cincinnati meccs

-1F (-18C) Tonight

Link to comment
Share on other sites

Na ez megvolt...

Nem mondom, h gyönyörű meccs volt, de az biztos, h izgalmas volt!!! Főleg a végjáték!

Sztem nem mindig játszottak szép focit a srácok, de hát a Super Bowl-ra ilyen játék kell...nem túl szép, de hatékony!!!

Sztem mind2 csapat sokat hibázott és 2 perccel a vége előtt nem fogadtam volna a Giants győzelmére!!! :lol:

 

De nyertek és megérdemelten! Amit ez a védelem művelt, az nem volt semmi!!!

 

Grat a Giantsnek, de azért kicsit sajnálom a Pats-et...Ennyit kűzdeni, hajtani és nem jött össze nekik...ez van, majd jövőre megint nekimehetnek!!!!

 

Mondom mindezeket érdektelenül, Steelers szurkolóként!

Link to comment
Share on other sites

hát sztem elég szar meccs volt. ezt mondanám, ha a Pats nyerte volna akkoris. valahogy az egész olyan volt mint az alap szakasz előtti mérkőzés. maszlag volt az egész. a Pats borzalmasan játszott, és sajnos a giantset se éreztem annyival jobbnak. mind két csapat elég sokat hibázott, a bírokról már ne is beszéljünk. mikor a giants játékosa mozdult be, és a Patset büntették. hát.. BAZ*MEG!. Bradyt ennyiszer még életében nem sackelték, a defense viszont remek volt, egy-egy kivételel. szerencsére a nyomás, elszarta a Pats meccsét, másnak nem igazán tudom tulajdonítani, hogy a srácok úgy játszottak mint egy kezdő egyetemi csapat. sajnálom őket, de a fő rekordok a SB nélkül is megvannak :) végülis két olyan csapat játszott, aminek az egyik főrészét képező ember, az első évét töltötte, és mind a két csapat a maga utján elért már egy csúcsot. nem tudom mit reméljek, hogy jövőre megint hibátalan alapszakasz, a már ismert nyomással, vagy verjék meg őket az alapszakasz során, és akkor felszabadult super bowl

Link to comment
Share on other sites

Rakás fos volt mindkét offense a 4. negyed kivételével, a Giantsé simán, Bradyék meg annyit kaptak mint az előző 18 meccsen összesen nem, de ettől függetlenül jó és nagyon izgalmas meccs volt. Eli olyanokat művelt az utolsó 2 driveban, hogy még sokáig emlegetni fogják, de szívem szerint Strahannek adtam volna az MVP címet. A bírók mindkét oldalra tévedtek, felesleges rájuk kenni az eredményt. Grat a Giantsnek, a rájátszásban ők voltak a jobb csapat.

Megbosszulta magát, h nagyképűen nekiment a negyediknek a Pats az elején.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...