Jump to content
PirateClub.hu

NFL - Amerikai foci


capone
 Share

Recommended Posts

  • Replies 819
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ez a hétvége aprót jó volt és még van egy nagyon jó MNF. Minden kezdödött a Giants-Rams találkozóval ahol a Rams szorosan tartotta a Giantset,de aztán a new yorkiak agyba főbe verték a népet. Aztán Colts-Vikings. Hűű ez állat meccs volt. Vikings 5 FG, Peterson megint 130yard futás és a végén 3 mp-vel a vége elött egy FG_vel verte meg őket a Colts. Carolina-Chicago. Chicago brutálisan kezdett, rögtön egy blockolt punt és abból egy td. Végig vezettek,de aztán jött JOnathan Stewart az Oregon egyetemről jöt első körös draft és szét futotta a Bearset és a végén a Chicago nyert. Packers-Lions. Packers bekezdett nagyon nagyon,de a Lions ha jól emlékszem 21-3ról megforditotta a meccset a második félidőben. Utána jött a Rodgers bosszú és az aprót jó Packers secondary. Woodson 2 IT az utolsó két drivebe, egyikből vissza is futott td-re. San Diego-Denver. Nem láttam aludtam már csak olvastam róla,hogy brutálisan jó volt! Steelers-Browns. Végig uraltuk a meccset aztán 10-0nál a zebrák elkezdtek segíteni a Brownsnak. Olyanokat befújrak ami nem is volt,de hát így se tudtak megverni minket 10-6 lett. Nagyon jó kis hétvége volt remélem este az MNF is jó lesz.

 

ilacy én végül a Carolina-Chicago meccset néztem Sopcasten. Az végig akadás mentesen ment semmi baj nem volt vele viszont a Packers meccset nagyon szídták,mert az nem ment jól. Keresgetni kell, nem mindig tudod azt nézni amit te akarsz :)

Link to comment
Share on other sites

Crunker - Kemény lesz az bizti, fő, hogy jó meccs legyen ;)

Robinho11 - Jackson majd kinövi, gondolom elbeszélgettek vele a meccs után. Mindenesetre megdöntött egy csúcsot (ő az első rookie 1940 óta, aki első két meccsén 100 yard fölötti elkapást produkált), igaz sokat nem ért vele a csapat (a végén)…

Link to comment
Share on other sites

Igen jó Ricsivel,de az amerikaiak hibátlanul nyomják. Csomót lehet röhögni egyfolytában sztoriznak,meg legyünk őszinték kicsivel többet tudnak a sportról és folyamatosan mondják a statokat :) Úgy egészséges,hogy megnézel egy délutáni meccset, aztán a Sport TV-set, utána a Sunday Night Football-t és utána,ha a sportklubon adják a meccset akkor egy NCAA mérkőzést. Mondjuk én általában a Sunday Night Footballt kihagyom inkább letöltöm. Régóta ráakarok álni az NCAA-ra is,de az valahogy engem nem vonz.

Link to comment
Share on other sites

Remélem majd Brett papa később azért belejön. Kihagyta az egész training camp-et. Így gondolom nehezebb dolga van. Bár vitt magával elkapót Green Bay-ből, de ez ilyen szinten kevés. Én adok még neki egy kis időt (3-4 hét). Talán kicsit jobban összecsiszolódnak. De legalább a kedvenceimnél jó irányító maradt a helyén. Egész ügyesnek tűnik ez az Aaron gyerek.

Link to comment
Share on other sites

Vitt magával elkapott? Kit? Bubba Franks van ott a csere padon aki TE és hamarabb írt alá,mint Favre. Nem tudom mi bajotok van Favreval,de az a Chargers nagyon erős. Favreval semmi baj nincs ennyi van ebben a Jetsben, viszont a PO simán meglehet.

Green Bay: offense fal kivételével minden nagyon is jó. Deep passzokat nyelő és simán elkapó Jennings, kiéhezett róka Driver, tehetséges irányitó Rodgers aki már az egetemen is jó volt és Favre nem egy dolgott tanított neki. Védelem... Ne is emeljünk ki neveket 6-7 ember van ott a védelemben aki simán beférne a pro bowl keretbe ami szerintem nem olyan rossz, viszont a Steelersnél még így se erősebbek :P .

 

Viszont most MNF-en játszunk a Baltimoreral a sílány minőségű Steelers utánzattal :D , bocsi a drukkerektől,de ez így van :) . Roethlisberger még kérdéses,hogy játszik-e, Parker és Hampton nem játszik + az eddigi sérültek. Megtépázott a csapatunk,de így a passz leszerőltetve az tuti, Holmes aki nyeli a deepeket, Ward és Miller aki mindent meg fog, legnehezebb Hamptont lesz pótolni. No,de majd meglátjuk :)

Link to comment
Share on other sites

Bizony jó kis csapat ez a Green Bay. Remélem sokáig bírják majd. Ez a San Diego tényleg nagyon jó. Néztem a Denver elleni meccsüket. Van egy elkapójuk, nem jut eszembe a neve, hát az akkorákat futott, hogy csak néztem. Kb mint Hester a Bears-ben.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sziasztok!

gondoltam írok én is,mert szeretem az am.focit. és csinálom is.

Van itt közületek valaki aki űzi ezt a sportot?

am capone! én tudok egy oldalt ahonnan le lehet szedni a meccseket,bár én még nem próbáltam,de azt mondják.

egy próbát megér :D ha akarod megadom a címet.

 

leginkább azoknak várom a jelentkezését akik valahol játszanak,de bárki nyugodtan felvehet.szeretek a fociról beszélgetni. :D

 

ja és kedvenc csapatom a Steelers,mert én a Miskolc Steelersben játszok és szerintem érthető....:D

 

nah Üdv...;)

Link to comment
Share on other sites

Tegnap este a fejemet vertem a falba,hogy egy falemberen név szerint Colon és a csere játékosokon elment a meccs. Annyira hihetetlen,hogy ahogy kiesik Taylor és Clarck összeomlik a secondarynk és Polamalu nem tudja tartani egyedül... MInd1 Giants d-je megint szétkapta bent, viszont a védelmünk a legtöbbet futó csapatot megint 100yard alatt tartotta. Az o-nak nem volt jó napja,de így is bivaly erősek vagyunk :)

Többi meccset nem nagyon néztem,de voltak megint érdeksségek, Ted Ginn JR 175yardja, hihetetlen, csak belefog jönni szépen lassan a srác.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.



×
×
  • Create New...