Jump to content
PirateClub.hu

Óvatosan a szexchat-tel :)


TurtLee
 Share

Recommended Posts

Pedig Amerikába és több országban már régen bevált stratégia, h. figyelik az ilyen chateket ... :) de hogy a magyarok is.... :D Az előbbi meg nem vicc, tudják, h. a legtöbben ilyen jellegű kapcsolatot ott létesítenek.... Bár az ürge lehet csak 'hülyülni próbált' :D

Link to comment
Share on other sites

Ez elég morbid és abszurd. Szerintem nem nagyon lehet ez igaz, figyimár chat mindenki azt ír be amit és ahogy akar. Annyit lehet hazudni amenniyt akarsz. Ezt hülyeségnek tartom. Szerintem.

 

Ez nem igaz!

Ezt csak az a 13 éves csaj másolta be h jól besz**jon az a 39 éves nemtom ki.

De elég gyorsan kilépett, sztem utána 1-2 óráig nagyon be lehetett sz**va :D

Link to comment
Share on other sites

Kitudja...

amerikában volt egy sorozat, az volt a címe, hogy Catch a Predator, és arról szól,t hogy ilyen chateken megbeszéltek különböző emberekkel találkozókat kiskorú gyerekek nevében, és amikor a pedofil illető elment a megbeszélt helyre (általában a gyerek házához) akkor csak ezt a műsorvezetőt találta ott, és amint kilpett a házból rohamrendőrök leteperték, és elvitték. Sztem ha rákerestek youtubeon megtaláljátok

Link to comment
Share on other sites

Szivatásnak jó de nem igaz.

 

A BTK-nak nincs bejegyzése csak bekezdése. a 214.§. pedig a Beutazási és tartózkodási tilalom megsértése, ami össz-vissz egy bekezdésből áll!

 

Beutazási és tartózkodási tilalom megsértése

214. § Az a kiutasított vagy beutazási és tartózkodási tilalom hatálya alatt álló külföldi, aki külön engedély nélkül tartózkodik a Magyar Köztársaság területén, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

 

:D

Link to comment
Share on other sites

Régen én is nagy chates voltam, főleg info óra alatt és sokszor jött a szöveg, hogy :

-"Szia, nem sz*psz?" meg ilyenek és nagyon idegesített, örülök, hogy az ilyen állatokat elkapják! Vagyis remélem!

Link to comment
Share on other sites

Kitudja...

amerikában volt egy sorozat, az volt a címe, hogy Catch a Predator, és arról szól,t hogy ilyen chateken megbeszéltek különböző emberekkel találkozókat kiskorú gyerekek nevében, és amikor a pedofil illető elment a megbeszélt helyre (általában a gyerek házához) akkor csak ezt a műsorvezetőt találta ott, és amint kilpett a házból rohamrendőrök leteperték, és elvitték. Sztem ha rákerestek youtubeon megtaláljátok

 

OFF: Asszem a South Park-ba is volt egy ilyesmi, ha jól tom a NAMBLA-s rész :)

 

ON: Hogy ha ez igaz lenne, akkor szerintem valami bot írta volna ezt a szöveget nem a csaj.

 

enisz: szerintem mindenki össze-vissza fosta volna magát, lehet otthon sem aludt, el ment vmi ismerőséhez csak ne találják meg és ne csuklyák le :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Hozzászólás a témához...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Jelenleg olvassa   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...